13532
Olasz foci szerelmeseinek
  • Effe88
    #12692
    :D:DD:
    meg is fogják nyerni, nyugi:D:Dlehet megint veretlenül:D:D
    jó a bíró a háznál
  • limperatore
    #12691
    jaja, kár hogy nincsen már collinak
  • 9csöves9
    #12690
    erről van szó. egy vakfasz az összes spori.aztán ha egyet elbasznak utána már teljesen becsinálnak a gatyába és össze vissza fújkálnak mindent.
  • szabii98
    #12689
    majd meglátjuk a ti meccsetek mennyire lesz szabályos :D
  • limperatore
    #12688
    ez most nem csak a juvéra vonatkozik, minden fordulóban van ilyen

    tnap is a milan gólja szabálytalan volt, ha tnap nem szánják meg a bírók, sose nyernek meccset aztán mehettek volna a serie b-be ahova való a bilan
  • Hunor88
    #12687
    Ez a vonal nincs jól behúzva, szerintem ezt egy Juve-szurkoló csinálta :D
  • szucsy89
    #12686
    adják oda nekik a picsába már azt a scudettot ha ennyire ezt akarják...
  • szabii98
    #12685
    Puzsér meg.......
    minek ő ide??:D
  • szabii98
    #12684
    azért ez a juve meccs durva........
    mindig így megy??
    kicsit sem látszik hogy tolják őket. a lesgólnál bentner fél méterrel kijjebb volt :DDDD
  • limperatore
    #12683
  • ForzaInter
    #12682
    szégyen ami a juve meccsen megy..
  • Hunor88
    #12681
    Csak a szokásos lesgól :D
  • Effe88
    #12680
    a bologna-inter helyett igazán adhatnák a fio-laziot:S:S:S
  • Hunor88
    #12679
    Látszik, a BL-ben mindenkivel döntetlent játszanak. Ott már nincsenek ingyen tizenegyesek, meg ott egyenes a lesvonal, nem kerüli ki a Juve játékosokat :D
  • Count Adyn
    #12678
    mondod pont te akik lesgóllal nyertek tegnap?:D
  • Effe88
    #12677
    moggi
  • LasCar16
    #12676
    ma is jók a bírók a Catania - Juventus meccsen :D
  • Hunor88
    #12675
    Mazzarri takarodj! Insigne az egyik legjobb játékos. Hihetetlen miket tud.
    Itt már az a csoda, ha valaki nem érintett a bundabotrányban :D
  • bakkerman
    #12674
    durván megmondta burkoltan Mazzarri,hogy Insigne meg Vargas egyelőre kalap szarok
  • Atys91
    #12673
    a Napoli felkapott lett manapság...

    lehet a napoli is szereti a bundáskenyeret
  • Effe88
    #12672
    csak a szokásos
  • Effe88
    #12671
    http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/nem-kell-a-napoli-mez-a-napolyi-szurkoloknak-2185713

    Walter Mazzarri, a Napoli vezetőedzője a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón nem teljesen értett egyet a szurkolók (és a sajtó) elégedetlenkedésével: "Döntéseket kell hoznunk. Kritizáltak, amikor a Bajnokok Ligájában a legjobb csapattal álltunk ki, de a Serie A-ban csak az ötödik helyen zártunk, most pedig azért bántanak minket, mert rotáljuk a csapatot. Sokan azt kérdezik, miért nem játszik többet Lorenzo Insigne vagy Edu Vargas, de ma láthattuk, mekkora különbség van a Serie B és a chilei bajnokság, illetve az európai topfutball között."
  • Hunor88
    #12670
    Ezt más forrásból is olvastam, ezek szerint ez igaz...
  • szucsy89
    #12669
    http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/milan-silvio-berlusconit-negyeves-bortonbuntetesre-iteltek-2185711

    wtf????????
  • Hunor88
    #12668
  • Hunor88
    #12667
    Bocsánat :D
  • Rudee
    #12666
    Ja hát lassan arról is lehetne beszélni, hogy a bajnokságban való bent maradás vagy a csoportból való továbbjutás fontosabb-e Milánóban :DD
  • szucsy89
    #12665
    több mint 30 komment, hát persze, hogy a koefficimicifaszompontok a téma :D:D:D

