13532
Olasz foci szerelmeseinek
  • 9csöves9
    #12332
    nem tudom mire gondolsz, általában figyelmen kívűl hagyom ennek a pojácának minden megnyilvánulását. nem bírom elviselni a fájdalmat amikor éppen kimondja a nagy igazságot:(
  • Hunor88
    #12331
    Még a kupadöntő után. :)
  • 9csöves9
    #12330
    na mit mondott már megint ez a bölcs orákulum?:D
  • Hunor88
    #12329
    Nyilván, miután kimondta a fájó igazságot...
  • Hunor88
    #12328
    Én is bírom, a csapatáért mindent megtesz.
    Lehetne egy Laurentis topik :D
  • 9csöves9
    #12327
    szerintem egy idióta. csak azért csinálja ezeket a baromságokat, mert amúgy a kutyát nem érdekelné a csapata meg a szemétdombjuk.
  • Mor3llo
    #12326
    De Laurentiis óriási forma!
    Kedvencem a tavalyi bajnoki sorsolásnál tett alakítása volt :D felbaszta magát, mert szerinte manipulálták a sorsolást, elviharzott ordítozva, leállított egy ismeretlen robogóst, felszállt mögé, és elhajtatott :DDD
  • Effe88
    #12325
    Olasz hírforrások szerint nem enyhítették szerdán Antonio Conte 10 hónapos eltiltását, így a Juventus vezetőedzője nem ülhet le csapata kispadjára ebben az idényben. A torinói klubot az előző idényben bajnoki címre vezető Contét azért tiltották el, mert még a Siena edzőjeként nem jelentette, hogy tudomása van két mérkőzésük manipulálásáról.

    Az olasz szövetség több korábbi írtéletét is megerősítette, a Juventusból Simone Pepét és Leonardo Bonuccit felmentették, míg a Leccét kizárták a Serie B-ből. A Grossetto ügyében még nincs döntés: vagy kizárják a másodosztályból, vagy súlyos pontlevonással sújtják.
    nso
  • bakkerman
    #12324
    igen igen
  • limperatore
    #12323
    Az Olasz Labdarúgó Szövetség [FIGC] elnöke Maurizio Beretta megerősítette, hogy elfogadták a Napoli elnökének Aurelio De Laurentiisnak a néhány hónapja tett javaslatát, így ezentúl 12 játékos ülhet a csapatok kispadján - az eddigi 7 helyett.


    na ez jó ötlet
  • zsivany20
    #12322
    "Ilyen elnök kell nekünk, ilyen elnök pompás.
    Kinek a feje éjjel-nappal... "

    De Laurentiis bulizni vitte vesztes csapatát
  • Grove4
    #12321
    4 csapatban játszottak eddig együtt: Ajax, Inter, Barca és PSG.
  • bakkerman
    #12320
    jaja,meg amikor Barcanal voltak mindketten kerültek ki face-re olyan képek hogy edzésre együtt érkeznek,meg mekiben () együtt kajáznak,mondjuk nálunk Ibra senkivel se volt nagy spanságban,amit megértek...
  • Rockynhooo
    #12319
    Így van együtt kerültek az Ajaxhoz és Ibra ki volt égve egyedül és lespanolt vele :D meg ment lefosztani a hűtőt :D
  • bakkerman
    #12318
    azt hallottam hogy Maxwellel nagy barátok,már a 3. csapat ahol együtt játszanak
  • Rockynhooo
    #12317
    ezen én lehaltam hogy bringákat lopott :D mondván kellett valami izgalom :D
  • limperatore
    #12316
    jaja :D

