8627
.
  • W B
    #6888
    Visas az erővel megnéz minket. ennyi.
  • campy
    #6887
    Tom Dantes arra gondolt amikor a vége fele Nihilus előtt a z Ebon Héján Visassal beszélgetünk az az utáni pillanatra!
    1. részben Bastilát le lehet smárolni de ott csak annyi...
  • 6600GT
    #6886
    oké..kösszi
  • W B
    #6885
    nincsmeg a szükséges képesség pontod. Szintlépésnél tudsz rá tanulni, elsősegély néven hogy tud használni
  • 6600GT
    #6884
    hy,most kezdtem a játékot....na a életerőcsomag-ot nem engedi használni..vmi patrty-t it ki:S help...
  • W B
    #6883
    miről maradtam le?
  • campy
    #6882
    LOL fénycsóva! nem izélés hanem ilyen erőhöz kapcs. valami volt! az nem lehetett konkrétan amire gondolsz! az 1. részben amikor Bastilát meg lehetett csókolni akkor azt se mutatták!
  • W B
    #6881
    mi?
  • SiZo91
    #6880
    tényleg amúgy visast meg handmaident hogyan lehet elcsábítani? mind2 végigjátszásnál 100-as volt a befolyásom náluk és amikor beszélgetni akartam velük, akkor nem találtam plusz párbeszédet
  • campy
    #6879
    Visas megkufircolása nem úgy van h valami erő fénycsovát kilő és mintha összekötné őket valami?::D:D:D
  • TomDantes
    #6878
    Nekem most már jól fut, és a magyarosításnak hála Jedi-t neveltem Atton-ból.
    Hurrá Hurrá! Mostmár Visas-t akarom meg****ni. Mert olvastam hogy lehet.
    Amúgy én olyan Jedit alakítok aki gonosz, de a Jedi mestereket nem ölöm meg, hanem elküldöm a Dantooinra.
    Kiváncsi vagyok így mi lesz a vége.
  • zbundy
    #6877
    helló! ezt a módszert kipróbálom én is, mert nekem is előjöttek ezek a Bugok. Bár a gépem se a legjobb, de a kotor 1 full grafikán gyönyörűen futott.Bár ott is bejött néha egy egy hasonló probléma, bár nekem a Tarison volt az Alsóvárosban vagy Alsótarison(ezt a két helyet mindíg összekeverem, de ott ahol nekem kimondhatatlan nevű mutánsok voltak)
    Egyébként a 2-ben a Malacor V-ön volt nekem iszonyatos szaggatása, azt hittem a gépem sz.r, de miután levettem majdnem minimumra (800X600, se fű se árnyék, meg az elsimítást is kikapcsoltam + textúra minőségét is közepesre vettem)és azután is csinálta gondoltam hogy valami nem stimmel!
  • Wanax
    #6876
    Fura hogy ennyire "látványos" bugot így benne hagytak a játékba, és a kemény hogy mind2 részben benne van. Pedig ez az egy sor igazán nem nagy dolog...
  • campy
    #6875
    hú ezt én is megcsinálom! kössz lehet h így nekem se fog azon a bolygón szaggatni... hasonló gondjaim voltak Tarison és a Dantooinon az 1. részben!
  • HiPPoNaX
    #6874
    nem tudom, egy bugtol ne vard, hogy normalisan mukodjon :D
  • TomDantes
    #6873
    Aha kösz, igen így jó lesz. Most már abba hagyta.
    Csak azt nem értem, miért most jött elő? Végig toltam ,már vagy ötször és eddig rendben volt.
  • HiPPoNaX
    #6872
    Sajnos a jatek bugos, ezert nyisd meg a swkotor2.ini fajlt (pl a total commanderben) és a [graphics options] resznel beírod pluszban ezt a sort:
    Disable Vertex Buffer Objects=1
    utana elmented es kesz.
  • TomDantes
    #6871
    Ki kapcsoltam mindent, fel tettem a legújab Ati Drivert, és most talán működik(egyelőre)

    De nem tudom fel fogni, eddig működött, ugyan az a gép, ugyan az a játék, és egyszer csak meg nem működik? Na mindegy.
  • W B
    #6870
    kapcsold ki a füvet. csak ezt tudom javasolni.
  • TomDantes
    #6869
    Ja bocs, a gépem adatai itt nincsenek már. ki írva na szóval: AMD 1700+ 512 mb ram Ati 9600.

