33513








Eurobarca | Hivatalos honlap

El Classicó OFF/FLAME/Vita Topik


  • Nyiri
    #33152
    Semedo eddig a man of the match. Iszonyat nagy vétel volt.
  • bakkerman
    #33151
    Leo az akire barmikor lehet szamitani ! Es mostmar van golja Gigi ellen is :D
  • Christian88
    #33150
    Rég láttam Messit, hogy ennyire élvezi a meccset. A csapat is remekül játszott, főleg hogy válogatott meccsek után nem szokásunk.
  • bakkerman
    #33149
    5-0 az Espanyol ellen,Leo tripla,Dembele cserekent beallt Dulifuli helyere
  • Sippie
    #33148
    Messi hosszabbított már?
  • bakkerman
    #33147
    Ha meg a tarsak se tudtak (pl a vilag legjobbja! ) akkor had menjen,elso ember akart lenni mashol,o akart lenni a sztar,a fo zsugas...na meg a tobb penz. Mivel tudtak volna meggyozni? A BL-el? Azt mar nyert...neki aranylabda kell meg az elso poszt.
  • bodajoci
    #33146
    inkább Neyt kellett volna meggyőzni, h mindenképp maradjon...
  • bakkerman
    #33145
    Amikor Neymar bejelentette a klubnak hogy menni akar,akkor kellett volna már a háttérben kőkeményen rámenni a bizniszekre,amikor még az egész futballpiacon senki nem is sejthette,hogy elmegy a brazil tőlünk. Ha akkor megkeresik a Dortmundot Dembelé ügyében,tuti hogy 100 alatt elengedik,és közben még lehet egyeztetni egy középpályással is. De a vezetőség mocsok mód elbaszta,az egész világ tudta hogy mekkora lé jött be hozzánk,persze hogy mindenkire dobtak egy 150-160 milliós cetlit,vagy még többet...és az ebből jövő kényszerhelyzetben már csak kapálóztak ezek a szarházik. Idén bukó a BL elődöntő,de még szerintem a top8 is,bajnokság fix 3. hely,és imádkozzunk hogy Leo hosszabbit...
  • tobias88
    #33144
    még ma mi igazolhatunk (nem fogunk)
  • bakkerman
    #33143
    Na mostmar hivatalosan is mehet a bus faszba a vezetoseg
  • tobias88
    #33142
    Tényleg többen lehozták, de abból még kihátrálhat a Pool ha nem tudják megszerezni Lemar-t
  • bakkerman
    #33141
    Marca meg skysports is lehozta hogy meglesz az egyezség de ma tényleg nem jött újabb hir...már idegölő ez a sok szarakodás
  • Nyiri
    #33140
    Sehol nem látom...
  • bakkerman
    #33139
    A Liverpool igent mondott a Barca ajanlatara jon KUCSINYU !!!!!!
  • Matte
    #33138
    ha jön dimáríjjá, akkor én itt végeztem a futballal, csak szólok, nem mintha bárkit is érdekelne.
    kutinnyó meg vagy jön most, vagy max jövőre, januárban nem lesz itt ilyen mozgás, abban biztosak lehettek. (a pool se ennyire hülye)
  • homeless
    #33137
    LeBron James (shareholder Liverpool) has asked Liverpool to open negotiations for Phillipe Coutinho. [sport]
    :D
  • tobias88
    #33136
    Ne felejtsd el, Douglas is itt van még. Vagy 4 játékostól meg kellene szabadulni mert csak elvisznek egy év alatt vagy 10 millió eurót. Vermaelen is feleslegesen foglalja a helyet, Marlon-t kellene 4. védőnek játszatni. Mondjuk úgy is ez lesz, mert a belga 3 perc után meg fog sérülni
  • bakkerman
    #33135
    Kucsinyu idén már tuti nem jön,viszont kérte a Poolt,hogy ne nevezzék a BL-re,mert januárban MINDENFÉLEKÉPP hozzánk akar igazolni. Még Di Maria van képben,érte 50 milliót ajánlunk,ennyiért elvileg elengedné a psg
  • bakkerman
    #33134
    Arda ugy volt megy kölcsönbe opcióval a Galataba,de az az ügy is lecsendesedett...Alcacer maradhat szerintem,padról beszállni 20-25 percekre tökéletes,vagy BL meccsek előtt bedobni a kezdőbe rotáció miatt. Szerintem Dulifuli nála semmivel se jobb játékos,neki meg fix helye van a keretben...
  • shevy
    #33133
    Arda is meg Alcacer is mehetne a lecsóba
  • homeless
    #33132
    Ha még sikerülne eladni André Gomest és hozni egy normális középpályást(mondjuk Coutinhot), akkor sokkal erősebb keretünk lenne, mint az előző szezonban. Semedo eddig telitalálatnak tűnik és nincs kétségem afelől, hogy Dembélé is be fog válni.
  • Sippie
    #33131
    "2016-ban a Borussia Dortmund 15 millióért szerezte meg, most pedig majdnem a tízszeresét kapja érte. Dembélé szerződése öt évre szól, kivásárlási ára pedig 400 millió euró. A játékos hétfőn vesz részt a kötelező orvosi vizsgálatokon új klubjánál. "

