8627
.
  • marcuc
    #7867
    NYIROG: a három, fénykard rész: lencse
    emitter vagy micsoda
    Meg a egy cella, de nem biztos.
    ezeket az összetevőket és a kristályokat meg lehet venni, vagy találni, de teloson még nem lehet, csak a telos végén:)
  • marcuc
    #7866
    LÉCCY VÁLASZOLJATOK A #7859-RE PLS
  • nyirog
    #7865
    edit: éshol lehetszínes kristáyt találni?:P
  • nyirog
    #7864
    mi az a 3 fénykard alkatrész?
  • uv
    #7863
    ott még sehogy. meg kell szerezned a három fénykard alkatrészt + egy színes kristályt és akkor Bao-Dur megépíti nekd.
  • nyirog
    #7862
    hy azt szretném megkérdezni, hogy fényardot hogyan lehet építeni (talán minden izét megkellhozzá építeni a munkapadban ami a fénykard menü alatt található)? Am ott vagyok, hogy nem rég szálltam le a telosra a citadellla állomásról és most mentem be abba földalatti katonaibázisba.
  • SG
    #7861
    Köszi !
  • marcuc
    #7860
    és nem győztem le mindegyik katonát, csak előre futottam.
  • marcuc
    #7859
    Sziasztok!!
    HELP PLS!!!!
    Végeztem a Nar Shaddan( ba**ott hoszzú volt), és már Dxun-on vagyok, mert Kavar mester hivott. Megérkezek, kiválsztom a csapattagokat, beszéleg a mandalóriai vezérrel, hogy vigyen a táborba. Elvisz, beszélgetek Kelbornnal, de nem tudjuk befejezni, mert egyből, beszélgetés közben elkezdenek jönni az orvgyilkosok. legyőzzük őket, mondja Kelborn, hogy megyük Izizbe. Követekző jelenet már az, hogy Attonnal, és Xargával vagyunk vmni sith bázison. Xarga teljesen láthatatlan, pedig nem lopakodik. Megyünk tallálkozunk három Bomával. Nagyon nehéz őket legyőzni, meg mindenkit, nem tom miért, pl 3 sith katona legyőzése 7 percbe került, pedig a harc könnyűre van állitva. Az aknák és a lövegtornyok is láthatatlanok. Bemegyek Freedon Nadd sirjába, legyőzöm a katonákat és kinyitom az ajtót. Bemegyek kinyirom a sith mestereket, beszélek Xargával, hogy menyjünk vissza a csapathoz. rákattintok hogy mehetünk, fekete kép és kifagy. Elmentettem mielőtt mondanám, hogy mehetünk, és nem is ott teremsz ahol mentetted!!! hanem a sir egyik sarkában. szal tiszta bug az egész, próbáltam minden patchet, semmi. Tlán azu lehet a baj, hogy csheatelek, és hogy Atton nem jedi?
    PLS HELP!!!
  • Szuni
    #7858
    Amikor elhagyod a bolygót és a holdra mész, meglesznek ;)
    Egyébként láthatod őket menekülni a Czerka irodából.
  • SG
    #7857
    Sziasztok !

    A két szökött bűnöző az merre található ? Ezt a küldetést Gren hadnagy adja a Telos-on.
  • HiPPoNaX
    #7856
    alapvetoen barmilyen jatek eseten csak a teljesen szuz jatekra tudod feltenni a patcheket, szoval se crack, se semmilyen egyeb modositas, mielott felrakod a patchet
  • zolo
    #7855
    Nincs dual core gépem.
    De a hiba megoldódott, újratettem, és lehet nem a launcherrel indítottam, hanem a kotor exe-ről , és így megy.
  • Slim Rick
    #7854
    Akinek játék hibái vannak és dual core os gépe van tegye fel a Dual.Core.Optimalizálot
  • zolo
    #7853
    Most meg a crackeletnel swkotor.exe-nél áll meg :/ :S:S:S
  • HiPPoNaX
    #7852
    elobb tedd fel a patchet a jatekra es csak aztan a magyaritast, akkor nem fog kiakadni a patch a dialog.tlk file miatt
  • zolo
    #7851
    Hali
    Vistán szeretnék játszani, Vista fix meg is van, menü is szuper. Viszont ha elnyomom a felvezetővideót(szokásos SW), akkor cska fekete kép,csak zene van, és sehova sem tovább. Kilépni csak feladatkezelővel lehet.

