8627
.
  • SiZo91
    #7787
    szeirntem nem nagyon fog kiderülni, bár jobb lenne ha beleraknák exile-t. am ha a llyukasarc adott volan elég időt, lenne normális vége a játéknak. am sötét odlalon nem olyan rossz :)
  • ZÓÓÓcsi
    #7786
    Reméljük a 3-dik részben kiderül majd!
  • Gabo
    #7785
    Ha jól emlékszem nálam a textúrák felbontásának levétele oldotta meg a dolgot.
    Valószínűleg bugos az adott területe a játéknak.
  • ZÓÓÓcsi
    #7784
    Na akkor azt tudom ajánlani, hogy amint végeztél egy láda/holttest átkutatásával, nyomban kezdj el mozogni! Nekem bevált!
    A patch-et nem próbáltam, de szerintem ezt a problémát nem javítja...
  • wednes
    #7783
    Üdv mindenkinek!

    Végigtoltam a játékot jó oldalon 45 óra alatt. Azért sok minden kimaradhatott, nem csináltam én senkiből se jedit nem fejlesztettem a kristályom se, 1 db fénykarddal harcoltam. Bár így se volt nehéz annyira.

    A vége elég fura nekem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyszer lezuhan az Ében Héja a szakadékba, aztán mikor vége a beszélgetésemnek a banyával, akkor összedől minden és az Ében Héja(ami lezuhant) elrepül és hopp vége! Ez most mi?? Mi lesz a főkari sorsa, semmi nem derül ki..
  • Shiwo
    #7782
    bezony, 2 magos
  • SiZo91
    #7781
    megvan közületek valakinek a kotor2 hardcore mod? ha igen, az küldje már majd el vagy töltse fel valahova :)
  • ZÓÓÓcsi
    #7780
    *a lent írt gépen...
  • ZÓÓÓcsi
    #7779
    Két magos procival tolod? Nekem az lent írt gépen jött elő ez a probléma!
    Egymagosokkal nem volt...
  • HiPPoNaX
    #7778
    A patch nem igazan old meg semmilyen problemat :]
  • SiZo91
    #7777
    mindkettőtöknek írom, hogy egy patch nem megoldaná a problémát?
  • gozo
    #7776
    Nekem is ez a problémám, megpróbáltam beírni azt a segítséget ami az első résznél megoldotta az iszonyatos szaggatást.(swkotor.ini filet nyisd meg, talalni fogsz benne elvileg egy [Graphics options] sort, az alá írd be a következőt:
    Disable Vertex Buffer Objects=1)
    Itt nem segített. Bolti játék és mégis élvezhetetlenül szaggat, akárhány javítást telepítek fel.
  • Shiwo
    #7775
    hát ez a legelején nem igazán kivítelezhető, lévén még nincs társam -.-
  • SiZo91
    #7774
    ez valszeg egy bug, de szerintem próbáld meg úgy, hogyha beragad az emberkéd, akkor válts egy másik karira és aztán vissza :)
  • Shiwo
    #7773
    Hali !

    az valami bug, hogy be-beragad az emberkém a kotor 2-be ? pl ha leölök 1 ellenfelet, utána van hogy fél percig nem enged mozogni..de volt olyan, hogy kinyitottam 1 ládát, és utána abszolute nem engedett
  • ZÓÓÓcsi
    #7772
    Egy (vagy több, már nem tudom) fénykard, meg pár encsem-bencsem. Nem valami sok, de azért nem árt ha benézel!
  • campy
    #7771
    és mi van amugy az ajtó mögött?
  • campy
    #7770
    Dzsuma Juicet azt nem is tudtam...
  • ZÓÓÓcsi
    #7769
    Kihallgatod (lopakodva) a két mukit a lakókörzetben! Kantinba bemész veszel dzsuma-dzsúszt! Odamész Voggához, táncolsz neki, majd ha elalszik beleöntöd a dzsúszt a tálba, ettől a dögök elalszanak és te bemész az ajtón! Nagyjából ennyi...
  • Roman
    #7768
    öh kösz :) na mostmár fasza minden, játékra fel!
  • Lacee
    #7767
    http://www.team-gizka.org/downloads.html

    itt a rebalance mod kell neked, legalábbis egy része :)
  • Roman
    #7766
    hmm valaki nem tudja, hogy tudom megoldani, hog minden skillt class skillé tegyek? :D

    csak mert anno volt egy ilyen kis "modom", de az eltűnt, s a régi karakterem nem tudom azon a vonalon továbbfejleszteni, amin szeretném..

