13532
Olasz foci szerelmeseinek
  • Rudee
    #12652
    Csak egy Milan indult idén :D
  • Hunor88
    #12651
    Jó nagy hülyeséget írtam:D A második Milan természetesen a Juventus...
  • Hunor88
    #12650
    Szerintem a Milannak több esélye van továbbjutni mint a Milannak... De majd meglátjuk, elvégre a Milannak Ibra miatt tovább kell jutni és meg is kell nyerni :D
  • Hunor88
    #12649
    Mondtam a pontok nem érdekelnek, engem a foci érdekel :)
  • Rudee
    #12648
    A Milannak annyi "előnye" van, hogy otthon játszanak még 2x. Igaz egyik se lesz könnyű, de a 2. helyet megcsíphetik. Hátrány lehet, hogy ha nem verik meg a Málaga-t, akkor a spanyolok nyugodtan leadhatják az azt követő meccsüket a Zenitnek. Így a zárómeccsen elég egy X is otthon az Anderlecht ellen, amivel elsők. Ez esetben pedig az oroszok milánói vendégjátéka lesz a döntő a másik továbbjutóról.
    Nekem mondjuk elég az, hogy a tavalyi viszonylag biztos továbbjutások után idén már azért is küzdeniük kell.

    A Juve szerintem akkor mehet tovább, ha otthon veri a Chelsea-t és elhoz egy pontot a Shakhtartól. Vagy fordítva, de a 4 pont mindenképp kell nekik.
  • Hunor88
    #12647
    Igen, az előző fordulókhoz képest most megfordult minden. Viszont még nem dőlt el semmi.
  • DasIsFuck
    #12646
    Szerintem a zenit megelőzi ezt a milant.
    Juventusból kinézem a továbbjutást de ebből a milanból nem.
  • WuFraZselic
    #12645
    már nem azért, de miért esne ki a Milan? tudtommal több pontjuk van, mint a Juventusnak, és látva, hogy mennyire pocsék a Zenit, simán meglesz a 2. helyük. a Juventus kiesésére több esélyt látok
  • bakkerman
    #12644
    hát,előzni tuti nem fognak,Schalke,Dortmund,Bayern nagyon közel áll a továbbjutáshoz,EL-ben Leverkusen,Hannover is valszeg továbbjut,de a Gladbach is esélyes. Míg az olaszoknál BL-ből kiesik a Milan,Juventusnak is rezeg a léc. EL-ben Inter továbbjut,Lazio is esélyes,Udinese,Napoli kettősnek meg elkell kezdeniük nyerni. Még az a csúfság is megeshet,hogy tavasszal az EL-ben látjuk az Inter,Milan,Juve hármast :DDDD Na az lenne az utolsó szeg az olasz foci koporsójára.
  • DasIsFuck
    #12643
    szerintem nekik hátrafelé kel e-tekintetbe nézniük inkább.
    Bl-be eléggé elúsztak sztem a reményeik milan sztem tuti kiesik a bl-ből, juve meg kieshet akár.
  • bakkerman
    #12642
    esküszöm neked azért néztem be ebbe a topikba már most reggel,hátha éjszaka ment a "pontosztás" meg az esélylatolgatás,hogy vajon jövőre a világ legjobb bajnoksága lesz-e a zolasz :DD
  • Rockynhooo
    #12641
    Állandóan ezekkel a szar pontokkal vagytok megáldva
  • Rudee
    #12640
    És az "üldözők" közt is voltak pontszerzők: Porto, PSG, Lyon, Bordeaux.
  • Effe88
    #12639
    BL: nordjelland-juve 1-1,malaga-milan 1-0
    EL: dnipro-napoli 3-1,yb-udinese 3-1,pana-lazio 1-1,inter-partizan 1-0!

