8627
.
  • SiZo91
    #6928
    meg bocs hogy ez a második hsz-em, meg amikor beszélgettél carth-szal teloson 8attól függően, hogy revant jókislánynak, vagy fiúnak választottad) utána rögtön van a bejáccás, hogy elhagyod telost és elhúzod a csíkot. ott is kell lennie egy kivágott résznek, és szerintem azért olyan homályos, hogy mi lett a csapattársakkal
  • SiZo91
    #6927
    hát igen, miután felrobbantottad a ravagert azután látszik, hogy nagyonsiietniük kellett a munkálatokkal, mert addig kurva jó minden. miután elmész malachor v-ra az eleje tényleg egy kicsit homályos, hogy mi lett a többiekkel. a sionos meg trayas beszélgetés szeritnem az jól meg van csinálva, de remélem a gizka srácok ezt is visszahozzák
  • campy
    #6926
    Gizka project ez micsoda?:D mi lett volna pontosan az a droid gyár? HK
  • Muki100
    #6925
    Hát az utolsó videóban ott valakinek ugye irányítania kell az ebon hawkot de az lehet T3M4 is...elvileg úgy lett volna hogy az egész banda megküzd trayával, de az alapjátékból nem derül ki semmi.
  • campy
    #6924
    Mirával mi történt? legyőztem vele Hanharrt és utána a kastély felé vette az irányt! vagy ő már meghalt miután Traya feltámasztotta? rejtély nekem még Visas, Handmaiden v Disciple, a 2 droid, Atton eltűnése! velük mi történt?
  • SiZo91
    #6923
    itt akárhányszor végigtolod a játékot minden tárolóban mást fogsz találni, nem úgy mint az 1-ben, de már találtam egyet korribanon :) harmadik végigjátszára most találtam emg leghamarabb, most nekem ez a második bolygó szóval már nem kell save game editor
  • zbundy
    #6922
    Nem találsz sötét jedi köpenyt? Én egyszer találtam a Teloson egy sötét jedi köpenyt(ahol utoljára lőnek le minket, ott ahol a fehér nők vannak), de utánna többet nem találtam meg ott!
    Nem lehet, hogy attól függ hogy mit találsz, hogy melyik oldal felé húz a "szíved"?
  • SiZo91
    #6921
    engem amúgy csak a HK gyár érdekel, mert ezt az egyet érzem, úgy hogy hiányzik a játékból, amúgy hány kimaradt jelenet van a játékban?
    ----
    meg lenne egy kérdésem: a savegame eeditort hogyan lehet használni? amikor elindítom az exe fájlt nem indul el a program. ha valaki azt gondolja, hogy csítelni akarok az téved, mert én magamnak csak egy sötét jedi, vagy mester köpenyt akarok beállítani, mert nem nagyon találni.
  • Muki100
    #6920
    igen de így azért sánta picit a dolog, mert ezt az egészet egy sima jelenetbe is tehették volna, így monoton bolyongás és minimap nézés lett belőle. Eredetileg úgy volt asszem hogy G0T0 elfogja a remoteot és elpusztítja, aztán a többi társadnak kell megküzdenie G0T0val mert ő nem szeretné hogy felrobbanjon a Malachor V. Vagy valami ilyesmi lett volna, majd meglátjuk gizkáék mit hoznak ki belőle.
  • SiZo91
    #6919
    meg ezt bao-dur szépen iés világosan egy holofelvételen el is mondja miért kell oda menni satöbbi. amúgy bocs a két hsz-t
  • SiZo91
    #6918
    remote-os feladatnak van értelme (csak világos oldalon): a négy hajónak a motorját, azért keleltt helyreállítani, mert az abból vett energiát kell felhasználni az árnyékmezőgenerátorhoz, hogy szétszaggatja Malachor V-ot (10 éve ez nem sikerült). Miután végeztél trayaval, azután lelépsz Malachor V-ról és szotrobban az egész bolygó. Sötét oldaon ez nem történik meg, mert ott maradsz és elmerülsz a Sith tudásban. Világos oldalon nem vittem végig és nem is széándékozom csak sötétn, és felteszem ez lenen a vége a világoson, de javítsatok ki, ha tévedek
  • Muki100
    #6917
    a remoteos résznek is nagyobb szerepe lett volna, valójában tényleg elég homályos volt mert GOTO jeleneteiből nem sok maradt.
    a gizka meg nagyjából annyi hogy ezeket a kivágott részeket helyreállítja.
  • zbundy
    #6916
    helló! megnéztem én is azt a gizka projektet, de sokat nem értek belőle, hogy most mire is jó vagy mi is ez. Láttam a videókat, de nem értettem belőle semmit! Sajnos a letöltéseket sem nagyon értem hogy mire jók. De valamire biztos!
    Visszatérve kicsit korábbra: az nem kifejezés, hogy a "2-at nem fejezték be igazán". Már csak ezért sem ártana, ha kiadnák majd Pc-re is a harmadik részt.
    + nekem az utólsó pálya (Malacor V) már 70%-ban nem is tetszett. Sok kis hülye feladat: pl. a kis robottal lehejezni 4 bombát stb.
    De ha valakinek ez bejött attól elnézést kérek, de szerintem semmi értelme nem volt!
  • W B
    #6915
    kösze!
  • Muki100
    #6914
    lásd magad
  • W B
    #6913
    Gizka? Az nem egy kis kétlábu gyorsan szaporodó kétéltű faj?
