153987
ValóVilág 12

  • beby44
    #153264
    Bálintnak egy detox azèrt kellett volna a játèk előtt!!
  • beby44
    #153263
    moh "dobogora mindig jó felállni,perszre boldog voltam kaptam én is érmet"
  • Zs0lt1
    #153262
    Na ahogy vártuk Merci kihivta Virágot. Lehetne, hogy mindketten kiessenek :D
  • Zs0lt1
    #153261
    Igen, van rá sansz, de közben fb-on megtaláltam fru adását és az alapján nem az jött le.
  • ForzaInter
    #153260
    Ez nekem kb ilyen ejjelnappal bp fele megjatszott vminek tunik, meg ha van is valosagalapja..
  • Zs0lt1
    #153259
    Nem tudtok véletlen másik helyet ahol lehetne nézni a jöttem láttam buktamot? Ez a filmontv.online úgy tűnik behalt. Láttam két előzetest a Fru verzióból az egyikben jól lecseszi Frut az anyukája, hogy hogy tudott kikezdeni a renátóval, a másikban meg Anikó oltja le renátóta beszédstilusáért.
  • kozi001
    #153258
    Legjobb rész volt, amikor a sportember Robi evezésben befogta a hokist!
  • kozi001
    #153257
    Daniék kb már csak fapofával nézik a többieket arra az időre ha levél vagy feladat van.
    Utána gyorsan vissza a hálóba dögleni/izélni.
  • beby44
    #153256
    Azt viszont teljesen jól látjaRobi,hogy Bálint tudatosan "haverkodik"Danival.A Bálint nem szereti Danit őszintén.Meglehet nézni minden pillanatban Bálintot,hogy hogy nézi Danit mikor ránéz!!
  • beby44
    #153255
    Ez a Robi tiszta hülye.Mitől félne Bálint.Már három párbaja volt!!!
  • beby44
    #153254
    Remélem megérti Robi amit üzentem!A bejátszásból gondolkodott rajta.Nem lessz semmi féle moh a top 3-ba Robi és Bálint mellett ha rajtam múlik!!!
  • Darthmushroom
    #153252
    de igazából úgymond ebbe Mohnak igaza van ennyi idő után ilyen viszonynál se alakult ki semmi nála akkor valszeg később se fog. és persze ez a túlzott barátság miatt is alakult ki Merciben érzelem. aki többször elmondta h nincs hozzászokva h elutasítják, am azért nem csoda ha így is tud viselkedni egy kapcsolatban (reggeli stb...)
  • ForzaInter
    #153251
    Miert hosszabb mindig az osszefoglalo mikor parbaj, vagy kivalasztas van? Normal esetbe reklammal egyutt 22:50re vege az osszefoglalonak, ilyenkor meg 9kor kezdenek es negyed 10re van vege..
  • ForzaInter
    #153250
    Balint neha kicsit tultolja.. O sose beszelt igy Vivi-vel? Majd akkor nezze vissza az adasokag mert egyszer o meg ennel is csunyabban beszelt vele.. Ez a Moh meg de egy irritalo nagykepu hulyegyerek.
  • ForzaInter
    #153249
    Hat ez az h o mar 20 eves.. Egy ferfinel is ciki ha igy fut egy no utan, forditva meg aztan plane..
  • Darthmushroom
    #153248
    20 éves vagy mennyi.. gyakorlatilag középiskolás szerelmesként viselkedik, de korba annak a közelébe is van. 10+ éve voltam középiskolás de ugyanilyen lányok akkor is voltak, egyik percbe fut másikba meg utál.
  • ForzaInter
    #153247
    Ez a Merci a nok szegyene. Hogy lehet valaki ilyen szinten ertetlen, fogyatekos, es ostoba? Moh ezerszer elmondta mar neki h semmit se akar tole azon kivul h neha megdugja.. Raadasul olyan mint vmi skizo azzal hogy egyszer ilyen idegesitoen kislanyosan nyavogva beszel, maskor meg normalisan..
