13532
Olasz foci szerelmeseinek
  • Grenzjager
    #12252
    ezen szakadok:

    "Olasz lapértesülések szerint Breno a Lazio helyett egy börtönnel kötött 3 év 9 hónapnyi szerződést."
  • limperatore
    #12251
    ráadásul gabber bilan helyett milant írtál :D
  • bakkerman
    #12250
    na emberek lehet jönni!! :DDDD
  • gabber_saviola
    #12249
  • gabber_saviola
    #12248
    na akkor nyomassad azt a Baló topkiot a sajátba, megyek favolni. :P
  • szucsy89
    #12247
    A Milan csak a 3. sorban van, és amúgy is úgy esik rá a fény, hogy alig látszik, újat!
  • bakkerman
    #12246
    amúgy egy Balotelli topik simán elférne mostmár,amennyi hülyeséget csinál ez srác :D és itt sg-n vagyunk egy jópáran,akik csipázzák,szóval szerintem nyitni kéne egyet
  • gabber_saviola
    #12245
    remélem ez a banner tetszik mindenkinek
  • gabber_saviola
    #12244
    most csinálok egy normális bannert, hogy kiengeszteljelek vele.
  • 9csöves9
    #12243
    köszöntem
  • gabber_saviola
    #12242
    Bocsánat Lajosom
  • 9csöves9
    #12241
    ez a banner egy rossz vicc Gáborom, tessék kivenni.lehet nyitni valahova egy Balotelli topikot sztán mehet oda minden.
  • nagy hős
    #12240
    Ez a tiszteld az ellenfeled eleg gyenge takarozas. Mit kellett volna csinalni a spanyoloknak, direkt melle rugni? :D vagy cicazni az alibipasszolgatasaik melle?
  • szabii98
    #12239
  • Hunor88
    #12238
    A spanyolok közül eddig Torres volt a kedvencem, de ezután a meccs után már elgondolkoztam, hogy kis is ő. Hát igaza volt az Azzurris szerkesztőnek, "respect your opponent" Egy kicsit szánalmas, hogy csak így tud gólt lőni és mégis ő kapja az aranycipőt...
  • szucsy89
    #12237
    Balotelli még nyerni fog EB-t, VB-t és BL-t is remélem. 21 éves még, nagy jövő áll előtte. Meg hát már van egy triplázása, bár abból annyira nem vette ki a részét az tény.

    (remélem a BL-t a Milan színeiben nyeri:P)
  • gabber_saviola
    #12236
  • Rockynhooo
    #12235
  • Palinko
    #12234
    fiatal még nyerni fog.
  • bakkerman
    #12233
    még neki is vannak érzései :) Balo

  • Hunor88
    #12232
    Ez pedig a spanyoloknak szól...
    Szerintem ez a spanyol játék hasonló volt a Barca játékához. Érdekes, hogy a sok Realos, hogy szidta ezt a stílust, most pedig a kedvencük. Ez elég durva. Ki is a divatszurkoló?
  • Palinko
    #12231
    jah lényegtelen a sok szöveg, 2 év múlva megint összegyűlünk itt hogy biztassuk kedvenceinket.
  • 9csöves9
    #12230
    túl sokat elemezgetni felesleges,teljesen megérdemelt volt.lehet Prandelli nyakába varrni az egészet,az első perctől az utolsóig hibás döntések sorozatát mutatta be.a játékosok hozzáállása is megér egy misét,viszont ebben is nagyon nagy szerepe van Prandellinek, sőt...már a németek elleni meccs előtt írtam,hogy rettenetes nagy butaság egy beinjekciózott Chiellinit kirakni balhátvédbe,csak ott a németek annyira fostak az olasz kp közepétől,hogy a széleken nem is csináltak semmit,így nem tűnt fel.látszott a spanyolokon,hogy ők meg pont a két szélen erőltették a dolgokat,pedig rájuk nem jellemző.Del Bosque már nagyon öreg róka ahhoz,hogy egy ilyet ne használjon ki.Azt se felejtsük el,hogy a spanyol válogatott nagy részének milyen rutinja van ilyen meccsekből,az olaszoknál meg össze volt szarva a gatyó.Sajnos ez teljesen érthető, a csapat nagy részének 10-en akárhány válogatott meccse van mindössze.

