1741
  • ForzaInter
    #1701
    Hát pont ez a lényege, hogy mindenki máshogy látja a végét. A készítő ránk hagyta a döntést, és zseniális jogy még 8 év után is sokan vitatkoznak az utolsó jelenetről.:D

    Sztem óriási karakter volt az anyja, kár hogy a színésznő idő előtt meghalt.:(

    Igen, ott a nápolyiak azt benézték és nem Phil-t nyírták ki, bár ők ezt nem tudták.:D
  • ddany7
    #1700
    ez igaz, de ettol fuggetlenul irritalo volt. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1699
    Tony anyja nélkül az egész sorozat kábé értelmét veszítette volna: Tony épp az anyjával való [anya - fia kapcsolat, amiben a fiú gyakorlatilag sosem lehetett jó] komplex viszonya, és szépen lefejtett rétegek kellettek az egész sztorihoz [és ugye a pszichiáter néni is].
    A többi utána már adta magát.
  • ddany7
    #1698
    :D akkor nem spoilerben írom.
    Én elhiszem, hogy meghalt, a Bobby-s beszélgetése miatt, teljesen úgy volt a vége megcsinálva, ahogy beszéltek róla a csónakban.

    Amúgy az jól jött át, hogy az utolsó előtti részben Tonyék emberei kinyírták Phil egyik emberét meg a lányát, és utána telefonál a srácnak a szexshopba. Tehát, hogy ott kicsit félre futottak? Ott Phil lett volna a célpont, csak nem őt sikerült kinyírni?!

    Amúgy nagyon jó sorozat volt, Paulie hatalmas arc volt, meg úgy összességében tetszett az egész. Tony anyja meg Carmela néha nagyon idegesítőek voltak, de szerencsére egyik eltűnt, a másik meg nem mindig volt annyit képernyőn.
    Chris halála amúgy kicsit váratlanul ért, mármint hogy Tony nyírta ki végülis. Bár gondoltam, hogy lesz vele valami, mert tényleg fenyegetés volt a családnak, ahogy ott az író haverjához is elment és elkezdte kiteregetni a szennyest.
  • ForzaInter
    #1697
    Annak, hogy Tony meghalt ellentmond, hogy évekig terben volt egy Maffiózók film, amiből sajnos ilyen-olyan okok miatt nem lett semmi, és most már sajnos nem is lesz..
  • ForzaInter
    #1696
    Sztem ennyi idő után már nem kell spoiler.:D

    Az, hogy mi lett a vége nem tudni. Chase úgy zárta le, hogy mindenki döntse el maga, hogy mi lett a sorozat vége. Talán az lenne a legkézenfekvőbb, hogy Tony meghalt, de ez egyáltalán nem biztos.

    Carlo a Sopranos család egyik capoja, több részben szerepelt a sorozatban is (ő veszi át a buzi Vito helyét az építkezési buliban amit végül Tony az utolsó részben Paulie-nak ad). A fia pedig drokokkal kereskedett az egyetemen amit Patsy fiával közösen csináltak, (ők is szerepeltek 1-2 részben) emiatt tartóztatják le a fiát, és Carlo inkább köp a zsaruknak, hogy a fia megússza az egészet.
  • ddany7
    #1695
    Amit nem teljesen értek:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miután Philt kicsinálták, miért nem voltak óvatosak Tonyék, mint korábban?
    Olvastam azt, hogy a végén valószínűleg lelövik Tonyt, ezért kérdezem, hogy miért nem volt óvatosabb. Gondolhatták, hogy Phil megölése után csak lesz valami.
    Vagy amúgy nem is annyira biztos, hogy lelövik ott? Annyira mutatták pedig a csávót, aki bemegy a WC-be.

    Illetve, a Carlo, aki vallani fog, ő ki? Meg hogy jött képbe?
  • ddany7
    #1694
    Na de akkor valaki elmagyarázhatja a végét, most fejeztem be :) :D :D
  • ddany7
    #1693
    nem arra gondolok. hanem arra, hogy sokkal kevesebb időt van képernyőn itt a végén, mint korábban, mondjuk az 1-4. évadban.
  • ForzaInter
    #1692
    nem akkori került előzetesebe egy időre? mert akkor jó pár részt kihagyott, talán több mint 5 részt. igazából azért mert valami miatt meg kellett műteni a színészt.
  • ddany7
    #1691
    Kicsit azt éreztem, hogy tudat alatt készül a sittre/halálra.

