1741
  • Risu Führer
    #1541
    hát ma fejeztem be a sorozatot és hát...nem hittem volna hogy ilyen vége lesz, már már azt vártam hogy az a furcsa fickó szétkapja pár lövéssel Tonyt, de nem.sajnálom Christophert mert az egyik kedvenc szereplőm volt, de Phil bekaphatja :D különben egyszer Christophert már lelőtték amikor beszólt Tommy DeVitonak aki pár lövéssel szétkapta. akkor Chrissy még Spider néven futott.remélem tudjátok mire gondolok ;)
  • ProGabe #1540

    Tíz évre lecsukják a gyilkosságban felmentett Sopranos-színészt
  • Met
    #1539
    Egy homárral kevesebb
  • ProGabe #1538






    * Paley Center for Media Seminar - discussion with David Chase and Terence Winter, featuring characters who were “whacked” including Vincent Pastore, Steve Buscemi, Drea de Matteo, David Proval and Annabella Sciorra
    * Extra Gravy - spoofs and parodies of The Sopranos
    * Lost Scenes from all six seasons
    * Original audio commentaries from cast and crew
    * 2 CD soundtracks on three discs featuring a genre-bending collection of music including the show’s theme “Woke Up This Morning (Chosen One Mix)” by A3
    * 16-page detailed Episode Guide

    Amazonon most csak $250, így $150-nyit engednek el. ha legalább feliratból lenne rajta magyar...
  • ProGabe #1537
  • SHADOWEYES7
    #1536
  • sb1
    #1535
    Azért Paulie bácsi ebben is a legjobb volt
  • ProGabe #1534
    OOOOH! HEEEEEEEEY!



    akarok még részeket! akarok, akarok, akarok!

    nincs mese, jövőre újranézés lesz. remélem Chase előrukkol végre valami hasonló ütős alkotással :\
  • SHADOWEYES7
    #1533
    Kár,hogy vége...
  • Met
    #1532
    Aki megvette a mostanában kiadott verziót dobna egy privit?
  • Pretorianus
    #1531
    Nekem megvan az első 5 évad DVD-ripben szinkronnal. Akit érdekel írjon privibe.
  • SHADOWEYES7
    #1530
  • SHADOWEYES7
    #1529
    Christopher anyagozik :)

  • bakvarnyu
    #1528
    nyammm
  • bakvarnyu
    #1527
    http://www.sg.hu/cikkek/61388
  • schrank
    #1526
    beteszem ide akis drágát mert annyira szép bár ezen a képen inkább ...
  • Reyes
    #1525
    Így van, 3. évad, Barreni erdő Legnagyobb:)
  • Winz
    #1524
    De van egy kérdésem.....azt a részt nem vágtam mikor Krisztofer lábon lövi a cukrász csávót.
    Kövér Vito (a buher)volt az egyik vevő,de őt eréjesen kitessékelte Krisztofer a boltból.
    Nem ismerték egymást???????
  • Winz
    #1523
    Most kezdtem újra nézni a szinkronos évadokat....a második évadban van a Vissza az óhazába című epizód....azon párszor fetrengtem akkora poénok vannak benne :)
    Ez a Pauli kész bakker,a legviccesebb mókus,mikor a helyieknek beköszön hogy "Commendatore",azok leseszarják,Póli meg az orra alatt:szopógépek :)
    De ami mindent visz az a Barreni erdő epizód (3.évad),mikor ott rekednek az erdőbe azt majdlefagy a pöcse Krisztofernek meg Pólinak.....Buschemi rendezte,nem véletlen ;)
  • ProGabe #1522
    Brutális Sopranos DVD-pakk közeledik. A 86 rész 28 DVD-n jelenik meg november 11-én és ehhez bónuszban 3 CD-nyi zene és 2 DVD-nyi bónusz extra is társul a 400 dolláros bolti áras csomaghoz, ami az Amazon-on kábé 270 lesz. A készítők szó szerint és átvitt értelemben is minden idők legnagyobb DVD-kiadását akarják megjelentetni.



    @sorozatjunkie
  • Met
    #1521
    igen
  • SHADOWEYES7
    #1520
    Márhogy itt hiteles a felakasztott ember halála, azt akarod mondani?
  • Met
    #1519
    Jaja, akkor vették elő amikor az az öreg főszer meghalt az fbi-os csaj mellett a kocsiban :)
    A magas srác meg pont akkor örökölt és venni akartak egy házat talán floridában de Tony nem engedte el.
    Shad, mit értesz részben?
  • SHADOWEYES7
    #1518
    én is :)

  • joebacsi
    #1517
    én a hat évad alatt minden rész előtt végignéztem a főcímet :)
  • a.carkey
    #1516
    Téglája volt? Erre már nem is emlékeztem.
  • SHADOWEYES7
    #1515
    részben értem
  • Met
    #1514
    2 dologra jöttem rá. :)
    Az első, hogy a 6 évad alatt nem változtattak a főcímen és ez szerintem baromi jó, a legtöbb sorozatnál egy egy új évadhoz új főcímet gyártanak, hogy látványosabb legyen.
    A másik, ugye azt mindenki tudja, hogy a halál beáltakor kiengednek a záróizmok, főleg fulladáskor, rengeteg filmben mutatják, hogy valaki felakasztja magát de csak ebben a sorozatban volt, hogy a csávó összepisálja magát. Az a hosszú srác aki az fbi téglája volt és amikor Tony nem engedte meg neki, hogy lelépjen fellógatta magát a pincében.
  • mark oh
    #1513
    a 6évad-bol a 18-19-20-21 rész nincs meg.
    és valami szarságért nem tudom lehuzni.
    ha valakinek megvan....
  • a.carkey
    #1512
    Mind a 6 évadból a 18-19-20-21 vagy csak a 6.ból?

    Amúgy google, eztv ...
  • Met
    #1511
    googlét kérdezd ő tud segíteni
  • mark oh
    #1510
    sziasztok. nekem csak ez nincs meg:a 6évad,utolso négy része(18-19-20-21). ezek kellenének.
    tud valaki segiteni

    amugy tony,pauli a legnagyobak
  • Attila8805
    #1509
    Igen csak nem akartam teljesen spoilerezni:D
  • Met
    #1508
    a Jordán Sahh vagy hogy hívták?:D
  • SHADOWEYES7
    #1507
  • Fenrir
    #1506
    Mármint Phil Leotardo-ra gondolsz? :)
  • joebacsi
    #1505
    igen
  • Attila8805
    #1504
    Az volt az uccsó rész amikor tudjátok kit lelőtek és rágurult a fejére a kocsi?
  • SHADOWEYES7
    #1503
    :!D
  • Met
    #1502
    Kibékült a 2 család és közben sokan elhullottak :)