34414


asdad.png




Grazie di tutto 23... per sempre un mito per me!
  • szucsy89
    #33933
    + egy erős tavasszal még mi is ott leszünk nyakatokon
  • Count Adyn
    #33932
    Első 5 helyezett 4 ponton belül féltávnál, hát én nem emlékszek ennyire szorosra kb :D 2001-02 es vége volt brutál szoros ami rémlik:)
    Utoljára szerkesztette: Count Adyn, 2015.12.21. 21:04:13
  • limperatore
    #33931
    Kivancsi vagyok mikor volt ilyen szoros utoljara
  • Count Adyn
    #33930
    egyetértünk:D
  • limperatore
    #33929
    tabella a legszebb
  • szucsy89
    #33928
    álmodozz csak :D

    jó a mazzaris banner még mindig :D
  • limperatore
    #33927
    kivágták josét chelseatől

    remélem nyáron érkezik
  • limperatore
    #33926
    milan verona 1 1
  • szucsy89
    #33925
    :DDDD mit szívtál?
  • limperatore
    #33924
    Ismét győztünk, 4:0-ra mostuk az Udineset, brutális erővel mészárolunk le mindenkit
    senki nem állíthatja meg ezt a csapatot, köszönet a bitang védelemnek és kapusnak

  • limperatore
    #33923
    City 40m-t adna Icardiert, Murilloert pedig megy a licit barca es real kozott, 40m az ara mar neki is.

    80-ert ellehetne adni a kettot, Murillo helyett pedig Jesus jatszhatna kozepen.
  • limperatore
    #33922
    Roma x elt ha nyerunk 5 pontra megyunk elottuk...iden brutal izgalmas vegre a serie a elso 5bol kb barki lehet a top3
    Eleg 1 jo szeria es odaer barki mint most a juve pl
    Vmiert nem erzek mara gyozelmet
  • limperatore
    #33921
    pedig sosem voltak jók matekból, scudettoik számát sem tudják összeadni :D
  • szucsy89
    #33920
    a juvésok a topikjukban is a scudettot számolgatják már :D
  • limperatore
    #33919
    Idiota nagatimot remelem elkuldik
    Napolinak hatalmas makja volt, jobbak voltunk 2.felidoben 10 emberrel...
    Most mar csakna scudetto lehet a cel h ha ez a napolo a legerosebb csapat mert az inter jobb
  • limperatore
    #33918
    roma kiszopott hazai pályán

    Holnap nyerni kell afrikában ami kva rég nem sikerült már. De Mancini hátha vmi olyan balfasz kezdőt állít ki ami meglepi az afrikaiakat :D
  • limperatore
    #33917
    majd adok vmi kabátot mert -10 fokban hideg lehet :(
  • szucsy89
    #33916
    annyira örülök hogy az összes interes elhitte hogy van esély a bajnoki címre :)

    nagyon nagyot fogtok koppanni :DDDDDDDDDDDD akkor majd jövök vissza
  • limperatore
    #33915
    arsenal 45m eur-t akar adni Icardiért
  • limperatore
    #33914
    1:0 a félidő
    ha így maradna 2 ponttal vezetnénk a tabellát :)
  • limperatore
    #33913
    de 0 pénzből? :D
  • Mor3llo
    #33912
    hát ezekhez a játékosokhoz nem sok mindent kell megadnia Thoirnak
  • limperatore
    #33911
    Mancini 2-3 új játékos akar januárban, Thohir azt mondta megad mindent amit Mancini kér

    a nevek: Pirlo, Sofiane Feghouli, Marko Pjaca, Lavezzi (miért nem lepődök meg :D 39 éves korára el is hozzuk)
  • limperatore
    #33910
    Pirlonak 3 éves szerződést akarnak adni amit nem igazán értek, fizikailag messze nem 1 Zanetti
  • limperatore
    #33909
    Lippi is támogatja h Pirlo az Interbe jöjjön
  • limperatore
    #33908
    Mancini felhívta Pirlot hogy januárban jöjjön az Interbe júniusig, addig az MLS úgy is szünetel.

