8627
.
  • gyuri12
    #6528
    csak úgy nyomogassam? nem csak akkor kell,amikor váltani kell a sebességet vazz?
  • W B
    #6527
    vagyis nyomogasd, és így gyorsulsz
  • W B
    #6526
    nyomd folyamatosan a bal gombot
  • gyuri12
    #6525
    ha rámegyek az összes gyorsítóra,és nem megyek neki semminek se,és mindig időben elindulok,és mindig időben váltok,még akkorsem sikerül 52 mp 60 századmp-nél jobbat mennem.
    az elején,ugye csak megkell nyomni a bal egérgombot,és mehetünk,igaz-e?
    és akkor,ha megnyomtuk,akkor felemelkedünk,és elindulunk,igaz? aztán,végig ott fennt "száguldunk" majd a legeslegvégén,hirtelen "leesünk" arra a szintre,ahol elkezdtük.ugye?
  • W B
    #6524
    gyorsulnod kellene
  • gyuri12
    #6523
    de az 1-ben voltak gyorsítók,itt ugye,gondolom azok a kis kék valamik lennének,de hiába megyek el fölöttük,nem gyorsul... vagy van valami technika erre?:S
  • W B
    #6522
    bal egérgom, akkor gyorsul. (a piros cucok khm. azok az akadályok)
  • gyuri12
    #6521
    bazz.ebben ugye nem ugyanúgy kell swoop-olni,mint az 1-ben? 52mp-néál nem tudok jobbat menni az első bolygón...(Telos,vagy mi a fene...)
    hogy kell benne menni, az elején püfölöm a spészt,semmi.megnyomom a bal egérgombot,felugrik,és elindul,aztán hiába megyek rá a gyorsítókra,elmegyek felettük... vagy a piros cuccokra is rá kell menni?:S
    valaki magyarázza már el thx
  • W B
    #6520
    nekem ilyen gondom, csak géptuning elött volt
  • HIE
    #6519
    Nem tom mi lehet a baj, de mostanság játék közben töbször lefagy a játék és újraindul a gép, ha megnyomok egy billentyűt. Régebben csak a Kotornál volt, most már minden játéknál, de kotonál fordul elő leggyakrabban.

    Újretelepítettem a gépem, de így csak annyival lett jobb, hogy most nem zörög, csak simán lefagy. Mitől lehet ez? Korábban ugyanezen a gépen minden tökéletesen ment. Úgy 4 hónappall ezelőtt.
  • Lord Myn
    #6518
    Van ablakos futtatási lehetőség, az .ini file-ban van valahol (egyértelmű) és ott kell az "=0"-t "=1"-re módosítani és ablakban fut.

    Widescreen lehetőség is van, de ott már kell egy kicsit hackelni (google).
  • HIE
    #6517
    Valami miatt sérült a dialog fájlom Kotor 2-be.. mikor bejönne a menü, kilép... nem találja a dialog fájlt. Pedig ott van. Lehet vmelyik letöltés maitt van... Valaki át tudna küldeni egy eredeti angol dialog.tlk fájlt? Mert angolul játszok... CD meg egy ideje nincs már meg. Pontosabban csak az egyik telepítő cd hiányzik, de ez már elég is ahhoz, hogy ne tudjam újratelepíteni

    [email protected] -ra Köszi
  • Muki100
    #6516
    Ha jol tudom csak akkor tudsz beloluk jedit csinalni ha 90 felett vagy 10 alatt van az influenced.
  • Lacee
    #6515
    úgy emlékszem, hogy volt widescreen-lehetőség, ablakos nem hiszem.
  • KH
    #6514
    tudja valaki, hogy
    1) lehet-e widescreen beállításon futtatni a játékot
    2) lehet-e ablakban futtatni a játékot?
    köszi!
  • krismester
    #6513
    Köszönöm szépen a segítséget
  • SaGa Jr
    #6512
    Egy bizonyos ponton beszélget konkrétan 2 twi-lek a refugees szektorban. Ha megfelelő irányból mész oda akkor kapsz egy kis bejátszást és utána dumálhatsz. Nem kell ehhez semmilyen küdletést sem teljesíteni, mindenképpen előjön ha a jó helyen tartózkodsz éppen.
  • krismester
    #6511
    Helló! A kérdésem a következő: Egy ismerősőm szintén most tolja végig a kotor2-t, és mindketten nar-shaadanon vagyunk. Ő azt mondta, hogy mikor kijött a menekültek szektorából, miután elvégezte az ottani küldetéseket megjelent neki egy twi'lek és mondott valamit Atton múltjáról, ezután pedig Jedit tudott csinálni belőle... Én ugyanúgy lementem a menekültekhez attonnal, megcsináltam minden questet, de twi'lek sehol... Attonnál a befolyásom egész nagy, igyekeztem mindig a kedvében járni:P Lehet, hogy ez se volt elég? Vagy van valami spéci küldetést, amit nem vettem észre? Segítsetek pls!
  • W B
    #6510
    aha...
    kösz teljes a kép.
  • Lacee
    #6509
    Bastila pl életben van az első részből (gondolom mások is), és a játék végén Kreia elmondja, hogy a társaid (Handmaiden, Atton, Bao-Dur, Mira) a nyomdokaidba lépve életben tartják a rendet.
  • W B
    #6508
    ketőröl tudunk... a zöld Joghurt és OBI van Kenobi...
    amúgy ha a játékokat vesszük alapul még hozzá, akkor még volt rajtuk kívül. (a Jedi sorozatra gondolok)
  • Lyan Kyj
    #6507
    A Birodalom idején is azt hitték, hogy teljesen kihaltak, aztán mégis maradt az a maroknyi...
  • W B
    #6506
    az a kérdésem, hogy ha az utolsó Jedik meghaltak és még mi is sötét oldalra állunk... akkor hogy maradt fent a rend?
  • Terminátor14
    #6505
    Mivan???