    mondjuk ha igaz ami barcánál volt vele, jól tette h beolvasott guardiolának :D
  • Grove4
    #12315
    Ja meg a családja is tipikus cigány, állandó üvöltözés, balkáni zene, az apja alkoholista, ő bringákat lop. Az is nagy amikor átmegy Maxwell-hez falni, mert neki nincs a hűtőjében semmi. :DDDDDDDD
  • Grove4
    #12314
    Jaja, meg amikor beígéri (az ügynöke) Gallianinak az üzleti vacsorát, de közben meg eladják az Internek. :D Aztán ott is megunja és megy a Barcába.
  • limperatore
    #12313
    deschampos rész kemény mikor egész juve lent várj ő meg play stationözik és kiröhögi h ok büntess meg leszarom nem játszok többet a juvéba megmondtam


    könyörögnek h ráakarják építeni, de ő mondja h nem és miközben a csapat játszik elmegy tárgyalni a milannal :D
  • szabii98
    #12312
    szerintem egy ilyen gól után , leszarja mennyit keres ő európa királya :ASDA?SDF_D:SA?SDF
  • Grove4
    #12311
    Én is megvettem, szerintem sem rossz könyv, viszont a róla kialakult képet bennem nem változtatta meg, csak ráerősített. Gyakorlatilag, amikor úgy érezte az éppen aktuális csapatában, hogy szar van a levesben (Juve) vagy nincs esélye BL-t nyerni (Inter), akkor se szó se beszéd hívta Raiolat és eligazolt.
  • The Sopranos
    #12310
    nagyon jó az Ibrás könyv, már annak aki szereti a köcsög stílusát. :D én megkaptam névnapomra, 3 nap alatt kiolvastam. nincs unalmas élete, és a stílus amit képvisel mind a gyerekkorára vezethető vissza.
    Összebalhézott Materazzival, verekedett Vierival, Onyewuval...de a nála gyengébbekkel sose harcolt. Ez mind részletesen megvan a könyvben.
    Ajánlom.
    Amúgy kinek van még önéletrajzi könyve magyarul?
  • szucsy89
    #12309
    :DDDDDDDDDDDD

    hát igen. bár, többet keres 1 év alatt mint az itt lévő fórumozók egész életükben összesen, szal sztem leszar ő mindent és mindenkit :D
  • 9csöves9
    #12308
    8 év alatt csak megtanul írni...
  • szucsy89
    #12307
    Na majd ha Balo 30 évesen ír egy könyvet, megveszed:D Bár sztem már most lehetne róla írni egyet :DDASSD:Ddas
  • Rockynhooo
    #12306
    Nem olyan rossz amúgy. Akit érdekel Ibra élete a kezdetektől családi helyzete meg hogy az egyes kluboknál kikkel spanolt kiket utált stb azoknak ajánlom mindenképp. De amúgy igen olt mindenkit ő a kurva király :D Csapattársai petíciót nyújtottak be még anno a malmöben hogy zárják ki csapatból :D
  • bakkerman
    #12305
    isten őrizz,csak hallottam hogy nagy port kavart,gyakorlatilag az anyján kívül mindenkit beolt benne
  • wright
    #12304
    Butus :D
  • wright
    #12303
    Te kis bírta :)
  • limperatore
    #12302
    azért is 11es jár ha vki megcsúszik a vizes füvön? :D
  • limperatore
    #12301
    góóóóóóóóóóóól GOGOGOGOGORAN :D
  • szucsy89
    #12300
    Azért megjegyezném, hogy a Napolinak köze nem volt a meccshez, nem lefutott ez még. Mondjuk nagyon unalmas meccs (nekem), sztem első félidőt még megvárom aztán csá... :D
  • szucsy89
    #12299
    Cavani már be is köszönt :D
  • limperatore
    #12298
    góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól Cavani!!!!
  • Steve Downie
    #12297
    ne bántsátok már pinokkiót

  • szucsy89
    #12296
    Megvetted? :D
  • bakkerman
    #12295
    ja,ez a "fasza" kis könyvében van
  • szucsy89
    #12294
    Nincs valami jobb minőségű? Régebben a SKY fasza minőségben adott meccseket.
  • banok
    #12293
    Angol nyelvű stream román Digisport stream