18069
11516154541516784228.jpg
  • Hunor88
    #12500
    A Parma hol ment csődbe? Még szerintem Buffon árából mennek fagyizni. Giovincot megvették 3-ért tavaly, most adták el 11-ért.
    A Lazio sincs csődhelyzetben, csak zsebre dolgoznak. De Ederson odament ingyen, akit 2 év múlva eladnak 25 millióért.
  • Rudee
    #12499
    Abból a csapatból játékintelligenciájával már most kiemelkedik. Technikailag se tartanám gyengébbnek a többiektől, simán bent lesz a kezdőbe.
    Az meg vicc, hogy nem tud focizni.
  • Rudee
    #12498
    A Sampnál keresett Ő annyit, hogy ne legyenek anyagi gondjai hosszú évekre. Meg egyébként sem hinném, hogy annyira sokat kapna. Csapatonként 3-4 játékos van túlfizetve ott a középcsapatoknál, annyira nem hülyék, hogy mindenkinek több milliót adjanak évente.
  • bakkerman
    #12497
    "focizni úgy se nagyon tud" owned :DDDDDDDDDD
  • Effe88
    #12496
    ne húzd fel magad jó helyen van ő ott
    focizni úgy se nagyon tud
    gyanítom ott se fog játszani aztán majd megy ciprusra
    oda való
  • bakkerman
    #12495
    Koman


    Azaz nem tudott ellenállni a sokkal vonzóbb anyagi lehetőségnek?
    – Sejtettem, hogy mindjárt ezzel jönnek… Az elsődleges szempont az volt, hogy az orosz klub és az edzője, Szlavoljub Muszlin engem akart. Ezt elég érzékletesen mutatja, hogy a négy és fél éves monacói szerződésemből kivásárolt a Krasznodar. Amiről pedig az új mester beszélt, és az a jövőkép, amit felvázolt, amiben számít rám, szimpatikusnak tűnt. Mégiscsak az első osztályba kerülök a francia második vonalból, ráadásul fogalmam sem volt, mit akarnak velem kezdeni Monacóban. Megint igazoltak játékosokat, voltunk negyvenen, és éppenséggel arra a két posztra, ahol számításba vehetnek, kilencen, ez mind-mind sokat nyomott a latban. Ugyanakkor tény, a kedvezőbb ajánlat egyszersmind azt is jelenti, anyagilag is jobban járok.

    miért nem hagyják a picsába már ezeket a rossz sablon dumákat?? esküszöm nagyot nőne a szememben az,ha valaki kiállna,és világosan kijelentené,hogy igenis a pénz miatt ment oda. priskin is bazmeg mit nyilatkozott,még emlékszem...ugyanezt,nagy terveket szövögető klub,az edző engem akart satöbbi satöbbi...érdekes,oroszoknál minden klub nagy terveket szövöget,főleg az ilyen világvégi krasznodárok meg tom tomszkok meg vlagyikavkazok
  • LasDen #12494
    az arabok sem hülyék ám...ha elfogy az olaj, akkor is lesz pénzük...
  • Fyrex
    #12493
    a Parma azért igazolt nagy összegekért mert mégnagyobbakért adtak el játékosokat akik ott váltak naggyá, nem pedig azért mert hozzájukvágtak sok millió eurót, és a csőd sem főleg emiatt következett be :)

    Lazioról nem tudok nyilatkozni
  • bakkerman
    #12492
    ja,de ezek a klubok,ahol most arabok vannak nem fognak csődbe menni,amíg van olaj
  • Oziris666
    #12491
    Bezzeg régen az olasz drukkerek nem sírtak ,amikor a Lazio meg a Parma igazolt ilyen összegekért:P
    Mondjuk csődbe is mentek egyhamar...
  • Effe88
    #12490
    Juan

