1741
  • Dougie
    #821
    törölt hozzászólás
  • Gabe18
    #820
    6/12 felirat...hát csak a lényeg maradt le...
  • Gabe18
    #819
    6/12
  • Bucser
    #818
    gondolom media player classicopt egy codecpackal tettél fel bsplayert meg egy másikkal és az egyik reg bejegyzéseit felülírta a másik így csak az egyik működik. ezért gyűlölöm a codec packokat:D
  • petko000
    #817
    pedig nekem most csak a BSPlayer működik. de biztos igazad van..
  • Silvio
    #816
    akkor nem szóltam...
  • Bucser
    #815
    Miután mind aBS player mind a MediaPlayer Classic egyetlen egy dologgal törődik, mégpedig hogy milyen codec van feltéve a gépedre és az hozzá van-e rendelve a lejátszóhoz tök mindegy melyiket használod...
  • Silvio
    #814
    szvsz a legjobb lejátszó a bsplayer, eddig az volt az ami mindent lejátszott nekem. felirattól kezdve filmig. próbáljátok ki
  • Dougie
    #813
    az évadnak? az összes rész közül ez volt a legjobb (na jó, az egyik legjobb)
    (nemhiába: Steve Buscemi rendezte azt a részt)
  • Fenrir
    #812
    Tény, ez volt annak az évadnak a legjobb része :D
  • petko000
    #811
    Megőrülök!! Most emiatt nem fogom tudni +nézni a 6/11-et...

    Barreni erdő alap...
    Amikor Paulie Tonyval beszél telefonon, és nincs térerő..
    Tony a telefonban: - Ez a pasas a belső elhárításnál dolgozott, 14 csecsen lázadót ölt meg puszta kézzel!
    Majd lerakják a telefont:
    Paulie: - Ezt nem fogod elhinni! Tizennégy csehet ölt meg a rohadék! Valami belső építész volt, vagy mi.
    Chris: - Hm. Ocsmány volt a lakása.

    Vagy.
    Chris: - Lehet, hogy ő meg RÁNK vadászik...
    Paulie: - Mégis mivel, a farkával?

    Vagy a másik telefonbeszéllgetés:
    Tony: - És mi van a "csomaggal"?
    Paulie: - Hát, a "csomag" fejbebaszta Chriss-t, és elszaladt!

  • Reyes
    #810
    Érdekes nekem nincs, és nem is volt fent soha smmilyen kodek a gépemen... VLC-t, meg Winamp-ot használok filmnézésre... Nemtom, de nálam a Winamp még az iso kiterjesztésű avi-kat is lejátsza(4 ilyenem van: a Sensation 2006 Black 2 részre bontva, plusz a White). Sztem ne tegyetek fel semmilyen codecet, vagy ha már van fent, akkor Win reinstall, aztán go;)

    egyébként szvsz a legjobb überfasza poénos rész a 3. évadból van, amely a Barreni erdő nevet viseli...Hát azon mennyit lehet szakadni:DDDD Chrissi, meg Paulie igen nagyot alakítanak, meg a szinkronjuk is hatalmas! Ha valakinek nem lenne világos, hogy ez melyik rész: amikor az orosz csókát akarják eltenni láb alól, és kimennek a Barreni erdőbe, hogy elássák, de megszökik a fazon, pauli-ék meg kint ragadnak:D
    Chirss:- Én eszem ezekből a bogyókból!
    Paulie:- Hülyre vagy? Azok mérgezettek!
    vagy:
    Chriss:- Van Tic-Tacod!?!?!?!?!?
    Paulie:- Van!
    Chriss:- Adjál!
    paulie:- Megettem!
  • petko000
    #809
    megvan. :) remek, most már csak azt nem tudom, hogy kell használni :)
  • petko000
    #808
    nem találom.. honnan lehet leszedni?
  • Col Andrew
    #807
    olyan verziót töltöttem le, ahol az nfo-ban irták, hogy van ez a hiba és mellékeltek hozzá egy fixet, ami kijavitja.
  • Iwant2Belive
    #806
    A Winamp tud feliratot megjeleníteni csak kodek kell hozzá a Direct Vobsub vagy valami ilyesmi.
  • petko000
    #805
    tessék?
  • Col Andrew
    #804
    van hozá fix.
  • petko000
    #803
    nem tudom megnézni a 11. részt, az MPlayer vmiért rossz képarányokkal játssza le, torz a kép.. A Winamp tökéletesen lejátssza, de a feliratot ugyebár nem tudja megnyitni... Ti tapasztaltatok már hasonlót??
  • petko000
    #802
    most néztem meg a 9. részt, hűű de nagy volt!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor Chris és Tony lenyúlják azt a 15 láda 86-os bort.. utána a beszélgetős jelenet + a visszaemlékezés.. meg amikor Chris belövi magát, hát az a jelenet sem semmi, arra a zenére... hát igen, ilyenkor eszébe jut az embernek, hogy miért a Sopranos a kedvenc sorozata :)