  • beby44
    #153246
    És neki még "egoja" van.Ez elis hiszi magáról,hogy bejön a csajoknak.Nem,hogy nem áll ki magáért véleménye sincs se tartása!!pont mint a foton Bocsi bocsi...Ez,hogy csak 22-éves erre fogni "gyerek"?dani a legnagyobb suttyò a villában de ha én szavaznék biztos moh ellen tenném.Mehet mind a kettő de előbb ezt kéne felvilágositani,hogy miért kapott annyi szavazatot renátóval szemben.
  • kozi001
    #153245
    gyorstüzelő
  • kozi001
    #153244
    Most ezzel "na csak bescore-olom Mercit éjszaka, engem itt senki nem mondhat gyorstüzelőnek" sztorival, most rendesen elásta magát.
    Eddig sima MOh győzelmet mondtam Dani ellen. De most már két esélyes.
  • Zs0lt1
    #153243
    A csávó nem tud kiállni saját magáért bakker, pedig ha majd Danival megy párbajozni elég rendesen fel kell kötnie a gatyáját :D
  • kozi001
    #153242
    kép
  • beby44
    #153241
    Gosling❤Bálint❤!!!!
  • beby44
    #153240
    95% pasi 5% "hominger" 120% pasi lessz ha megtalálja az igazi nőt.Hogy sminkel???:))))Gosling❤
  • beby44
    #153239
    95% pasi 5% "hominger" 120% pasi lessz ha megtalálja az igazi nőt.Hogy sminkel??:))mint egy igazi pasi.Imádom :)))
  • Zs0lt1
    #153238
    Bakker hazaküldték Renátót a nézők olyan százalékkal, hogy olyan még nem volt, mert a kutya nem kiváncsi a nyomorék fejére, erre berakták a belevalóba, hát kösszépen igazán.
  • kozi001
    #153237
    Már eleve a párbaj bejátszók is olyanok, hogy kit lehet utálni és min.
    Régen ez se volt. Még azt is eldöntik helyettünk, hogy kit ne szeressünk.
    Az is fura, hogy egy csapat ilyen gyenge teljesítményt érjen el.
    Ha Bálintnak nem gurul el a gyógyszere, akkor max a fináléban érdekes hogy ő vagy Robi.
    Meg talán az hogy Moht kint hagyja-e Vivi ha vele megy párbajozni majd.
  • beby44
    #153236
    De ha most "borulna"minden az lenne az érdekes!Mert a következő két párbajt megint tudjuk előre.Szerintem azt is kik mennek vissza.Hurrá jubileum évad!!:))))
  • beby44
    #153235
    Jól mondod.Virág is mehet haza.Szégyen az a 18 éves senkiházi.Gosling és Bálint mellé meg megy 3.-nak Merci vagy Vivi.Én Mercire tippeltem két hete de lehet,hogy beviszik magukkal Vivit 3.-nak.
  • ForzaInter
    #153234
    Frunak a bemutato filmjei a villaba toltott idorol jo lejaratora sikeredett, de nem baj, megerdemelte..

    Ostoba Merci ha kijon remelem majd visszanezi az adasokat, es majd latni fogja, hogy a kedves baratnoje Fru, hogy tervezte meg azt, hogy kiejtsek azzal, hogy szandekosan elkezdik provokalni, hatha nekimegy valakinek.. Az egyik legundoritobb jelenet volt ez. Halistennek kiesett ez a gonosz, rosszindulatu torpe. Vivi tenyleg buta, de egy jo indulatu hulye, akin nevetni is lehet neha, a legynek se art.. Fru meg szepen meghuzta magat miutan kiesett mellole az utolso ember is, de azert a parbaj elott mar kijott az igazi enje parszor.. Vagyis az igaz lehet, hogy rajott h ezek az emberek megse olyan rosszak mint ahogy gondolta v gondoltak, mert egy rossz szava nem volt egyiknek se fele, szoval ha ellenuk fordul meg jobban akkor 35%ot se kapott volna, igy inkabb taktikabol meghuzta magat, es eljatszotta az alszent, sajnalni valo kedves lanyt, szerencsere nem jott be, mert lattuk korabban hogy milyen valojoaban..
