18069
11516154541516784228.jpg
  • Hunor88
    #12940
    Amúgy nehéz vitatkozni olyanokkal, akik nem a meccseket nézik hanem hogy kik lőtték a gólokat, meg hány pontot szereztek. Militonak nem csak 1 jó szezonja volt, több jó szezonja volt, de volt egy kiemelkedő...
  • Hunor88
    #12939
    Én azt írtam, hogy nem az számít egy csapatnál, hogy mennyi gólt lő. Te meg erre azt írtad, hogy az olasz 3. többet ér mint a spanyol. Teljesen hülyeség amit írtál.
  • Fyrex
    #12938
    ugye még mindenki emlékszik, bár félek is felemlegetni mert olyan mintha Hofi írta volna, hogy az egész alapja az a gondolat, hogy Van Persie simán beférne a Realba ÉS a Barcába is

    ergo Van Persie > Benzema, Higuain, Messi, Villa
  • Hunor88
    #12937
    wááá, egy "csapatnál".
  • Rudee
    #12936
    De-de, én értem.
  • limperatore
    #12935
    ki fikázta a realt meg a barcát?? ne beszélj már félre ember, azt mondtam h van perise beférne a realba meg a barcába, te meg jöttél itt a nyomorék szövegeddel és belekeverted az Intert

    persze h istenítem mert megnyert mindent az internek, és kurvára nem 1 jó szezonja volt de te ezzel sem vagy tisztában

    komolyan mondom nálad még szücsy is értelmesebb
  • Hunor88
    #12934
    Nem érted amit írtam.
  • Fyrex
    #12933
    nem, itt nem a bajnokságokról van szó, olvass vissza
  • Rudee
    #12932
    Nem hát, egy olasz BL selejtezős pozíció nyilván a spanyol bajnoki cím előtt jár
  • Fyrex
    #12931
    tehát egy csatárnál nem az a fontos, hogy hány gólt lő?

    oké, im out.
  • Hunor88
    #12930
    Most a bajnokságokról volt szó. Ezért izgalmasabb az olasz bajnokság mint a spanyol (de a spanyol erősebb).
  • Hunor88
    #12929
    De nem az a lényeg, hogy melyik csapat mennyi gólt lő...
  • Rudee
    #12928
    És fogadjunk hogy azok a 0 védelmes kis csapatok aki EL döntőt játszanak szinte évről-évre
  • Hunor88
    #12927
    Ez nézőpont kérdése. Nekem az lenne, hogy egy olyan csapatban játsszak, amiben jó a hangulat és a szurkolókkal is jó kapcsolat van, a kupák nem érdekelnek.
  • Fyrex
    #12926
    nem, ez egyáltalán nem relatív, ha a spanyol csapatok nem tudnának védekezni nem lennének ott nemzetközi szinten ahol

    nem tudom ilyen csőlátó szemüveget hol lehet kapni ami neked van, de remélem jó márka ha már ennyire ragaszkodsz hozzá

    nem tűnik fel, hogy a mindenki hülye csak én vagyok helikopter esete áll fenn?

    a világ két legjobb csapatát fikáztad, és egy 33 éves csatárt istenítessz akinek 1 jó szezonja volt

    levegőbe beszélek? nyilván, mert el sem hiszem hogy ezeket magyarázni kell. "Higu és Benzema az előző szezonban több gólt lőtt, mint az Inter (meg az olasz élcsapatok) teljes csatársora." kell ehhez kommentár?

    elhiszem hogy el vagy keseredve, mert a csapatod majdnem az enyém után végzett a bajnokságban, csak ne másokon vezesd le a frusztráltságodat...

    vicc
  • Effe88
    #12925
    "De tulajdonképpen mondott valamit hogy miért ment el? Mert szerintem nem kell kupákat nyerni ahhoz, hogy valaki jó játékos legyen."


    akkor miért játszik egy játékos ha nem a sikerekért, mit nézegessen majd ha vissza vonul??az üres trófea polcot:D:Dhagyjuk már,mondjuk az igaz, hogy emberileg féreg lépés volt egy riválishoz menni ment volna inkább a juvéba de ott lófaszt nem keresett volna:D:D
  • Hunor88
    #12924
    Nyugodj meg, ezt nem azt jelenti, hogy jobb a Real mint bármelyik másik olasz csapat. Még szép hogy több gólt lőnek, mikor egy 5-0-s Real győzelem már gyenge...
  • Hunor88
    #12923
    Én azt csak hülyeségből írtam. Sajnos itt nem tudok a hangsúlyt "írni".
  • limperatore
    #12922
    akkor rosszak az emlékeid :D
  • limperatore
    #12921
    ő nem császár hanem herceg
  • limperatore
    #12920
    nem mondtam h erősebb, de ez relatív
    spanyolországban 2 kiemelkedő csapat, akik a 0 védelesmes kiscsapatokat rommá verik

    olaszországban mikor 2010ben az inter volt a toppon vagy előtte, sose voltak ilyenek, mivel az olasz csapatok képesek kibekkelni a nagy csapatokat is, ezért gólt lőni se könyebb

    de te akkora majom vagy h csak írogatsz a levegőbe

    és milito jobb csatár igen
  • Rudee
    #12919
    Tarik Elyounoussi
    Fredrikstad -> Rosenborg
    1,1m €

