8627
.
  • Terminátor14
    #7707
    Azt, hogy rengeteg plussz pontot/sebzést/akármit tud adni...azt gondolom nem kell magyarázni, hogy ez miért jó ;-)
    Gyakorlatilag a legerősebb kristály a játékban.
  • oz
    #7706
    Ahogy fejlődsz, néha odaadva Kreia-nak a kristály is feljődik. Komoly bónuszt tud adni a képességeknek.
  • Nyugis
    #7705
    miért? mi ért jo az a saját kristály? az előző játékban már kaptam egyet, és akkor mesélte az öreg maca, hogy az engem tülröz velem fejlődik blablabla, de ez konkrétan mit jelent?
  • HiPPoNaX
    #7704
    a Dantooine-ra szvsz nemtol fuggetlenul, a sajat kristaly miatt megeri beugrani :D
  • Nyugis
    #7703
    jaaaaa!!! értem.. jolvanka!!! :DDD nos, akkor emigyen teszek! ;-)
  • Calver
    #7702
    ...és én hozzá is tettem h ugyanezt a sorrendet követtem sötét oldali karival is ez a legjobb. ez a nyerő. ennyi.
  • Nyugis
    #7701
    pasi! szigoruan! pasi és a sötét oldal elkötelezett hive és jedi tanácsos.. ennyi amit elmondhatok. kérem kapcsolja ki...
  • Muki100
    #7700
    Hát függ attól, hogy férfi vagy nő, mert ha nő akkor Dantooine-ra megéri beugrani Discipleért.
  • Nyugis
    #7699
    igen tudom, hisz azt is nekem irták! DE! az a "jó" oldalra vonatkozik!
    És én most éppen a sötét oldalt nyomatom! ;-) ahhoz kellene egy ugyan olyan jó kis bolygó sorrend..
  • Calver
    #7698
    #7602-7603as hozzászólásokban le vagyon írva, az szvsz a legjobb sorrend amit követhetsz.
  • campy
    #7697
    van ott még csomó jó video youtubon! találtam egy olyat amibe benne van Darth Véder is (MOD) természetesen és jönnek rá a Jedik ő meg lealázza őket ahol a Nihilust kellett megölni azon a helyen:D:D:D
  • W B
    #7696
    ja! így már tudom ki ő!
  • Nyugis
    #7695
    © krisztajo:

    esetleg NEKED van infod arrol, hogy ha sötét oldali karival nyomom, akkor hol merre kivel mikor hol mit mi után stb..? ;*)
  • HiPPoNaX
    #7694
    a kotor1ben reszt vehettel gladiatorjatekokon, na o az arena legbenabb gladiatora
  • Muki100
    #7693
    Nar Shaddaat ha végigviszed akkor felszeded Hanharrt, ő elég sötét, elég jó társ magad mellé.
  • W B
    #7692
    1, nem értek annyira angolul (szinte egyáltalán)
    2, Játszottam a kotor egyel
  • Nyugis
    #7691
    kotor1 video? nos, akkor annyira nekem nem is fontos.. ;-)

    MÁS kérdés:

    amennyiben a sötét oldali kartert inditok mi a bolygo "sorrend"? mire figyeljek? kik lesuznek "hüséges" társaim akiket érdemes majd magammal hurcolnom?
  • Muki100
    #7690
    Még jó hogy ha végignézed a videót elmondja magáról...(viszont ez kotor 1 videó amennyiben nem játszottál az első résszel)
  • Nyugis
    #7689
    igen igen ki ez a foszer? és mivel az angol tudásom igen igen gyér, megtennétek, hogy adtok egy linket ehhez a MOD-hoz?
  • W B
    #7688
    de ki ez a fószer? én nem tudom ... :(
  • campy
    #7687
    jaj én is láttam...nyugi csak
  • Kmarha
    #7686
    ha el is olvasod a video leírását, akkor magadtól is rájöhetsz, hogy ez egy cut sceene. Kimaradt a végleges játékból. sőt ott a link is amivel leszedheted a modot amivel visszakerül ez a rész is.
  • campy
    #7685
    ez hihetetlen mit találtam-> hogy lehet h a Manaanon találkozunk evvel a fószerral? Deadeye Duncan teljes életnagyságban:D

