1741
  • tobiaspm
    #861
    Sziasztok. Szerintetek a 6-dik évadot mikor szinkronizálják?
  • Winz
    #860
    Vólt már háromnegyed órás késés is,majdnem megvakultam a tv előtt
    Hány évadot terveztek,a 7.után vége-e?
    Emléxem az 5.-be se akart bele menni Gandolfini,de biztos hatott rá az anyagi bónusz részenként:)
    10 évad nem sok egy ilyen sorozatnak,mellette mozizhat is,mondjuk kicsit lehangolt mikor homár bérgyilkost jáccott a Mexikóiban
  • FrezeR
    #859
    a szinkron szerintem is jó! a felvétel megoldása pedig tényleg nehéz. hiszen rendszeresek a 10 perces csúszások főleg éjszaka :S én is szivtam már meg ez miatt...
  • Reyes
    #858
    Legjobb;)
  • Winz
    #857
    Azt az "erdős,orosz tag elföldelős" részt Buschemi rendezte,sztem is ez a legjobb :)
  • Winz
    #856
    Freezer
    Nem hogy nem káromkodnak,de láthatod az Időcsapdában (18)-éven aluliaknak nem ajánlott,erre télleg nincs magyarázat.:hányás
  • Winz
    #855
    A szinkron lehet hogy lájtos,de sztem rvajó.
    Azzal nem is lenne gond hogy hajnalban adják,nekem az bassza a csőröm,hogy nemtom a videót hogy állítsam be,mert ezeknél bekell kalkulálni a 30 perces csúszást is.
    Eztné milyen ratyi műsorok előzik meg Tonyékat szerdán pl:
    23:05 A főnök (am. krimisor., 7. rész, 2005) (16) - Egy bíró halála
    00:05 Reflektor (12)
    Sztármagazin
    00:20 Időcsapdában (am. akcióf., 1996) (18)
    02:00 Egy rém rendes család (am. vígj. sor., 1987) (12) Megvásárolható DVD-n.
    02:20 Maffiózók (am. filmsor., 1. rész, 1999) (16) - Mi van az álarc mögött?


  • FrezeR
    #854
    az még hagyján, hogy későre teszik de ugye a szinkron is annyira finomítva van "káromkodásügyileg", hogy az sem indokolná a késői időpontot. persze győzi sokkal több pénzt hoz nekik, és ez a lényeg számukra.:S
  • maanyy
    #853
    És téényleg...
    Jövőhét szerdától minden 7köznap Maffiózók V.évad !!!!!
    Viszont mindíg éjjel 02 óra magasságában :S
    Ezek tényleg f*szok !!
    Csak mostmár adnák a VI. évadot, kb 5 emailt küldtem nekik, hogy mikorra várható az új évad, de basztak válaszolni, szóval ennyit róluk...
  • VIG0
    #852
    Melyik nap?
  • Winz
    #851
    Aki érti az RTL klub üzletpolitikáját az tegye fel a kezét!
    Kérdem én,melyik európai tv csatorna olyan ratyi,hogy a nézettségeket döntögető Sopranos sorozatot hajnal 02-re teszi?
    A Győzike showba durvább dolgokat lát az ember,mégis főműsoridőben nyomják
    Igaz ahol Stohl és Erdélyimóni vezet műsort ott már télleg gáz lehet
  • Mészy
    #850
    media player classic lejátsz rendesen.
    nekem is ez volt, van
  • Bammy
    #849
    Kezdek kiakadni. " oldalról szedtem le 2-szer! Igaz ugyanaz a release de mindenhonnan töltötték ezerrel de nekem nem jó ez a rohadt 2. epizód! 350 megás de 2 perc 16 mp-s, wmpben egy zöld csik van fekete alapon, bsplayerben meg csak egy zöld kép, ennyi. Nálam van akkor a hiba? Gondolom..de mi? Most elkezdtem szedni mininovaról, még találtam egy ép torrentet de nemtom mi lesz...
  • Reyes
    #848
    Itt is fent van, és ha csak az S06E02 kell, akkor a torrentkliensben kijelölöd, hogy csak azt töltse le.
  • Bammy
    #847
    Köszi, ha jó. De ez ugyanaz a torrent amit én leszedtem, csak én nem isohuntról hanem 2torrentsről töltöttem le. minden rész jó volt de a 2. rész nem, és másodszorra sem. ez ugyanaz cak más oldalról, de talán jó lesz.
