18069
11516154541516784228.jpg
  • banok
    #13820
    Ja kurva hazafias valakit a származása/vallása alapján megítélni. A "tiszta lelkű"ségről nem is beszélve...
  • limperatore
    #13819
    inkább a hazafi, tiszta lelkű emberek
  • ressy14
    #13818
    ezt mind csak azért érdemes megemlíteni, mert akkor rájössz, hogy miért nincs teltház a meccseiken, amikor az egész ország utálja őket, vagy legalábbis ellenszenvvel tekint rájuk.
  • banok
    #13817
    Rohadtul nem érdekel, hogy zsidók vagy nem. A primitív, lelkileg rákos emberek foglalkoznak ilyesmivel.
  • ressy14
    #13816
    a szurkolóik és vezetőik vallási hovatartozását is nézd meg, akkor rájössz. Még nagypapám is állandóan zsidózza őket, mondta, hogy anno még libákat is legeltettek a pályán :D
  • banok
    #13815
    kuruc.info
  • limperatore
    #13814
    róluk köztudott, bizonyíték :)
  • DeerHunter01
    #13813
    Azért nézd meg a megye2-es csapatoknak a helyeit, és ahhoz viszonyítsd a nézőszámot. Lehet ott csak 40-en lesznek kint, de az megye2, nem pedig NB1.
  • banok
    #13812
    TV-ből szoktam látni és hasonló népsűrűséget szoktam látni a lelátókon más itthoni pályán is.
  • limperatore
    #13811
    az egész magyar foci szégyen :D
  • ressy14
    #13810
    voltál már mtk meccsen? Max akkor van 1000 néző abban a putriban, ha a fradi játszik, és viszi a 800 szurkolóját a vendégbe.
  • banok
    #13809
    Kb. 1000 néző szokott lenni és etekintetben a Siófok és az Eger sem áll jól. Ők is talán Magyarország szégyene?
  • ressy14
    #13808
    ezek szerint egy megye 2-es klub sem lehet jól működő?
  • DeerHunter01
    #13807
    Ez teljes mértékben igaz, csak mégis a foci az emberekről kéne szóljon....
  • limperatore
    #13806
    pedig a nézők a foci része :)
  • LasDen #13805
    attól még a klub jól működhet, hogy a kutya sem kíváncsi rájuk :DD
  • DeerHunter01
    #13804
    Én nem neveznék jól működő klubnak egy olyan csapatot, ahol a meccseken 100 hazai "drukker" van kb.
  • hedonist
    #13803
    Aki nem látja, hogy egyike a nagyon kevés jól működő klubok közül az ostoba, ez nem szubjektív, ne ironizálj, mert te sem vagy sokkal különb egy-két vak gondolatoddal.
  • Effe88
    #13802
    Obafemi Martins

    Rubin-->Levante

    link

    Guillermo Luis Franco

    Pachuca-->Chicago Fire

    link
  • Tyler1
    #13801
    Van 1-2 ismerősöm, akik különböző magyar csapatnak szurkolnak, az összes zsidózza a másikat :D Meg sem lep, hogy megtudtam, h az MTK is az
  • gabber_saviola
    #13800
    Én sem szeretem az MTK-t, de tisztelem Őket a múltjukért.
  • Effe88
    #13799
    mindenki tisztában van az eredményeikkel, de attól még egy pakot többre tartok mint egy mtk-t
    az ország szégyenei
  • gabber_saviola
    #13798
    Azért tegyük tisztába ezt az MTK-s dolgot. Engem hidegen hagy, hogy kik alapították és nem vagyok oda értük, de vannak dolgok, miket el kell ismerni (hogy csak pár dolgot említsek).

    Az MTK Magyarország második legeredményesebb klubja a Ferencváros után, 23 bajnoki arannyal.

    Magyarországon egy mérkőzést hívunk csak örökrangadónak, ez pedig az FTC-MTK (MTK-FTC).

    Egyik legrégebbi Magyar klub.

    Tudom, hogy itt sok a fiatal de mondok olyan neveket, hogy Lantos, Zakariás vagy Hidegkuti ... de mondhatok olyanokat is nem is olyan régről, hogy Kékesi vagy egy Illés Béla ... Ők meghatározók voltak a Magyar labdarúgásban AKKOR, mikor még igazából az volt.

    Övék a Sándor Károly Futballakadémia, amiről remélem senkinek nem kell mesélnem.

    ...stb.
  • ressy14
    #13797
    Engem különösképpen nem zavar, ha az enbéegyben ott vannak, csak ne jussanak ki a nemzetközi porondra, vagy egyszer töltsék meg a fostos stadionjukat.

  • karajjj
    #13796
    úúúúúúújujujuj a második mondat szíven szúrt
  • hedonist
    #13795
    MTK magyarország szégyene?:D NULLA, amit a futballról tudsz. hát ezért is tart itt az ország, az ilyen csőcselékektől, mint ti.
  • bakkerman
    #13794
    mér ő zsici vagy mtk drukker?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ARRA GONDOLNI SE MEREK,HOGY MINDKETTŐ EGYSZERRE
  • DeerHunter01
    #13793
    Nem hat meg :D
  • limperatore
    #13792
    ezt itt nem kéne, megsértesz néhány embert mint pl hedonistot :D
  • limperatore
    #13791
    :DAS:
  • SLICK
    #13790
    a magyar focit meg kéne szüntetni, mert kritikán aluli... Maradna pénz másra legalább...
  • DeerHunter01
    #13789
    Előttem már tökéletesen leírtátok a dolgokat.
  • Effe88
    #13788
    jaja
    +nekik aztán még annyi értelmük sincs kijutni a nemzetközi porondra mint a többi magyar csapatnak...hisz nincs szurkoló táboruk, csapatuk meg általában fiatal semmi rutin, egy pénzmosoda az egész
    csak égetik az amúgy is szar magyar focit
    pl, mtk.fener a népstadionba
    500 mtk szurkol
    3000 ezer fener szurkoló
    tiszta szégyen
  • bakkerman
    #13787
    zsidó,pénzéhes vezetőség,nulla szurkolótábor,nulla koncepció,az mtk az egy töltelék csapat
  • banok
    #13786
    "MO szégyene" nem kevés nagy focistát adott a magyar (meglepetés!) labdarúgásnak. Nem beszélve az egyetemes magyar sportról.
    Az izraeli fociban meg jelenleg több pénz van mint az itteniben hozzátéve, hogy az izraeli klubok jobban muzsikálnak a nemzetközi kupákban mint a magyarok.
  • DeerHunter01
    #13785
    Tuti :DDDD
  • bakkerman
    #13784
    nekemis ez ugrott be elsőre ahogy olvastam a hírt :DDDD biztos a fő rabbi dajcstomika intézte személyesen a dolgot
  • DeerHunter01
    #13783
    Zsidóktól zsidókhoz. MTK is MO szégyene, hogy az NB1-ben szerepel.
  • Effe88
    #13782
    Hrepka Ádám

    MTK-->Bnei Jehuda

    link

  • ressy14
    #13781
    azért azt nem árt észben tartani, hogy bár itthon jól csengő neveket igazoltatok, azok formán kívül játszanak. Nehogy nagy legyen a pofára esés májusban, mint most a válogatottnál.