ValóVilág 12

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#141035
Kolosiék azt hiszik ezzel kompenzálnak majd...

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

gduck
#141034
Ez érdekes, mert ez megkavarja picit a dolgokat, ugyanis mindenkirõl elkezdi majd pletykálni a külsõs infókat 😄

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#141033
Új lakó költözik be.

Ahogy mondtam, kellett valakinek a hely.
#141032
Én az egészben egy dolgot sajnálok csak, hogy ezzel Krisztián amúgy se nagy esélyei, teljesen elszálltak, nagyon elborult az õ agya is, ebbõl Laci nagyon jól jött ki, sokan sajnálják a szülinapja miatt is, meg fel is használja majd Krisz ellen.

"A legjobb dolog mindig a gyerekkor, amikor a kibaszott eső is még meleg volt"

#141031
Az is lehet,hogy az egész megvolt játszva....

Maradjuk annyiba,hogy Viki nem csak Simon picsázta ki,hanem saját magát is.
#141030
Nem találom az éjszakai LivStream et. Talált már valaki?

ASTERIX és TALPRAESETT TOM képregényeket vásárolnék és ELADNÉK!

#141029
Az igaz, hogy érdekesebb volt náluk, ezt aláírom, kevés bent az olyan karakter aki csinál is valamit. Viszont azt most is tartom, hogy nehogy már 18 nap után így kikészüljön, mi lett volna vele késõbb? Más is kibírja az alázást meg azt amit kap, Vikit is folyamatosan basztatták a súlya miatt, Sárit kurvázzák folyamatosan le se szarja kb. Lehet RTL is ezért akarta kizáratni, mert féltek, hogy késõbb nagyobb bajt csinál.

"A legjobb dolog mindig a gyerekkor, amikor a kibaszott eső is még meleg volt"

#141028
Jó de azért egy Tejbetök Teonál megy Zófinál akik az ég világon nem basznak bent semmit se még mindig érdekesebb karakter volt.

A másik meg a késõbbiekbe szerintem megint erõs lehetett volna õ csak az volt a baj túl komolyan vette, ha alázzák persze egy ideig tûr az ember,de utána valahogy már nehéz magával bírni az embernek.

#141027
Nem értem, mit panaszkodik arra, hogy folyamatosan kapta a zrikát, hiszen magának köszönheti, õ volt azzal folyamatosan, hogy mindenkit kikészít, és el is kezdte Zsolttal, Aurélióval. Ne csodálkozzon, hogy ezt kapta vissza a társaitól. A másik meg, hogy õ beszél õszinte játékról, mikor végig taktikázott meg játszotta magát? Én nem bánom, hogy kiesett, különösebb bajom nem volt vele, mióta Charlottal volt, de sose volt szimpatikus.

"A legjobb dolog mindig a gyerekkor, amikor a kibaszott eső is még meleg volt"

#141026
Ez nagyon komoly 😄 😄 😄

http://hogyvolt.blog.hu/2014/01/31/valo_vilag_1x20_elgurult_simon_gyogyszere

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

PiszkosFred
#141025
Pontosan, ha egy karakán amazont küldenének be, az helyretenné ott az arcokat. Lehet, hogy nem sokáig maradna benn és nem nyerne - mindenképpen adnék neki egy védettséget a következõ kiszavazásra -, de rendbe tenné benn a dolgokat - egy idõre.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#141024
azt nem értem, hogy ha folyamatosan kritizáljátok a mûsort, akkor minek nézitek? nem azért csinálják, hogy nektek megfeleljen, ha nem tetszik, nem kell nézni, nem a nézõkért csinálják, nem megfelelni akarnak, hanem profitot termelni
#141023
Gondolj bele egy olyan idõs nõnek persze úgy ,hogy kellõképpen intelligens stb. Aurelio lenyomja a süket dumáit vagy helikopterezik egyet elõtte . Úgy lealázná a nõ, hogy a hátralévõ villa létét folyamatos bõgéssel töltené az az agyhalott.

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

Rash87
#141022
drop
#141021
szerintem meg egy szépfiút küldenek be Izának mert kb RTL azt hiszi románc ér a legtöbbet a vv-be

#141020
Ertem, koszi!
jackoneill90
#141019
a hangsúly a gyogyóson van. gondolj bele, milett volna ha durvábban kattan be

http://muszaly.hu A szingularitás fel fog robbanni. Akármit is jelent.