    Ezt mindenki tudja, aki végigtolta. És nemtom milyen kérdésről beszélsz, az előző két hszedben nem volt kérdőjel...
  • W B
    #6504
    csak... mert aki még nem játszot...

    de a kérdés továbbra is fent leng
  • Terminátor14
    #6503
    És ezt most miért nekem írod?
  • W B
    #6502
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De velük kihalnak a Jedik! Főleg ha sötét karink van! Mert ha jó akkor még megértem, de ha sötét...
  • Terminátor14
    #6501
    Semmiképp nem tudod megmenteni őket.
  • Fantusz
    #6500
    Igen, én is beleestem ebbe a hibába... sokat szenvedtem vele, mire rájöttem, hogy vissza kell kérdezni, és csak azután letenni a fegyvert, amikor a banya szól, hogy szerinte nem akarnak ártani.
    Bug.
  • Fantusz
    #6499
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az angol tudásom meglehetősen hiányos, nem tudom, hogy meg lehet-e menteni a három Jedi mestert a Dantooinon...
    Elbeszélgetek velük (fogalmam sincsen igazából miről is pontosan), aztán megjelenik a banya és elszívja az életerejüket...
    Nyilvánvalóan nem darkos a karim, van olyan párbeszéd, hogy életben maradnak, vagy mindenképpen meghalnak?
  • Lacee
    #6498
    hát, akkor ez is közrejátszhatott. bájos... többszört ki is vágott desktopra, az első résznél sosem volt ilyen. várom a TSL restoration projectet, biztos sok érdekes dolgot "nyitnak meg" majd.
  • W B
    #6497
    nekem volt ilyen... de normálisan tovább tudtam jutni.
  • HiPPoNaX
    #6496
    Van amugy egy ilyen bug, ha azonnal leteszed a fegyvert, amikor Atris szolgai kerik es nem kerdezel elsore vissza, akkor kiakad a jatek es nem tudsz tovabbjutni.
  • Lacee
    #6495
    úgy tűnik egy mod zavarta meg a játékot - kiszedtem mindent az override mappából és megjavult az egész.

    azért köszi!
  • SaGa Jr
    #6494
    Ilyen hibám anno nekem is volt, de simán letudtam. Mikor bemész a cellákhoz akkor ugyanúgy diskurálnak benn a népek. Utána meg egyszerűen válasszad ki kíséretül ezt a két karaktert. Ott lesznek melletted és tuti veled is mennek majd.
  • Lacee
    #6493
    van egy kis problémám: már többször végigtoltam a játékot, de most újból elővettem, épp telos jeges részén vagyok, a secret academyben. a gondom az, hogy miután beszéltem Atrissal, a társaim közül csak bao-dur van a force-cage-ekben, kreai és atton ott ácsorognak a bejáratnál, és nem tudopok velük beszélni sem. ez azért gond, mert így lelépni sem lehet a bolygóról... valamit rosszul csináltam, vagy bug? van egy autosave-em a robotos harc előtrről, de onnan játszva ugyanez történik. szerintetek mi lehet a gond?
  • roblee
    #6492
    Jól csináltad, de fogadd meg Calver tanácsát és állítsd át a billentyűzeted angolra. A másik meg az, hogy nem hoz elő konzolt a kotor2, vakon kell begépelned a kódokat. Előtte próbáld ki word-ben, hogy hogy tudod helyesen beírni, csak aztán jöhet a játék.
  • MarkBlade
    #6491
    hI!
    Ennek soha nem lesz kész a magyarítása? :)
  • Calver
    #6490
    emlékeim szerint át kell állítani a billentyűzet-kiosztást angolra.
  • alyr2
    #6489
    Sziasztok!
    Vegigtoltam mar 2x egyszer jo oldalon aztan a soteten .
    Most lenne 1 kerdesem, hogy kell a kodokat hasznalni?Az eddig tiszta hogy a kotor2.inibe be kell irni, hogy EnableCheats=1 aztan a ' karakterrel elo lehet hivni 1 konzolt es oda irni..csak az a baj hoyg a ' nem hoz elo semmit? Vagy ha nem igy kell akkor valaki irja mar le hogyan kellene csinalnom:)