8627
.
  • Dexantreal
    #6128
    Ok, np. Majd lesz valahogy azzal is és azért thanks!
  • Terminátor14
    #6127
    :S bocsi mindenkitől, kicsit szokatlan a régi gép billentyűzete
  • Terminátor14
    #6126
    :)

    A rakátóról fogalmam sincs :(
  • Dexantreal
    #6125
    Jó ötlet, lol. Megjegyzem ezt az aknás dolgot. Mondjuk már használtam Peraguson a droiddal a többi robot ellen és ők szépen belegyalogoltak és bumm. Majd, ha máshogy nem tudom megoldani, vagy amilyen lesz a kedvem, ismét előveszem az aknákat és úgy küldöm el a másvilágra az áldozataimat... most úgyis sikerült szereznem csomót ott a csatornában vagy hol.

    Szóval nem tudod, hogy hogyan kell Mira rakétáját működésbe hozni? Az a váll-rakéta, vagy mi.
  • Terminátor14
    #6124
    Huh, nem gyenge :D Mondjuk az egyik akna amúgy nagyon hatásos, azonnal ölő. Ebből leraktam párat és már meg is haltak :D Ja meg legjobb, hogy ajtó elé leraksz 3-4-et, ajtó kinyit-->futás..:P

  • Dexantreal
    #6123
    Sry a szarul lekapott képért... néha így belekerül ilyen fekete a print screeneknél.
  • Dexantreal
    #6122
    Azért, mert nekem írtad és ne lássa más, aki nem tart itt. Egyébként megoldódott. Levágtam az első kettőt, aztán végig rohantam jó pár helységben és szerencsére jó irányba mentem. Csak jött pár lény, aki szívesen marasztalt volna. Lol. A végén, mikor kiakartam nyitni az ajtót, írta, hogy a mellette lévő konzolnál kitudom nyitni és látszott, hogy mögöttem ott állnak hárman és ne mcsinálnak semmit... nagyon nagy poén volt. Meg a bejátszásba, miután kinyitottam mutatta, hogy Mira elfut, azok meg csak állnak lol.

    Ennyien voltak már mögöttem:

  • Terminátor14
    #6121
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tegyél be Mirának egy nagyon jó páncélt meg egy jó puskát. Messziről lődözd azokat a fekete izéket, ha közelednek rakj le 1-2 aknát, vezesd bele őket. Te át tudsz menni rajtuk. Ha végeztél néhánnyal akkor várj amíg vissza nem töltődik a hp-d és megint menj neki 1-2nek. Mondjuk nemtom miért írtam spoilerbe...


    Remélem hogy valaki tud nekem is segíteni, csak az a baj hogy kezdek bugra gyanakodni. Már jópárszor végigvittem a játékot, és nem emlékszem semmi különösre, amit esetleg meg kéne ott csinálnom, vagy ilyesmi. No mind1 :(
  • Dexantreal
    #6120
    Esetleg majd SaGa JR tud segíteni, ha ide néz.
  • Dexantreal
    #6119
    Na, tovább jutottam és már
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a csapda résznél vagyok, ahol lekell menni ahhoz a polip féle lényhez, mit tudom már én mi a neve... most Mirával kinyírtam Hanharrt és átkéne vágnom az őrökön... szintet léptem Mirával rég, de mégis olyan könnyen sebződik. Rápakoltam pajzsot, kardot, force pike-t, fegyvereket is, de mégis hamar elvérzik. Mit lehet tenni ez ellen? Azt a váll-rakétát meg hogyan kell használni? Az adatlapon is rajta van, hogy felszerelve, mégsicns semmi extra izéje neki :S
    .
  • Terminátor14
    #6118
    nincs mit :)

    Valaki esetleg tudna segíteni a 6116-al kapcsolatban?
  • Dexantreal
    #6117
    Hmm... kis lény. Na azt majd megnézem és azért thanks a segítséget!
  • Terminátor14
    #6116
    Innentől kb 10 perc a játék vége :)

    Nar Shadaan nem kell szenvedni, nagyon egyszerű...
    A refuge sectorban menj oda minden olyan emberkéhez, akinek neve van (szal nem gyüjtőnévvel van illetve, pl Veteran), beszélj velük és segít rajtuk :D Ha meg a sötét oldalon vagyok, akkor értelemszerűen ne segít nekik, hanem...:). Meg persze segíts annak az (talán Fassa) egyénnek aki a dokkoknál álldogál.

