18069
11516154541516784228.jpg
  • jAsOn VoOrHeEs
    #12860
    Joe Allen
    Swansea > Liverpool
    £15M

  • Zséé
    #12859
    Romelu Lukaku
    Chelsea -> WBA (kölcsön)
  • bakkerman
    #12858
    először azt gondoltam "na ez a hazaszeretet",de bevillant,hogy ez az ember egy patkány,aki eddig szarrá kereste magát,nem fogom megsajnálni,és Isteníteni azért,hogy hajlandó CSAK heti 10millió forintért focizni...
  • Rudee
    #12857
    Még a végén megsajnálom, hogy csak fele annyit fog keresni :D
  • arsnl
    #12856
    ez lemaradt
    Alou Diarra
    Marseille -> West Ham Utd
  • arsnl
    #12855
    Craig Bellamy
    Liverpool - > Cardiff City
    (60k/hetente fizetést utasított vissza QPR-től, h segítsen feljutni a walesieknek, ahol 30k/hét a fizetése)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #12854
    David Pizarro
    Roma > Fiorentina
    http://it.violachannel.tv

    Fernando Cavenaghi
    River Plate > Villarreal
    http://www.villarrealcf.es
    Free Transfer

  • zaki
    #12853
    Gagot is leigazolták
  • Voyager5
    #12852
    Ma lett hivatalos. A RM-nak van visszavásárlási opciója is.
  • Zegi Norbi HUN
    #12851
    Meg fogja állni ő helyét a csapatban és a bajnokságban is, a képességei megvannak ehhez :)

    Azt meg nem értem,ha ennyire belejöttek a pénzszórásba,akkor a védelmet igazán megerősíthették volna.A középső védők klasszisok,de a szélen Maxwell,Jallet stb...:) Nem éppen klasszisok:D
  • Effe88
    #12850
    lol:D:D:D
    goal.com most hozta le:D:D
  • Rudee
    #12849
    July 19, 2012 :D

    Volt már, jó pár oldallal hátrébb :)
  • Effe88
    #12848
    (C)anales

    Real M.-->Valencia

    link
  • Rudee
    #12847
    Fölösleges előre találgatni, hogy mennyit fog játszani. Egy sérülés és lehet, hogy az esélyt megragadva Ő váltja majd meg a világot Párizsban. De az is lehet, hogy holnap elcsúszik a fürdőben és 3 helyen törik a lába.

    Igazából ha a PSG tényleg el akar érni valamit a BL-ben -már pedig miért ne akarnának- akkor kell a minőség mellé a tehetség is. A fiatal töltelékek nagy részét úgyis elküldik kölcsönbe, így az újaknak adott lesz a lehetőség.
  • bakkerman
    #12846
    a Verratti gyereket én is sajnálom,pengés játékos,a kemény olasz bajnokságban csinált komplett idiótát a védelmekből(tudom,serie B,de akkoris!!),ráadásul ilyen fiatalon. Megnéztem volna egy Milanban,vagy akár egy Romaban...ne legyen igazam,de vele kapcsolatban azt érzem,hogy ősszel padozni fog(jobb esetben),és amikor megjön Lucas januárban,kölcsönadják egy olasz csapatnak
  • hedonist
    #12845
    Tavaly ugyanez volt, amikor már a Palermo elfogadta a 43!!!m-os ajánlatunkat Pastore-ért... Amúgy jobb is, h odament, neki is csak felnyomták az árát, jobb, h vártunk Hazardra..
  • DasIsFuck
    #12844
    inkább az a szánalmas h megtehetik ezt csapatok...ja és mintha a barca,real,chelsea...etc,etc nem igazolni le fűt fát aztán vagy beválik vagy sem...

    megkéne ezt fogni tőből és megálítani ezeket a undorító felvásárlásokat.
  • limperatore
    #12843
    most már én is mint a milant, mert nektek már 2 értelmes emberetek nincs a csapatban :D de a juvénál azért nem
  • szucsy89
    #12842
    Hagyjuk már. Nem mondom, jól csinálták, mert kihasználták a Milan (és az olasz klubok) pénzügyi válságát, és az amúgy mozdíthatatlan embereket elhozták, igaz súlyos pénzekért (Pastore, Ibra, Silva, Lavezzi)... nekem ott kezdett tőlük felfordulni a gyomrom, mikor a hatalmas olasz tehetségnek tartott Verrattit igazolták le, a Juve, Milan, Inter 3-as elől, úgy adtak érte 1x millió körüli összeget, hogy még csak Serie B-ben játszott (!). Mellesleg Pastore (és mostmár Lucas) mellett hol fog ő szóhoz jutni? Míg pl. a Milanban ő lett volna az új reménység. A másik Lucas, egy brazil bajnokságban, a saját csapatában sem volt kezdő... a statisztikái se valami jók. Nem mondom, hogy rossz játékos DE 45 MILLIÓ? Kibaszttul remélem hogy belebuknak, és egy kalap szar lesz Franciaországban.