#141018
héttõl az elõzõ napi adásokat ismétlik
#141017
Hello. A port.hu -n ugy van irva hogy van ma is meg jovoheten is valo vilag 19tol 20ig meg 22tol 23ig. Ugyan az a musor van leadva ketszer? Vagy mi kozte a kulonbseg? Nincs sajnos rtl 2-om netrol nezem vissza az adasokat. Koszi.
PiszkosFred
#141016
Na, egy 35-40es amazon sem rossz ötlet, azzal nem tudnának sokan mit kezdeni a húszévesek, lenne tekintélye, ha nem azzal kezdi a villaajtón belépve, hogy be van szarva.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#141015
Ezt nem lett volna szabad a nézõk döntésére bízni. Anno, ha Béci vagy Csabi került volna ilyen helyzetbe én is nyomtam volna egyet a kiesésükre,mert az Aleknak ill. Attilának hasznára vált volna. Az összes nem Simon fan szavazott a saját kedvence érdekében.
Ezt negyed óra alatt eldöntetni csak egy céllal lehetett. Akkor sem jártunk volna jobban, ha két napot adnak rá, mert akik többi játékost kedvelik kiejtették volna.
PiszkosFred
#141014
Ezek közé az egysejtûek közé be akarsz rakni egy értelmesebb embert? Másnap reggelre halott lenne 😄 Ide olyan embert kell berakni - ha mindenáron muszáj -, aki a nézõk számára szórakoztató. Mondjuk egy Pákó 2.0-t, vagy egy Oki/pongó féle dilist, és társait - még akkor is, ha hidegrázást kap az ember tõle, de ide ilyen kell, nem egy gondolkodó érett fiatal.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#141013
Anno Cristolfelt is visszaküldték pedig ha jól emlékszem õ párbajon esett ki, nem a nézõk szavazták ki szal Alexa simán visszamehetne ilyen alapon.De szerintem küldjék be Alekoszt és az õ bioritmusát billentse ki a Viki ha tudja 😄 Komolyra fordítva egy 35-38 éves amazont kellene beküldeni, aki Lacival együtt kordában tudná tartani a hülye gyerekeket napközben, este meg tudnának papás-mamást játszani 😊

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#141012
alexa ne mfog visszamenni nem hiába küldték ki az elején...Igazából ide egy olyan lány vagy fiú kéne ha már ennyire fiatal a felhozatal aki kicsit érettebben gondolkodik van saját véleménye, és kissé megmutatná a fiatalság értelmesebb oldalát.

Ide egy olyan karakter kéne ezek közé akire tényleg azt lehetne mondani, hogy ennek az embernek érdemes szurkolni mivel jól látja a dolgokat. De hát majd kiderül mi lesz...
wesker24
#141011
Csak abban az esetben tudnám megbocsátani ezt az árulást ha egy másik személy menne be a villába Simon helyett !

És ez a személy nem más mint Alexa na megnézném az arcokat amikor közlik hogy Simon helyett egy új lakó várható és akkor ismét belépne Alexa xD

Szerintem Teo és Charlie tuti örülnének neki a többiek meg néznek bambán hogy mist mi van ? 😄

DE arra én is kiváncsi lennék hogy ki megy Simon helyett ha egyáltalán megy be valaki !

Jah tudom hogy már egy kiesett villalakó nem mehet vissza de Alexát a nézök szavazták ki az mekkora csavar lenne ha mégis vissza menne XD

#141010
Azért érdekes mert mindenhol Vikit fikázzák szóval azalatt a 10 perc alatt még szinte reagálni se lehetett vagy késõn kapcsoltak az emberek....

Valahol azt érzem az RTL ki akarta rakni Simont mert ez a kis idõ tényleg lófasz...lehet megy be helyette más fasz se tudja...

IGazából az egész széria változatlanul szar ahogy van.

1 értelmes mondat volt azóta is: Mindannyian buták meg sík hülyék vagyunk mert itt vagyunk ez az egész szériának a lényege, de sõt egyben szomorú is...
wesker24
#141009
Ezen vagyok kiakadva én is ! Oké Simon hibázott de akkor se kellett volna ezt lezavarni 10 perc alatt hogy távozzon-e vagy sem !

#141008
Amúgy azt én se értem ,hogy miért kb 10 perc alatt kell egy ilyen szavazást lezárni...