    Ha nagyon nem megy, akkor menj a szórakoztató negyedhez, ott rögtön a bejárattól jobbra van vmi kis lény, beszélj vele, fizesd le kicsit és meg van oldva a lényeg ;-)
  • Dexantreal
    #6115
    Jó végén lehet. Elolvastam az első két szót kíváncsiságból, de a többit már nem, mert én is kíváncsi vagyok rá, hogy mi lesz :P. Szóval a válaszokat is spoilerben majd pls. Én meg még mindig Nar Shadaan szenvedek.
  • Terminátor14
    #6114
    Valaki segítsen nekem egy kicsit pls, a játék végén megfeneklettem :(

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval a Malachor V-ön vagyok az akadémián, mindenkit legyilkoltam, minden területet bejártam, de nem akar előjönni Sion. Egyszer beszélgetésbe elegyedtünk (hogy hogy azt nem tudom...), sikerült meggyengítenem egy kicsit(közöltem vele hogy Kreia eszköznek használja a képességeim felméréséhez-vagy ilyesmi :P), de nem találom. Gondolom a CORE-hoz kellene eljutni, de mindkét ajtó zárva, úgyhogy foggalmam sincs mit kéne csinálom :(.


  • Dexantreal
    #6113
    Thanks mindkettőtöknek! Valami S betűs bandát kiírtottam a menekült szektorban ja, meg egy csajt felszabadítottam már, plusz Ebon Hawkon megvolt a buli pár nagy pofájúlénnyel. Akkor mászkálok tovább és próbálkozok... de rohadtul nem tudom, merre lehet Gotto :S... vagy Goto, mindegy.
  • SaGa Jr
    #6112
    Ha nem tetszik a piros, cserél ki a kardban lévő kristályt. :)
    De amúgy FN kardja inkább narancssárga emlékeim szerint és nem bütykölhető sajna.

    Nar Shaddaan meg mászkálgass csak. Oldj meg minél több feladatot, kérdezősködj és szerezz hírnevet. Aztán mászkálgass sokat. Egyszer majd kapni fogsz egy videot, mikor a Refugee sectorból kijössz vissza a leszálló szektorba, ahol a géped áll. Na onnantól majd felpörögnek az események.
  • Calver
    #6111
    kezdj el hírnevet szerezni... gyilkold le a refugee sector örzőit és hasonlók, aztán egyszercsak látogatód jön... na meg nézd meg az Ebon Hawk-ot, bár az nem hírnév de asszem azt nem akarod kihagyni
  • sike
    #6110
    SZAR WARS
  • Dexantreal
    #6109
    Ez a Nar Shadaa nem kóser nekem :S. Jó nagy... és egyszerűen soha nem találom meg azt, akire szükségem lenne :S.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pl ez a rohadt Goto is hol a fenébe kószál már, meg nem tudom a családot se elszállíttatni valakivel, pedig találtam egy airspeed izét - vagy nem azzal kéne lol? - és hát szóval picit megakadtam... de igyekszem kiismerni itt a többieket... mondjuk már bejártam a bolygót, de akkoris... totál csend és sehol az a rakat fejvadász, meg Mira. Hmmm... azt hiszem sokáig elleszek Nar Shadaa-n.


