13532
Olasz foci szerelmeseinek
  • Fabio Capello
    #12292
    jövőre úgyis megy tadzsigisztánba... :D
  • limperatore
    #12291
    Te töketlen fasz! -ordítottam Guardiolának... -Teleszarod a gatyádat, ha csak meglátod Mourinhót. Menj a picsába!

    :D Guardiolának kicsit beszólt :D
  • bakkerman
    #12290
    egy undoritó patkány ez az ember,és ez viselte egykor a mi mezünket is...
  • limperatore
    #12289
    DIGI



    Juventus: Buffon; Barzagli, Bonucci, Lucio; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah; Matri, Giovinco
    Napoli: De Sanctis; Campagnaro, Cannavaro, Britos; Maggio, Behrami, Inler, Hamsik, Zuniga; Pandev, Cavani

    Juventus kispadja: Storari, Marrone, De Ceglie, Padoin, Giaccherini, Vucinic, Quagliarella
    Napoli kispadja: Rosati, Aronica, Fernandez, Dossena, Gargano, Insigne,Vargas
  • Palinko
    #12288
    nem baj jövőre legalább mi nyerjük a BL t :D
  • 9csöves9
    #12287
    5 csapat természetesen csak már nehéz követni
  • 9csöves9
    #12286
    És ez a gyökér eddig 4 olyan csapatban játszott amik együtt nyertek 20 bl-t és közel 120 bajnokságot,de neki a psg az álom...nem hazudtolta meg a féreg vérét
  • limperatore
    #12285
    vagyis, kölcsön opció + 5m 10 éven át törlesztve :)
  • limperatore
    #12284
    persze mert a bilan visszaveszi 2 év múlva 10m-ért :DDDDDDDDDDDDD
  • szucsy89
    #12283
    Szerintem amúgy itt sem fogja kitölteni a 3 éves szerződését...
  • Cucmey
    #12282
    ez még az anyját is meg/*.,ná pár millió euróért.
  • limperatore
    #12281
    Zlatan - Juve: Ez a csapat a legjobbak közül is a legjobb, szerintem ez az utolsó csapatom.

    Zlatan - Inter: Gyermekkorom óta Inter drukker vagyok. Itt van az én jövőm!

    Zlatan - Barcelona: Olyan boldog vagyok mint egy kisgyerek, nem tudok várni a kezdésig.

    Zlatan - Milan: Nagyon boldog vagyok. Készen állok hogy az első külföldi kapitány legyek 50 év után.

    Zlatan - PSG: Egy álom várt valóra.




    :SAD:ASD_ASD:
  • clizer
    #12280
    Sziasztok!

    Bocsi az offért, de sokat segítenétek vele, ha szavaznátok az alábbi linken a 20. gólra.. Ha már focis topik, elkél a segítség.:)
    Szavazás

    Témához szólva, egyezértek az előttem szólóval, le a kalappal az olaszok előtt. Főleg Prandelli előtt, mert azért nem semmi egy csapatot hozott össze..
  • Rockynhooo
    #12279
    A válogatottnak meg tényleg nagy respect. Azzal kezdődött hogy mindenki baszogatott hogy még a csoportból is kiesnek mert a horvátok majd kiverik őket. Majd jött hogy az angolok simán hazaküldik őket. És végén hogy az a németek ellen esélyük nincs. Én meg jót kacagtam :)
  • Rockynhooo
    #12278
    Jajaja voltam is kint stadionban, csóró vagyok azt kitaláltuk spannal hogy stoppoljunk ki :D Az igazság az hogy megszerettem az olaszokat meg az egész Seria A-t kb 3 éve. Minden spanom angol drukker azt kell egy ellenlábas. Focit alaphangon imádom és kellett a spanyol bajnokság mellé valami így elkezdtem nézni az olaszt. Spanok azért nem leszünk mert inkább Juve felé kacsingatok :Ð
  • Rudee
    #12277
    60. percig már régen eldőlt minden.
  • Hunor88
    #12276
    Szerintem azon a meccsen a tapasztalat döntött, egy Klose akárhogy-is jó csere volt a félidőben...
  • Effe88
    #12275
    "gondolom a német válogatott ugyanebben a szituációban megtáltosodik, és 2-7re fordítja a meccset"

