8627
.
  • ZÓÓÓcsi
    #7667
    Majd ma, ha hazaértem kipróbálom hátha...
    De úgy emlékszem erre sem reagált semmmit.
  • SiZo91
    #7666
    miután megcsináltad vele a 3 harcot, az uccsó után mondja, hogy nem tud neked többet tanítani, de ott van egy válasz opció, hogy én tudok neked, csak látni kéne O.o
  • ZÓÓÓcsi
    #7665
    Végigtoltam mind a 3 harcot, mondja is utána h nem tud többet tanítani. A remote szerint 100-as a befolyásom nála és az összes felkínálkozó bárbeszédet kijátszottam nála kint és a hájón is! Nem értem... Valahova el kell menni vele? Mint Mirával?
  • fulcrum falcon
    #7664
    Bocs félreértettem.
  • Lacee
    #7663
    "a játék végén".. lol
    az első helyszínen vagy, azért ne keverjük a szezont a fazonnal :)
  • SiZo91
    #7662
    akkor így mondom "pont a főellenség előtt iösszecsapásban kapsz fénykadot" .... ha így sem érted, sajnálom
  • fulcrum falcon
    #7661
    Hát jobban örültem volna ha nem a játék végén kapok.
  • SiZo91
    #7660
    pont a főellenség előtt iösszecsapásban kapsz fénykadot O.o.... amúgy nem mindegy? fogsz kapni és kész
  • fulcrum falcon
    #7659
    Hi all!
    Olyan kérdésem lenne hogy hogyan tudok lézerkardot szerezni vagy csinálni? Mert most Teloson vagyok (miután megmenekültem az üzemanyag aszteroidáról) azon a részen amikor ellopták a hajóm de a felszerelésem visszakaptam.
  • HiPPoNaX
    #7658
    Amikor felszolitanak a fegyvered lerakasara, ne add meg magad elsore, mert akkor bebugzik a jatek.
  • ZaJanga
    #7657
    köszönöm mind2töknek! sejtettem,h bug.
    igaz már 1x visszatöltöttem de akkor addig próbálgatom míg jó nem lesz, gondolom akkor jó amikor belépés után nincsenek mellettem a társaim, hanem be vannak börtönözve?

    thx
  • Calver
    #7656
    visszatöltessz egy olyan állást ahol még nem mentél be a bázisra, bekocogsz és müködni fog. közismert bug.
  • N1ggA
    #7655
    Ha jól emlékszem nem is olyan régen volt valakinek ez a problémája, és ha jól emlékszem, előbbi mentést kellett betölteni, mert tényleg bugos.
  • ZaJanga
    #7654
    Sziasztok!
    Pls. segítsetek. elakadtam. A Teloson vagyok a titkos Jedi akadémián. Ahol belépek ott van mellettem a két emberem aki megsérült pedig a börtön részlegben van egy erőtérben. mindnet ledumáltam el is engednek DE szabadítsam ki az embereimet. nah ezt nem tudom megtenni. mivel ott állnak kezdettől fogva az ajtóban de nem tudok velük kommunikálni.
    Mi a megoldás? már vissza is töltöttem mert bug gyanús a dolog.

    thx
  • SiZo91
    #7653
    ahhoz hogy jedi legyen, meg kell csinálni vele 3szor az echani harcot, és a harmadik után kitaníthatod, persze ha elég nagy nála a befolyás, ha meg nem engedi, akkor cink van, mert túl alacsony
  • ZÓÓÓcsi
    #7652
    Beszarok ezen a "Hópihén"! Rég fölhúzta a ruháját, de nem válik Jedivé. Már minden párbeszédet, amit lehet kipróbáltam.
  • SiZo91
    #7651
    éberség
  • ZÓÓÓcsi
    #7650
    Köszönöm! Kipróbálom!
  • Calver
    #7649
    egy képzettség? magyar verzióban fogalmam sincs minek fordították, megfigyelőképesség v. öntudat, vmi ilyesmi lehet.
  • Nyugis
    #7648
    mi az az "awareness"..?
  • Calver
    #7647
    Mira: szedj össze 11-es awareness-t, és kérdezd meg h miért nem öl. ha végigmész szépen ezen a társalgáson kb azonnal maxolod az influence-t. 11 awareness meg simán cuccokból is összekaphatsz, igen egyszerű.
  • Nyugis
    #7646
    nekem annyira bejönnek a sötétoldali dolgok, hogy már alig várom, hogy végig nyomjam joként bár még csak most mentem a datooinra! :DD
    ez a játék eszméáletlenül jóó! eddig csak egy ilyen van ami ennyire iszonyat bejön és az a neverwinter nights 2!! na az még ugyan ileyn jó, és lenyügöző! aki szereti a kotor2-őt az bisztos hogy imádni fogja! ;-)
  • SiZo91
    #7645
    handmaiden a játék végén megmondja
  • ZÓÓÓcsi
    #7644
    Köszi!
    Tudom, hogy gyenge (és látom hogy írtátok is), de ki szeretném játszani teljesen a game-et (mint az 1. részt is) és ha már lehet, akkor miért ne? Sajna az általad említett helyet már elhagytam. Most 74-es a befolyásom nála és már utolsó bolygóra megyek (Onderon), továbbá Dantooine-on cselekedtem minden jót ill. csak jót és se Mira se Bao-Dur nem hajlandó engedni!
    Bao-Dur-ral tehát vannak kijelölt helyek befolyásszerzésre... Mirával is ez a helyzet(58 befolyás), vagy mit csináljak, hogy megnyiljon a drága? Nar Shadaa-n is voltam vele a középső nagy téren, de visszautasította a tanításaimat!
    Még valami: Handmaidennel 100-as befolyással sem tudom kihúzni belőle a nevét(tudom már írta valaki hogy mi a neve), mit csináljak és hol?