    Meg ilyen duma volt az Ibra-Silva transzfer után, hogy mostmár befejeztük, nem igazolunk többet...

    Lehet őket szeretni, de én jelenleg most jobban rühellem őket mint az intert :D
  • Rudee
    #12841
    Hülyeség. Igazoltak most nyáron 5 játékost 5 külön posztra. Attól mert sok csapatnak egyikük se lett volna elérhető, attól még ez nem "mindenkit leigazol, aki él és mozog". Azt pont a City csinálta az elején, egy posztra volt 2-3 komoly játékosuk.
  • szucsy89
    #12840
    Egy komment, egyetértek:

    "Jó játékos Lucas, de nem ér 45 milliót - még nem. Neymar akkor mennyiért fog eligazolni, 70-ért? Ma mennyit érne Van Basten? 150-et? Maradona? 300-at?
    Amit pedig a PSG csinál, az a legprimitívebb dolog, amit valaha láttam. Még a Chelsea vagy a City is viszonylag normálisan próbált csapatot építeni. Ez a francia a banda meg mindenkit leigazol, aki él és mozog, méghozzá egy-két év alatt. Leonardo egy kisebbrendűségi komplexussal küzdő és bizonyítási kényszerben szenvedő valaki, aki játssza a janit, hogy most azt vesz meg, akit akar. Ancelotti meg lejáratja magát, mert asszisztál ehhez a szarhoz."

    Tényleg nincs rá más szó, minthogy undorító...
  • Fyrex
    #12839
    ez egy hatalmas nagy szégyen, undorító
  • WuFraZselic
    #12838
    lehet meglepetésként ér, de nem Ő döntött a sorsáról, hanem Juvenal Juvêncio. a United 38 milliós ajánlatát is szó nélkül visszadobta...
  • SLICK
    #12837
    tényleg az "interbe akart menni"... :)
  • Voyager5
    #12836
    Van egy olyan érzésem, hogy nemfogja megváltani a világot, még a Ligue-ben sem :)
    Neymarra sokkal inkább kíváncsi lennék.
  • bakkerman
    #12835
    a facebook oldalán minden képe alatt Inter fanok irogattak,hogy menjen hozzájuk meg satöbbi,legutóbb úgy volt hogy megy a Unitedbe,erre jön a PSG,és sziavan ASD:AASF:ASGSAD kinyulok rajtuk
  • Rudee
    #12834
    Háhá, megint bukott pár csapat :D
  • bakkerman
    #12833
    aztakurva,egyre jobban örülök hogy megvette az SK a francia bajnokságot,januártól láthatjuk ezt a srácot "élesben" is
  • LasDen #12832
    FM :DDDDDDD
  • limperatore
    #12831
    lucas -> football manager 2012
  • bakkerman
    #12830
    LUCAS MOURA januártól a PSG-ben !!!
  • Effe88
    #12829
    Marchena

    Villarreal-->Deportivo La C.

    link
  • jAsOn VoOrHeEs
    #12828
    Olof Mellberg
    Olympiakos > Villarreal
    Free Transfer
    http://www.villarrealcf.es
  • szucsy89
    #12827
    Zapata -> Milan

    kölcsönbe
  • Rudee
    #12826
    Gondoltam, hogy a Chelsea egyik riválisának játékosmozgását azért követed :D
  • szabii98
    #12825
    Joselu ->Hoffenheim
  • hedonist
    #12824
    Valószínűleg, ha tudom, akkor nem kérdezem. Végtelenül lekötelez a segítőkészséged:)
  • Effe88
    #12823
    "Permanent vagy loan?"
  • Rudee
    #12822
    Newcastle nem hosszabbított vele, így kölcsön nem nagyon lehet.
  • hedonist
    #12821
    Permanent vagy loan?