8627
.
  • W B
    #6448
    nem jöttem ebőlrá... de kösz, még szerencsétlenkedek egy kicsit. kösz...
  • Wanax
    #6447
    Az tényleg elég sz*r küldi, énis sokat szívtam vele. Arra emlékszem, hogy nem kell másik térkép részletre menni a kocsmában és a mellette lévő szemét dombon plusz a boltos robot bevonásával meg lehet oldani a küldit. Azt ajánlom hogy mászkálj körbe a kocsmába és beszélj mindenkivel egymás után, azt hiszem azzal a fickóval kell a legtöbbet beszélni aki valami haverja volt annak aki meghalt. Remélem tudtam segíteni, de már sajna énse emlékszem sokmindenre belőle :(
  • W B
    #6446
    jó és nála? vele is elbeszélgettem már.
  • SiZo91
    #6445
    a kocsmában kérezd meg a Nikko nevű pasast, beszélgess el újra vele és ha vége van, akkor ki kell menni 12 óránál egy protokoll droidhoz
  • W B
    #6444
    kérlek, de mien tehnikus??? mien droid? csak annyit álapított meg, hohy szét van törve
  • Ry0K3N
    #6443
    Huh asszem kell keresned egy technikust aki vissza tudja játszani hogy mit látott a droid. De régen vittem már sry, több nem jut eszembe hogy volt.
  • W B
    #6442
    addig eljutotam. onan tudom hogy ott van a pincér droid... darabjai. és most hogyan tovább?
  • Ry0K3N
    #6441
    Asszem odakint a szeméttelepnél kell körülnézni. És ott lehet a nyomra bukkanni.
  • W B
    #6440
    hello, ismét bele kezdtem a játékba és ismét ugyan ott akadtam el.
    Onderonon vagyok, és egy gyilkoságot kell kinyomozni. egy orvost gyanusítanak ezzel, kire szükségem lenne, hogy bejusak a palotába.
    Valami pincér droid vagymi eddig eljutotam... de tovább nem...
  • Kindred Blades
    #6439
    ...aztán, ha a driverfrissítés nem jön be, próbáld meg esetleg visszabutítani.
    Tudom, hülyén hangzik, de pl a régi kártyám esetében a legfrissebb driver-rel ugyanez a probléma lépett fel, feltettem egy régebbit, s már ment is. Persze lehet, hogy egyedülálló eset, de egy próbát megér, ha a frissítés nem jön be.
    Volt egy olyan bug is (egy cimborámmal, mástól erről még nem hallottam), hogy ha az AA nem volt bekapcsolva, akkor kifagyott valami hibával :)
  • SiZo91
    #6438
    próbálj meg egy videókártyadrivert frissíteni
  • campy
    #6437
    kártya csere előtt ment a Game milyen furcsa,! amugy angolul IS simán ki lehet játszani:D legalább gyakorlás picit!
  • campy
    #6436
    csááá! 2006 ban már kijátszottam ezt a játékot! a Videokártya cserém óta feltettem ujra a Gamet csak Nem indul el, mert amikor betölti az elejét Kilép ÉS Hibajelentést ir ki:S aki tudja miért van ez szoljon thx
  • Ry0K3N
    #6435
    Nem a fontos dolgok szerinti sorrendben mennek hanem ahogy a dialogok vannak a játék fájljában. Ott szt hiszem krakter/helyszínenként vannak rendezve vagy hogyan.
  • owen20
    #6434
    mert a fontos szövegek le vannak forditva?
  • SiZo91
    #6433
    ne legyél türelmetlen, örljél, hogy csinálják....hát figy, ha nem tudsz várni így jártál...más már rég végigtolta, és mindenki értette a sztoriját teljes egészében.... -.-'
  • owen20
    #6432
    de mindig adnak ki frissitéseket mikor lesz a következő a fontos dolgok jó lenne forditva!?
  • SiZo91
    #6431
    júliusra ígérik, de már a 80% kész van ^^ és ha van akár egy nagyon kicsi angoltudásod, akkor simán érted a sztorit + tovább tudsz menni, amúgy az állást a -n megnézheted
  • owen20
    #6430
    sziasztok!
    Valaki tud arról valamit hogy kb mikor lesz kész a kotor2 teljes magyarositása?
    A dantooinon vagyok de itt már sajna sok az angol szöveg és igy elég nehézkes a továbblépés!
    Valaki tudja?
    Sziasztok!
  • GoKu x
    #6429
    igen ott vagyok, de közbe rájöttem. a terminálnál kell kinyitni az ajtót. csak avval a kis szerkentyűvel amivel t3közelébe lehetett felszedni. amit én ugye elfelejtettem. nah de nyomom is tovább mert igy magyarul érdekes ám és thx a választ!
  • SiZo91
    #6428
    hát én nem tom, de 1000%, hogy a felső terminálnál kell kinyitni. de most ugye ott vagy, ahol van egy emelvény egy terminállal ás látod az ebon hawkot, és a terem bal és jobb oldalán van egy ajtó és a balt szeretnéd kinyítni? mert ott az emelvényen lávő terminállal kell, és nekem asszem nem kért tüskét, és kinyitotta
  • GoKu x
    #6427
    1x régen mikor votl xboxom végigvittem, de most elfelejtettem és nem megy vmiért! én is épp ott vagyok, fel is megyek a panelhoz, de nem nyitja ki az ajtót. 1tüske kell hozzá, de nekem 4 is van. msot mivan iylenkor??
  • adammmmmmm
    #6426
    Walaki meg tudná mondani hogy T3-M4-nél eljutottam egy olyan javításig a számítás/javíttás volt egyszerre meg csináltam és most van valamilyen meditációs opció T3-al. De nem csinál semmit mert a következ opció valami olyasmi hogy ( jó majd meg várom hogy szerzel valami sérülést) lehet hogy valamit félre értek örülnék ha valaki meg mondaná hogy mit kell csinálni?
  • TIBI
    #6425
    Én a GameStar DVD mellékletéről tettem fel a magyarítást(áprilisi vagy májusi szám volt), az kb. 75 %-os.
  • SiZo91
    #6424
    legalább lesz még egy ok, hogy végigtoljam a játékot ^^
  • lord nihilus
    #6423
    itt nyomon követheted
  • Kindred Blades
    #6422
    Jön, amikor jön. Nem tettek közzé hivatalos érkezési időt, lévén szabadidejükben csinálják, ők sem tudják pontosan, mikorra lesznek kész.
    Viszont a WIP report szerint már csak 25 javításra váró hiba van, szóval egy, max két hónapot adnék a dolognak.
  • adammmmmmm
    #6421
    Az a mod amiben a kivágott jelenetek vannak az kész van?
    Ha nincs akkor mikorra lesz kész.
  • HIE
    #6420
    XP-m van. Mivel vírust sehogy nem talált, sztem rendszerhiba lesz. Hétvégén újratelepítem Windows-t. Addig meg csak kibírja :D Mert amúgy az egész géppel hadilábon állok, csak ennél a két játéknál érzékelhető a legjobban.
  • SiZo91
    #6419
    tedd fel a NOD32-t frissítsd és csináélj egy mélyrehatót. ellőbb piszkálj bele a beállításokba, hogy töröljön minden vírustól fertőzött fájlt. ha nem talál semmit, szerintem rakd újra a rendszered. amúgy milyened van vista vagy xp? mert vistánál akármi előjöhet :D
  • HIE
    #6418
    Ez már biztosan nem a játék hibája... Régebben is lefagyott néha a játék, de egy idő után kiírja a hibaüzenetet, azt kilépt, vagy mástnem atgr+ctrl+del kombinációval kilépett. De most már sokkal gyakrabban lefagy, és közben zörög is... Serhogy nem lép ki, újrakell indítanom a gépet. És lényegesen gyakrabban. Mindkét Kotor esetében igaz. Van valakinek ötlete, hogy mitől lehet?



    Én vírusra gyanakszom, bár jóllehet víruskereső nem ismerte fel (de ez még nem kizáró ok)
  • Andaras
    #6417
    HEllo valaki tudna nekem segiteni a star wars episode 1 raceben csak az a baj h az autorunnál amikor rákattintok az installra nem indul el.Lécci segitsetek.Elöre is ksözönöm !!!!
  • N1ggA
    #6416
    úgy értem, hogy több fajta másolat van, lehet, hogy az ővé egy rossz verzió. Amúgy én se vettem meg :)
  • SiZo91
    #6415
    olyan 80%
    ---
    NIggA: nekem is másolt van és nem fagy ki
    broman: szerintem frissítsd a vdeiókártyadrivered a legfrissebre, talán az megoldja a gondokat
  • N1ggA
    #6414
    gondolom az, hogy tört
  • broman191
    #6413
    csá! Havernak kifagy a játék, azelején a karigenerálás és a videó után... Mi a hiba?
  • Nandusz
    #6412
    Na kijött a legújabb magyarítás (2007-05-28). Szerintetek ez hány százalékos lehet, mert erről nincs tájékoztatás a http://www.kotor2.extra.hu/ oldalon?
  • nyestone
    #6411
    Hi!

    Látom sokan keresnek magyar végigjátszást. itt egy tipp:
    www.starwars.hu Itt "StarWars.hu Center" majd "gamez", "PC/konzol játékok" és itt keressétek meg a Star Wars KotOR 2-t.
    Itt van egy raklapnyi info (leírás, karaktere, stb.). A lap alján van a végigjátszás, ide kattintva bolygókra bontva vannak meg a küldetések meg egy csomó tipp is. Aki elekadt annak sokat segíthet.
  • SiZo91
    #6410
    ugye most ott vagy, amikor vagy egy terembe és három kijárat van és feltudsz menni egy részre ahonnan látod az ében héját? ott azt kell csinálni, hogy felmész arra a részre, ahonnan látod az ebon hawkot és ott találni fogsz egy terminált. ott szépen kinnyitod azt az ajtót és mehetsz tovább
  • SiZo91
    #6409
    csűcsá evribádi. na most vittem ki a gémet és nekem nagyon teccett, történetileg szerintem sokkal jobb, mint az első rész, benne vannak a hozzávalók, amik bejönnek nekem és jobb is. amúgy setét oldalon vittem végig férfi karakterrel. csak azt sajnálom, hogy vége van. most egy 70-75%os magyarítással toltam (letölthető: , majd ha kijön a 100%, akkor előlről nyomom sötéten, mert a világost nem szeretem :D most azon filózok, hogy megint újrakéne :D az elsőnél nem fiklóztam és nem is vittem.