8627
.
  • W B
    #6568
    keres egy űr ruhát. és meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeny ki az űrbe át a lakó részhez.
    ha így sem akkor újra kezdem a játékot hogy segítsek. (nem nagy kunszt, úgyis újra bele akarok kezdeni majd)
  • koj
    #6567
    Már lejátszotta 10000-szer de semmi!
    2 fntos dolgot játszik le!
    Az egyik: Amikor a gapsit kinyírják a droidok, és a jajgatásai!
    A másik: Amikor elárúlja hogy mi a kód!
    De most miközen mondja megkell nyomni valamit hogy felvegye? Mert amikor odamegyek a droidhoz akkor elmond mindent, és kilépek ugye a beszélgetésből elmegyek az ÖSSZES bezárt ajtóhoz de egyik se nyílik!
    Mi a teendő? Te hogy csináltad meg ?
  • W B
    #6566
    kérdmeg a HK-47 droidot hogy játsza le a hangot
  • koj
    #6565
    Megvan a hangfevevő! De és most nem tudod mit kell csinálni? Mert amikor odamegyek a biztonsági szobába, és lejátsza a felvételt nem veszi fel!
    De a kezedbe meg nem rakhatod a felvevőt mert azt írja ki hogy "ez nem egy felszerelhető tárgy"! Most hogyan tovább?? A végigjátszás meg szart se ír!
  • W B
    #6564
    Kutas át minden dobozt/ládát.
    amikor a liftből kirobbansz üdvözöl egy Droid. na ő letudja játszani azt a hangot. és ha jól emlékszem a hangfelvevő a szomszéd szobában van
  • koj
    #6563
    Sziasztok! Valaki tudna segíteni? A második pályán akadtam el amikor ugye a Perogaus 2 őn vagy min ugye feljövünk a liftel, és a hapsi azt mondja hogy a lakónegyedek felé csak a légzsilipen át lehet jutni! de a légzsilipet meg csak úgy lahet kinyitni ha az a tábornok vagy kinek a hangján mondják ki a jelszót ( de ugye ő meghalt)! Na és itt a bökkenő!
    Azt mondják hogy a biztonsági szobában felkéne venni a felvételről a tábornok hangját! De hogy kell? ja és meg se találtam a felvevőkészüléket! Hol van? Tudja valaki? Légyszi segítsetek!!
  • W B
    #6562
    megnéztem a kotor2 magyarosítását. az utólsó frissítást tegnap adták ki... ha így haladnak karácsonyra biztos meglesz :)
  • GazCamp3r
    #6561
    Vista alatt a játék nagyon ritkán indul el, random szerüen. Mindig kiírja, hogy leállt, aztán huszadik inditásnál elindul. Ere tud vki megoldásT? meg arra, h ne 1280x1024 legyen a legnagyobb felbontás, hanem mondjuk 1680x1050...
  • Roman
    #6560
    nekem mondjuk a kedvenc párosításom a scoundrel-sentinel volt :D mer a scoundrel mindig kapott plusz védelmi pontokat, aztán a sentinel is. meg kifejlesztettem implantokat 3-as szintig, bevásároltam magamnak, meg persze canderousnak is (a legdrágább cuccok yavinról és korribanról) aztán a star forge olyan könnyű volt, hogy rendesen mosolykáztam..
  • Calver
    #6559
    btw gamefaqs-on volt vhol egy ilyen táblázat h mit meddig, mekkora mentődobások lesznek, stb... legegyszerűbb sima kotorban Soldier/Consular volt, eltoltad 8-as szintig Soldierrel aztán át Consularra és csókolom, ölt le mindent. ellenben Scoundrel/Guardian a repkedésével sokkal de sokkal viccesebb volt mindig is
  • Calver
    #6558
    én inkább a Scoundrel/Guardianom elvittem 7-es szintig Scoundrelként, így extraaranyos volt a sneak attack amikor force jumpal ráugrottam valakire tiszta Alien effekt...