    Valakinek van ötlete, hogy hogyan fogjak Nar Shadaa-hoz?
  • Terminátor14
    #6108
    Szerintetek Gf 2 mx400-al menne a játék? Most sajnos csak a régi gépen tudnék játszani, mert amíg nem jön meg a 7900gs-em addig egy s3 van a gépemben.
  • Calver
    #6107
    Force Crush? hát sztem Force Storm-al sokkal szebbeket lehet sebezni...
    ellenben a Force Crush helyett azon a helyen LS karik Force Enlightenment-et kapnak, ami biza egy sokkal szebb erő (speed, valor és armor erőket aktíválja EGYSZERRE, azon a szinten amelyiken neked megvan, nagyon durván lehet vele zúzni)
  • Dexantreal
    #6106
    Hajjajj.... az mennyire gáz, ha a Handmaidennek piros egykezes kard és Freedon Nadd rövidített fénykardja jutott? Csak ezeket találtam, ám mivel ő már a fénykardra kezd specializálódni, ezért kezébe nyomtam ezeket, csakhát mégis.... ő jó Jedi és piros lézerkarddal nyomul...
  • Dexantreal
    #6105
    Aha, ok. Sötét oldalra igyekvő karimmal még messze vagyok, hogy ennyire elmerüljek a Sötét oldalban... még Peraguson bénáskodok vele.
  • Tudatlanka2
    #6104
    Dex a Sith Maradur ha jól írom az egyik legerősebb karakter legalábbis szerintem..kardforgatós cafatolós ...és a Force crush egyenesen fenomenális....nekem először egy olyan karakterem volt....Sikerült felhúzni 25-re...és nagyon jó dolog:) . De most elvagyok ezzel a Sith Lordommal is...elég hatásos csak a kardpárbajban vannak vele gondok meg a jedik ellen...
  • Dexantreal
    #6103
    Éljeeeen! Handmaiden a tanítványom leeeettt!!! Tök állat és szerintem a fő karim és közte most szorosabb kapcsi is jött létre. Onderonon megmentettem a királynőt, beszéltem Kavar-ral(vagy hoygan írják a nevét) Dxun-ra visszajöttem, voltam a mandalóri táborban és a hajóra mentem és befejeztem a végső és utolsó gyakorlást a handmaidennel és ügyesen rávezettem arra, hogy legyen a tanítványom.

    Műár ő is full világos oldalon van és úgy néz ki itt az adat lapon, mint a karim.
  • Dexantreal
    #6102
    Nagyon tetszik ez a kép. Full világos oldal:


  • Dexantreal
    #6101
    Közben nekem is sikerült egy olyan negyed órája! El se hiszem! Visas-al erőztem, Handmaiden harcolt keményen, Bao-Dur pedig lőtt hátrébbról. Visas és Handmaiden elesett, miután az egyik Sithet haza vágták. A másiknak már kevés élete maradt. Ekkor Bao-Dur-al hátrébb rohantam... vagyis visszább. Lecseréltem a stukkert gamoren-i (vagy micsoda) baltára és két-három csapás után az a Sith is meghalt. Visas és Handmaiden feléledt, meggyógyítottam mind hármat Visas-al.... Bao-Dur igazság szerint szinte semennyire se sebződött meg, mert hátul volt. Aztán lenyestem velük az utolsó Sithet is. Most főkarimmal vagyok Onderonon. Kreiának az az erő hulláma nagyon kemény... volt 6 katona Odneronon, vagy még több, Krei erő hullám, ilyen kis izé kezdett el cikázni köztük... kék valami, hogy sokkot kaptak és bekómáltak, csak álltak... egy-két másodperc alatt lenyestem a társaságot lol. Fő karimnak meg már improved heal-je van és így nem kell folyamatosan gyógyítgatnija és várni, hogy az erője újra töltődjön, mert msot használtam és bizony jó sokat gyógyít ez az improved heal (vagy healt :S). Plusz, most szint lépésnél kaptam edzés erőt is vagy mit, úgyhogy majd ezután azt hiszem neki tudok állni végre kiképezni Jandmaident Jedivé.

    Ja és megtaláltam Dxun még Freedon Nadd rövid fénykardját is.