    Másik kérdés: Pauli miért szorult ennyire háttérbe az utolsó 2évadban? Legnagyobb karakter pedig :)
  • Met
    #1690
    Csak öregszik, bölcsebb lett.
  • ddany7
    #1689
    6.évad végén járok, még van vagy 2 rész.
    Tony hogyhogy ekkora span lett az FBI-os fazonnal, hogy kölcsönösen adnak át egymásnak infókat? Ez kicsit nekem hihetetlen. Van erre valami magyarázat? Mert mondjuk az első 5.évadban ilyenre nem nagyon volt példa.
    köszi
  • ForzaInter
    #1688
    meg az idióta beszólásai:D azok megvoltak most is.
  • Met
    #1687
    Paulie meg az a nevetése :D
  • ForzaInter
    #1686
    Hát nem egy Maffiózók, de nem is akar az lenni, jó egyedi norvég humor üt.:D Jó látni Silviot, tényleg olyan mintha ez a karakter spinoff sorozata lenne.:D Paulie mekkora volt az utolsó részben.:D Komolyan majdnem megkönnyeztem mikor ezt a 2 hülyét újra egy jelenetben láttam.:D
  • Met
    #1685
    Király, tetszik, kicsit tényleg olyan bugyuta de bejön ez a kisvárosi hangulat meg ezek a komoly problémák (megdugták a rénszarvast) :)
  • ForzaInter
    #1684
    Lesz 3. évad.:)
  • Met
    #1683
    Végignéztem a 2 évadot, remélem lesz még:)
  • ProGabe #1682
    Ez elég jónak néz ki a trailer alapján. Egy próbát mindenképpen megér. Belehúzott a netflix rendesen. House of Cards is ott van a topok között.
  • ForzaInter
    #1681
    Igen, könnyed szórakozás, de jó.:)
  • cobol
    #1680
    Én nézem,nagyon tetszik.Együgyű sorozat de vicces!
  • Met
    #1679
    Ezt majd leszedem :)
  • ForzaInter
    #1678
    A Lilyhammer-t nézi innét valaki? Steven Van Zandt (Silvio) a főszereplő.

    A 2. évad utolsó részében szerepelt Paulie és tele volt Sopranos utalásokkal. Ha sorozat valakinek nem is tetszik, ezt a rész ajánlom mindenkinek. A végén van is egy igazi Paulie féle beszólás:D Nagyon jó volt újra együtt látni Silvio-t és Paulie-t.
  • cobol
    #1677
    ha már gyilkosság,akkor ez nagyon értelmetlen és kicsinyes!
    de ezeken minden helyzetben lehet röhögni


  • BRAT
    #1676
    Öregszünk, bassza meg a nyúl...
  • ForzaInter
    #1675
    Ma 15 éve mutatták be a sorozatot.
  • Effe88
    #1674
    jaja:D
    és kétszínű, gyáva aljas emberek:D:D
    pl, mikor pauli megfolytja az öreglányt a pénzéért:D:D

    de ezért szerethetők:D:D
  • ForzaInter
    #1673
    Paulie és Chris vitte a prímet.:)

    De Baccala se volt semmi "Quasimodo ezt előre megjósolta." beszólásokkal.:D Tony hozzájuk képest egy művelt, okos ember volt.:)
  • ProGabe #1672
    Nagyon imádtam az ilyen jeleneteket! Annyira jól megmutatták, hogy valójában mennyire demagóg, kicsinyes pöcsfejek ezek az emberek :D
  • cobol
    #1671
    Jó fej!

    Soha semmi sem tetszik neki,nagy figura!
  • ForzaInter
    #1670
  • IMYke2.0.0.0
    #1669
    Még szép :)
  • BRAT
    #1668
    Emlékeztek még?

  • cobol
    #1667
    Sok sorozatot néztem már,de ennél nincs jobb.
    Újra kezdtem nézni,már negyedszerre.
    Most tartok a harmadik évad közepén.
    Második évadon szakadtam a röhögéstől.

    R.I.P James Gandolfini
  • Effe88
    #1666
    Paulin nem fog az idő:D
  • Janika114
    #1665
    Amúgy Tony Sirico a hangja a Family Guy új szereplőjéne Vinnynek. De tényleg semmit se változott.
  • ProGabe #1664
    Kalapost alig ismertem meg :)
  • ForzaInter
    #1663
    :(

    Paulie semmit sem változott.:)
  • ProGabe #1662
    A régi harcostársak és családtagok előtt avatták fel a tragikus hirtelenséggel elhunyt James Gandolfiniről elevezett útszakaszt ott, ahol a színész gyerekkorában sokat játszott. A Park Ridge járásbeli Park Avenue-szakasz mentén lakók úgy emlékeztek a később meglehetősen nagydarabra nőtt színészre, mint az a "kis vékony gyerek a szomszédból", aki a helyi középiskola színpadán szórakoztatta őket. Az ünnepélyes avatáson Gandolfini fia és özvegye, valamit a Maffizók több szereplője (Steve Schirripa, Vincent Curatola, Tony Sirico, Dominic Chianese, Vincent Pastore és John Ventimiglia) és a sorozat egyik rendezője, Timothy Van Patten is részt vett.

    Hiányzik a nagy mackó ám.



    @comment:com