    -.-'
  • szucsy89
    #33907
    Tegnap volt egy találkozó Silvio Berlusconi és az Inter elnöke, Erick Thohir között. A megbeszélésen Adriano Galliani is jelen volt, akár csak az Inter vezérigazgatója. Állítólag Berlusconi közölte, hogy a Milan nem fogja elhagyni a San Sirót.
  • limperatore
    #33906
    Felmerült hogy Mancini váltja Josét.

  • limperatore
    #33905
    2 loves ment kapura :DDDDD 6. 1:0 s győzelem
  • limperatore
    #33904
    na bejött mancini kezdője a nagatomo dambrosio 2ős a szélen

    handanovic meg... no comment amit ma leművelt ilyet utoljára toldotol láttam egy Isten

    5mp alatt 4 kurva nagyot védett az év védésének mondják
    Utoljára szerkesztette: limperatore, 2015.10.31. 22:48:30
  • limperatore
    #33903
    Coutinho kivegezte a Chelseat
  • limperatore
    #33902
    Mourinho emberei felvették a kapcsolatot az Interrel és a PSG-vel

    hát ha ezen múlik kapjunk ki ma és a roma ellen is :)
  • limperatore
    #33901
    erre assistot ad :D
  • limperatore
    #33900
    ez a mancini tényleg 1 kókler pedig bíztam benne :D Ljajic-ot minek hoztuk ha nem játszatja, helyette a küszöbmajom biabianyt hozza be
  • limperatore
    #33899
    Olvasom Zanetti könyvét:

    Végül a 05/06-os bajnoki címet nekünk, az Internek ítélték. Tudom, hogy mindig lesznek, akik vitatni fogják ezt a döntést, de sebaj. De ha majd egyszer Sol, Nacho és Tommy megkérdi:
    -Papa, örültél a 05/06-os bajnoki címnek? Jól tettétek, hogy elfogadtátok?-, akkor a szemükbe nézek, ahogyan ott ülnek egymás mellett a díványon, aztán előveszem a régi mezemet, rajta a scudetto zöld fehér piros háromszögével, és azt felelem majd:
    -Nagyon örültem. Nem mi kértük, nem is Moratti elnök úr, hanem a sportbíróság ítélte nekünk. A nemzetközi sportvilág, az európai labdarúgó szövetségek, a világ más tájainak szövetségei mind-mind az olasz futball kifehérítését követelték, mert fennállt a veszély, hogy a következő szezonban az olasz csapatok nem indulhatnak a nemzetközi kupákban. Na meg egy bajnoki cím nem kárpótolhat minket mindazért, amit elvettek tőlünk, a múlt lehetetlen diadalaiért. Azon a nyáron divatba jött egy kitűző, ezzel a felirattal: Én interes vagyok. Vagyis: én tiszta vagyok, nem ügyeskedem. A 2006-os bajnoki aranyérem számomra a becsület és a tisztesség diadala, az én legfőbb értékeimé: ragyog a vitrinemben, ragyog a szívemben.

  • limperatore
    #33898
    A milan 5 pontra van a kieső helytől

  • szucsy89
    #33897
    INC Fb oldala: "Az inter 1 hónapja nem nyert meccset."

    rommá :DDDDDDDD
  • limperatore
    #33896
    nah megérkezte, kurva jó hangulat volt, a drapi nagyon ütött :D rommá oltották a juvésokat

    de mancini mi a kurva anyját gondolt a 92. percben h 2-t cserélt???? idióta ez az ember

    Az álom folytatódik
  • limperatore
    #33895
    minden poszton erősebb mint a milanod :D
  • szucsy89
    #33894
    ezzel a kerettel nemhogy triplázni, bajnoki címet is neccesen tudna nyerni ;)