    Végezetül itt egy jól lekapott kép a három Sith-el való csatámról:




  • Dexantreal
    #6100
    Grat! Nekem is viszonylag hamar összejött... mi az a Dark Side Sith Maradur?:S Ha valami köze van a végéhez, tartsd meg magadnak pls :P, én még egyik odlalon se vittem végig, csak haladok.
  • Tudatlanka2
    #6099
    LOL beléptem kattintgattam és elsőre sikerültXD mák.., azért thx:) mellesleg Dark Side Sith Maradur Powa:P bár én most Sith Lordot csinálok:D
  • Dexantreal
    #6098
    Én meg kisakkoztam végülis a dolgot. Utána nézni már nem tudtam, mert nem volt ott mentésem, ahol Kreia mesélt és addig kattintgattam, míg össze nem jött. Jegyezd fel, hogy melyik válasz nem jó és azt legközelebb ne válaszd... előbb utóbb csak eltalálod.
  • Terminátor14
    #6097
    Nem okítottalak, csak segíteni próbáltam...
    Arról nem tehetek hogy nem tudsz angolul :( Én még nem járok ott, fejből meg nem tudom a válaszokat sajnos...
  • Tudatlanka2
    #6096
    Pls aki tud tényleg segítsen:S
  • Dexantreal
    #6095
    Esélyem sincs ellenük. Minden "drogot" benyomok Visasnak és Handmaidennek, a legjonbb pajzs, vagy köppen kerül rájuk és így is haza vágják őket a Sithek úgy, hogy csak a fővezír (aki beszélt) sebződik meg félig-meddig.
  • Dexantreal
    #6094
    Thanks a segítséget! Megnézem a dolgokat, amiket írtál. Nem értem.... ilyen hamar.... bár.... első szabadon választott bolygó... hmm... ha úgy vesszük egy volt, még az elején és az Dxun lett, aztán a gép vitt ide-oda, mármint ha jót akartam jó akaróimnak. Szóval... de tényleg nem tudom, hogyan képezzen ki a Handmaidenkét, mert egyenlőre még ugyanazok a kérdések vannak nála, mint induláskor és egyenlőre csak arra válaszotl bővebben, hogy miért is különbözik tesóitól... ahogy lentebb megemlítettem. Akkor, amint alkalmam nyílik rá egy normális, általam és nem Nar Shadan választott bolygón, kiképzem őt jedivé.... ill megpróbálom meglelni azt az utat. Bao-Dur elkészítette már a fénykardomat. Hogy mennyire vagyok vele jóban, azt nem tudom.

    Nem tudom, te akkor jó erős játékos lehet. Nekem eddig jópárszor megsérültek harcban és néhányszor el is buktak, meg én is... de engem nem zavar, max visszatöltök és adj neki.
  • SaGa Jr
    #6093
    Alapból ott figyelnek a drogok. Ha jól emlékszem harcban ugye az 1-es gomb a támadási metódusokat mutatja. A 2-es gomb a Force Useing, a 3-as a gránát. Harcon kívül és azon belül egyaránt él viszont a 4-5-6-os gomb is (ezek vannak a képernyő bal (vagy jobb, fene se emlékszik már) alsó sarkában kis ikonokként, amiknél megjelenik fel-le nyilacska ha többféle cucc van az adott változatból). A 4-es a gyógycsomagokat mutatja, köztük az ellenméreggel.Az 5-ös vagy a stimulánsokat (ezek a drogok) vagy a pajzsot mutatja. A 6-os értelemszerűen azt amit nem mutat az 5-ös. Illetve van még valamelyik billentyűre leosztva és szintén megjelenítve a képernyőn, a nem harci force power-ek gyorsbillentyűje is.

    De harc közben is bármikor bemehetsz az adott karakter inventoryjába, ekkor megáll az idő és egy tárgyat használhatsz a nála lévő cuccok közül. Igen, akár stimulánst, akár gyógycsomagot is.

    Ja amúgy gombok alatt a billentyűket értem. Tehát a billentyűzeten az 1-es, 2-es, 3-as, és így tovább. Ami éppen be van állítva azt a dolgot fogja használni az adott kategóriából.

    Nos gyakorlatilag ha már elértél arra a szintre, hogy van prestige class-od, akkora mág garantáltan kéne lennie legalább 2 jedidnek. Már ha akarsz ilyesmit. Gyakorlatilag az első szabadon választott bolygón, nem kell ennek pont Nar Shaddaa-nak lennie, összehozható hogy legyenek kiképezve jedijeid. A legnehezebb, de mindenképpen összehozható Handmaiden. Vele csak időnként a hajón bunyózni kell és bevágódni rendesen. Bao-Dur majd azután képezhető át, hogy már megcsinálta neked a kardodat és elég jóban vagy vele. Atton esetében NS kihagyhatatlan. Mira szintén ezen a bolygón lesz jedi, gyakorlatilag azonnal amint végleg beállt hozzánk és ki akarjuk képezni egy kis megfelelően irányított dumcsizás után.