    ui.: Bao-Durt lehet hagyom a francba..
  • krisztajo
    #7643
    Látom hiába mondtam, kötöd az ebet a karóhoz. Bao-Dur-ból nem tudsz ütős jedit csinálni. Alapból nagyon gyenge szegényke és köpenyt sem viselhet! Ha meg páncélt adsz, rá akkor nem tudja az erő trükköket. Viszont nagyon jó szakértőt nevelhetsz belőle én ezt tenném a helyedben!
    De ha mindenképp akarod, ám legyen. Öt a legnehezebb befolyásolni, kizárólag világos oldalon juthatsz el idáig vele. Nála nem elég a beszélgetés mindenhová magaddal kell vinned és ott kell lennie, amikor világ oldali pontokat kapsz. Ezen belül úgy tudom, nála fix helyek vannak, ahol a befolyást növelheted. Egyre emlékszem a Nar Shadaa-n amikor nagy lyuknál a tőzsdések egy szerencsétlent molesztálnak aki erre azt mondja hogy Te majd fizetsz helyette. De a többit már ne kérdezd! Ilyen alkalmak után dumcsizol vele, és ha már elég jó vagy nála, akkor elmondja, hogy melletted szívesen jedi lenne (különben eléggé szűkszavú és úgy sem tudsz másról beszélgetni vele)! Nekem kb. a harmadik bolygónál sikerül eljutni idáig. Elég munkás és nem éri meg, de majd meglátod!
  • Bucsek
    #7642
    :D:D:D
  • ZÓÓÓcsi
    #7639
    Hú de mérges vagy! Egyest kaptál fizikából?
  • ZÓÓÓcsi
    #7637
    Sorry!
    Mirát már megtaláltam, de Bao-Dur-t nem találom sehol.
    Valaki leírná hova kell mennem vele, hogy jedivé váljon?
  • karajjj
    #7636
    ezen gondolkozok énis, ennek mikoze a kotorhoz?
  • Terminátor14
    #7635
    Nem akarok senkit megbántani, de ez még mindig a kotor2 topik, nem vagytok egy kicsit eltévedve?
  • Calver
    #7634
    hát... Oblivionban fejlődnek veled az ellenfelek - ha te rosszul fejleszted képességeket (nem 3x5 pont/szint) akkor igen gyorsan eltápolódnak a karidhoz képest és darálthúst csinálnak belőled. Morrowindben ez nincs így - az ellenfelek fix szintűek. elszúrni annyiban lehet h pl h endurance-et nem fejleszted rögtön az elején, akkor minimális mennyiségű hpt kapsz szintenként, szóval rádfujnak és halott vagy bár ezt is meg lehet kerülni, majd lassan felteszem és kipróbálom a konstans 100%-os kitérés/láthatatlanság típusú mókákat (kiegyensúlyozatlan? csöppet )
  • Bucsek
    #7633
    jolvan bocs :D tudatlan vagyok xD

    De ahoz h morrovindezzek kellene ismernem a többi részt? nemtudom hány ijen elder scroll rész van, ha egyáltalán jo helyen tapogatózok :D

    oblivion meg akad imnt a huzat :D nembirja a kismackóm.
  • Nyugis
    #7632
    szerintem meg sem közelyti az obliviont! aaaz igen! na aaaaz igen!!
  • krisztajo
    #7631
    Mi van??? Van olyan ember aki a Morrot nem ismeri??? Az Oblivion elődje. És meg ne vedd, most volt benne az előző Gamestar mellékletébe! Szerezd meg egy elfekvő példányból vagy a kiadótól rendeld meg! (2000 ft-ért tuti megéri neked is pláne hogy most készült el a fordítás is hozzá és teljesen magyarul játszhatsz vele!!!)
  • Bucsek
    #7630
    ezt a morrowindet nemismerem, franya kis játék?:) izgi jo a sztori? mer akkor megveszem ;)
  • krisztajo
    #7629
    Bucsek! Nagyon szívesen segítettem!!!
    Calver! Nos, ezek tényleg érdekes infok a Morroval kapcsolatban.
    Bár még nem tudom mikor lesz időm játszani vele, ezeket a dogokat tényleg kivesézhetnék egyszer! Én ott is mily meglepő közelharcost szeretnék indítani. (Tudod a száradó vér szaga a szamuráj kardon… Az az igazi!!! ) Úgyhogy szívesen veszek tőled minden jó tanácsot! Annál is inkább mert arról már én is hallottam, hogy az Oblival ellentétben a fejlődést itt rendesen el lehet szúrni!
    ZÓÓÓcsi! Olvass már kicsit vissza! Mirát épp most tárgyaltuk ki!!! Bau-Dur-t is megtalálod kicsit lejjebb. De belőle szerintem nem érdemes jedit csinálni! Ez is kiderül ha rászánsz egy kis időt hsz-eket olvasgatni!
  • ZÓÓÓcsi
    #7628
    Kéne egy kis segítség!
    Bao-Dur-ból és Mirából hogyan lehet jedit faragni?
  • ZÓÓÓcsi
    #7627
    "Visast én sem tudom! Nekem nagyon magas volt nála a befolyásom szinte mindenhová öt vittem magammal de ennél tovább én sem jutottam! Pedig a Pusztítón még meg is békélt önmagával de utána sem nyílt meg újabb beszédtéma! Miután Ö elvileg sith lehet hogy csak akkor juthatsz tovább ha gonosz vagy?! De ezt csak feltételezem. Ha valaki tud valami konkrétabbat megírhatná, én is kíváncsi lennék rá!!! Ha egyáltalán lehet vele tovább jutni???"