    kajak ezt gondolod???:D:D:D:D
  • WuFraZselic
    #12274
    spanyolok többet pihenhettek mindkét meccsre, közben az olaszok túlóráztak is

    a 4-0ról meg annyit, hogy Chiellini-t le kellett hozni (amúgy is kb 50%os volt), 60. perctől meg emberhátrányban játszottak. gondolom a német válogatott ugyanebben a szituációban megtáltosodik, és 2-7re fordítja a meccset
  • Effe88
    #12273
    "Azt pedig kár tagadni, hogy Olaszország jobb mint Németország jelenleg."
    szerintem kb egy szinten vannak...
    de azt kár tagadni valóban, hogy valamit tudnak az olaszok ha a németek ellen játszanak, jól felszívják magukat és mentálisan is föléjük kerekednek mindig....
  • Hunor88
    #12272
    Hát lehet hogy neked így a fotelből mindegy az ezüst vagy a bronz, de ha játszanál nem biztos... + Így a világranglistán előrébb kerültek.
    Gyenge volt a kondi. Na de miért is? A spanyoloknak sokkal fiatalabb volt a keretük, többet is pihenhettek. A spanyoloknak egyedül Portugália volt a "kemény" ellenfél. Míg Olaszországnak 120 percet kellett Angliával játszania+egy erős Németország ellen.
    És ha csak azt nézzük, hogy az olaszoktól senki nem várta volna a döntős szereplést, elég szép teljesítmény, az meg, hogy most történelmet írtak a spanyolok a 4-0-val, nem jelent semmit, 4 év múlva megváltozhat...
    Azt pedig kár tagadni, hogy Olaszország jobb mint Németország jelenleg. És hülyeség az, hogy rossz napjuk van. A sajtó azt mondta tényleg, hogy a németeknek rossz napjuk volt az olaszok ellen, de az olaszokat már nem volt kedvük megvédeni, hogy mekkora szerencsétlenség-sorozat volt náluk. Ha a németeknek az rossz nap volt, akkor ez mi volt az olaszoknak??
  • Effe88
    #12271
    a németeknek mindig rossz napjuk van az olaszok ellen(vagy inkább az olaszok szívják fel magukat nagyon)
    egyszerűen világversenyeken nem tudnak nyerni az olaszok ellen
    van ilyen:D:D:D
  • Effe88
    #12270
    igen mindegy volt
    kurvára leszartam hogy kivertük a realt a bl elődöntőben utána meg kikaptunk otthon a cselzi ellen
    értelme nem sok volt:D:D:Dsajnos:D:D:D
    sőt jobb lett volna így utólag inkább kiszopni a realtól
    kit érdekel egy ezüst érem
    ezüst bronz tök ugyan az:D:D:D

    amúgy én nem álltatom magam de ez a tény
    én azt hittem, hogy na végre vki megveri a spanyolokat ha már olyan jól játszottak jó taktikával a németek ellen az olaszok...mondom most már nyerjék is meg:D:D:d
    erre 4:0S:S:S::S elbaszott taktika, gyenge kondi(ami igazából érthetetlen egy eb-n), elég simán leadták a döntőt bár juvésok voltak javarészt a csapatbaD::D:D
    ki tudja:D:D:D:D
  • szucsy89
    #12269
    Egyébként te Real drukker vagy igaz?
  • Rockynhooo
    #12268
    Mi is tudjuk mire képesek de ez nem jelenti azt hogy megverték volna az Olaszokat ha jó napot fognak ki :) Persze nem is ezt írtad nem arról van szó de hagyjuk már azt a dumát ha a németek jó napot fognak ki simán hazaküldik Itáliát... badarság.
  • Mor3llo
    #12267
    A németeknek rossz napja volt, gyakorlatilag semmi sem jött össze, Buffon kb. a legjobb meccsét védte az EB-n. Ez von le semmit abból, hogy az olaszok taktikus futballal legyőzték a Nationalelfet.
    A német szurkolók - köztük én is -, valószínűleg azért mondják, hogy azon az estén valami nem volt az igazi a németeknél, mert tudják jól, hogy mire, milyen játékra képesek, ha jó napjuk van, és kijön a lépés.
  • Hunor88
    #12266
    Tény, hogy az olaszok a 2. helyezettek Tény, hogy jobbak voltak ezen a tornán, mint a németek. Nem tény: A németeknek nem volt rossz napjuk, az olaszok egyszerűen jobbak voltak.
    Egyébként eltörölték a Pescara büntetését, a többiekét pedig enyhítették. Csak egy kis fellángolás volt ez a bunda-ügy...
  • Rockynhooo
    #12265
  • 9csöves9
    #12264
    :D

