27305
  • Danecay
    #27264
    Nekem volt, hogy az művelt hasonlót, de jelenleg 3 féle is fut aktívan :) Microsoft Edge alatt, de nem csinál ilyet. Mondjuk korábban Firefoxot használtam, lehet annál jött ez elő, de csak addig amíg ki nem kapcsoltam a reklám szűrőt(ket). Egyébként korábban ki is voltak ezek a dolgok kapcsolva az SG alatt, mégiscsak az egyik első oldal volt amire regisztráltam miután lett internetem, de sajnos már nem tartom magam ehhez, mert ez az oldal már egyszerűen nem érdemli meg, sajnos :(
  • tigeroo
    #27263
    Brave böngészővel nekem nincs ilyen probléma.
  • Solt
    #27262
    Van, de ha kikapcsolom akkor is ez van...
  • Danecay
    #27261
    AD Blocker?
  • Solt
    #27260
    Urak! Miért fogad minden alkalommal ez az üzenet pár topikban illetve a fórum oldalra visszalépve? Elfogadom, elutasítom, teljesen mindegy...


    Utoljára szerkesztette: Solt, 2023.03.06. 19:32:26
  • RelakS
    #27259
  • tigeroo
    #27258
  • Szabi #27257
    ¯\_(ツ)_/¯
  • Zsombor99
    #27256
    ELTŰNT ITT AZ ÖSSZES SMILE, valaki tegye rendbe!!
  • kamionosjoe
    #27255
    Nálam csak ennek kb. a fele maradt. :D
  • Malakai
    #27254
    Úgy tűnik CloudFlare CDN cache utóbbi időben járt le, az eredeti mosolyok pedig 404-re futnak.

    Userland megoldásként ugyanaz lehet, mint az ikonokra, Request Interceptor-al átirányítani. Itt egy beállítás, amit összedobtam gyorsba, első ránézésre működik is (fent import és egy új rule group-ot hoz létre).
  • Szabi #27253
  • Danecay
    #27252
    Nálam sincs egy sem (Microsoft Edge).
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2023.01.24. 21:42:34
  • RelakS
    #27251
    Eltűntek
  • tigeroo
    #27250
    Brave böngésző 0 db szmájlö látszik
  • kjhun
    #27249
    Nálam még ennyi sincs most, perpill. Egy darab se! Pár napja is csak kb. annyi volt meg, ami a képeden is látszik.
    Utoljára szerkesztette: kjhun, 2023.01.24. 13:57:06
  • Jóózsf István #27248
    Mi a helyzet a mosolyokkal?
  • Dodo55
    #27247
    Lehet vótmá, de mobilról nem jelöli olvasottnak a kedvenceket. Ja meg a koronáim és csillagjaim is pixellángokba borultak, ilyen NES vagy C64 szerű stílusban.

    Szerk: Ígye:
  • Dodo55
    #27246
    Lehet vótmá, de mobilról nem jelöli olvasottnak a kedvenceket. Ja meg a koronáim és csillagjaim is pixellángokba borultak, ilyen NES vagy C64 szerű stílusban.
  • tigeroo
    #27239
    Ja de tegnap nem volt jó.

  • Danecay
    #27238
    Én látom, hogy írtál :)
  • tigeroo
    #27237
    Tegnap nem tudtam hozzászólást posztolni, vagy 20 szerverhiba log keletkezett. Most jó?
  • Kelta
    #27236
    Mondjuk a felesleges cenzúra nem kéne

    Most komolyan mért mániátok a véleményeket kitörölnI? azért mert nem tetszik? ez a véleményem..és? nagyon ciki 2022 ben ez a cenzúra..
  • Kissssss0 #27235
    jézus úr isten...