    :\
  • SiZo91
    #7765
    ennek tényleg kel legy folytatás, mert kreia olyan dolgokat mond a végén, amiről már lehet következtetni egy 3. részre: a köztársaság utolsó háborúja, revan keresi a igazi sith-eket. szal ennek kell folytatás, remélem lesz is, bár vannak nemhivatalos bejelentések effelől
  • campy
    #7764
    erre nem tud senki válaszolni?:D #7749
  • campy
    #7763
    én ugyanigy gondolkodom:D:D nem csak te! de most először kivittem a 2-őt sötéten és elég szar vége lett:S:S semmi igazából! Amikor felrobban Malachor V az jobb befejezés... amugy váltig azt mondom ennek kell 3. rész...
  • SiZo91
    #7762
    the Force shall SET me free :)
  • Muki100
    #7761
    Én a Sith kódexet szeretem jobban a jetinél:
    Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me
  • SiZo91
    #7760
    a jedik gyengék, szánalmasak, arrogánsak gőgösek, sorolhatnám tovább.... meg kell halniuk. még jó, hogy trayanak és majd később sidiousnak sikerült megbénítani a rendet ;) éljen a sith birodalom és palpatine császár birodalma
  • Calver
    #7759
    hát... nekem is volt már "pár" végigjátszásom, és nekem pedig pont h "szentként" nem megy. szerepjáték, szerepjáték, de az ember csak beleviszi a saját személyiségét. próbáltam jókisfiúként nyomni, el bírtam viselni a válaszok egy részét... egy ideig
  • SiZo91
    #7758
    oké tudom, csak nem bírok várni :) megérted ugye? x) már nagyon végigakarom tolni a játékot minden részével együtt :)
  • Muki100
    #7757
    Ha ránézel láthatod hogy jóval több mint 900 problémát oldottak meg eddig.
  • SiZo91
    #7756
    nem tom, hogy ezzel a gizkával mi a fenét akarnak csinálni :\ már az 5ik bétaverziónál tartnak. nem hiszem, hogy ilyen sok hiba lenne benne :\ inkább jönne kifele x)
  • Nyugis
    #7755
    a sötét oldal naggyion kircsi!!! én is azt tolom ám! :D
  • Bucsek
    #7754
    lehet akkor ma elkezdem a rossz oldalt, csak nehogy viszsaüssön a való világban :D:D
  • Muki100
    #7753
    Ez így van, eléggé értelmetlen pszicho választásokat kell követni ahhoz, hogy sötét oldali karaktert tudjon csinálni az ember. Az 1-ben pláne, de ott szerintem megéri, mert a vége már nem annyira rossz sötétként.
    A 2 már valamivel jobb, de ott még követhető a Kreia féle semleges út is, onnan meg nem nehéz gonosznak lenni. Pl. egyik mestert megölöd (Vrookot mondjuk megölöd mert nem szereted a bunkó fejét, Kavart meghagyod mert ő a barátod stb.), egyik embernek segítesz de a másikat sorsára hagyod...ilyesmi.
  • lerboy
    #7752
    Engem sem vonzott a sötét oldali végigjátszás. Az ember, normál esetben reflexből igyekszik a "helyes" utat követni...
  • Bucsek
    #7751
    szerintetek az normális ha már csomoszor végigvittem a játékot de mindig jo oldalon? egyszerűen nemmerem elkezdeni a rossz oldalt (kotor 1 és2 nél). Valahogy nemvisz rá a lélek :D:D

    egyszerűen valahogy mindig belerakom a játékba a saját jellememet is és nemtom hogy mi történne ha kijönne belőlem a gonosz :D

    jonagy marha vagyok mi? xD
  • campy
    #7750
    team-gizka asszem ez az
  • campy
    #7749
    halljátok? szerintetek mire való Nar Shaddaan az az urna ami Voggánál van?:D és hogyan lehet azt az ajtót kinyitni?
  • Nyugis
    #7748
    mi az a gizka?