    Roma-->Internacional

    link
  • bakkerman
    #12489
    elvileg nem,de mindegyiküknek új lesz a francia bajnokság,de én azt mondom idén megnyerik a bajnokságot,BL-ben meg top16-ig eljutnak
  • Rudee
    #12488
    Ilyen játékosoknak a francia bajnokság nem jelenthet nagy terhet.
  • bakkerman
    #12487
    Ancelotti remek edző,nem lesz gond nekik a csoportkört túlélni. Kérdés,hogy a kettős terhelést hogy fogja bírni az elején egy ilyen összeszokatlan,összevásárolt csapat
  • limperatore
    #12486
    egyáltalán nem biztos, nem a nagy nevek adják a jó csapatot
    főleg ibra bl-ben balek ugye...
  • Zegi Norbi HUN
    #12485
    Viszont akkor megadták neki a kért 15 milliós fizetést,vagy lehet lealkudtak belőle? Na mind1, kíváncsi leszek rájuk:)
  • Zegi Norbi HUN
    #12484
    Hát ezzel a kerettel egy olyan jó edző, mint Ancelotti sztem megcsinálja. Mindenképpen érdekes lesz majd a következő idény:) Jó pár nagy név vándorol most a piacon:)
  • bakkerman
    #12483
    Thiago Silva,Sakho,Motta,Pastore,Menez,Lavezzi,Ibra...nem semmi nevek ezek,BL nyolcaddöntő simaügy lesz,de még 8-ba is bemehetnek
  • Zegi Norbi HUN
    #12482
    Kész vége mindennek...:( "A PSG hamarosan bejelenti Ibrahimovic leigazolását"
  • ForzaInter
    #12481
    Sneijder nem fog elmenni az Anzsiba..
  • Zegi Norbi HUN
    #12480
    Jah lehet meg kellene lépni :DDDDD
  • Hunor88
    #12479
    Azért nem feltétlen kell fizetni a jó játékosokért sokat, de kinek mi a sok, nekem már az 5 millió euró nagyon sok, képzelheted, amikor a Chievo megvette Constantot 1 millióért és eladta 7-ért hogy örültem neki :D :D
  • limperatore
    #12478
    vagy a kurva jót ingyen (ld. Cambiasso )
  • Rudee
    #12477
    Jó játékost ingyen nem lehet megszerezni, csak a gyengét drágán (ld. Quaresma ).
    Manapság minden a pénzről szól, az meg sajnos olyan dolog, amiből valakinek sok van, valakinek meg kevés. Legyen a tehetősek saját dolga, hogy mire költenek.
  • Dean Winchester
    #12476
    igaz :D ha meg maradna egy klubnál pár évig (4-5) és akkor menne el akkor az is baj lenne, mert hol a klubhűség :D
    most évenként megy azzal nincs nagy gond :D
    én bírom zlatant, ám így lehet fogadni kéne,hogy a milan bl döntőig jut az idén v jövőre :DDDD
  • Dean Winchester
    #12475
    forrás
    ""Thiago Silva minden idők legdrágább hátvédje, a La Gazzetta dello Sport szerint 42 millió euróban egyeztek meg a felek, a korábbi rekordot Rio Ferdinand tartotta (Leeds-MU, valamivel kevesebb, mint 40 millióval).""

    Azért Rio idejében az a 40 milla lehet most 90et is érne :D
  • limperatore
    #12474
    chelsea,real madrid
    folytassuk a sort :D
  • LasDen #12473
    kapitalizmus van....
  • Steve Downie
    #12472
    + a Málaga-t is megvette 2 éve az az Abdullah sejk, akinek állítólag nagy szerepe volt abban, hogy 2022-ben Katarban lesz a VB.
  • bakkerman
    #12471
    anzsi,city,psg,a kínaiak... nem jó ez így,nagyon nem
  • Hunor88
    #12470
    A végén kell csinálni egy Gazdagok ligáját. Mik mennek itt...
  • Effe88
    #12469
    Daniel Pranjic

    Fc Bayern-->Sporting L.

    link
  • Zegi Norbi HUN
    #12468
    Jézus.. Képzelem mi lesz majd augusztusban:D
  • Forza Italia
    #12467
    Következő fasza igazolás lehet. Sneijder-ért az Anzsi 25m ajánl és évi 15m fizetést kapna. vicc mi megy.
  • Zegi Norbi HUN
    #12466
    Na igen:D Ebben nem volt szerencséje:D
  • LasDen #12465
    mondjuk az időzítésén még javítania kell...:D
    elment interből, BL győztesek lettek...elment a Barcából, BL győztesek lettek...:DDDDDDD
  • arsnl
    #12464
    Thiago Silva hivatalosan is a PSG-ben
  • Zegi Norbi HUN
    #12463
    Kit érdekel hány klubban volt... Akik utálják,mindig ezzel kezdik:P
    A történelem őt igazolja,másrészt pedig ő már letett vmit az asztalra.
    Kereste a kihívást,ezzel mi baj van?
  • Steve Downie
    #12462
    :D
  • limperatore
    #12461
    pedig Zingaro egy igazi milanista