    akkor inkább nyomogatom az esc gombot minden egyes sg oldalbetöltés után.
  • Malakai
    #27234
    Tudtommal Brave, Vivaldi és gondolom sok egyéb chromium böngésző továbbra is fenn kívánja tartani a beépített adblocker-jük működését.
    Brave mintha azt nyilatkozta volna, hogy ők egyszerűen tovább támogatják majd manifest v2-t általánosságban (az-az elméletben minden régi extension-t támogatniuk kell, meglátjuk ezt meg is fogják-e valósítani).
    Vivaldi meg azt, hogy a beépített adblocker tovább fog működni, bár arra is készülnek, hogy google esetleg beépít még egyéb akadályokat számukra a chromium architektúrába.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2022.10.07. 18:16:11
  • MerlinW
    #27233
    Brave-ben beépített blocker van, de jövőre majd fogsz látni reklámokat azzal is, mikor áttérnek Manifest 3-ra és egy adblocker sem fog működni rendesen chromium rendszerek alatt :) Egy ideig marad a Firefox, az egyetlen ami továbbra is támogatni fogja az M2-őt.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.10.07. 12:06:11
  • tigeroo
    #27232
    Brave büngészőbe nem látok ilyet.
  • Danecay
    #27231
    Ilyen reklámok kellenek az SG-nek, aztán nem csoda, hogy mindenki Ad Block-ot használ, viszont az meg megbéníthatja az oldal egyes funkcióit. Ördögi kör :)

    A képen semmit nem manipuláltam, 1920*1080-as felbontásban, nálam ilyen. Végül is a kép legalján lehet egy kicsit látni az oldalból is. Szép! :)

    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2022.10.07. 08:30:04
  • AnuluWork #27230
    Sajnos ismét nem ...
  • Kissssss0 #27229
    újra működik az oldal normálisan, thx akárki volt.
  • Kissssss0 #27228
    nálam is ugyan ez a probléma, adblock kikapcsolása után ismét működik normálisan az oldal.

    úgy néz ki pc guru oldalnál is ugyan ez a hiba van.
  • kjhun
    #27227
    Nálam is ez van, azzal együtt, hogy nem kattinthatók, a cikkek. Csak kijelöl, jobbklikk, Megnyitás Új lapon..... varázslattal megy. Ugyanúgy, a cikkek alatti kommentszekció is. :/

    A komment, elküldhetőségével is ugyanez van, mint ahogy, a funkciógombok kapcsán is.
  • AnuluWork #27226
    Köszi. Nem lehetne NEM hozzányúlni ehhez a foshoz most már? Felkerül egy Huawei vagy egy Disney reklám, és meghülyül az egész motor. Nem normális hülyeség már ez.
  • Dodo55
    #27225
    A reklámblokkoló kever be, nekem is ki kellett kapcsolnom tegnap.
  • AnuluWork #27224
    Valami miatt kb. másfél napja nem tudok beleírni chrome alatt a fórumba. Tapasztalt vki hasonlót? Vagy hogy csak új ablakban hajlandó magát a topikot megnyitni, de utána semmit se enged. Mintha valami hülye reklám megint lenne a háttérben, ami megint előhoz baromságokat, mint az állandó erősítsd meg ezt meg azt nyilatkozat. Ua reklámblokkoló van fent, mint korábban is, amikor ment.
  • MerlinW
    #27223
    "Szóval ha jól értelmezem akkor a topik márcsak dísznek van?"

    Igen.

    Zéró infónk van, de szerintem 99% hogy így marad, amíg legalább az üzemeltetés díját megtermeli az oldal.
    Mondjuk én nem is kérdezősködtem.

    Egyébként a [email protected] érkező leveleket megkapja a tulaj is, lehet érdeklődni aki kíváncsi.
  • tigeroo
    #27222
    az sg.hu még hoz valamiféle pénzt a konyhára passzívan, a fórum el van hanyagolva.
  • gergely1991
    #27221
    Írták sokan hogy a gdpr csík olykor felugrik,ahogy nálam is....

    Szóval ha jól értelmezem akkor a topik márcsak dísznek van?
    Van valakinek infója hogy mi lesz majd a fórum sorsa hogy nincs már foldozgatás?
  • Zsombor99
    #27220
    Jelentem, hogy eltűnt a háttérből a Disbey+ reklámja, valamint a "válasz" is ismét működik.
    (Azt a bizonyos hibás backupot kellene frissíteni, ami időnként visszakerül az oldalra, mikor betesznek valami reklámot.)
  • RelakS
    #27219
    Felugrik az, ha benézel a saját fórumokba is. :(