    Ha rossz karival mész és 100-as a befolyásod, akkor sem mond többet a bolygójáról, meg Peragusról!

    "Minden karinak volt egy mellékküldije amin keresztül megismerhetted hogy milyen valójában! (Pl. Bastilla kibékítése az Anyjával) Épp ezért nehéz volt minden ilyen melléküldit végigcsinálni. De nekem a második részből ez nagyon hiányzott!!! "

    Ezt én is nagyon hiányoltam!
  • Calver
    #7626
    el lehet lenni csak közelharcossal (én is elég sokat nyomultam corsair-el - rouge+defense), nem is rossz, csak az Oracle mindent lemos a térképről. mondjuk közelharcben meg a Juggernaut az elmebaj, áll egyhelyben, ütik 50-en, majd gondol egyet, levág mindenkit szép sorban és elsétál pár karcolással

    modokból amire én gondoltam az a Better Bodies, Better Heads és JustFaceIt, mind csak a főkari külsejét javítják fel nagy mértékben, szóval nem hinném bármibe bekavar. eltápolás alatt meg arra gondolok h ha erkölcstelenül lopsz, kb a gém legelején über páncélban mászkálsz egy gusztustalanul nagy kétkezes pallossal, később pedig egy +200 speedet adó bakancsban, ami alapból megvakítana... vagy nem, ha van 100% magic resisted (ami egy The Atronach csillagjegyben született Bretonnak alapból megvan ). dettó, ha az ember ügyesen csinálja 20as szintre minden stat maxolva van (kivéve luck), valamint ha jó csillagjegyet választassz minden rádlőtt varázslatot elnyelsz. viszont pl egy Argonian-nal igazi kín játszani, már csak az über bakancs hiánya miatt is.

    röviden és tömören, én elég gyorsan eljutottam arra a szintre h a karim úgy futott mint a villám, egy könnyű glass (magyarban mi? üveg?) páncélban, mancsában egy baromi nagy, általa felenchantolt dai-katanával osztotta az áldást, és gyakorlatilag mágiával sebezhetetlen volt - sőt, magickat töltött attól ha rálöttek valami varázslatot. viszont ha a játékos nem figyel, ugyanezen az úton elindulva egy ilyen kari helyett könnyen összejöhet valami aminek hiába van király páncélja és pallosa, ha ráfujnak összeesik, miközben ugyanazok a statjai mint az én darálómnak - pedig csak annyit rontott el h rossz sorrendben tápolta őket.

    szóval a Morrowind egy érdekes - és *nagyon* kiegyensúlyozatlan gém, ha érdekel valahol leírom kb hogy érdemes tápolni - mert egy rossz lépés kinyírhat egy alapból jó karaktert -, de ez itt már kezd nagyon offtopic lenni
  • Bucsek
    #7625
    na. most megvagyok mindennel. Krisztajo koszi a segitseged :)

    Az van hogy Handmaiden megmondta a nevét, de csak akkor mikor Atris bezároózott a sufnijába. De utána a hajón megkérdeztem tőle ujra h mi a neved tündérkém, azt elfelejtette megint :D:D

    na mind1.

    Karakterek közül akiket szeretek azok: Atton (nagy mókamester), Visas (Jobbkezem), Handmaiden ("feleség"?:D) és Mira (jól tud oltogatni :D) a többieket nemcsipázom :)

    Kreia felidegesít, Bao dur egy szerencsétlen pipogya :D a Többiek pedig rosszak. kivéve T3-at, de Droiddal nemjátszom :D

    Viszont most kihuztam a T3-ból egy holocuccot amin Bastila volt ;)

    viszont most ráfáztam sajna. Megkaptam egy Világos oldali erőt, de a Bátorságom is kivolt fejlesztve és ugy vettem észre a 2 ugyanaz. nemváltozott semmit aminek kelet volna változnia :D na mind1.

    Most vagyok a Telos partyn. zuzni kéne a népet, de hagyok jővőhétre is egy kis akciot :)