18069
11516154541516784228.jpg
  • arsnl
    #12900
    utolsó másfél évben tett csak meg mindent előtte átlagba 20meccset játszott, mi mégse adtuk el. bezzeg most van 1 jó idénye azt egyből lelép. de nem is az baj h elment, benne van, hanem ami szart itt nyomatott előtte, h sose tudna másik angol csapatban játszani emg ienek. meg nem ért egyet a klub jövőjével. ide hoztuk neki a 100szoros német válogatottat, a francia gólkirályt meg a VB és EB győztes spanyolt, de szarok vagyunk neki. és MU se nyert semmit tavaly, mi a biztosíték, h idén fog?
  • LasDen #12899
    a 20-30 gól jó ismérve egy jó csatárnak....
  • limperatore
    #12898
    nem fért volna be? :D higuain meg benzema aztán kurva nagy csatárok :D david villa meg 1 év sérülés után lábadozik

    ne vicceljünk már
  • Fyrex
    #12897
    szerintem eleget várt, és megtett mindent hogy az Arsenal sikeres legyen, hiába... ez nem elég indok? 2 év múlva újra a toppon? mikor voltak toppon utoljára, 6-7 éve talán? azóta ígérgetik hogy 2 év és újra...
  • Hunor88
    #12896
    Hát igen, a spanyol bajnokságba (A 2 csapat barca-real) nem fért volna, be.
    De tulajdonképpen mondott valamit hogy miért ment el? Mert szerintem nem kell kupákat nyerni ahhoz, hogy valaki jó játékos legyen. Van Persie a szurkolók körében nagyon ott volt...
    Az meg rossz felfogás, hogy eddig nem nyert semmit ideje nyerni, el kell igazolni. Miért az Arsenal már nem nyerhet semmit? El van ítélve? 2 év múlva újra ott lesznek a topon! Azért az előbbi évben olyan kerettel BL indulást elérni a legerősebb ligában nem semmi. Rossz a felfogás vagy én vagyok elvetemült...
  • Fyrex
    #12895
    nem gyanús hogy csak a united fizette ki az árát? 2 választása volt: vagy united, vagy még 1 évet öregszik + kupa sehol, majd elmegy ingyen egy szarabb klubba ahova még kell, mert az arsenal fanok már úgyis fütülynék... ne rajta vezessétek le, hogy hírből sem ismeri a győzelmet a csapatotok
  • arsnl
    #12894
    Fabregast pl sztem senki se utálja. Clichy + Toure-t se utálják pedig ők még a Citybe is mentek. Cole, Nasri, Adebayor + RvP(?) akit a legtöbb Arsenal-os utál akik eligazoltak.
  • Effe88
    #12893
    +1
  • szucsy89
    #12892
    Szerintem mindkettőbe beért volna... a Realba főleg.
  • SLICK
    #12891
    Hanyatló olasz bajnokságba már nem szivesen igazolnak a játékosok... Megértem, hogy a PL-ben akart maradni. Hisz a spanyolokhoz meg úgyse fért volna már be (Real - Barca)
  • LasDen #12890
    én úgy látom az arsenal fanok mindenkit utálnak aki elmer igazolni....
  • Grove4
    #12889
    Attól függetlenül, hogy Juventus szurkoló vagyok és nyilván örültem volna, ha ide igazol, mindig is szimpatizáltam az Arsenallal és amikor a Juve nem játszott a BL-ben (mostanában ez előfordult párszor) mindig az Ágyúsoknak szorítottam. Szerintem sem volt szép tőle, amit az Arsenallal művelt.
  • szucsy89
    #12888
    Futballkurva ő is. Hol van most az a nyilatkozat, hogy Anglián belül nem bírna más csapatban játszani? Rooney mellett kiváncsi leszek hogy lesznek meg együtt (lehet jól), de pl. a Juventusban ő lehetett volna az Isten. Persze, idén én is jobban átérzem az Arsenal drukkerek helyzetét, ez van, viszont nélküle is jó lesz az Arsenal, talán Podolskinak kell a vállára vennie a csapatot és a góllövést...
  • DeerHunter01
    #12887
    Várható volt. Nem akarom leszólni de Arsenalt, de minden évben ugyanaz a forgatókönyv. Hullámvölgy, szárnyalás, hullámvölgy, végén be kell hozni a csapatot azért BL-helyre, hogy legyen pénz és kész.
  • arsnl
    #12886
    igazolt volna Citybe akkor. több pénz, több esély kupára. persze 7 évéből csak utolsó másfélbe nemvolt komolyabb sérülése. előtte minden évben kihagyott 4-5 hónapot...
  • Steve Downie
    #12885
    Most jól pofán bsználak, ha Arsenal drukker lennék. Szerencsére az Anzsinak szurkolok születésem óta.
  • Effe88
    #12884
    nem trollkodásból írom de lehet szeretne már kupákat nyerni(7 év alatt 1 fa kupa azért nem sok)+meg ugye a fizu is gondolom magasabb lesz:D
    és a MU-ba azért szerintem nagyobb esélye lesz kupákat nyerni
    bár ne legyen igazam és szívja meg és legyen bajnok a Mertével és Podolskival felálló ArsenalD:D::D
  • Steve Downie
    #12883
    Only rats desert a sinking ship
  • arsnl
    #12882
    Robin cunt Persie
    Arsenal -> MU (holnap megy orvosira stb)
    arsenal.com
  • ressy14
    #12881
    csórikám, ha velem történt volna, még focipálya közelébe se mertem volna menni, nemhogy játszani.

  • jAsOn VoOrHeEs
    #12880
    Fabrice Muamba visszavonult.

  • jAsOn VoOrHeEs
    #12879
    Arouna Kone
    Levante > Wigan

  • Effe88
    #12878
    Nelson Valdez

    Rubin Kazan-->Valencia

    link
  • Voyager5
    #12877
    Felipe Melo

    Juventus -> Galatasaray (kölcsön kivásárlás opcióval)

    forrás
  • Bulykin
    #12876
  • Effe88
    #12875
    Christian Lell

    Hertha-->Levante

    link
  • Effe88
    #12874
    Theofanis Gekas

    Samsunspor-->Levante

    link
  • LasDen #12873
    akkkor megnyugodtam...
  • bakkerman
    #12872
    bocs,"cinizmus on" ezt lehagytam
  • LasDen #12871
    akkor megnyugodtam...
  • Tyler1
    #12870
    Nemáááá
  • bakkerman
    #12869
    sokat fog játszani
  • jAsOn VoOrHeEs
    #12868
    Jack Rodwell
    Everton > Manhester City
    £15M
    http://www.evertonfc.com
  • zaki
    #12867
    aztaqrva :D
  • LasDen #12866
    gyors volt a malaga "felemelkedése"...
  • jAsOn VoOrHeEs
    #12865
    Joris Mathijsen
    Malaga > Feyenoord

  • Oziris666
    #12864
    PSG következö célpontja

  • Darthmushroom
    #12863
    a nagy MU drukker...-.-
  • hedonist
    #12862
  • szucsy89
    #12861
    erről ez ugrott be: