8627
.
  • zbundy
    #7747
    Ha kijön végre a gizka, akkor biztos feléled majd a topic!
  • SiZo91
    #7746
    mért nem ír már nem tom mióta valaki? kihalt a fórum?
  • SiZo91
    #7745
    lassan kész a gizka. már 1.0b4-es státuszban van :K remélem már áprilisban meglesz :)
  • campy
    #7744
    köszönöm Muki, az talán beválik emlékszem h amikor 2x is végigvittem a game-t akkor ennél a résznél szenvedtem a legtöbbet.
  • Muki100
    #7743
    Annál a ritka szar résznél tudom ajánlani, hogy gránátozzátok szét a fejüket hárman, vagy tegyél le aknákat és csald őket bele. Sajnos a templom legvége is elég kemény lesz.
  • campy
    #7742
    Nekem elég nehezen megy ez a rész ahol most vagyok! Talán a játéknak ez a szakasza amit a legjobban utálok, esetleg még a végét utálom mert az kesze-kusza volt. Szóval a gond a következő: DXUN-on vagyok miután Tobin kapitány engedélyt adott h bemehessek valamilyen Sith bázisba (nem tudom) az a rész ahol Xarga (mandalóriai) elkísér egy ideig ott a felfele lejtőn hihetetlen sokan vannak és meghalltam pedig Hanharrt, Visast, Handmaident vittem magammal. kit ajánlotattok volna h magammal vigyek?
  • DJ Skyline
    #7741
    megoldódott közben, kiderült hogy nem volt meg a "Hangar 25 Control Conduit". pedig felette mentem el :\
  • DJ Skyline
    #7740
    heló
    én elég hülye helyen akadtam el, konkrétan az első pályán :D ott tartok hogy a robottal, meg a fazonnal rohamozom meg a hajómat, csak egy bazi nagy ajtó van az útban! azt mondja, hogy menjek fel a panelhez, majd a droiddal szereljem meg, és nyissam ki az ajtót! na most, kell valami spike vagy nem tudom mi, abból van 6db, mikor azt mondja hogy: [Computer] Open blast door to Hangar 25 [1 spike(s)], akkor nem történik semmi kiír valami problémát. kamerákat tudom még nézegetni, a hologram felvételeket, és ennyi :S
  • Nyugis
    #7739
    help! valahogy nem tudom hópihét gonosszá tenni.. mit tegyek? és visas-nál hogy tudok befolyást szerezni? már sith nagyur vagyok, és 100%osan a sötét oldalon. mit tegyek? ha megyek valahová őket viszem, ott vannak amikor a sötét oldali pontokat kapom.
  • zbundy
    #7738
    Jaja! Én is így vagyok vele! Türelmetlenül várom :D
  • Nyugis
    #7737
    köszi az infót!! a lényeg, hogy tervezik.. ;-)
  • zbundy
    #7736
    http://pcdome.hu/hirek/14568/uj_kotor_jatek_keszul
    Ez egy február 13ikai hír... nemtom azóta van e már frissebb.
  • Nyugis
    #7735
    halott valaki arrol, KONKRÉTUMOT, hogy lessz /készuül a kotor3?
  • campy
    #7734
    a fene magyarosítva van a game ezért nem tudom pontosan melyik az ahol ki lehet kapcsolni? Vsync?
  • Titan
    #7733
    A beállításoknál ki kell kapcsolni, hogy pixelenként effektezzen! Meg is szünt a probléma...de most mikor az aszteroidán kívűl meneteltem, miután jött az intro hogy egy hajó tart felém szétesett a kép..:(
  • campy
    #7732
    aha nekem is csinálja azért nem is használom a gyorasági erőt...
  • Titan
    #7731
    Igen! Ez egy LG L1953PR.
  • Muki100
    #7730
    Ha jól emlékszek ki lehet kapcsolni a beállításoknál (blur).
    Hálistennek én soha nem találkoztam ilyen problémával ezen a jó kis 13 éves CRT monitoron :P
  • Nyugis
    #7729
    igen nálam is ez van. LCd-t használsz ugye?
  • Titan
    #7728
    Skacok!
    Találokzott már valaki olyan hibával, hogy pl. mikor a gyorsaság erőt használom (gyorsan szaladok), akkor szétesik a kép míg mozgok?
  • campy
    #7727
    ja bocs írtad h mod elnéztem:D:) áh én nem használok modeokat
  • campy
    #7726
    de várj ezugye nem egy mód? hogyan lehet remoteból ilyent csinálni?
  • Nyugis
    #7725
    uhhh. rlakadtam.. vaalhogy nem tudom hópihét gonosszá tenni.. mit tegyek? és visas-nál hogy tudok befolyást szerezni? már sith nagyur vagyok, és 100%osan a sötét oldalon. mit tegyek?
