8627
.
  • Dexantreal
    #6488
    Meg én, de az elsőt nem vittem végig, csak picit.
  • W B
    #6487
    pl. én
  • Terminátor14
    #6486
    Nem egy emberről tudok, aki először a 2. részt vitte végig :)
  • Shaman
    #6485
    feltételezzük,hogy aki ebbe a topigban van az már végigvitte az első részt,s tudja.
    Így sztem annyira nem nagy spoiler. Bár lehet vannak akik még nem.
  • Terminátor14
    #6484
    Ehh, köszönjük, hogy leírtad nekünk....azért betehetted volna spoilerbe.
  • W B
    #6483
    na, végig vittem az egyet is! így a kető egymás mellet piszokjó... jó kis meglepi volt hogy én vagyok Raven Fúl világos karival...
  • W B
    #6482
    magyarul???

    amúgy tovább jutotam, de most a halat kellene el kergetnem. de nem akarom megölni, de ez a tartájba való betöltögetés nem megy...
  • HIE
    #6481
    Újratelepítem a gépem, erre nem jön be savegame editor. Próbálom megynitni, de semmi...

    Nem mintha nagyon csalásra használnám, bár mivel már jópárszor végigvittem, egy-két változtatás nem árt. pl Carth-ot Jedinek, meg ilyenek... egy két plusz fénykard.
  • SaGa Jr
    #6480
    Közben leesett, hogy kevertem az első résszel a Sith faggatást. Storno az egész. De ettől ha valaki elakad még mindig meglesheti az ezernyi végigjátszás egyikét ami a neten kering.
  • SaGa Jr
    #6479
    Milyen bolygó nincs rajta min?
  • Terminátor14
    #6478
    www.gamefaqs.com-on nézelődj...
  • W B
    #6477
    figyelj, az a bolygó nincs rajta
  • SaGa Jr
    #6476
    Sith, nem shit.
    Amúgy volt még más lehetőséged is. Kártya feltörés meg a dokkokba betörés.
    A faggatás meg kínzás okos alkalmazásával kivitelezhető. Ha abszolúte nem megy, ott a végigjátszáshoz a link a 6449-es hozzászólásban.
  • SaGa Jr
    #6475
    Jogos. Félregépeltem. 6449
  • W B
    #6474
    ki kell faggatni a shitet de nem megy
  • Terminátor14
    #6473
    Menj be a köztársaság követségére, beszélgess el a főnökkel, onnantól talán beindulnak az események.
  • W B
    #6472
    segíts a rászorultakon. úgy észre vennek. Továbbá Voga (az a nagy kukac) na naki is segítsünk.


    amúgy lenne egy kérdésem, a Kotor 1 terén:
    Maanán mit kell csinální??? mert amit lehetet bejártam...
  • tarti19
    #6471
    Srácok érdemes update funkcót igénybe venni?
    amúgy lehet kapőni még KOTOR 2-t kis hazánkan?
  • N1ggA
    #6470
    6449
  • wedge31
    #6469
    Az érdekes lesz mivel #6468-nál tartunk.
  • SaGa Jr
    #6468
    6649-es hozzászólás...
  • Oehler1985
    #6467
    Segítsetek !!!

    Elakadtam Nar Shadaan és a francért sem tok tovább menni. Meg nem találom meg az itteni jedi mester. Hogy hívjam fel magamra az excange figyelmét.
    Segítsetek létszi !!!
  • Ry0K3N
    #6466
    Pedig ő az egyik legjob ütőgép. Csak előreküldöd azt darál, ajánlatos kétkezesre fejleszteni és közelharcra gyúrni.
  • W B
    #6465
    ha már minden bolygon voltál, akkor, a Datoinra vagy hogy hívják, ahol hajdanán a Jedi akadémia volt. a felső emeletére kell mened.
  • CSViktor
    #6464
    Szevasztok tudnátok segiteni nekem?
    Ott vagyok hogy megöltem mindenkit és kiraboltam valami sith sírt utánna megmentettem a királynőt,és utánna nemtudom melyik bolygora kell menjek és ott mit kell csináljak.Ha tudtok segitsetek
    előre is köszi.
  • W B
    #6463
    sztem, meg a maga nemében a csapat kihagyhatatlan része. piszokjó ezermester
  • MagyaR
    #6462
    Tavaly már vagy 5ször végigvitte, vagy nemtom. Lehet, h már 2 éve volt, de most újra elkezdtem tolni és megint csak megfogott tisztára :).

    Főleg, hogy most 70%ban kb. magyar, nagyon zsír. Majd ha kijön a teljes magyarosítás végigtolom 7.edszerre is :D.

    Szntem amúgy elég idegesítő, hogyha olyan karaktert választasz (most nem jut eszembe melyik8), akinek az erő a specialitása, kb. a 2. bolygóig elég rendesen meg kell vele szenvedni!

  • SiZo91
    #6461
    én bao-durt mindig a hajón hagyom, mert egy nyomorék ^^
  • Kindred Blades
    #6460
    Ebből is látszik, hogy milyen maradandó nyomot hagyó személyiség... mármint hogy csak egy/több bolygóval arrébb vetted észre, hogy behalt
  • HIE
    #6459
    Véletlen egymás után kétszer megöltem Hópihét BUG-nak köszönhetően sajna eltávozott a hajóról, betöltöm megint, erre megint kinyiffan, végül 3-ra szerencsére már rendesen fejeződött be a csata.

    Korábban már Bao-Dur is meghalt, csak az kellemetlenebb volt, mert Dantooine közepén vettem észre, hogy meghalt még Nar Shaadan
  • Kindred Blades
    #6458
    Naná. Nem csak történeti, de álatalános áttekintéssel is szolgálnak az alábbi oldalak.

    Angol nyelven:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Star_Wars:_Knights_of_the_Old_Republic_II:_The_Sith_Lords
    http://xbox.ign.com/articles/569/569096p1.html

    Magyarul (az IGN cikk fordítása):
    http://www.rpgvault.hu/?id=950

    És egy remek linkgyűjtemény, amit bátran használhatsz legközelebb
    http://www.google.hu/search?hl=hu&q=Knights+of+the+Old+Republic+The+Sith+Lords&btnG=Keres%C3%A9s&meta=

    Remélem, megtaláltad, amit kerestél.
  • medog
    #6457
    hello. tudtok adni egy linket ahol levan írva hogy miröl szol ez a game?
  • Devil Blade
    #6456
    köszi az info-t
  • W B
    #6455
    már amennyi magyar lesz
  • owen20
    #6454
    hello!
    A kotor2 könyvtárába is van két ilyen fájl azt ird felül másold be a fő könyvtárába nem nehéz és utánna már magyar lesz!
    Hy
  • Devil Blade
    #6453
    Hé valaki pls segítsen mert nem tom felrakni a magyarosítást, letöltöttem erröl az oldalrol ( http://kotor2.extra.hu ) az asztalra mentettem és ott van egy rar fájl na az kicsomagolom és van két fájl az egyiknek dialog.md5 ,a másiknak meg dialog.tlk na ezekkel mit kell csinálni nem tudom remélem majd valaki megmondja nekem a választ vagy valami mást mond az sem baj előre is köszi az egészet ...:D
  • W B
    #6452
    na végig vittem! igen világos oldalal.

    köszönök mindent!
  • SiZo91
    #6451
    látom, akkor világos odlalon jáccol :D dark side powaaa :D a sötét oldal a király :K
  • W B
    #6450
    sajna nem ez kell, az adot bolygó nincs benne.

    amúgy köszönök mindent! tovább juotam, a hologram táncosoknál lévő mukival is kellet beszélnem, már a királynőért megyek! mármint megmenteni. mert polgárháboru van
  • Oehler1985
    #6449
    nézd meg itt a végigjátszést :

    star wars KOTOR 2 végigjátszás

    Remélem tudtam segíteni