  • Reyes
    #846
    Nesze

    Használdjátpk már azt a tököt a nyakatokon
  • Bammy
    #845
    Már megvan mindegyik rész jól, de a 2. rész nem votl jó. Letöltöttem újra és megint nem jó, és nem találtam sehol ép 2. részhez torrentet, nem tud valaki?
  • Bammy
    #844
    Köszi szépen! Hát az egyik oldalról leszedtem már a 9. részt, de belenéztem és vmi buzi mondja alá franciául, nem bíro elvieslni, és mégcsak nemis dual audios szal kikapcsolni sem lehet. A 6 évadot 9. rész nékkóül viszont a 2 torrent.comrol szedem, remélem ez jo lesz. ha vki ezt szedte le pls mondja el milyen mer még an időm leállítani! kösz
  • Silvio
    #843
    www.torrentspy.com
  • Dagobert McChip
    #842
  • Reyes
    #841
    feliratok.hu
  • Bammy
    #840
    Elkezdtem szedni 2torrentsről azt a hdtv-s 6. évadot. Ehhez feliratot melyik oldalon találok? Ja és mégvalami. Találtam pár helyen a 9. részt (mert amit töltök aban nincs bent) de sehol sem csatlakozik a cucchoz és nemtom szedni, nem tud valaki valami ép torrntet adni a 9-es részhez? (ui: miért van az h egy csomó helyről hiányzik a 9-es epizód?)
  • Bucser
    #839
    Te meg nyugodt szívvel visszaolvashatsz, ahelyett, hogy elkezded jártatni a szádat mikor te vagy a balfasz...
  • Fenrir
    #838
    :D
  • Narancs
    #837
    A kilenc valóban iszonyú kicsi szám. Ha elvesztem kilenc újam le se szarom. Kilenc millió dollár is egy nagy lófasz, kilenc év nem kor. Előre kellett volna tudnom, hogy 'csak' kilencet kell visszaolvasni, ugye? Normális választ meg ne várjon az ember, elvégre ez egy fórum, ide nem kommunikálni, hanem kilencet visszaolvasni járunk. Te meg a faszomat bekapni járhatsz...
  • gnom
    #836
    bazz, kilencet (9!!!) kellett volna visszaolvasnod...
  • Narancs
    #835
    Hellász!
    Mikor jön a levezető évad? Vagy van már?
  • Silvio
    #834
    www.torrentspy.com vagy www.2torrents.com
  • Reyes
    #833
    Ha ithu-ról, meg végtelenről szedted le a 4.-5. évadot, akkor miért nem keresel ott????????
  • gnom
    #832
    nincs hatodik evad szinkronosan, mivel nem adta meg az rtl klub. ha visszaolvastal volna akkor magad is rajohettel volna...
  • Bammy
    #831
    Csáó! Nagy Sopranos rajongó vagyok. 5 évad megvan szinkronosan, első 3-at bithumenről, 4-5-öt meg endlessről szedtem le. Visszaolvasgattam de nem találtam utalást a 6.-ra évadra, azaz az évadra igen, de annak letöltésére nemigazán. Nekem nem muszály szinkronosan jó feliratosan is, de már nagyon kellene új maffiózók, kár hogy a 7. már csak fele lesz és vége:( de mindegy. Na szóval tud nekem valaki esetleg egy torrentet vagy egy helyet adni ahonnan le lehet szedni a 6, évadot? megköszönném.
  • shaba23 #830
    a 6. évad létezik szinkronosan? mert nekem az eredeti hang valahogy nagyon nem jön be 5 évad szinkronos után...a szöveg meg minden jó, de a hang az ...:(
  • ChevyG #829
    lessz még 1 "lvezetö évad, ami 8 részes lessz. (12+8=20 <- így jön ki az utsó 20 rész)
  • TheSuperMan
    #828
    asszem 7 évadban 8 utolso rész lessz
  • spyderco
    #827
    lesz következő évad? úgy tudtam a 6. az utolsó
  • gnom
    #826
    mihez kepest? az rtl-en? valszeg jovo osszel. az usaban az HBO pedig marciusban folytatja...
  • Silvio
    #825
    valaki nem tudja mikor lesz a következő évad?
  • Darth Cortez
    #824
    Lol, nem harmadik, rész, hanem első :D
  • Darth Cortez
    #823
    Úh, most néztem a harmadik évadnyitót... Hát ez harmatgyenge volt :S Annyira untam, hogy három részletben néztem meg. Remélem, ebből az évadból csak a harmadik rész lett ilyen gyengus...
  • TheSuperMan
    #822
    mennyit kurtak benne :D