    miért van az,hogy ezzel mindig a vesztesek szurkolói áltatják magukat?:D Olaszország kibaszta a németeket MEGINT és bejutottak a döntőbe.gondolom az is mindegy volt akkor neked,hogy a Realt kiejtette a Bayern a bl-ben,mert utána szopó volt a Chelsea ellen?
  • Zsolti9014
    #12263
    ne haragudj, de ez baromság. főleg úgy, hogy a címvédőtől kaptak ki. meg különben is (főleg az ezüst esetében), az még ugye amíg friss a seb, a vereség okozta fájdalom, addig nagyon fáj az érintetteknek, de idővel nagyra fogják értékelni. a szurkolók meg asszem már most is ezt teszik.

    persze más, ha egy csapat abszolút esélyesként, a világ legjobbjaként kapna ki, pl. az Aranycsapat esetében. Akkor tovább marad a csalódottság.
  • Effe88
    #12262
    ezüst vagy bronz oly mindegy
    értéktelen hulladék mind kettő(legalább is a nagy csapatoknak, nekünk persze jó lenne:))
  • Effe88
    #12261
    lol
    és??:D:D:D
    ezüst mire jó áruld már el:D:D:D??
    ráadásul történelmi verést kaptak
    4:0

    2006 ba sokra mentek vele akkor a vb cím meglett
    de most a döntőben lebőgtek a spanyolok ellen keményen:D:D:D(sajnos:S)
  • bakkerman
    #12260
    sokra,ITA eb ezüst,GER eb bronz,megosztva,nincs miről beszélni
  • 9csöves9
    #12259
    na akkor megint:D

    sokra mentek vele?bejutottak a döntőbe baszki:D
  • 9csöves9
    #12258
    sokra mentek vele?b
  • Effe88
    #12257
    hát lehet
    de aztán sokra mentek vele
  • bakkerman
    #12256
    én inkább azt mondanám,hogy meg lett ölve a németek focija,az olaszok meg kihasználták az adódó helyzeteket,és nyertek,100%ig megérdemelten
  • Mor3llo
    #12255
    Lefocizták? Váó, ez új :))
  • LasCar16
    #12254
    spanyol drukkernek lenni manapság nagyon menő dolog, mindenki a németeket akarta a döntőben látni és még magát a tényt sem ismerik el, hogy az olaszok lefocizták őket, csak a fritzeknek volt rossz napjuk :DD jobbak a spanyolok jelenleg de azért egy jó adag szerencse is támogatta őket. Remélem 2 év múlva még jobb lesz a csapat.
  • Zsolti9014
    #12253
    Igazából még a döntőhöz: haverommal kimentünk Bp.-n a Szabadság térre, ott néztük. Eszméletlen sok spanyol-drukker közt elvétve akadtak csak olaszok. A hangulat fergeteges volt, akkor viszont nagyon elkedvetlenedtem, amikor a góloknál tombolt a tömeg. Egyszerűen szörnyű volt nézni a verést.

    DE!

    Ez így is egy fantasztikus teljesítmény volt mindent egybevetve, aki mást mond, az hazudik. Le a kalappal a srácok előtt.

    A döntőben jobbak voltak a spanyolok, az egész tornát nézve viszont nem. Meg mi ez, hogy így felesleges volt megverni a németeket? Az is a válogatott erejét mutatta, csak épp a német-angol meccseken igen elfáradt a csapat, ráadásul a spanyolok mindkétszer hamarabb játszottak, így többet is pihenhettek. De nem csak ez döntött nyilván.

    Azonban azt se feledjük el, hogy Chiellini nem százszázalékosan játszott, meg is sérült, meg egy fél órát még hátrányban is játszott a csapat.

    Meg azért ha vesszük a Donadoni-csapatot, amellyel aztán Lippi is bukott a vb-n, na, onnan ide eljutni.

    Le a kalappal, bravó! Forza Italia!