18069
11516154541516784228.jpg
  • zaki
    #12540
    Nilmar...
  • LasDen #12539
    ezt a közeget ismerik a legjobban így egyértelmű hogy innen merítenek....
  • szucsy89
    #12538
    szétszedi az olasz focit leonardo... kurva annyát neki.

    pastore, motta, lavezzi, sirigu, ibra, silva most az egyik legnagyobb olasz tehetség... meg még ki tudja kit felejtettem ki
  • ROCKnROLLA
    #12537
    ha ancelotti okosan csinalja, akkor jovore megprobalja meepitgetni a kupakban, meg cserekent, aztan 2 ev mulva mar siman lehet kezdo ha belerazodik.
  • bakkerman
    #12536
    jövőre még biztosan nem jut nagy szerep neki,Pastore miatt,de tényleg nagy tehetség a srác,nem pénz érte ez a 12+4 misi
  • ROCKnROLLA
    #12535
    nagy zsugas ! FM-ben meg foleg. :D para lesz ez a psg jovore!
  • bubu13
    #12534
    Veratti
    Pescara-Psg

    [URL=http://www.azzurri.co.hu/Pescara/Hivatalos-Verratti-a-PSG-ben]Forrás[/URLPsg
  • hedonist
    #12533
    Azért azt tegyük hozzá, h ez nem a költekezést mutatja, hanem a mérleget, tehát eladás is benne van, így lehet a Munak 30, mert majd 100ért eladtak egy ronaldot és ők rendszeresen úgy adnak el, h ők is jól járnak, még nálunk az a szokás, h szerződés lejártakor ingyen mennek el.
  • Voyager5
    #12532
    Fabio Capello -> Orosz válogatott.

    Hamarosan official lesz.
  • bakkerman
    #12531
    ha azt nézzük ki mennyire volt sikeres az utóbbi 5 évben,ahhoz viszonyítva,hogy mennyit költött,akkor az Arsenal még elégedett is lehet,az Aston Villanak botrány,hogy 50-el többet költöttek,és lófasz eredményük nincsen
  • Steve Downie
    #12530
    Nemtom, h ezt linkeltem-e már, érdekes adatok:


  • hedonist
    #12529
    Sztem még egyáltalán nem igazolnak tudatosan, vannak jó igazolásaik is, de teljesen feleslegesen is vásárolnak, össze-vissza nem posztra, 2-3 top csatárt padoztatnak, miközben a védelem nem a legfényesebb. De nem akarok győzködni senkit, főleg nem ebben a topikban, úgyh részemről off, elnézést.
  • Effe88
    #12528
    így van!
  • arsnl
    #12527
    mind3 csapat ugyanazt csinálta, semmi különbség köztük... Chelsea is össze-vissza igazolt elején, mire lett egy magjuk aki köré építhetnek. City is ugyanezt tette, most már ők is tudatosabban vásárolnak.
  • hedonist
    #12526
    Nem tagadom, sztem normális cfc dtukker nem is tagadhatja, és talán a City is egy idő után át áll az ésszerűbb igazolásokra (persze nem lehet megkérdőjelezni egy Agüero vagy Silva, Nasri igazolást), de azért van sok sok ellenpálda, na meg a legnagyobb kritika őket a feleselges csatármennyiség felhalmozása miatt érheti.

    Abranak meg volt az első pillanattól kezdve a célja, szereti a focit, különösen az angolt, és BL győztes csapatot akart, megtehette. Mansourékról fogalmam sincs mit akarnak, talán csak Live FM-ezni.
  • bakkerman
    #12525
    nem akarom védeni a Chelseat,de az tény,hogy Abramovics amikor átvette a kékeket,akkor nagyon komolyan költött 1-2 évig,utána meg már csak foltozgatott 1-2 nagyobb névvel,posztra,tudatosan. Amit most csinál a City,PSG az pénzköltés,nem csapatépítés.
  • hedonist
    #12524
    Renben, sajnálom, hogy nem érted miről van szó..
  • Effe88
    #12523
    és de attól még kifizetett abramovics értük egy rakat pénzt

    nem véletlen a Pooli nóta
    biztos ismered
    "fu*k off chelsea fc you ain't got no history ...."

    úgy hogy te ne gyere ilyen citis meg psg dolgokkal hogy jaj az arab sejkek vásárolnak stb...D:D::D
  • hedonist
    #12522
    Így van ezt mondom én is, Egyedül a MU, aki rég múltja miatt és ne feledjük, h azért az egyik leggazdagabb klub, és persze SAF miatt oda mindig könnyebben igazoltak játékosokat. Kellett Abra pénzze, h ott legyen a klub, ahol van. Ellenpélda a Pool aki azthitte szintén a múltja elegendő az életben maradáshoz és elkezdtek olcsójánoskodni, hát megint kűzdhetnek a 7-5 helyért.


