1433
  • grebber
    #551
    Energia pajzs és visszaverődnek!
  • neptum
    #550
    jah csak adtak a realításra ott vagyok a pálya közepén el mennek melletem a robbanó hülyeségek a pálya végén robbanak és meghalok
  • grebber
    #549
    Ha nem bénázik az ember 5-6 perc kb!
  • neptum
    #548
    akkor az se lesz egy gyors menet :S
  • grebber
    #547
    Fagyasztani és lőni kell.Ha meg lő olyan robbanósat ott az energiapajzsod az lazán visszaverő őket.
    Egy idő után ha eleget adtál neki kipiroslik és odamész hozzá SPACE és vége is!
  • neptum
    #546
    azt a rohadt láthatatlan boss szerűséget hogy kell gyorsan elintézni méert már rohadt ideges vagyok miatta arra rájöttem hogy a pengét megfagyasztom dobálom a vízbe bele ragad az a rohadék lövöm ezt párszor megcsinálom oké felmászik az egyik oszlopra onnan lejön és kezdi lőni azokkal a robanó hülyeségeket amiket jól megszívok mert nem látom meről jönnek
  • Evin
    #545
    Ez még elég kétséges, mert a fejlesztők fórumán is csak annyit tudnak, hogy az oroszok megkapták meg a pc-s kiadás jogát, de másról semmi infó.
    De ha nem lesz, akkor csak a fájlok kitömörítésével lehetne megoldani a "csillagos" ügyet, de az is esélytelen pillanatnyilag. Szóval az az 1pici, lehet 1hónap vagy 2év is.
  • The Protector
    #544
    Nem.DE ha annyira zavar akkor várj még 1 picit és kijön a játék angolul is.
  • Lowosan
    #543
    A menüt sehogy se lehet megcsinálni hogy angol legyen?
  • balee4
    #542
    Mondjuk végülis teljesen mind1, az oroszból egy szót sem értek... :D
  • The Protector
    #541
    Az úgy jó.
  • balee4
    #540
    Hopp csillagok jelentek meg az orosz karakterek helyett...
  • balee4
    #539
    Köszi:)
  • ricsa008
    #538
    csak szinkron
  • Lowosan
    #537
    Ha Az app.Language=ru átírom en-re akkor az angol feliratokat vagy angol szinkront hoz a játékba?
  • grebber
    #536
    Azért ha ennyire érdekel a dolog max 10-et visszatudnál olvasni!
  • deestroy
    #535
    Különben angol futtatást meg lehet oldani? Látom sokaknak baja van a nyelvezettel, és az én oroszom se ér semmit...
  • deestroy
    #534
    na utánanéztem máshol is! Nem tudom mit szedtem le de ha hazamegyek megnézem. Az biztos hogy nem rippelt verzió.
  • grebber
    #533
    Rosszat szedtél le 7,2GB
  • Snexi
    #532
    7.25gb szóval valamit nagyon benéztél
  • deestroy
    #531
    Hi! Én leszedtem tegnap, és csak 700 mega... Jót szedtem? ilyen kicsi lenne????
  • Evin
    #530
    Egyébként lényegtelen mi van ott, csak ne ru legyen, és akkor már angol szinkron lesz.
  • grebber
    #529
    Dark Sector\Configs\DS.cfg-ben :

    App.Language=ru-ról átrakod en-re ha jóltudom
  • balee4
    #528
    Leírnád nekem, hogy pontosan mit kell átállítani az angol szinkronhoz?
    Tudom már volt róla szó, de most nem olvasok vissza oldalakat.
  • grebber
    #527
    Ha perfektül tudsz angolul akkor csak egy fájlban át kell állítani oroszról angolra és akkor a beszédek angolok lesznek!
  • Shep
    #526
    De van olyan is, de én a video megnézése után inkább elfelejtettem :)
  • ricsa008
    #525
    most akkor előlehet hozni benne valahogy az angolt vagy nem? mindenki mást mond:S
  • Snexi
    #524
    egyébként ezek a verziók még mindig nem az igazi angolok csak rájuk van hekkelve a hivatalos "angolosítás"
  • Evin
    #523
    Nem.
  • The Protector
    #522
    Hy.Kijött egy olyan h DarkSector Nogrip.Ez már angol lehet?
  • ricsa008
    #521
    valami hunter nem volt vagy csak én vagyok eltévedve? annak mi lehetett a teljes neve?
  • Evin
    #520
    Cryostasis, csak ez baj van, ez NEM orosz, még mindig.
  • ricsa008
    #519
    milyen ilyen orosz cuccok vannak még? nekem a Collpase van még meg a dark on kíívül
  • ricsa008
    #518
    angolról még nincs hír vannak olyan pletykák is hogy meg sem jelenik de az orosz is tökéletesen fut a nyelv pedig megszokható
  • Prince23
    #517
    Ez mikor jelent meg? nem is hallottam róla. állítólag kinnt van oroszul. én ennyit tudok. De hivatalosan angolul mikor jelenik meg?
  • ricsa008
    #516
    na végigvittem a mass effefct és a diablo 2 után a mindenidők top3mában nálam ott van . csak jöjjön ki megveszem
  • Prince23
    #515
    Angolul mikor jön ki?
  • Evin
    #514
    Csak mivel még nem végleges, balgaság főrendszernek használni.
  • zooleeh
    #513
    ment
  • zooleeh
    #512
    akko oprendszer csere lessz sajna pedig egesz faszaul mant a win7