    A játék sajnos tényleg nem nehéz. Egyedül a legnehezebb fokozaton kellett nekem a csapaton gyógyító csomagokat használni. Minden más esetben vagy meg sem sérültek, vagy a saját regenerációjuk lazán helyrehozta a dolgot. A program nagy hibájának amúgy ezt tartom (túl gyenge kihívás) és a korlátlan fejlődést. De aki először játszik és nem volt lehetősége átböngészni a gépkönyvet amit a megvett programja mellé kapott, annak természetesen előfordulhat, hogy nem jönnek kisujjból a megoldások. ;-)
  • Tudatlanka2
    #6092
    Termi..az a gond,hogy nem volt alkalmam sajnos a KOTOR I-el játszani....
    Angol tudásom meg abszolút nincs...ezért kérném,hogy aki tud az segítsen..és ne okítson...aki tud annak thx...
  • Dexantreal
    #6091
    Hmmm.... azt mondod, simán verik a társaságot? nem úgy néz ki... 5-ből(kb ennyiszer rontottam nekik) 5-ször hazavágták Bao-Dur-ékat a Sithek.

    Méghogy Jedik a csapatban? Ugyan már! Csak ott tartok ebben az ügyben, hogy beszéltem Kreiával, mi lenne, ha Jediket faragnék belőlük és a Jedi védelmező alatt Jedi mester 2-dik, vagy 3-dik szint virít. Szóval ettől messze állok. Voltam Peraguson, Dxun-n, Onderonon és Dux-n megint, emiatt a csetepaté miatt... szóval még eléggé elején vagyok és Mira sincs meg.

    Ezt a drog izét meglesem majd... annyi cuccom van már, hogy szerintem csak akad köztük egy-két ilyen nyalánkság.

    Puszta kézzel a Sithek ellen? Az azért durva... de egy próbát megér ez a felállás, vagy mi, amit írtál.

    Thanks a segítséget!

    Boldog Karácsonyt neked és mindenkinek!
  • SaGa Jr
    #6090
    Előtte lődd be az embereidet droggal (Hyper adrenal STR/alcarity/battle stimulant). Bár erre sincs szükség, mert nagyon gyengék az ellenfelek. Az a hármas akiket összeszedtél tökéletesen meg tudják oldani azt a kis csetepatét.
    Simán le is lehet lőni őket, de akár a közelharc is megoldható ellenük. Ne feledd, hogy Handmaiden valami eszméletlen brutális sebzésekre képes közelharcban fegyvertelenül. Visas egy sima jedi, neki aztán abszolút jól kell szuperálnia. Ha nagyon gyengének érzed a csapatot, nyomjon el egy energy resistet vagy mi a csodát. Ez egy jedi trükk. Master szinten az eegész galeri kap energiafegyverek ellen védelmet. Mikor kezdődik a csata, lestoppolod az időt, majd minden karakternek kiadod mit cselekedjen.
    Visas nyugodtan nyomhatja akár a force push fejlettebb változatait is. Handmaiden verekedhet, Bao meg lőhet vagy bunyózhat. Amúgy ebben a csapatban két potenciális jedijelölt is van, akik mire ide elérsz, már valószínüleg régen jedik lettek ha foglalkoztál velük rendesen. :)
    Ha valakit kétkezes harcra képeztél, adj két darab erősen felnyomott sebzésű pisztolyt neki és rapid fire segítségével lődd le a célpontokat. Ha bevett előtte egy kis dex növelő drogot, akkor aztán pillanatok alatt végez bárkivel.
    Ja és azért vannak a pajzsok, hog használd őket. Néhány csapástól megvédenek fénykardok ellen is.
  • Calver
    #6089
    szóval, innentől kezdve ha valaki elakad, először nézze meg ezt az irományt!
    minden benne van, tényleg minden, és iszonyatosan hasznos! olvasgassátok!