    Makelele, Duff?:D

    Mind2 iszonyat nagy erősítés volt és húzóemberek, Kezman elcseszte, Crespoval nem volt PLbe való Verónról nem is beszélve
  • Effe88
    #12521
    hát de ha nem jön abramovic akkor 5-6. helyér küzdenétek évről évre mint mindig a régi időkben...szóval ua. az eset mint city pl.

    ott is votlak ész nélküli költekezések
    kezman,veron,crespo,sevcsenko,makalele,duff, stb.stb...
  • hedonist
    #12520
    Sajnos ez van be kell látni, pl. ha az Arsenal is szeretne esélyes lenni PL BL téren akkor mélyebben a zsebbe kéne nyúlni, h a sztárjai legalább maradjanak és tudjanak hozni évente 1-2 top játékost.
  • hedonist
    #12519
    Igen, jó pár éve a Chelsea is így kapaszkodott fel, de így tudtunk TOP klubbá válni, azóta viszont sztem nagyon szépen építkezve maradtunk "életben" az élen. És (leszámítva Sheva-t Torrest direkt nem írom, mert ő igen is jó igazolás) ésszel igazolnuk és nem felesleges milliókat kidobva (Sturridge,Mata,Luiz,Ramires,Cahill,Marin,). Eden sokba került, de nem zságbamacska és persze majd meglátjuk, de sztem gyorsan a PL sztárja lesz.
  • Effe88
    #12518
    mondja ezt a cselzi drukker:D:D:D
    nice:D:D
  • Hunor88
    #12517
    Én csak azt akartam írni, hogy nem a játékosok miatt ment csődbe.
    Mert itt írták, hogy a nagy igazolások miatt ment csődbe a Parma, ami nem igaz: #12491
  • hedonist
    #12516
    Srácok, annyi biztos, h komoly esélyes lesz nyílvánvalóan a PSG ilyen kerettel, de kár vitázni, h bajnok lesz-e vagy sem, ahogy ez a City esetében is felesleges volt, mert az utolsó pillanatban dőlt el, h bajnokok lettek. Lehet, h nagy fölénnyel nyernek, lehet, hogy még első évben lemaradnak a végén, és az is lehet, h az utolsó fordulóban dől el ki végez elől, de azt látjuk, h komoly, szinte a legfontosabb fegyvertény, h melyik csapat mekkora pénzügyi erővel rendelkezik. Egyik oldalról nem elég a tehetség, szakértelem, pénz is kell, mert egy sikeresebb idény után a felkapaszkodott csapatot úgyis szétkapják a gazdagok. Speciel én nem tarton komoly edzőnek Mancinit, de épphogy nyertek és sztem azért, mert hagyta a játékosokat szépen maguktól összeérni, nem kellett neki komolyan beleszólni ennyi jó játékos megoldja maga. Utd sokkal gyengébb kerettel mégis ott volt a nyomukban. Ha Mancini nagyon belekontárkodik (szerintem) nem szerepelnek ilyen jól. Számomra eléggé kétes a jövő, de egyelőre a játék még talán nem szenved ezektől a változásoktól.
  • Fyrex
    #12515
    kicsit kezdesz félrebeszélni, te megkérdőjelezted hogy csődbe ment e, szó nem volt itt arról hogy miért mentek csődbe :)
  • Hunor88
    #12514
    Az csak egy falusi kifejezés :D
  • limperatore
    #12513
    azt kérdezted h hol ment csődbe :D
  • Hunor88
    #12512
    Ne már... De én úgy tudom, hogy Stoian felét a Chievo kapja. :(
  • LasDen #12511
    Michael Bradley
    Chievo--->>Roma (€3,75m)
    forrás
  • Hunor88
    #12510
    Na jó, de írták ebben a cikkben, hogy nem a játékosok vétele miatt ment csődbe. Sőt a játékosok eladása mentette meg. De lehet hogy rosszul értelmeztem :D
  • Rudee
    #12509
    Bajnokságot ilyen kerettel nevetve fogják nyerni. Még akkor se lenne komoly gondjuk, ha 2 csoportban, a világ 2 sarkában edzenének és csak a meccseken lenne együtt az egész csapat.
  • Dean Winchester
    #12508
    EZ igaz de én az összeszokottsághoz idő kell-ről beszélek :D
    év végén kiderül, azért újból hajrá Montpellier :D
  • Rudee
    #12507
    Azért a PL-ben kicsit több a komoly csapat, mint a franciáknál, nem? Ligue 1-ben az életben sosem lesz olyan idény, mikor 4-5 csapat is hasonlóan erős keretet és jó szereplést tudna összehozni.
  • bakkerman
    #12506
    persze világos,én is emlékszem még a régi nagy Laziora,amikor Nedved,Nesta,Poborsky,Crespo,Negro(mekkora játékos volt!!!) rohangásztak a pályán,jó kis csapat volt,világszínvonalú!
  • Fyrex
    #12505
    "Bezzeg régen az olasz drukkerek nem sírtak ,amikor a Lazio meg a Parma igazolt ilyen összegekért:P"

    múltidőről beszéltünk, nem arról hogy most mivan, de egyébként igazad van
  • Dean Winchester
    #12504
    ez igaz de ne az első évben várjunk már csodát :D city is nem az első évben lett bajnok..
    psg-től én max. jövőre várok valamit, addig szépen összeszoknak és majd akkor fognak durranni :D
  • bakkerman
    #12503
    nincsenek csődhelyzetben ugyan,de igazolásra csak akkor van pénze az olasz csapatok 85%-nak,ha el is adnak. inkább úgy fogalmaznék,hogy stabilan szar helyzetben vannak anyagilag.
  • Fyrex
    #12502
    jó szórakozást
  • limperatore
    #12501
    parma csődbe ment 2004ben