    A Milannak szerintem meglesz a 2. hely, otthon játszanak a 2 "naggyal", és idegenben a gyenge Anderlechttel. Ennél a formánál szarabbul már nem tudnak játszani, csak jobb lehet. És ez a gyenge Milan sem kapott ki csak 1 góllal a Malaga otthonában (akit amúgy úgy beharangoztak, hogy "húdefaszacsapat, ehez képest nem dobtam hanyatt magam a játékuktól), akkor mi lesz, ha a bajnokságban győznek 1-2szer, megjön a játékosok önbizalma (netán közben még egy edzőváltás is lesz), akkor otthon egy x minimum kinéz a spanyolokkal, a másik 2 meccset meg illene hozni.

    Tudom, túl sok a HA... :D De egy Milan drukkernek most másba nem nagyon van kapaszkodnia...
  • bakkerman
    #12664
    ez igaz,inkább ukrán csapat a Kijev :)
  • DasIsFuck
    #12663
    engem sértesz meg vele ha ezeket te ukránoknak hívod:D(mondjuk nicns közöm ukrajnához)
    ezek az ukrán brazil kolónia csapata!
  • Tyler1
    #12662
    Ha a Shakhtar veri a Nudligyárat, ami szinte borítékolható, akk már csak gk-val előzhetik meg a biztos 2. helyről. De hogy Donetskben a Juve nem fog nyeri, az tuti.
  • DasIsFuck
    #12661
    áá ezek a spanyolok nem pukkadnak idén, szerintem ebbe felesleges bízni.
    Zenit és a milan is szar de én azt hiszem akkor is a zenit fogja elcsípni a második helyet.
  • Hunor88
    #12660
    Olvass vissza :)
    És kinek mi a foci. Ha te a német valamit focinak nevezed, akkor ok :D
  • Effe88
    #12659
    XD
    jó de ő az írta a foci érdekli:DD:D
    na most a foci és chievo összeegyeztethetelen:D:D:Dolyan mint a politikus-igazmondás,stb..:D:D
  • bakkerman
    #12658
    Chievo drukkerként mit nézzen bazmeg? :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Effe88
    #12657
    :Seddig édekeletek:D:Dna mindegy
    viszont ha a foci érdekel miért nézel chievo meccseket, ott focit nem sokat láthatsz
  • Hunor88
    #12656
    Szerintem a Chelseat megfogja verni a Juventus, de az ukránokat nem. Nincs egy olyan csatár a Juventusban, aki tudná hozni a BL szintet, mert a helyzeteik megvannak. A középpálya jól dolgozik.
  • bakkerman
    #12655
    a BL-ben nem tudja ugyanazt a szintet hozni a Juve ezzel a 3-5-2-vel mint a bajnokságban,ezt mágnesPeti jól mondta,látszott ez a Chelsea ellen az első félidőben,és az ukránok ellen is. Kiváncsian várom mint húz elő Conte a tarsolyából,de az biztos,hogy vagy a Chelseat,vagy a Shakthart muszáj megverniük,nincs mese.
  • WuFraZselic
    #12654
    a Zenit is pont ugyanolyan szar, mint a Milan. plusz a Malaga is kipukkad előbb utóbb, tavalyhoz képest gyengültek, a padjuk is megrövidült. a Milan otthon elkapja őket, a Zenit ellen is szereznek 1 pontot, és idegenben biztosan megverik ezt a rém gyenge Anderlechtet
  • Rudee
    #12653
    Egyértelmű, a dánok ellen mind hozza a 3-3 pontot, a többiek ellen meg az eddigieknél jobb teljesítmény kell, ami nem érződik.