    szvsz. a szezon legjobb epizódja, és nekem az egyik kedvenc részem az összes közül!
  • FearFactory
    #801
    Na ez a 11es rész nagyon ott volt! Számolom a perceket a 12es feliratáig..:)
  • Fenrir
    #800
    Idáig én ahány részt leszedtem mindet meg tudtam nézni, ja és az összeset torrentről szedtem le, mind a 6 évadot.
  • FearFactory
    #799
    Na látom nem csak nekem okozott gondot a torrentről leszedett részek. Felpakoltam sokféle codecet, leszedtem rengeteg verzióban, és soha nem indult el, ne is próbálkozzatok vele. Ezt csak a maffiózóknál tapasztaltam.

    Különben nekem is a kedvenc sorozatom, a 6. évad valóban eddig (10. résznél járok) laposabb , de ez végtére egy dráma sorozat, élvezetes ugy is, ha unalmasnak tünik másoknak.
    Csak a sok buzis részt kihagyhatták volna....az nagyon undorító volt.
  • spyderco
    #798
    Végre történt benne valami akció, de még mindig nem az igazi :S
  • Gabe18
    #797
    6/11 rész felirat
  • Mr Csé
    #796
    a végén mindenki meghal sztem :)
  • Iwant2Belive
    #795
    Nem. 50 perces
  • Fenrir
    #794
    Az utolsó rész nem valami extra hosszú volt?
  • Iwant2Belive
    #793
    Már hogyne folytatnák? A maradék 6 rész még hátra van. Utána azonban sajnos tényleg vége=(
  • Fenrir
    #792
    Legyen igazad abban, hogy még folytatják...
  • Iwant2Belive
    #791
    Ez a sorozat nem a cliffhangerekre épít mint a Lost vagy az Alias, meg még nincs vége, talán azért...
  • Fenrir
    #790
    Igazából szerintem a vége nem lett valami nagyon jó, nem történt semmi meghökkentő vagy slusszpoén pedig vártam rá.
  • Iwant2Belive
    #789
    A 6. évad a legkomolyabb szezon, a szó szoros értelmében. Nem mentek el a könnyen fogyaszhatóság irányába hanem inkább komorabb, mélyebb, higgadtabb lett az egész. Hála istennek nem csináltak belőle idióta, akciódús, pörgős, laza gengszterkedést. Ezért maximális tisztelet a készítők elött.
  • Mr Csé
    #788
    birtam Adriana-t jo volt a magyar szinkronja is :)
  • Darth Cortez
    #787
    Ez egy jó hír :) Leszedtem egyébként a DVDborítókat és az azért bír némi spoilertartalommal (látom, hogy ki marad életben és ki fog meghalni). Egyébként ez a második évad is nagyon jó eddig, az olaszországi rész nagyon ott volt a topon
  • Fenrir
    #786
    Többé-kevésbé...
  • Darth Cortez
    #785
    Megnéztem az első évadot. És nem találok szavakat! Ez a legjobb sorozat, amit valaha láttam! Egyszerre komoly mégis humoros, ráadásul a témája is nagyon le tudja kötni az embert. Remélem, megmarad ez a színvonal egészen a hatodik évad végéig!
  • ChevyG #784
    leszedtem mind a 2 részt, és ugyan az a xar:(

    valami kodek lehet itt a baj
  • Skoda120L
    #783
    Akit érdekel fizetős oldal annak itt van egy:
    http://movies.smscomp.hu/dvd.html
    Itt fennvan az összes rész
  • Iwant2Belive
    #782
    Chevy próbáld meg ezt a torrentet. Ez tartalmazza az egész 6. szezont de szerintem ezek jók... Nem tudom milyen torrentklienst használsz de biztos ki tudod úgy jelölni, hogy csak azokat a részeket töltse ami neked kell. Én az egyszerű kis Bitlordommal meg tudom csinálni... Szal nekem ez az uccsó esélyem és reményem...