    Mikkel Diskerud
    Stabaek -> Rosenborg

    Quincy Owusu-Abeyie
    Al Sadd -> Panathinaikos

    Angelo Henriquez
    Univ. Chile -> MU
  • Fyrex
    #12918
    foglaljuk össze mit mondd limperatore:

    1.) jelenleg az olasz bajnokság erősebb mint a spanyol
    2.) diego milito jobb csatár mint benzema és higuaín

    most erre mit mondjon az ember? olyan mintha leállnál egy down kórossal vitázni, hogy hogyan kell megfejteni a keresztrejtvényt
  • Rudee
    #12917
    8-at 11-esből ugyebár :D

    Egyébként a nagy Milito császár a Milan és a Lazio kivételével egy neves csapatnak se talált be, pedig akkor király :D
  • SLICK
    #12916
    Militonak 1 jó szezonjára emlékszek, amikor BL-t nyertetek... És sztem kifújt. Most is csak szezon végére kezdett valamit mutatni.

    Az olasz védelmes eszmefuttatáshoz meg annyit, hogy általánosítani nem szabad valóban, mert az olaszok amúgy is arról híresek, hogy bármikor ki tudják védekezni az ellenfelet. Mindig ratyi bunkerfocit játszottak. Talán ez volt az első EB, amin még meg is dícsértem a válogatottat, mert egész szépen játszottak, ami tőlem nagy szó mert szívből gyűlölöm az olaszokat.
    A Milannál meg tényleg alapemberek estek ki, ezt megérzi bármely nagycsapat is. Pl ott a Barca, idén ők is bajban voltak a védelemmel, ugye Puyol sérüléssel bajlódott, Piqué egyszer fasírtba volt Peppel, ha meg játszott akkor is halvány volt. Mascheranónak kellett középen játszania. Meg is látszott mennyi gólt kaptak...
  • limperatore
    #12915
  • szabii98
    #12914
    nem az olasz csapatoknak akartam beszólni hanem limperatore-nak. én is jobban szeretem kicsivel az olasz bajnokságot mint a spanyolt :D
  • Grove4
    #12913
    Attól, hogy láttál egy szedett vedett "olasz" védelmet a Milantól, az nem azt jelenti, hogy az összes olasz csapaté ilyen! Szerintem igaza van matyinak, tényleg nem mérvadó az, hogy a Barca, Real a kicsiknek rendszeresen 4-5 gólt hint. Persze nem is tehetnek róla, ilyen a bajnokságuk, nyilván nem fognak megállni 2-nél, ha még rúghatnak hatot.

    A Milan védelméből meg elvitték Thiago Silvat, kiesett Nesta, ez azért sokat számít.
  • DONGUBA
    #12912
    Istencsaaszar uberbrutalgigamega csatar ennyi:D:D:D:D...hagyjad limpit olyan mint .....
  • szabii98
    #12911
    igen az olasz védelmet láthattuk játszani a milan-real meccsen nemrég képzelem akkor a tietek milyen lehet, hogy még előttük se voltatok xD
  • szucsy89
    #12910
    eszem faszom megáll... hova fajult ez a foci te jó ég

    egyébként ha egy martinez 40 milla, most tépem a fejem a falba hogy silvát elengedtük 46ért...
  • Voyager5
    #12909
    Jó, hát tudjuk, hogy a 33 éves Milito az ultimate csatár :DDDDDDD
  • limperatore
    #12908
    igen a bohócligában ahol meccsenként 5 gólokat vernek a nagyok a kicsikre :D

    se benzem se higuain nem lőtt több gólt a bajnokságban mint az inter 1 szem csatára, ahol viszont tényleg van védelem

    fyrex te meg ha buta vagy buta is maradsz
  • Fyrex
    #12907
    csak viccelődik, ő se gondolta komolyan, először nekem se esett le
  • Rudee
    #12906
    Higu és Benzema az előző szezonban több gólt lőtt, mint az Inter (meg az olasz élcsapatok) teljes csatársora.
  • mrroma
    #12905
    Javi Martinez --> Bayern 40 milla (kivasarlas)
    ezt azert nem gondoltam volna
  • Fyrex
    #12904
    jah jó, azt hittem komolyan beszélgetünk, de látom hogy te csak humoroskodsz, így okés
  • limperatore
    #12903
    azt se tudod ki van a logon sztem, vagy az interre gondoltál?

    mert ha igen akkor mi köze van ahhoz amit mondtam? egy jó militot meg se közelít az a 2 csatár
  • Fyrex
    #12902
    ezt a benzema higuain csatárpáros fikázást remélem te se gondoltad komolyan, ezzel a logóval a fejed felett...

    a barcában egy ember játszik középen elöl, egy apró argentín gyerek, talán már hallottál róla
  • attiGT
    #12901
    Community Shieldet nyertünk, már megbocsáss! D;