  • ForzaInter
    #153233
    Az a “hominger” a legnormalisabb az osszes kozul.. Meg Balint. Bar valamilyen szinten mind defektes aki egy ilyen musorba jelentkezik..:D
  • nordan
    #153232
    hominger fogja megnyerni kb
  • kozi001
    #153231
    Elvileg most lesz egy Merci-Virág, utána Dani-Moh párbajon repül Dani.
    Az utolsó párbajon meg reményeim szerint Moha.
    Ha valahogy mégis elvergődik a fináléba, akkor onnan alacsony százalékkal távozik.
  • nordan
    #153230
    én elkurogattam volna a szerencsétlen Moh helyében........
  • peteimii
    #153229
    Sokan írtátok mennyire le futott ez a széria. Hogy lehet előre tudni kit mikor... Valóban így van. Néztem néhány hétig minden nap a műsort, aztán már csak heti egy alkalommal vissza nézek talán egy fél adást. Nekem a Renátó Gina stílus ez elején be tette a kaput. Csak a kiválasztás, kihívás és párbaj kb két perces videókat nézem meg hetek óta :) a vv9 Zsuzsu győzelme is be baszott anno, ez a vivi nálam ugyanaz a kategória... És ami a legrosszabb az a szerkesztők részéről maga a műsor menete. Szándékos erőltetett konfliktus gerjesztés, vegyél fel a fejedre egy disznó fejét aztán abban oltsd szét a másikat. Vagy mit tudom én milyen állat feje az... A szereplők folyamatosan a kameráknak játsszák magukat. Ennyire színpadias egyik vv sem volt. És pontosan ez viszi el az egészet... A jöttem láttam buktam még a leg érdekesebb része a műsornak. Angol óra, hulladék és jóga... Bassza meg a kutya :) Majd a top 3-4 körül be csatlakozom újra. Csak ne megint egy picsogó rinyálógép nyerje meg..
  • beby44
    #153228
    Alig vàrom,hogy kiessen a kèt sötèt paraszt!!
  • Fantasico
    #153227
    Így van Mercivel és Virággal együtt ez a négyes katasztrófa. Merci olyan idegesítő ezzel a hanggal meg az ostobaságaival, minden nap ugyanaz felkeltem csináltam reggelit Moh-nak, bevittem Moh-nak, megetettem Moh-t... Kit érdekel ez a szerencsétlen hülye még mindig nem látja hogy Moh telibe szarja, Bálint meg Robi is csak mosolyogni tudtak amikor a szerencsétlen a reggelit csinálta, tényleg szánalmas ez a lány olyan szinten nem érti és nem képes elfogadni, hogy nem, higy az már nevetséges, de mivel ennyire buta és rommá alázza magát meg is érdemli, de itt még hatalmas sírás rívás meg gyűlölködés lesz a részéről Moh felé, mert ugyan amíg Moh megeszi az elkészített reggelit, meg amíg este megdugja amíkor úgy alakul, addug Moh a legerősebb, a legokosabb, a leg leg leg... aztán amikor majd beüt a krakk és jön a nagybetűs NEM, na akkor Merci szerintem 180 fokos fordulatot fog venni Moh-val szemben és minden energiájával azon lesz, hogy Moh aká vágjon. Eközben Bálint és Robi hátradől és nézi majd élőben a mozidélutánt, közben jókat szórakoznak. Szerintem már Őkis úgyvannak vele csak repüljenek már az embetek, hogy a végén lejátszhassák a döntőt.
  • kozi001
    #153226
    Vége a közép játéknak!
    Jöhet a játék igazán jó része!

    Amikor a két modortalan, suttyót, Danit és Moht a Dunáig repítik! :P
  • Zs0lt1
    #153225
    Ezt az üvegen keresztül családtagokat nézést az angol big brotherből vettték, csak ott kicsit durvább volt, ott még sirni sem lehetett, ha valakinél megláttak egy könnycseppet, már bukta. Aki meg megnyerte az beszélgethetett pár percet velük.
  • Zs0lt1
    #153224
    Ma este már útnak is indulhat :D