    Na szóval ha valaki tud meg oldást segítsen.
    Idegesít mert van végre honosítás, időm is lenne játszani erre tessék!
  • TomDantes
    #6868
    Tudnátok segíteni? A KOTOR 2-ben Dantooine-on járok és baromira szagatt.
    Eddig nem csinálta pedig már párszor végig vittem a játékot. A gépem adatai a profilomban.
    Remélem tudok segíteni ,mert így abszolút jászhatatlan, és lassan már szét vet a méreg.
    Csak ezen a k*** bolygón és csak most, eddig nem csinálta.
    Nagyon idegesít.
  • temes69
    #6867
    jaja. az segített, mostmár megy tökéletesen.
  • SiZo91
    #6866
    esetleg driverfrissítés?
  • temes69
    #6865
    na sikeresen megbuheráltam. úgy ment fel hogy az első kettő cd-t alcohollal nyomtam fel, az utolső kettőt meg powerisoval. ilyet sem láttam még:)
    leszedtem a magyarosítást is az is megy. viszont van egy kis gond: amikor elindítom és bejön a menü, akkor csak zizeg a kép vagy mi. látom a menüpontokat, de úgy ugrál mintha a felbontással vagy valamivel lenne valami. pedig 1024*768as felbontás van beállítva, próbáltam vsyncel és a nélkül is de zizeg akkor is.
    na ez mi miatt lehet?
    az első része gond nélkül futott. ja és a kártya 9600xt.
  • Muki100
    #6864
    lehet hogy hülye kérdés de biztos jó sorrendben rakod be a cdket? úgy emlékszke van olyan hogy a.bin meg b. bin meg ab.bin...nem tudom melyik melyik de próbáld végig az összeset biztos ami biztos.
  • campy
    #6863
    ezt nem értem ha tudnék segiteni... jonak kéne lennie! esetleg próbáld meg a legújabbik Daemont feltenni! bár nem hinném h ez a baja! sorry...:(
  • temes69
    #6862
    up
  • temes69
    #6861
    hali!

    nem tudom felinstallni a gamet. a második cdnél mindíg kiir valami hibát. pedig a 2.cdt már leszedtem kétszer is....
    ja és mindíg jelentkezik a hiba, akkor ha daemont használok és akkor is ha a powerisot.
    pls help!
  • Zóanagyvarázsló
    #6860
    A Star Wars időszámítástól (A New Hope) kell nézni az időt, ezért csökkenek az évszámok. Ragnos halálát is "-5000-re" teszik. Ez időpont és a KotOR történesei között telt el valamivel több, mint ezer év.
  • W B
    #6859
    az a baly hogy ezt az idő vonalat nem értem. valaki elmondaná?
  • campy
    #6858
    bocsánat 3956 ill. 51-ben játszódik a 2 game!
  • campy
    #6857
    húú hallod nem is tudtam h Carth 3994-ben született:D:D tök komoly 3966-ban játszódik a game! a 2.része 3961-ben!
  • W B
    #6856
    csak ragnosnak hála tudtam viszonyítani. multifunkcionális Sith lord...
  • campy
    #6855
    mi van Ajunta Pallal?:D.D
  • Zóanagyvarázsló
    #6854
    Meg a kézikönyv, meg minden, csak te tudod jól az egész világon... ;)

    Tudtommal Ragnos ezer éve volt halott a KotOR idején, illetve 5 ezer éve a JK 3 idején.

    Itt találsz részletes és megbízható kronológiákat:
    Star Wars timeline
  • W B
    #6853
    akkor mehet a rossz borítok közé :)
    Ha játszotatok volna vele, és a Jedi3mal aés oda figyeltetek volna, akkor tudnátok hogy a történet szerint teljesen más képp van. én a történet szerint megyek.
  • Wanax
    #6852
    Megnéztem wikipedia-ban, ott ezt irja:
    "The game takes place 4,000 years before the events in the Star Wars movies."
    A Sith Lords meg öt évvel az első rész után van.
  • Zóanagyvarázsló
    #6851
    Jambo? Jango Fettre gondolsz?
  • Zóanagyvarázsló
    #6850
    4000 év az, mondom. Nézd csak meg doboz/tok hátoldalát, oda is rá van írva, de az összes fansite, gamer oldal és a Wikipedia is így tudja.
  • W B
    #6849
    1000 év a külömbség.
    Mert: a kotorban mondják hogy Ragnos 4000 éve élt. A Jediben 5000 éve élt. egy kis matematika és megtudod hogy 1000 év.
    Amúgy a Kotor a SW előtörténete, a Jedi meg amolyan utó történet.

    egy érdekesség:
    amikor a Jedik és a Siteh egymás torkának ugrottak, és a mandaloriai hábori is megtörtént. az csak az első felvonás. a második a film története. Jambo (így hívták a fejvadászt?) egy mandaloriai, és belőle klonozták a klonsereget, mi késöbb a birodalom serege lett, Sith irányítás alat... a film történései után a birodalom még tartja magát, és egyre több lesz a Sith, és Jedi. És minden kezdődik előlről...