27305
  • Malakai
    #27218
    Öröm az ürömben, hogy amíg minden non-ad javascript el van cseszve, addig a detto broken süti engedélyezés modal sem ugrik fel minden oldal betöltéskor.
  • tigeroo
    #27217
  • Dodo55
    #27216
    https://sg.hu/api/favorite/add se megy
  • Zsombor99
    #27215
    Megint tiszta bugos lett az sg fórum: nem megy a "válasz" gomb, "spoiler" nem nyitható ki!! Aki betette a háttérbe ezt a Disney+ reklámot, az szégyelje magát!!
  • kjhun
    #27214
    RelakS: Ezzel együtt, elbarmolódott már megint, egy-két funkció, az oldalon. A válasz gomb, nem működik, a spolier-es szövegek se bonthatók ki, az oldal tetejére ugrál ekkor. Pff.
  • RelakS
    #27213
    Ügyes volt aki berakta a Disney + reklámot.
    Azzal, hogy elfogadod a sütiket, generálsz egy kattintást a reklámra is, és már nyílik is a Disney + honlapja...
  • Kepek
    #27212
    Készítettem egy oldalt ahol időrendben ki vannak listázva a hírekhez írt kommentek. Így gyorsan át lehet futni. Rég akartam egy ilyen listát. Később esetleg fórum hozzászólásokhoz is csinálok ilyet. Akit érdekel, használja, még béta.
  • MerlinW
    #27211
    Fox-hoz is van.
  • Danecay
    #27210
    Köszi! Bár fel van telepítve de alapvetően nem használok Chrome-ot, de lehet majd megnézem.
  • MerlinW
    #27209
    Az export-ot kimented egy bármi.json fájlba, a Request Interceptor chrome plugint telepíted, chrome-ban jobb felül a puzzle ikonra kattintva eljutsz a plugin beállításaihoz, ahol szintén jobb felül import gomb, ahova betallózod a bármi.json fájlodat, majd az megnyomod mindenhol az "On" és "Save" gombokat.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.06.23. 16:07:20
  • Danecay
    #27208
    Szia!

    Nekem még a nem szakis verzió sem tiszta :) Mit is kell ezzel csinálni pontosan?
  • Danecay
    #27207
    Kár, már csak azért is mert hírekre meg nem itt vadászik az ember. Lassan saját magát temeti el így az SG!
  • MerlinW
    #27206
    #27146
    #27147

    A fórummal már nem foglalkozik senki évek óta, ez van, jobb nem lesz csak rosszabb.
  • Danecay
    #27205
    Közben megtaláltam, nem is nálam van a hiba, mert úgy látszik másiknál sem működik, ill. jelenik, ill. jelenik meg:


    11380 : A topic favoritozó csillag csak nekem tűnt el? Se berakni se levenni nem tudok topikokat igy....
    11381 : nekem se látszódik,de ott van ,ha odaviszed fölé az egér kurzort,akkor meg lehet találni :D

    Lehet az is kellene az SG-nek, hogy működő funkciói legyenek. A fenti hozzászólások is másfél évesek, és egyáltalán nem biztos, hogy "csak" azóta van probléma az opcióval.
    De ott vannak a hektikusan működő privát üzenetek is, amik érkezéséről a legtöbb esetben nem, vagy akár hónapokkal később kap csak értesítést az ember. Volt, hogy én kezdtem el szabadkozni, hogy nem válaszoltam valakinek, pedig egyedüli oka csak az volt, hogy nem kaptam értesítést arról, hogy PÜ-em érkezett. Tök véletlenül kattintottam bele az üzenetekbe amikor láttam, hogy van olvasatlan üzenetem, majd láttam, hogy másfél hónappal korábban küldték. Na basszus...
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2022.06.19. 15:54:40
  • Danecay
    #27204
    Üdv!

    Nem igazán tudom, hogy hol kérdezzem meg, ezért megpróbálkozok itt :) Hol találom a topik kedvencekhez adás, vagy éppen törlés opciót? Az évek során 23 topikot tettem már a kedvencek közé, de már nem találom, hogy hol tehetem meg. Valami csillag rémlik a topik fejlécének környékén, de nem látok ilyet.
  • Piko888
    #27203
    Ennek én is örülnék, rohadt zavaró
  • tigeroo
    #27202
    Ezt a GDPR popup ablakot nem lehetne kivenni? Nevetséges hogy szinte minden oldal újratöltésnél felugrik, ha ennyire le van sajnálva az oldal többi része akkor legalább ezt lehetne kukázni, a kutyát sem fogja érdekelni a hiánya.
  • predator1982
    #27201
    hat en nem vagnek fel hogy ennyire öreg vagy
  • [HUN]FaTaL
    #27200
    Az én regem is 2003-as, de én használtam már a reg nélküli SG-t is (13 évesen, 2001-ben), csak másik nicken. :)
  • Borg
    #27199
    Nincs hűségbónusz, ne várd annyira :)
  • tigeroo
    #27198
    jövőre leszek itt 20 éve... 2003-ban, 13 évesen regeltem.
  • Rage47
    #27197
    Na, jöhet a nosztalgia topik is :D
  • RelakS
    #27196
    Heh, most belegondolva az életem (majdnem) felében ismertem már az sg.hu-t :D 2002-ben regisztráltam
    Utoljára szerkesztette: RelakS, 2022.05.23. 20:39:11
  • Piszkos  Fred
    #27195
    Szerintem a felhasználók hiányoznak, nem a téma. A legpörgősebb topikokban is néhány törzstag beszélget. Az SG fórum (vagy akármilyen fórum) sosem lesz már olyan felkapott mint ~15 éve volt. Új felhasználók nem nagyon lesznek, az oldal marketingje is kevés ahhoz, meg ahogy Merlin írta, a fiataloknak idegen ez a fórumosdi. Én is vén szar vagyok így lassan a nyugdíj felé :)
    Játékspecifikus meg gamer fórumok pörögnek külföldön is, valami hasonlót meg lehetne próbálni esetleg. A Fortnite topik szánalmasan elhagyatott, sok divatos játéknak topikja sincs. Ez lehet még mentsvár esetleg.
  • Kepek
    #27194
    Most ez lehet hülyeségnek tűnik, vitaindítónak szánom