    németek meg jól belehőztak, schalke,bayern,bvb,leverkusen,gladbach,hannover nyert,stuttgart x

    hunor mennek a pontjaid...
  • szucsy89
    #12638
    de akkor ne írja hogy ROMMÁ... mákoltatok egy gólt 3ból 2x, aztán beálltatok védekezni... kurva nagy rommáverés :DDDDDDDDDDDD mondjuk matyinak elnézem, ő buta
  • ForzaInter
    #12637
    kit érdekel, hogy játszottunk.

    az elmúlt 3 derbit mi nyertük, senkit nem érdekel milyen játékkal, csak az eredmény számít.
  • LasCar16
    #12636
    az elmúlt 2,5 évben volt 1 jó meccsetek ellenünk :P
  • szabii98
    #12635
    XD
  • limperatore
    #12634
    dehogyis, inkább látom azt h mindig rommá verjük őket :DD
  • szabii98
    #12633
    limperatoren múlna, száműzte volna a milant a serie cbe 100 évre xD
  • limperatore
    #12632
    annyira túlélték hogy rá 1 évre a milan nyerte a blt, utána meg 3 évre az inter :D

  • bakkerman
    #12631
    akkor kb. az olasz foci le is húzhatná a rolót,a Juve kizárását még úgy ahogy túlélte,de ha még egy nagy klub menne le a B-be az durván hazavágná a futballt
  • Hunor88
    #12630
    :D
  • Effe88
    #12629
    :D:Dérthető, hogy szeretnéd, de akkor nem lennének városi rangadók:D:D??

    én meg azt remélem a siena bent marad:D Mert ott már jártam, szép kis város:D:Dchievo viszont kieshet, unalmasak már:D:D Livorno jusson fel:D:D Legyenek jó kis Lazio-livornók:D:D
  • limperatore
    #12628
    remélem kiesik a milan :ASD:AS
  • Effe88
    #12627
    ja és még a sienától 6 pont levonva:D
    szóval örüljetek:D
  • szucsy89
    #12626
    Jut eszembe Hunor... a Chievo 1 valamiben már a Milannal van egy szinten... csak kettejünek van 5 veresége idén a bajnokságban.
  • szabii98
    #12625
    Hát igen..:D
  • Fabio Capello
    #12624
    Milan a 15.? Az igen.
  • szabii98
    #12623
    22 pont: Juventus
    19: Napoli
    18: Lazio, Inter
    14: Roma
    12: Fiorentina
    11: Catania
    10: Sampdoria
    9: Torino, Genoa, Parma, Udinese
    8: Atalanta, Cagliari
    7: Milan, Bologna, Chievo, Pescara
    6: Palermo
    2: Siena
  • Hunor88
    #12622
    Puzsér "szakkomentátorral" az élen!
  • szucsy89
    #12621
    :DDDDD

    tegnap is mondtak jókat a Milan meccsen... hihetetlen színvonalú ez a SportKlub...
  • Rudee
    #12620
    Gondoltam belenézek a Roma meccsébe, de kb fél perc után kiütött a kommentátor azzal, hogy a Lazio-Milan meccsen Pogba bombagólt lőtt.
  • limperatore
    #12619
    juve meccs előtt még azt mondták h ma este még megyünk milánóba is a lazio ellen

    mondom jóvan akkor róma az pont milano :D
  • Effe88
    #12618
    "pirlo ugrott fel az ötösön" D::D:D
    ez mit ivott:D:D
  • szabii98
    #12617

    nagyon jól játszik
  • limperatore
    #12616
    SA:DS:S:ADSA:DSD:SA:DS:DAS:S ekkora 1 fost mint ez a bilan

    tornerete,tornerete,tornerete in serie b!!!
  • Effe88
    #12615
    Na ott a Klose gól
    3:0:D
  • Effe88
    #12614
    jól nyomja a Lazio:)
    Remélem Klose azárt lő egyet még:D

    a kommentátornak most esett le, a 2.félidő elején, hogy nem marchetti véd,:D:Dmekkora kretén:D
  • Effe88
    #12613
    Klose 2 gól
    pirlo gólja is de szép volt, sorfal alatt, nem sokan szokták ezt alkalmazni, még rivaldótól láttam ilyeneket:D