Azért annak idején Atec is letépett egy melltartót ami azért valljuk be nem kissé alpári , és bunkó viselkedés azt abból se lett semmi se...Most az oké,hogy utána tudjuk mi történt, de ez akkor is annyira gyerekes baszki...
#141007
Én úgy gondolom,hogy az RTL talán az állatvédõktõl parázott be,Simon amúgy is kezelhetetlen volt nekik,nem akartak bajt,így megszavaztatták a nézõkkel,mondjuk nem 70-30 ról kellett volna indítani a szavazást.mielõtt szegény Simon fel tudott volna jönni,10 perc alatt már ugye 42% on volt,gyorsan lezárták a szavazást,szevasztok.
#141006
Józsi vette elõször észre az egészet, aztán indultak kifele de Viki már akkor se akarta kiengedni õket, mondta hadd rendezzék le ketten.Néztem most reggel fórumokat stb. eléggé Viki ellenes a hangulat, kíváncsi leszek a mai összefoglalóra , hogy miután kijött Simon a többiek mit és hogy reagáltak erre az egészre.Az jó húzás volt most a szerkesztõktõl hogy az egész vitát onnantól játszották be nekik ahogy bekerültek az állatok, mert ha figyelmesen nézte a többi akkor nekik is feltûnt ,hogy ezt az egészet Viki generálta ,még a Krisztiánt is õ hergelte fel, hogy védje meg a kacsáját, pedig ahogy elnéztem addig Krisz pont leszarta az egészet.

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#141005
Látszik azért,hogy Józsi oda ment közéjük, és próbálta õket nyugtatni, de tohonya akkor is mondta hagyjad hadd verjék agyon egymást ez nem méltó semelyik játékoshoz még akkor se, hogy ha van valakinek valamennyi esze...


Józsinak kéne kihívni Vikit mint Simon legjob cimborája biztos vagyok benne, hogy ezek után kint hagyná mint macskát fosni...
#141004
Én meg csak magyarul 😄

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#141003
Beszél itt valamelyikõtök Németül ?
Ezt az 1 mondatot szeretném lefordítani németre: "Hajrá !,Te vagy a jobb !"

Nem akarok internetes automatikus német szótárt használni, mert úgy szeretném, ahogyan a hétköznapokban egy német mondaná. köszi

Én csak szerbül és angolul beszélek.

ASTERIX és TALPRAESETT TOM képregényeket vásárolnék és ELADNÉK!

#141002
Többet vesztett ezzel a Viki mint amennyit nyert, kint is bent is.

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#141001
Igazából Simon is hibás volt,hogy megfejelte a vizet egy kis alkohollal, de tényleg csak pár kortynyit tett be aztán mikor jött a levél ki is akarta önteni nem volt ez olyan hatalmas dolog csak hát jött a tohonya aztán kibassza a kezébõl a tálat vagy mi volt a kezébe innen kezdõdött el komolyabban az egész.

Érdemes amúgy megnézni a videót Viki mindenkinek mondja,hogy hagyjátok ne menjetek ki, de Iza tényleg aki egy elkényesztett kis picsa még õ mondja,hogy válasszátok szét na ebbõl látszik az, hogy ott bent ki be van még valamennyi emberség. Viki ezt a játékot aljas játszotta ki, de ez nem méltó nyereség én úgy gondolom fõleg madj itt kint a nézõk megfogják büntetni mert,ha ezekután õ visszamegy valamely párbajról akkor tényleg baj van az emberekkel.

De ami egy nagy geciség volt tõle nem is a lehúzás, hanem mikor futot körbe körbe a tehén akkor odarángatja Kriszt...ugyan már annyira átlátszó volt, hogy ki akarja baszni mindkettõt...Neki még az se számított volna,ha Krisz esik ki, de végtére is mellé mint akit visszavárna....😄

Megérem azokat akik azt monják,hogy Vikit is ki kellett volna zárni, de mind1 már ez van.

A legigénytelenebb villalakó díjat nyugodtan megkaphatja a hájas baromfi.
#141000
A létszám miatt küldenek be valakit.Zsófi&Krisztián is infókkal ment már be egy hét késéssel.Szerintem ez nem mérvadó.

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

Krisztiam
#140999
de utálom ezt a Miss Röfit.. kiprovokálta ezt az egészet

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

Zs0lt1
#140998
Szerintem nincs kizárva h senki nem megy be, Tordast is kb ennyi idõ után küldték be és mégis hiába volt infója, semmit nem ért vele.

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

#140997
wesker most miért kellett törölni amit írtam?
#140996
4 után ébredtem, néztem a VV oldalát , nem volt kiírva ,hogy KHF de se kép se hang csak a fekete képernyõ.Szerintem meg megy be, anno VVZsuzsi helyet is küldtek be valakit és még nagyon az elején vannak.Vannak tartalék játékosok.