    Én valami olyasmit találtam ki SG-nek, hogy a topikokba robotok postolnának tartalmat, pl híroldalak alapján.
    És ezeket a híreket, talán elkezdenék az emberek megvitatni, lenne miről beszélni.
    De nem csak hírek lennének, hanem bármi történésről értesítene a robot a topikban ami témához vág.
    Promóznám, hogy az emberek tegyék kedvencekbe a topikokat, valami #tag rendszert is bevezetnék mert népszerű máshol.
    És ehhez egy mobil appot is fejlesztenék amivel gyorsan elérhető minden.
  • MerlinW
    #27193
    Discord-on vagyunk ~110-en, mondjuk ott is elég nagy a csend. Mi megöregedtünk az SG-n, a többségnek van jobb dolga is, a fiatalság meg nem fórumozik. PH azért megy mert tematikus. Az SG meg csak van. Az oldal állapotán látszik is, hogy kb 0 pénz van a dologban, nem is erőlködnek. Szerintem Tibor is már csak megszokásból fizeti a hosting díjat. A hírodal rész is a cikkek minőségéből ítélve nonprofit, hobbi munka. Mármint ilyen cikkekért hülye lenne bárki is fizetni :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.05.13. 19:33:27
  • [HUN]FaTaL
    #27192
    Lehet, hogy a fórumozás minimálisra csökkent, de azért a PH! pörög most is.

    Az SG meg elsüllyedt a mocsárban. Én se nagyon látogatom, nincs itt már semmi, nem is igazán működik az oldal. Túl sok aktív user se lehet.
    Utoljára szerkesztette: [HUN]FaTaL, 2022.05.13. 14:05:31
  • tigeroo
    #27191
    hány aktív user van még itt egyáltalán? van róla valami statisztika?
  • Calver
    #27190
    SG kicsit jobban szereti a szólásszabadságot mint reddit, ott egy subreddit kb két nap után bannolva lenne.
  • Kepek
    #27189
    Meg lett már mondva, hogy tegyék ki Git-re a kódot és ingyen belefejleszt akinek van kedve, ideje.
    Azért ahhoz is kéne egy fejlesztő aki koordinálja.
  • MerlinW
    #27188
    Miért nem írsz email-t a főszerkesztőnek? [email protected]
    Írd le neki mit szeretnél, miért szeretnéd, hogyan oldanád meg, milyen üzleti modellel, hogy fizetnéd a fejlesztőt, stb. Tedd oda magad, mint egy intelligens, jószándékú ügyfél, aki szeretne tenni az általa használt termék érdekében.

    Lefogadom hogy kb 0 (kultúrált) levelet kapott ezzel kapcsolatban, így az jön le számára, hogy jó ez így, mindenki pont lesz*rja mi van a fórummal. És ez kb fedi is a valóságot. A felhasználóbázis minimálisra csökkent, lévén a fórumozás már nem divat (99% a social media-t használja), a hirdetésekből jövő bevétel is minimális, az oldal fenntartása költség, a fejlesztők díja meg az egekben (főleg ha egy 20 éves forráskóddal kell dolgozni).

    Ingyenes szolgáltatást használsz, 0 jogod van követelőzni, így a legjobb amit tehetsz, megfogalmazod a mondanivalódat a vezetőség számára és közlöd velük. Ennyi a történet.
  • fradiking35
    #27187
    egy teljesen új vezetőség kéne, ami nem fogyatékosokból áll
  • tigeroo
    #27186
    egy subreddit?
  • tommygear
    #27185
    igen: semmi
  • quatlander
    #27184
    Azok a cikkek, ahol youtube videó van beágyazva, baromira ugrál mobilnézetben.
  • sorler
    #27183
    Valaki össze tudná foglalni, hogy mi történt itt az oldalon az elmúlt 10 évben?
  • RelakS
    #27182
    Amúgy meg modok errefelé is kószálnak, csak fejlesztés nincs, nem?
  • MerlinW
    #27181
    A pénzt termelő híroldallal foglalkoznak, a fórumot sz*rják le.
  • repvez
    #27180
    köszi, de azért elég érdekes helyzet, hoyg van egy forum aminek látszolag nincs gazdája és senki nem törödik azzal, hogy valami nem funkcionál ,de arra azért eléggé oda tudnak figyelni , hogy cenzurázzák a kommenteket a cikkeknél . NA ez az ami szürreális
    MEg itt ez a napok ota fogadd el a sütiket felugro ablak amire senkinek nincs gondja, hoyg eltüntesse vagy legalább elfogadja azt amit kiválaszt az ember, vagy már ez is a szavbad választás lehetősége, hogy addig amig nem fogadod el addig folyamatosan kapod az arcodba
  • tommygear
    #27179
    annyit nem ér az egész, de elég szürreális egy helyzet :D