    Öcsémnél Vistán tökéletesen megy.

    Patch-eket próbáltam volna, de dialog.tlk -nál kiakad mind.

    7600Gs, 1 gb ram, AMd Athlon 64 a gépem.





  • SiZo91
    #7850
    meg kell dumcsiznod a megbízóddal a leegfrissebb fejleményeket, csocsóval (chodo, ithoriai) vagy lorsóval (ceruza), attól függően, hogy melyik oldanak segítettél
  • marcuc
    #7849
    SZisztok!
    Segitségeteket szeretném kérni, Teloson elakadtam, ugye azt mondta Gren hadnagy, hogy ki kell tölteni a papirokat. Kiderül, hogy ellopták az Ében Héját, és a Tőzsdével kéne kideriteni. De előtte már megycsináltam a tőzsdés küldit, megöltem a Lunát, és a főnökét is, akkor hogyan lehet továbbjutni?
    PLS HELP!
  • NeoMaN
    #7848
    Pedig ez driver gond. Próbálj régebbit.
  • spcs
    #7847
    És persze a videókártyához a legújabb driver van letöltve.
  • spcs
    #7846
    Sziasztok!
    A napokban szereztem meg ezt a játékot, fel is telepítettem, de valami gondja van a videókártyámmal.
    Rögtön az elején sárgával jelzi is, hogy probléma van, majd a játékban amikor játszanék teljesen pixeles a grafika, a szereplők színtelenek. A menük, a mozik jók. Egy Nvidia Gforce 7300-as kártyám van.
    Mi lehet a gond?!
    Köszönöm előre is a segítséget.
  • SiZo91
    #7845
    lehet sérült egy fájl, vagy véletlenül töröltél egyet. szerintem tedd újra. ha azután nem lesz jó, nem tom
  • JohnnyRicco
    #7844
    Hi! Lenne egy problémám... Valami új gond jelentkezett nálam, ami eddig még nem volt sohasem. Elmegyek Nar Shadda -ra, h megtudjam a 2 Twi'lek csajtól Atton dolgait és amikor megyek a Refugee sectorba találkozok az Ebon Hawk előző tulajával... Megtudom tőle, h van két rejtett rekesz is a hajón. Ezután lemegyek a refugee szektorba, megtörténik azt event és megtudom az infot. Megyek vissza a landing padhoz és történik ahogyan szokott, ott vannak a fejvadászok. Leverek mindenkit a hajón, beszélek a főnökkel és bármit választok miután meghal/eltűnik a hajóról a játék kifagy... Valakinek volt már ilyesmi ?
  • SiZo91
    #7843
    sötét oldalon is érdemesebb megölni; már csak az XP miatt is :) asszem, ha még be is szólsz 2000 XP :K
  • NeoMaN
    #7842
    Ez engem is idegesített, én is kinyírtam mindenkit a végén.
    :D
  • Rolly
    #7841
    thx de azóta már rájöttem hogykell: az elején a varacskos megkérdezi akarsz e vámot fizetni mondom húzz a picsába erre betojnak de akkor is leölöm csak azt a 2 őrt és a csaj már mehetett is ezen kívül az összes bolygón kivétel nélkül mindent megcsináltam (egyedül a pazakosokat nem vertem le) mellesleg énis próbáltam de a felügyelőt sehogyse tudtam megölni nem engedte meg nem is volt olyan válaszlehetőség :S de már mind1 :D
  • Szuni
    #7840
    Világos oldalon? Akkor úgyis kipucolod a tőzsdét.. szólj be a főnöknek, "halfejű"), rögtön megtámad mindenki. Azután, mikor sorban ölöd meg az őröket, egyszer csak kiírja, hogy kész a küldetés, szabaddá tetted az utat, és mehetsz a nőhöz. Én kiírtottam a másik, telepeseket szorongató klánt is, egyszóval mindenkit, így több jópontot is kaphatsz.
  • SiZo91
    #7839
    én egyszer sötét oldalon elkövettem azta hibát, hogy felküldtem a férjéhez, de utána betöltöttem szal el tudom mondani. előszőr is fel kell menn ia dokkokba és géig kell járni az össze lakást ott faszánál (fassa XD) és az egyikben lesz egy lootra nevű pasas (vigyázz ne öld meg, de úgy is megtudod csinálni, ha már halott, mert én megöltem XD :) ) mellesleg itt is van egy bónusz küldi, amikor benyitsz asszem az első lakásba van ott két alien akik valami olyat mondanak neked, amikorbelépsz hogy úgysem tudod kihallgatni őket. ezen a ponton benyomsz egy zsóló módot, és ha valamlyik társad ért a lopakodáshoz, akkor belopkaodsz a szobába és kihallgathatod őket. visszatérve a pár-összehzoós küldihez, miután megtalálta lootrát, visszamész a csajhoz elmondod neki és mindenki boldog
  • Rolly
    #7838
    jah és világos párti vagyok szal úgy kéne megcsinálni
  • Rolly
    #7837
    hi all pls valaki segítene 1 bónusz küldin a naar shaddaron? hogy hozzam össze a menekült csajt a férjével? mert az őrök csak aztmondják hogy a főnökhöz menjek de a főnökkel nemlehet csinálni semmit meg se tudom támadni mit tegyek?
  • lerboy
    #7836
    Ok. :)
  • Terminátor14
    #7835
    Természetesen minden hiba nélkül megy.
  • lerboy
    #7834
    Tervezem, hogy átállpk 64-bites Vistára, mert van elfekvőben itthon +2 GB RAM-om.