    szar volt nagyon,ez van...
  • Palinko
    #12229
    szét fogják őket holnap szedni. de meg is érdemlik. lehet veszteni egy döntőt, 1 nullra, max 2, de ez szégyen. nagyon csalódott vagyok
  • Hunor88
    #12228
    Jó lesz ez, legalább megütöttük a világot, hogy az olaszokat soha, de soha ne írják le!
    Egyébként ma egy kicsit olaszabb lettem :D
  • szucsy89
    #12227
    Bár így utólag könnyű okosnak lenni, Prandelli elbaszta a döntőt (a döntőig viszont kibaszott nagyot alkotott, kurvára megszerettem őt). Így utólag hiba volt lehozni Cassanot (Di Natalénak 1 kurva helyzetet kellett volna belőni, azt se tudta) és Montolivot is (Motta sérülése). Egyébként megérdemelték a spanyolok a győzelmet, de nem ilyen arányban.

    Most persze előjönnek az interesek, eddig hol voltatok?

    A VB-re kell ennek a csapatnak beérnie, az EB előtt szerintem minden olasz aláírta volna a döntőt! 2 év múlva is Forza Italia!
  • Hunor88
    #12226
    Hát Chievo szurkolóként mondhatom hogy nem az a győzelem, amikor valaki több gólt lő ;)
    Egyértelmű győztes Olaszország! Ami pedig a legnagyobb gólkülönbséget illeti, 4 év múlva amikor majd Verratti-Insigne-Balotelli hármas ver 7-et a spanyoloknak, na majd akkor tedd fel ezt a kérdést...
    Forza Italiaaaaaaaaaaaaaaa! Zengjen a Fratelli d'Italia
  • Effe88
    #12225
    nem basztatásból de sokra mentetek vele, csak egy győztes van azok pedig megint a spanyolok...::SS
    ráadásul a legnagyobb verést kapták az olaszok az eb döntők történelmében...kár érte nem tom miért nem azt játszotta prandelli mint a csoportmeccsen...ha nyertek volna pirlonak kinézett volna egy aranylabda...
  • Hunor88
    #12224
    Egyébként meg csodát tettünk. Nézzük azt, hogy honnan indultunk:
    "Még a csoportból is kiesnek"
    "Az angolok vágnak vagy 3-at"
    "A németek a legesélyesebbek, itt az idő történelmet írni"
    Ehhez képest jól beégtek ezek a szánalmas emberek.
  • Hunor88
    #12223
    És ki volt ez a Montolivo??????????
  • LasCar16
    #12222
    Prandellin ment el nagyon, Chiellini minek kezdett, első lefutásánál el is dőlt :(?? Nocerino, Giovinco miért nem kapott legalább epizódszerepet?? Motta sem volt 100%-os, többet kellett volna kockáztatni, nem harapott úgy a csapat mint a Fritzek ellen, tökösség most hiányzott, Abate egy balfasz, max őt tudom kiemelni nagyon lefelé... de az egész csapat szégyelje magát a hozzáállás miatt, Prandelli meg a taktika és az elképzelés miatt
  • Effe88
    #12221
    4:0 ez nagyon súlyos
    egy döntőn ember::SS:S:S:
    volt e ilyen valaha eb döntőben???
  • Fabio Capello
    #12220
    Áhh, ez szánalmas...
  • Hunor88
    #12219
    Na jó, eltakarodhatnak ezek a divatcsapatok... Spanyolokkal együtt...
  • ForzaInter
    #12218
    militonak adott már pár gólpasszt a derbin, én csípem:D
  • Effe88
    #12217
    most így külsősként nézve abate még a san marinói csapatba se férne be:Dmax pad:D
    nagyon nagy homály az az ember:D
  • limperatore
    #12216
    abate az a legnagyobb balek aki valaha is felhúzta ezt a mezt
  • LasCar16
    #12215
    Maggio asszem sérült
  • Hunor88
    #12214
    Ilyen Abaték mit keresnek a kezdőben? Balzaretti nem kezdett... Maggio???????????? ááá
  • LasCar16
    #12213
    még jó hogy nincsenek Interesek a keretben, amúgy Barzagli is lemaradt Silváról (160cm)