1433
  • wesker24
    #751
    Akkor tuti valami grafikai hiba lehet ! Én régebben az orosz verzióval játszottam nekem az simán müködött persze a grafikát át kellett irni az inif fájlokban !
  • ppk
    #750
    gondolom, h nem ilyennek kell lennie, de akkor mi a megoldás rá, mert játszani meg enged :-O
  • ppk
    #749
    ez vmi napos rész, jött egy nagy dög, meghaltam, és mentés után már elő sem jött a dög :-) viszont ilyen szürke minden :-( nem épp a játék eleje, itt már van dobócsillagom
  • wesker24
    #748
    Ez most melyik pálya a játék eleje vagy már játszol vele és már valamelyik Chaptert nyomod már ? Az elején mindenképp homályaosan fogsz látni egészen addig amig el nem jutsz abba a házba ahol a rádio van !
  • wesker24
    #747
    Egy francokat kell törödni az árammal az csak időpazarlás ! Én áram nélkül is kinyirtama dögöt habár elég szivós egy dög !

    Szóval tüzzel lecsalogatod és amikor földön van és sebezehető akkor
    4x-szer kell kombót csinálni vele hogy lent is maradjon én a tűzes penge+ pisztoly kombóval nyirtam ki ! Szóval mikor lent a földön és támadni akar a pnegét mindig dobd tűzbe a pisztoly lehetőleg legyen fullon ! Szóval csak dobálni kell tűzes pengével és lövöldözni ezerrel és elöbb utobb tuti meg fog dögleni !

    Ha nem sikerülne akkor nézd meg a youtube-on a Chapter 4 boss videot !
  • ppk
    #746

    vki tud erre megoldást, vagy alapból ilyen szürke a játék? :-O

  • grebber
    #745
    Nehéz feldolgozni hogy még nem jelent meg magyarul?
  • ropi88
    #744
    hali!
    srácok nincs véletlen a játékhoz valami magyarosítás?
    kösz
  • Prince23
    #743
    Ez nekem nem akar össze jönni :(
    most már elértem azt, hogy a földön van a dög. de az ármasdira egyszerűen nincs idő... nem értem, hogy gondoljátok ezt? nem tudom belemártani az áramba. nincs rá időm.
  • Seth
    #742
    Kijött már az angol változat
  • Hunter of Deer
    #741
    ti mind oroszul nyomjatok vagy sikerult valahogy angolra csinalni?

    nekem a leiras alapjan nem muxik mert hibauzit ir es nem indul.
  • IMYke2.0.0.0
    #740
    Hát csak azért, mert jelen időben írtad: "Eljátszottam 10 percig ezt, de nem akar megdögleni a dögje :D" --- azaz, mintha ALT+TAB minimum...

    (Mivel nem tudom, csak félve jegyzem meg, az is lehet, hogy van benne rendes mentés.) ...Ellenőrzőpontos mentés esetén pedig aztán főleg elég furcsa a dolog.
  • Prince23
    #739
    Nem, egyik se. de miért is?
  • IMYke2.0.0.0
    #738
    [Két géped van? Vagy ki-kilépegetsz a játékból, hogy ide irogass?]
  • Prince23
    #737
    Eljátszottam 10 percig ezt, de nem akar megdögleni a dögje :D
  • tiburon26
    #736
    tüzzel "lecsalogatod" közelmesz es irni fogja mit kell tenni.ezt parszor eljatszod es lent fog maradni.az oltar felett a mennyezeten csüng valami ami neha megtelik arammal.azzal kell csiklandozni!
    szivos egy dög ugyhogy kitartas!
  • Prince23
    #735
    A székesegyházban hogy kell kinyírni a behemótot?
    csak tűz áll rendelkezésemre
  • IMYke2.0.0.0
    #734
    Hát ja. S mi vagyunk a kisebbség, aki nem...
  • Hunter of Deer
    #733
    pls valaki :)

    nagyon gaz igy oroszul
  • Hunter of Deer
    #732
    hogyan sikerult neked beallitani az angol szoveget?
    nekem csak ******** van mindenhol , illetve ha megcsinalom ugy ahogy levolt irva hogy 2 17 megas fajl legyen akkor meg nem indul el mert kiir egy hibat.
  • R3TR0
    #731
    Akkor magyarul nincs 16:9 támogatás?
  • CamelX
    #730
    De jó hogy ennyi ember full hd-ba nyomhatja
  • Prince23
    #729
    GT teszt
  • Maxtreme
    #728
    bazz nem igaz hogy az alattad levő postot nem veszed észre csak write only..
  • R3TR0
    #727
    A játékba na képarányt hol állitom? mert full hd monitorom van és a kép elég szar
  • Teperinke
    #726
    Nagyon jól néz ki minden, csak az aspect ratio a gond. Egy külföldi fórumon a 1680x1050 felbontást javasolják 16:9-re, de ez nem az igazi megoldás..
    Xboxon állítólag még jó volt ez 16:9-ben, pcre lett elszúrva.
  • Prince23
    #725
    A textúrák szépek rajta? vagy van néhol kockás is?
  • werkfilm
    #724
    kevertem a wanteddel sorry
    túl sok az új game :P
  • Teperinke
    #723
    46" FullHD TV
  • Evin
    #722
    Nem orosz.
  • Prince23
    #721
    Neked full HD monitorod van, vagy tv-n keresztül nyomod?
  • Prince23
    #720
    Nézegettem jútábin vidiket. Mindenki 5 csillagos értékelést adott rá. Amúgy igen hangulatos kis gamma ez. Azt hittem végig mosmá zombik lesznek, de szerencsére felbukkanak emberek is.
    Olyan csendes játék ez, vagy hogy is mondjam... sok gémer elhanyagolta ezt a játékot, meg kevés volt a marketing költsége.
    Ez a játék most orosz amúgy? Fejlesztésbe?
  • Teperinke
    #719
    Úgy értem ezen a képernyőn nem találom:
  • Teperinke
    #718
    És hol van az a gomb?
  • werkfilm
    #717
    lehet állítani a képarányt, csak el van csúszva a gomb és vakon kell kattintgatni.
  • Teperinke
    #716
    Nagy kár, hogy 1920x1080-as felbontásban 4:3 képarányban megy a játék, pedigy 16:9-ben kéne. Várható vmi patch ami ezt megoldja?
  • DarkSector
    #715
    túloldalt pengédet dobod a lyukba csinálsz tüzet, mi visszatartja zombi lények kiáramolását.
  • barni00
    #714
    Van egy olyan rész, mikor egy hídon állok, kétirányban géppityu. Az egyik irányból özönlenek a zombik. Már vagy 10 percen keresztül takarítom őket, de mindig jönnek. Mit kell itt csinálni? Köszi.
  • DarkSector
    #713
    lol...
    te szerinted azért mert nem indul el egy geci tört hekkelt verzió, azért az eredetit sem szabad megvenned...mert annál sem lesz jó a hekkelés???
    :D
  • Hunter of Deer
    #712
    nekem is ez a problemam van, felrakom a daemon 4.3mat +sfet, gamet es mikor inditom fekete kep aztan kilep. sp3 winfos, a jatekrol telepitett DX szal nemvagom mi lehet a gond.

    a kepek es videok alapjan en is me akarom venni de igy hogy ez nemindl nemnagyon merem mert mivan ha az se megy :S