33513








Eurobarca | Hivatalos honlap

El Classicó OFF/FLAME/Vita Topik


  • Sippie
    #33192
    az lett volna még szép ha a kontrából rúg gólt a valencia. szerencsere elszartak pedig letszamfoleny megvolt.
  • bakkerman
    #33191
    Meteres golt nem vesz eszre az a retek biro...remelem ezen a ket ponton fog mulni a bajnoksag
  • Sippie
    #33190
    0-1 helyett 1-0...
  • bakkerman
    #33189
    Fuuuuuuu na vegre !!!
  • Sippie
    #33188
    #Messi2021
    He made his debut 4,788 days ago.
    He has played 602 games.
    He has scored 523 goals.
    He has won 30 trophies.
    The story continues.



    szerencséje van b+... :D
  • Nyiri
    #33187
    Nem fog elmenni. Nyugi
  • bakkerman
    #33186
    Szerintem ennek olaj lesz a vege Leo reszerol,a szezon vegen majusban osszerant egy sajtotajekoztatot ahogy anno Pep,es bejelenti az uj csapatat,nincsen semmi koncepcio a kovetkezo evekre,csak az osszevissza igazolgatas korrupcio moslek vezetoseg,ebben szerintem nem akar mar reszt venni :(
  • Sippie
    #33185
    Messi nem játszik... geci ha a vezetőség nem tud vele hosszabbítani, és tavasszal ingyen elszerződik máshova, remélem felkötik a Bartomeut egy katalóniai lámpavasra
    Utoljára szerkesztette: Sippie, 2017.11.22. 20:59:45
  • bakkerman
    #33184
    MESSI600 523 gól
  • bakkerman
    #33183
    2-1-re ütöttük a Sevillát,Alcacer duplával.
  • bakkerman
    #33182
    A Juve is leikszelt,szoval nagy gaz nincs,ha nem kapunk ki Torinoban akkor meglesz a csoportelsoseg,utolso körben Sportingot ütjük azt szevasz
  • [HUN]FaTaL
    #33181
    A busszal még mindig nem tudunk mit kezdeni
  • Nyiri
    #33180
    Ez igaz, de a másodikra egy teljesen más Barca jött fel. Simán nyerhettünk volna. Megijedtem hogy nullák vagyunk, de végre Suarez és mutatott valamit.
  • [HUN]FaTaL
    #33179
    Szerencsére tévedtem, de az első félidő alapján biztos losenak tűnt :D
  • Sippie
    #33178
    erkölcsi vereség mindenképp :D
  • Nyiri
    #33177
    Hogy mondod? :)
  • [HUN]FaTaL
    #33176
    Na megvan az első vereség a szezonban.
  • bakkerman
    #33175
    A Don aláirt :)

  • bakkerman
    #33174
    Én tavaly néztem a Monaco meccseit,idén meg a PSG-t Neymar miatt,de egyébként nem sok focibuzi nézi a franciákat,gyenge szinvonaluak a meccsek
  • NeoMaN
    #33173
    Ismer valaki olyan embert, aki ismer olyan embert aki francia bajnokságot néz? Biztos jó pénze van benne a gyereknek, de én azóta nem láttam játszani /BL nem ér/. :D
  • Sippie
    #33172
    meg is érdemelte... de ha persze lejár a szerződése, azért visszajöhetne ingyen :D:D
  • bakkerman
    #33171

  • tobias88
    #33170
    Kezd hideg lenni Madridban
  • Christian88
    #33169
    Egyelőre pozitiv csalódás nekem. Tegnap kifejezetten tetszett, ahogy Messivel megértették egymást a pályán.
  • bakkerman
    #33168
    Nincs kizarva hogy ot bantotta ez a sok szidas amit kapott a neten es most megakarja mutatni...ez nekunk csak jo mert ha tartosan igy fog jatszani akkor jol igazoltunk! De ezt majd az ido eldonti
  • homeless
    #33167
    Én továbbra is tartom, hogy őrültség volt Kínából venni egy 29 éves játékost 40 millióért, de eddig úgy néz ki, hogy Paulinho meghálálja a bizalmat. Csak így tovább!
  • bakkerman
    #33166
    Leo laza 4 gol,remelem beszed valami csodaszert es majusig kitart a lendulete mert mostmar fixen ugy nez ki hogy 100%-ig tole fuggunk
  • Sippie
    #33165
    és megint, micsoda góóól... ez egy gólzsák, dupla árat is megérte volna
  • Nyiri
    #33164
    105 misi... Kimaradt nála az előszezon és nem járt edzésre hogy szopassa Dortmundot. Itt az eredmény... Alig játszott és azonnal megsérült :(
  • Sippie
    #33163
    Dembélé kiesett 4 hónapra, remek...
  • bodajoci
    #33162
    Nagy nyögdécselés volt az egész, bár mikor kezdtek volna akarni vmit, akkor sült el a japcsi gyerek lába...Sajnos páran az öltözőben maradtak, Suarez meccsek óta győzi magát alulmúlni, ma épp katasztrófális volt, vhogy nem ugyanazt játssza mint tavaly... Szerencsénkre azért a bolha elkezdett ugrálni, a két csere meg megoldotta. Paulinhonak egy vitathatatlan erénye van, olyan mint egy tank , fellökni elég nehéz...
  • bakkerman
    #33161
    Elmult 20 ev legnagyobb igazolasa :DD
  • Sippie
    #33160
    Paulinho mekkora vétel volt, megnyerte nekünk a meccset! mindig mondtam, hogy megéri az árát
  • [HUN]FaTaL
    #33159
    Nagyon gyengén játszunk sajna.
  • bakkerman
    #33158
    Uefalona! :DD
  • homeless
    #33157
    4-3-3
  • tobias88
    #33156
    Akkor azért vagyunk ilyen jók idén, mert 12en vannak a csapatban. Fel se tűnt
  • homeless
    #33155
    Inkább 4-4-3 ez, csak Messi újra hamis 9-est játszik, Suarez pedig balszélső. Nekem amúgy tetszik, bár Suarezt kicsit sajnálom, mert ez nem az ő posztja, de remélem, hogy belejön.
  • tobias88
    #33154
    Most ahogy néztem átálltunk 2 előre tolt csatárra mögöttük Messivel. Kérdés hogy Suarez meg e szokja ezt és képes lesz kicsit balra kihúzódni ha kell, vagy a bal oldalunk erre az idényre halott lesz.
  • bakkerman
    #33153
    Jaja,eddig minden meccsén jól játszott,igazi futógép,előtte Dembelével,brutális futómennyiséget lehoztak tegnap,ez nagy fegyverünk lehet később,ha összeszoknak! Játékban szerintem nem volt 3 gól a két csapat között,de ha Messi formában van,akkor kijöhet egy ilyen meccs BÁRKI ellen! Csak ami aggasztó az az,hogy Suarez nincs formában,nem érzi a játékot még,a középpályánk továbbra is rapszódikus,Dembele meg még nem illeszkedett be,tőle még hiba lenne várni hogy termelje a gólokat...szóval marad Leo,akinek most egy jó darabig egyedül kell vinnie a csapatot