    Amúgy ez a project holtart?
  • SiZo91
    #6912
    hát figy... ak öcsög lyukasarc nem adod nekik eléég időt... gothic amúgy igen, lett volna benne HK gyár, de kivették belőle, de a gizka project azért alakult, hogy ezeket a kivágott észeket visszahozza :D
  • W B
    #6911
    valami droid gyárnak is kellet volna lennie. nem?
  • campy
    #6910
    jo a mind a 2 rész csak sajnos a 2-at nem fejezték be igazán:S:S
  • W B
    #6909
    nekem az egyet jobban bejön
  • SiZo91
    #6908
    szevasz fedor :D neekm így is nagyszerű gém lett :D történetileg nekem jobban bejött, mint az 1, meg úgy a bolygók is jobbak, meg a küldetések :D most tolom 3adjára :D az 1-et csak egyszer tudtam, másodjára a közepe felé meguntam XD
  • Roman
    #6907
    amúgy Sipi, egyetérteszé abban, hogy nagyszerű játék lett volna ez, ha BEFEJEZIK? :( és a 3. lesz a legjobb, ha tényleg befejezik?:D

    amúgy egy kis off.. a jade empire nagyon pofásoska ^^
  • Roman
    #6906
    Már Te is?:D azt hittem, csak szemők olyan fanatikó.. egyik nap megláttam az öltözőben aszittem rámtör a röhögés.. jaa az övén nem nihilusvolt hanem sith marauder.. :D
  • SiZo91
    #6905
    kotor2.extra.hu párbeszédek = 100% már nemsokára befejezik a tárgy és napló leírásokat
  • Shaman
    #6904
    magyarítás,hogy áll?
  • zbundy
    #6903
    Ez azért kicsit lehozó, hogy csak konzolra jön majd ki a három! Ha már az első kettő is kijött Pc-re akkor kijöhetne a harmadik is! Szerintem!
    De hátha megjön az eszük!
  • campy
    #6902
    nem vagy hülye csak határozott... túlzottan is:D
  • SiZo91
    #6901
    hát figy :D én megszállíott SW fan vagy ok:D amúgy kurva jól néz ki a póló :D igaz még csak egyszer hordtam , többször nem szeretném, mert nem akarom, hogy meggyűrődjön :D (hülyének gondoltok,de hát ez van...ez egy ereklye :D
    ----
    találgassunk a 3ik részről :D a 2ben valahol hallottam, asszem Kreia mondta, hogy Revan azért lépett le, mert szerinte a mandalóriai hábórúk nem a mandalóriaik okozták, hanem valami más volt mögötte, és ezért ment el az ismeretlen régiókba, hogy felkutassa ezt a veszélyt. Meg hogy felkutassa az igazi Sitheket satöbbi satöbbi, meg hogy a Köztársaság száműára van egy nagy háború és szerintem valahogy ide fogunk keveredni. Meg talán benne lesz az Exile :D
  • Dexantreal
    #6900
    Höhö :P.
    Lesznek itt jedik és ne légy ebben biztos, hogy nincsenek.
  • campy
    #6899
    :D LOOL te egy állat vagy! megszállott! ilyen pólot... Jedik mindig győznek a végén!:D a Sithek csinálhatnak akármit!
    Zbundy: azt mondják csak konzolra jön ki majd a 3. rész! nem hiszem h lesz:S:( kár pedig ezt nem fejezték be ez a legkevesebb h csinálnak egy teljes 3. epizódot! korábban leírtam az ötleteim mik lehetnének benne...
  • W B
    #6898
    Nem vagyok Jedi, hanem Innos Lovagja. De a Sithek vesszenek Innos lángjai közt! végetek!
  • SiZo91
    #6897
    Éljen a Sith Birodalom. Asszem két hete nyomtattam egy pólót, amin rajta va na Sith Kód elől és hátul pedig Nihilus
  • Kmarha
    #6896
    a jedik már (még) nem léteznek! A sitheké a jelen! Nem lesz itt harc :)
  • zbundy
    #6895
    Vajon mit fognak kitalálni a harmadik részben? Ott már lehet, hogy rendesen 69-eznek majd.
  • Dexantreal
    #6894
    lol
    akko minnyá kirobban itt is sith vs jedi war?
  • SiZo91
    #6893
    a jedi kód nem számít semmit, aki normális az a sith kódot vallja, ahogy én is ^^-)
  • Calver
    #6892
    ki tudja h a Force Grip miből (ami ugy tükörfordításban Erő Megmarkolást jelent) miből alakult ki...
  • W B
    #6891
    nem kavartak bele semmit.
  • campy
    #6890
    LooOooL "erővel jutattatják el egymást a csúcsra" :D igen lehet h a 2. rész készítői vmit belekavartak!
  • zbundy
    #6889
    A "rendes" szex, meg a szadomazo már kiment a divatból? Már csak erővel juttatják el egymást a csúcsra! Hát nem tudom, hogy ez most undorító vagy inkább perverzió?! Mi járhatott az alkotók fejében amikor ilyet kitaláltak? Az elsőrész alkotói kicsit szolidabbak voltak, bár elvileg az is ellentmond a "nagy Jedi kódexnek", mert ugye az érzelmek Tilosak! Itt meg már bele a közepébe..... Sokat változtak a Jedik 4000 év alatt!
    Vagy inkább csak Lucas bácsi, a BioWare és az Obsidián nézeteik ütköznek ezen a téren!?