    Itt az első sor a szomorú... mi meg 35-40 milliókat költünk andré gomesekre, meg paulinhokra.
  • Sippie
    #33130
    én úgy emlékszem azt az Oleguert csak azért tűrték meg mert igazi katalán, és nagy "hazafi" volt.
  • bakkerman
    #33129
    Andre Gomes az uj Oleguer-ünk :D Balfasz,senki se szereti,de az edzo bizik benne es itt van,es senki se tudja miert :D jo mondjuk Oleguernel plusz pont volt hogy sajat neveles volt de azzal ki is fujtak az "erenyei" :D
  • shevy
    #33128
    De ha még leigazolják tőlünk Andre Gomest, na akkor végük, még az olympiakos is kiveri őket
  • tobias88
    #33127
    Nem állítanám azt, hogy gyengültek. Persze elment 2 ember a kezdőből, de igazoltak is nem egy jó játékost
  • bakkerman
    #33126
    Ja,tavaly Neymarral egyutt ejtettek ki minket a BL-bol...most sajnos be kell latni,hogy nem mi vagyunk a fö eselyesek az elsö helyre a csoportban.
  • Nyiri
    #33125
    Juve is gyengült. Nincs gond.
  • Sippie
    #33124
    jólvan, a csoport második hely meg lehet
  • tobias88
    #33123
    Bayern, Barca, Liverpool, Sporting tippre

    Mostanában semmi sem jön össze a csapatnak kezdve a dilettáns vezetőségtől, az átigazolásokig, a meccsekig, stb. A sorsolás miért is alakulna jól?
  • bakkerman
    #33122
    Ma BL sorsolas.

    1. kalap: Real Madrid (ESP, holders), Bayern München (GER), Juventus (ITA) Benfica (POR), Chelsea (ENG), Shakhtar Donetsk (UKR), Monaco (FRA), Spartak Moskva (RUS)

    2. kalap: Barcelona (ESP), Atlético Madrid (ESP), Paris Saint-Germain (FRA), Borussia Dortmund (GER), Sevilla (ESP), Manchester City (ENG), Porto (POR), Manchester United (ENG)

    3. kalap: Napoli (ITA), Tottenham Hotspur (ENG), Basel (SUI), Olympiacos (GRE), Anderlecht (BEL), Liverpool (ENG), Roma (ITA), Beşiktaş (TUR)

    4. kalap: Celtic (SCO), CSKA Moskva (RUS), Sporting CP (POR), APOEL (CYP), Feyenoord (NED), Maribor (SVN), Qarabağ (AZE), RB Leipzig (GER)
  • bakkerman
    #33121
    Na igen,ebbol a "bulibol" a szurkolok es klub szimpatizansok fognak kijonni a legrosszabbul :( Leonak nyilvan lesz (top)csapata,Bartomeu meg a sleppje meg ha le is lepnek akkor is elnek majd vigan tovabb. Mi meg nezhetjuk szenvedni a csapatot Getafek ellen,meg ahogy a Real nyeri a BL-eket tovabb...:(
  • Nyiri
    #33120
    Én megértem Messit is, de a klub nem a vezetőkről szól elsősorban, hanem a rajongókról. Azért nem kéne velük ezt csinálni.
  • bakkerman
    #33119
    Bartomeu hosszú évekre kicsinálhatja most a klubot,ha nem mond le,és nem irnak ki előrehozott választásokat. Január 1-től Messi szabadon tárgyalhat bárkivel,és nyáron INGYEN elmegy,ha nem irja alá a szerződés hosszabbitast...
  • Nyiri
    #33118
    "As per Alex rodriguez, Messi will NOT renew hiR contract under Barto. He's waiting for Agusti's motion & has been in contact with Laporta."

    Ha ez igaz kurva nagy gáz van.
  • tobias88
    #33117
    Ha jön Seri (eléggé valószínű), meg lesz a 10 középpályás (3 posztra). Ter Stegen + 10 középpályással kiállunk majd megreformálva a futballt
    Utoljára szerkesztette: tobias88, 2017.08.22. 18:39:53
  • bakkerman
    #33116
    Coutinhorol leszallt a klub,Seri johet,meg Dembele,illetve meg ramegyunk Di Mariara vagy Draxlerre.
  • Nyiri
    #33115
    Engem a szuperkupa nem érdekel, de legalább látszik hogy mennyire szét van esve a csapat. Ez egy jó lecke volt egy láthatóan erős csapattól.
  • bakkerman
    #33114
    Egy hitehagyott,tanácstalan,megfáradt csapatnak látszódtunk. A kulcsemberek nyilván kiábrándultak Neymar távozása után,az edzőnek gőze nincs hogy milyen kerettel kell nekivágni a szezonnak pedig már augusztus 17.-e van. Igy nem lehet rendszert kiépiteni,taktikát begyakorolni,amikor még csapata sincsen. Ez az év elment,de remélem a vezetőség is elfog. Bajnokság 3. hely,BL nyolcaddöntő...elsőre ez a tippem
  • homeless
    #33113
    Az első félidőről csak annyit, hogy az elmúlt 10 évben nem láttam ennyire megalázva a csapatot. Megköszönhetjük a madridnak, hogy nem tömtek ki annyira, mint mi őket az elmúlt években többször is. Ha nagyon akarták volna, akkor lehetett volna 6-0 is.
    Egyébként én, amióta az eszemet tudom, nem utáltam még Barca játékost, de André Gomesnél eljutottam arra a szintre, hogy nem vagyok hajlandó megnézni azokat a meccseket, amikor kezdő, ha meg becserélik, akkor azonnal kinyomom a tv-t... Barcelonát is messzire elkerülöm, amíg ez a nyomorult senkiházi a csapatban van, mert nem akarom megkockáztatni, hogy élőben lássam. Szégyen, hogy szurkolóként ezt írom, de ezt érzem. :(