  • HiPPoNaX
    #7724
    letezik erre egy mod: remote tells influence
  • campy
    #7723
    honnan tudod h hány % a befolyás? hol lehet azt megnézni?
  • campy
    #7722
    én is ugy csináltam már csúcsra felvolt tuningolva a fénykardom...akkor legközelebb 5x-re Nar Shaddán kezdek:D:D
  • campy
    #7721
    segítek! az alvázt amikor a kis T3-M4 droiddal kell menned a "Droid Warehouse-ban" jönnek a szürke HK 50-es droidok azokat lelövöd és az egyiknél ott lesz az alváz (Droid Chassis) angolul. majd mielőtt GO-T0 hajórára mennél azelőtt, automatikusan a kis droiddal kell egy kódot megszerezni. ez lesz-> 1e7d
    3lf5 valami ilyesmi:D
  • Katarn576
    #7720
    Üdv mindenkinek!

    Egy kérdésem lenne: Hol találhatom meg HK-47 alvázát? szerintem Nar Shaddan van mert már csak azt az egy bolygót nem fedeztem fel részletesen, de azon belűl hól?
    Előre is köszi a választ.
  • Calver
    #7719
    kiegészítés: vmint presztíz kaszthoz emlékeim szerint min 3/4 részt el kell tolodnod sötét/világos oldal felé.
  • Nyugis
    #7718
    okés köszönöm a segitséget, éppen most kaptam meg.. ;-)
  • Muki100
    #7717
    Az influence befolyás de ezt egy szótárból egy pillanat alatt kinézted volna. Egyébként a betegség neve is innen van.
    A presztízs kasztot hogy megkapd el kell érni a 15. szintet, és beszélni kell Kreiával.
  • Nyugis
    #7716
    okés értem! már csak azt mond meg mi az az infleunced mivel én magyaritással játszok! netán befolyás? és még egy kérdés! full eltolodtam a sötét oldal felé, kaptam +50erőpontot! na de mikor vállok Sith Lord - Sith Nagyúrá? mi kell hozzá? ez ugye e prestige kaszt. hogy tudom elérni?
  • Muki100
    #7715
    Úgy működik, hogy a te állásod érvényesül rajta 50 influence felett, és a te állásod ellenkezője 50 alatt. Magyarán ha full jó vagy de 0-ás influencet érsz el pl. Bao-durnál akkor ő gonosz tetovált jetivé is válhat. Ha 100 jó és 100 infleunced van akkor a többiek (akit így el lehet mozdítnai, pl. HK-47et nem lehet) akkor azok is full jók lesznek.
  • Terminátor14
    #7714
    Mindenkiből lehet jó és rossz karit is csinálni, kivéve Kraiából, ő marad végig semleges.
  • Nyugis
    #7713
    az a kérdésem, hogy Visasból lehet sötét oldali karit jedit csinálni? és hópihéből? és az öreglányból..? ;-) mert nála a befolyásom már 82%, de totálisan semleges nem mozdult semelyik irányba..
  • Calver
    #7712
    Vrook 25-ös szintű ha jól emlékszem... az átlag karakter Dantooineon 18 körül van. mit vártál? sötét oldalon jóval könnyebb a gém szvsz (főleg ha van mobil áramforrásod ), és Vrook mindenkinek szívós kis mocsok ha Dantooine-al kezdessz. ezért nyomtam én mindig ugy h Dantooineon csak megszereztem kristályokat és később öltem meg Vrook-ot. vagy pedig teleaknáztam a szobát harc előtt és végigfuttattam a srácot rajta
  • Muki100
    #7711
    Szerintem ez a 2. rész mindenképpen jobb sötét oldalon mint az első volt.
  • campy
    #7710
    most tolom negyedszerre a game-t most ezúttal sötét oldalon és hát mit mondjak! elég nehezen öltem meg a Jedi Mestert(Vrookot) Dantooinon szívós volt. Igaz Jedi tanácsost választottam és hát finoman fogalmazva se a harc volt az erősségem. Arra lennék kíváncsi h ti is szenvedtetek már vhol a játékban? vagy nektek könnyebben ment ezt sötét oldalon végigvinni. úgy tűnik nekem élvezetesebb világos oldalon a játék:S:S
  • Terminátor14
    #7709
    Hát ha megvan a kristály, akkor a párbeszédben lesz egy olyan opció, hogy ,,Mondj vmit a krisályomról''. És ha azt mondja, hogy épp nem tükrözi a mostani erődet, akkor kiveszed a kardodból és odaviszed neki, hogy erősítse meg :)
  • Nyugis
    #7708
    woooow!! okéska!! köszönöm szépen az infot! és hogy érdemes milyen időközönként odaadni az öreglánynak? És az örelánybol lehet Sith-et nevelni..? *;)