8627
.
  • Zóanagyvarázsló
    #6848
    4000 ;)
  • tarti19
    #6847
    5000:)
  • Wanax
    #6846
    nem kötekedés, csk kérdés hogy tisztázzam magamban: a kotor és a filmek között nem 3000 év a különbség, vagy csak én tudom rosszul?
  • Muki100
    #6845
    A canon befejezés az, hogy világos oldali nő lett az exile.
    Ebbne az esetben (ahogy Kreianak a végén mondhatod is), elmegy az ismeretlen régiókba segíteni Revannak.
    A kotor1 canon befejezése pedig light férfi Revan szóval nem lesz Exile-Revan összecsapás valószínű. Különben is problémás lenne, hogy akkor most hogy is nézzen ki az egyik ha te vagy a másik.
  • W B
    #6844
    be van fejezve.
    Jó oldalon: ujra építitek a rendet.
    Rossz oldalon: még mindig ott van Bastila, illetve Raven valahol. És elvileg a társaid is. (bár tutommal meg halnak)

    Jó oldalon: Valahol marad egy Sith. (talán Raven, de kétlem)
    Rossz oldalon: Te vagy a Sith, és te miatad marad fent a Sith rend titokban 1000 évet, és csak aztán kezdődik a film története
  • campy
    #6843
    áá az nem lehet annyira úgy fejezték be h legyen! ez így akkor fölösleges történet volt!:S:S:S
  • W B
    #6842
    nincs is harmadik rész. nem is lesz, úgyhogy mind1
  • campy
    #6841
    az biztos! de nem tudnám megmondani melyik a legjobb bolygó a 2 rész alapján!
    W B: nem azt mondom nem Revannal lennénk hanem avval a Jedivel továbbra is akivel a 2.részben is! vagy én tudok valamit rosszul és Revannal leszünk a 3. részben!?
  • Kmarha
    #6840
    első nekem is jobban tetszet.. de most elmentem Nar Szaaar-ra, és ez a bolygó egészen megtetszett.. szépen alakulnak a dolgok :D
  • Muki100
    #6839
    egy érdekes interjú
  • W B
    #6838
    mért kéne Ravent kinyírni? ki akarod saját magad nyírni?
  • campy
    #6837
    na most prögettem ki harmadszor a gamet!:D tényleg jo hosszú voltak benne jo részek, de az 1 nekem jobban bejött!... sajnos a vége elrontotta az egészet mivel ennek kell hogy legyen folytatása! nem tudni mi történt Attonnal, Visassal, Mandaloreral, Bao-Dur azt láttam h Hologram lett, Mira meg feltámadt? de csak ideiglenesen! pl GO-TO droid meguszta csak vele se tudni mi történt miután meghalt Traya a filmben annyi volt h az Ebon Héja elhúzott! sztem a harmadik részben Revant kell megkeresni és megölni egy másik Jedivel:D és közben (ahogy ebben a részben visszatérne Carth Onasi, Bastila és pl GO-TO és a másik 2 droid a T3-M4 , HK47-es is lenne esetleg új szereplők! komoly lenne "röviden ennyit":D
  • campy
    #6836
    ja én is 2-szer csak én elég rég játszottam vele!...2005-ben és 2006 elején vittem végig 2-szer a gamet! azóta nem ment fel a gépemre és most szeptember közepén tudtam feltenni újra! egy ilyen összetett gamenél persze h sok mindent elfelejtek... főleg a Sith Lordsnál ami sztem elég kesze kusza lett de élvezhető mégis:)
  • W B
    #6835
    nyugi. én eddig kétszer vittem végig, és mindig kihagytam egy-két dolgot.
  • campy
    #6834
    az megvan! akkor megint szét kell néznem a computerek között! kihagytam biztos valamit..
  • W B
    #6833
    ja tényleg. azokból mik a dutyiban vannak.
  • SaGa Jr
    #6832
    Legalább 2 kódot ki lehet szedni meghekkelt droidokból is...
  • W B
    #6831
    a hajon szerte széjjel vannak terminálok, azokról le kell szedni külömböző programokat, mikett a hídon rá kell dobni a szmítógépre
  • campy
    #6830
    ajajj megakadtam a Nar Shadan! pontosaban GOTO hajóján... szoval az van hogy valami ACCESS POWER SYSTEm kéne csak az van mellette Resricted vagyis tiltott. hogy lehet azt feloldani nyomkodtam a terminálon mindent:S plz help! vagy pedig ha nem akkor a végigjátszás linkje is megteszi!