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

gduck
#140995
Ez továbbra is is egy kemény játék és nem egy óvoda 😊 Nem szeretem Vikit, de ezt szépen csinálta. Simon kiesése meg nem az õ, hanem az RTL hibája. Ezt a szavazást ma este kellett volna lezárni!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

gduck
#140994
Senki nem mehet be helyette! Gondoljátok csak el mennyi + infója lenne egy most beköltözõnek...

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

gduck
#140993
Nem értem mit vagytok úgy oda... Mióta a fekete özvegy behálózta, teljesen érdektelen lett, érvelt a semmi mellett, próbált a kamerának bohóckodni picit (eléggé átlátszó módon). Ha így jött volna be, akkor kb. a szimpátia szavazáson õ esett volna ki elsõként. Teljesen érdektelen karakter lett!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#140992
Szerintem nem megy be senki helyette. Megvoltak már 12en.

Mért vetted le a szavazást, hogy LAci, vagy Krisztián menjen vissza ?

ASTERIX és TALPRAESETT TOM képregényeket vásárolnék és ELADNÉK!

wesker24
#140991
Ezek után nem hiszem hogy lett volna stream de már nem is érdekel !

Azért kiváncsi lennék kit küldenek be Simon helyett !
wesker24
#140990
Ahogy Tiwcsi is is befejezte a VV6-ot én is befejeztem az Online nézést és már én sem szándékozom tovább felvenni az adásokat ennyi volt !

Amig ez a rusnya képû koca bennt van addig engem elfelejthetnek örökre majd ha kiesett az a ribanc koca vissza térhetünk a dologra !
#140989
Volt este Live Stream ?, mert még nem látom sehol.

ASTERIX és TALPRAESETT TOM képregényeket vásárolnék és ELADNÉK!

#140986
Hali volt online ? Ha igen vetted ? Ha igen elküldöd majd a linket privátba ha kész ?😊 Tiwcsi befejezte a VV6-ot azt írta így fészen már az online se lesz fent...

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#140985
Jó reggelt, én most néztem meg az ÖF-t, hát érdekes volt.Az ,hogy Simont kizárták az nem lepett meg, várható volt.Viszont nem volt korrekt.Mikor a balhés részt játszák be nekik, végig Vikit figyeltem, õ generálta az egész balhét,kezdve azzal, hogy leoltja Simont ,hogy kinyírja a kacsát, alázza Sárlottot ,hergeli Krisztiánt, hogy nem védi meg a kabala állatukat /itt megjegyzem, ha nem hergeli szerintem Krisz nem is balhézott volna össze Simonnal/ mikor elindult a vita kint Simon és Krisz között Viki mindenkit bent akart tartani ,hogy ne menjenek ki, hagyják õket, végre a Krisz is kiáll magáért stb. szabályosan volt akit visszahúzott az ajtóból asszem pont az Izát.Tudta jól ha nem áll közéjük senki valamelyik megüzi a másikat, valószínû ,hogy Krisz Simont.Aztán mikor csak kiment mindenki és szét választották a két srácot látta, baj van, ez így nem jön össze és lerántotta Simi gatyáját, nem azért, hogy elterelõdjön a figyelem a vitáról, pont ellenkezõleg, tudta, hogy ez már Simonnak sok lesz.Be is jött a számítása.Ezt talán meglepõ módon egyedül a Sárlot&Simi páros vette észre , hogy egész este arra várt Viki ,hogy valami kipattanjon és balhét generálhasson belõle.Ez egy egyéni játék, mindenki úgy küzd ahogy tud, de számomra ez akkor is undorító volt Viki részérõl.Lehet õ most úgy érzi ,hogy sikerült kiejtenie a legerõsebb ellenfelét de látszott rajta mikor visszanézették velük õ is meglepõdött , gondolom akkor tudatosult benne , hogy ez kint a szavazóknál nem vett rá túl jó fényt, szal valószínû többet vesztett ezen az egészen mint amennyit nyert.Fõleg, hogy szerintem Simon helyet beküldenek majd valakit és nincs rá semmi garancia ,hogy nem olyan megy be aki sokkal erõsebb karakter nála.Most jelenleg már csak a Lacitól tart épp ezért állt Krisz mögé holott napokon át azt hangoztatta ,hogy 100% Lacit fogja támogatni.Így viszont tudja jól ,hogy gyengíti bár ezután a mûsor után amit levágott szerintem fordult a kocka.És remélem Laci is vissza megy.

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

Oziris666
#140984
Hát ezaz énis éjjel szoktam nézni az összefoglalót meg ha néha elcsipem az élõ adást!Ma meg már elõbb beleszaladtam már origón a spoilerbe h Simont kiszavazták a nézõk!