    Deadeye Duncan a MANAAN bolygón:D
  • Shiwo
    #7684
    ah so..tényleg :)

    köszi szépen
  • Muki100
    #7683
    equipment database -> basic search
    emlékszek először én se találtam.
  • Shiwo
    #7682
    köszi :)

    (amúgy az elsőnek linkelt részről hogy lehet odatalálni a felszereléshez, mert se jobb oldalt, se baloldalt nem láttam equipmentet..de lehet csak én vagyok vak..)
  • Muki100
    #7681
    jobboldalt találsz mindent
  • Shiwo
    #7680
    köszi, nem rossz oldal, de lehet én vagyok vak, de tárgyakat nem lelek rajta, csak a fénykard-kristályokat, questeket, npc-ket, stb..
    nekem főleg a fegyverek/páncélok adatai kellenének..ha rajt van ezen az oldalon, akkor merrefele ?
  • Muki100
    #7679
    van
  • Shiwo
    #7678
    hali !

    van olyan oldal, ahol kivannak gyüjtve a kotor tárgyak értékei, megnevezései ?

  • lacccci
    #7677
    Help plíz!

    Enklávéhoz kellene visszamennem a 3 Jedihez de előtte Handmaident elrámoltam 3x, duma, tudnálak tanítani? stb., visszateleportáltam Telosra és nem tudok beszállni a hajóba egyhelyben szalad.
    Elvileg már minden megvan az akadémián...
    Lehet, hogy bug?
  • ZÓÓÓcsi
    #7676
    Amúgy nem tudom miért húzza le mindenki Bao-Dur-t. Én úgy föltápoltam, hogy több élete, védelme és sebzése lett, mint a handmaidennek! Igazi gyilkológéptechikus...
  • ZÓÓÓcsi
    #7675
    Kipróbáltam és nem tudok már a Handmaiden-ről beszélni Kreia-val.
    Na mindegy, legalább a nevét elmondta...
  • Bucsek
    #7674
    van az 90 is :)
  • ZÓÓÓcsi
    #7673
    Aha.
    Úgy emlékszem Kreia-val már beszéltem róla. De nem tudom mit kéne mondania, nekem valami olyasmit mondott, hogy "még egy potyautas, hányan lesznek még? Na de még hasznos is lehet..".
    Viszont nem emlékszem hogy akkor beszéltem-e Kreia-val, mielőtt az anyjáról faggattam sikeresen...
    Megnézem ezt is! Köszi!
  • Calver
    #7672
    kérdezd meg az anyjáról, aztán beszélsz a 80 és a halál között lévő csapattaggal ugyanerről a témáról, és utána próbáld.
  • ZÓÓÓcsi
    #7671
    Na megnéztem és már nem tudom neki mondani a tanítás mondatot. Ennek ellenére fölhúzattam vele a ruhát (amit ugye végtelenszer meg lehet csinálni), de nem lett Jedi. Emlékszem amúgy hogy mondtam már neki hogy "majd én tanítalak", de nem reagált semmit...
  • ZÓÓÓcsi
    #7670
    Amúgy Mirával már jó sokat dumcsiztam, szinte mindent elmondott (hála a 11-es éberségnek, köszi: Calver), már csak Nar Shadda-ra kell elmennem és Jedi! Jók a szövegei és rendkívül erős távolsági karakter, tetszik!
  • ZÓÓÓcsi
    #7669
    Mondom ma még megnézem ezt!
    Holnap visszaírok hogy bug-e vagy nem!
  • SiZo91
    #7668
    akkor valami übberbugos játékodat van, mert ha 100-as a befolyás, akkor tuti, hogy felelnie kell rá.....