  • W B
    #6829
    nincs teljes magyarítás, egyenlőre
  • campy
    #6828
    eléggé hiányos a magyarositása a 2-nek! aki tudna esetleg egy teljes magyarositást küldjön linket plz! thx
  • W B
    #6827
    itt a gond
  • Drephis
    #6826
    tessék?:D
    az energia mezőn belül kéne lennie a t3-m4-es droidnak, de valami miatt nincs ott.
    vagy egy fehér ruhás faszi áll ott vagy senki.
    pedig most akartam sötét oldalon végigjátszani...
  • campy
    #6825
    talán a Nar Shada bolygón is volt elég rejtély, de tudod mit, mondom hogy az összes bolygó bejön! *az Onderon meg elég összetett volt főleg a királynös rész miatt!...vagy mi!
  • tarti19
    #6824
    szerintem azoan képen nincs bug:)
    az egy energiamező amit még a hajón kilehet iktatni:D
    bár ezt nem láttam , mert mikorra odaértem már energiamezők nuku:D
  • tarti19
    #6823
    ha "Izizben" vagy és ott a dokit kell megmentened akkor a kantinba(kocsma)
    beszélj a Kipha, Nikko, meg csapos komával--> és majd a kis robotkereskedővel amikor robotfejre kell sezrt tenned:)
    és itt megjegyezném hogy a HK-47-es cumójait is ilyen kereskedőktől kell megvenni:)
  • tarti19
    #6822
    látom nagy rajongói vagytok eme gyöngyszemnek:D
    bár én vitatkoznék az Onderoni pálya ami alegtöbb rejtélyt fogalta magába campy szerint:)
    bár ezen nem veszünk össze:P
  • campy
    #6821
    én azt megoldottam régen! csak nem emlékszek rá. Onderon az nagyon komoly bolygó volt! az egyik leglátványosabb legtöbb rejtélyű bolygó volt! ebbe a 2.részben a bolygók nagyon el lettek találva! mind2 rész mondjuk nagyon tetszik! Sith Lordsban több újítás van! JÖJJÖN MÁR AZ A HARMADIK RÉSZ AHOGY KÍVÁNTAM!->#6804
  • W B
    #6820
    a Cantinban kérdezősködj minden neves NPC-t. Illetve a cantin elött van valahol egy vértócsa és töröt droid darabok... na azokat is meg kell nézni
  • ricsa008
    #6819
    na megvagyok de most télleg elakadtam és az a rész már az RPGvault-on sincs most az Onderon -on vagyok valami gyilkosság ügybe állítólag a Swoop verseny az eggyik kulcs de hiába mentem nagynehezen egy hibátlan verseny nem történi semmi
    nem tudna valaki olyan adni egy msn címet aki már meg tudta oldani?
  • HiPPoNaX
    #6818
    igen, az a meggyozes
  • W B
    #6817
    az a meggyőzés? akkor így kérdem.
  • Calver
    #6816
    elég érthető volt amit leírt szvsz.
    persuade skillre raksz pontokat és kellően magas, akkor első rész végén Bastillánál, mikor dumálsz vele, lesznek olyan opciók amivel vissza lehet hozni jókislánynak. de minek...
  • W B
    #6815
    most magyarul kérlek.


    ricsa008: uh. ezt nem tudom... RPGvaulton ez fent van
  • ricsa008
    #6814
    megint elakadtam . Most a kis droiddal kellene valami kódot kitalálnom egy raktárba 3 forgatási lehetőség van. segitsetek!
  • Wanax
    #6813
    De vissza lehet hozni a sötét oldalról, csak elég magas Persuade skill kell hozzá, elsőre nekem se sikerült anno, de aztán másodszor már rágyurtam Persuade-ra és valami 20 fölött volt az értéke, akkor már ment simán.
  • campy
    #6812
    ha férfi karakterrel vagy ha szerelmet vallasz neki akkor visszajön!
  • W B
    #6811
    én meg igen... sehogy sem sikerült vissza hozni a világos oldalra
  • campy
    #6810
    sztem attól hogy amikor felteszed az 1-et és kijátszod:D utána felteszed a 2-őt és már Carth ott van:D az komoly! Bastila-t én nem láttam pedig én nem öltem meg őt az első részben!!...
  • ricsa008
    #6809
    ok kössz