  • Lacee
    #6557
    igen, azt úgy kellett, én is így csináltam. talán 4 vagy 5 volt a maximum, annál még ki sem nyírtak azonnal :)
  • gyuri12
    #6556
    lehet kikéne próbálnom:)
  • W B
    #6555
    figyi! most játszok azzal a karival! még az akadéminál vagyok, de már most brutálul kaszabolok :)
  • gyuri12
    #6554
    lol:D
    az kemény lehetett:)
  • W B
    #6553
    én az egyben hármas szintnél tovább a fő karaktert nem fejlesztetem. és amikor már Jedi lehetem így +4 szintlépés. :)
    (más kérdés, hogy a hármas szintü fő karim mindig kidöglöt)
  • gyuri12
    #6552
    jaja, a peragust,meg az egész telost úgy végig gyaktam vazz... aztán most elraktam,mert majd akkor előveszem,ha lesz magyarítás...
    amúgy, az mekkora baromság már,hogy az egyben, kb a 7-10. szint körül leszünk dzsedájok,és csak onnantól tudunk Erőket is szerezni,de van szint-korlát. a másodikban,meg már a legelejétől lehet mindenféle über-Erőt szerezni,de ott nincs szintkorlátozás.(vagy nem tudok róla:))
  • Muki100
    #6551
    Nekem amikor Guardian/Marauder karakterem volt Nihilus az első kör után meggyengült (Visas közbeszól), az azt követő körben pedig meghalt :)
    2 ütés volt.
  • Calver
    #6550
    főleg h KOTOR2 hardon is szánalmasan könnyű... persze mondjuk nem árt hozzá egy jól összerakott csapat - én legalábbis Handmaidennel és Mirával úgy gyaktam végig a gémet hogy semmi nehézséget nem okoztak soha még a "legkeményebb" harcok sem.
  • gyuri12
    #6549
    nem kéne csítelni,ha meg annyira bengus vagy,hogy még a nehézség-állítót sem találtad meg,akkor sztem hagyd a játékot...
  • utiti
    #6548
    biztos
  • utiti
    #6547
    Hogyankell scinálni??M?
  • utiti
    #6546
    Segítség metr a kotor 2-ben nem működnek a cheat-ek . Kérlek segítsetek!!!!!
  • gyuri12
    #6545
    lol
  • HiPPoNaX
    #6544
    Ha meg egy magyar nyelvu warezoldallal sem birkozol meg, akkor sztem felesleges letoltened a jatekot, aminek igen komoly angol szoveganyaga van, ellenben nincs meg kesz magyaritas hozza...
  • raimundo
    #6543
    és itt hogy kell
  • TomDantes
    #6542
    Na jó van itten van egy oldal de nem nem meg hogy tőlem tudod!
    http://www2.89.hu/wco/isogames.php
  • gyuri12
    #6541
    lol
  • Muki100
    #6540
    Ó igen te vagy az aki a GTA4-et is töltené már. Majd egyszer felnősz.
  • raimundo
    #6539
    hello vaklaki tud mondani egy le töltö linket
  • Ry0K3N
    #6538
    Csalás nincs hozzá, csak trainer.
  • Muki100
    #6537
    Eltévedtél mert ez a Kotor 2 topikja nem a Battlefont II-é.
  • littlecasidy
    #6536
    hellosztok én nemtudom h játszottatok e már a sw battlefront 2 vel (de biztos vagyok benne h igen) és én már végigtoltam nehezen is meg minden csalás nélkül és most csak szórakozni szeretnék benne és nekem se csalás se trainer nem jó, ami trainer jó volt az vírusos és nem lehet kiírtani a vírust, és internetről is vírusosan szedi le. Segítségeket, javaslatokat várok.

    előre is köszönöm
  • W B
    #6535
    én az egyben a kis kékségen nevetem jót.
    "14 éves vagyok, tudok magamra vigyázni" ilyet mond, ott ahol hemzsegnek a mutánsok... a fejem koppant a billentyüzeten
  • gyuri12
    #6534
    nah elegem van ebből a "magyarításból" inkább előszedem megint az 1-et,azzal lesz pár jó napom megint...
  • Roman
    #6533
    na előszedtem már ezt a gammát és jópár 'csítes' ötletem van.. :)

    handmaidennel.. az ebon hawkon mindig szedj le róla minden ruhát, és aztán beszélgess vele, és kérdezd meg hogy nem tudnaé valamit felvenni.. erre előveszi az anyja köpenyeit.. leveszed róla a köpenyt megint párbeszéd.. és ezt újra.. így végtelen számú handmaiden's robe-hoz juthatsz amit 20-40 komponensre lehet szétbontani egy workbenchnél =) és azokból annyi upgradet tudsz készíteni a fegyvereidhez, páncéljaidhoz, hogy a játék.. nem enyhén lesz könnyebb :D
  • gyuri12
    #6532
    ohh pazmek...
  • W B
    #6531
    még nincs kész a magyarítás....
  • Randal
    #6530
    Hájja, mivel még nincs kész...
  • gyuri12
    #6529
    amúgy,tud valaki egy normális magyarítást a gaméhoz,nekem amim van,az enyhén szólva is khm hiányos...fele magyar,fele angol...