    Vista alatt elindul majd a játék?
  • SiZo91
    #7833
    szerintem is tedd azt, mert egy idő után nagyon szar a windows. nekem is volt egyszer olyan, hogy már egy ideje nem volt újratéve prgraom indításánál mindig hibát észlelt, reinstall után megjavult
  • lerboy
    #7832
    Végül is újra telepítettem a játékot.

    Így annyival jobb a helyzet, hogy ha visszatöltöm az állást, akkor már megy a játék. Egyébként most ritkábban csinálja.

    Lehet, hogy a WinXP-t is újra kellene tenni, és akor nem csinálná.
  • Szuni
    #7831
    Én egyszer láttam ilyen problémát, de akkor minden tizedik percben, amikor egy laptopon játszottam vele. A játék fullra volt húzva, bitang kis laptop volt, de amikor füst volt a terepen - képen, akkor egy pillanatra irányíthatatlan lett a karakter, majd rohangászott összevissza, aztán nem tudtam vele semmit kezdeni. Betöltésnél ugyanez, csak a játék újraindítása segített, és akkor is elszállt memóriahibával. Az első résszel is ugyanezek a bajok voltak, de ott a peccsekkel kijavítottak mindent, gondolom itt is feltettétek mindkettőt, ugye. Máshol olvastam, a játék pikkel az ATI bizonyos kártyáira, és csak az segített néhol, ha a játék indításakor feljövő menüben a grafikus beállításnál alapértelmezett, azaz 60 hertzre veszitek vissza a képernyőfrissítést. nekem ez vált be valóban, bár nem értem, mi köze van az egészhez, de nem vagyok meglepve semmin sem. Hátha valakinek ez segít.
  • Shiwo
    #7830
    persze..nem azért vettem 2 magost, hogy most vegyek mellé egy egymagost is
  • uv
    #7829
    nálam egymagossal is csinálja időnként.
    érdekes módon az első 5-6 végigjátszásnál semmi gáz nem volt, utána kezdte. ilyenkor elmentem-visszatöltöm aztán műxik rendesen. igaz nem is ötpercenként csinálja.
  • SiZo91
    #7828
    egyszerű a megoldás :) vegyetek egy kurvajó egymagos procit és levan a gond. már láttam 3 ghz-eset 20k-ért intel pentium, tudom hogy ne a legjobb de jó ez is sztem