8627
.
  • Don Load
    #2685
    Hi az lenne a kérdésem hogy valaki tud már crack-et az 1.0a -s patchhez?
  • Dnai13
    #2684
    Legalább vki írjon vmit, mert marha ideges vagyok hogy ilyen szarság miatt nem tok teloson túljutni...
  • Kabala
    #2683
    SPOILER!

    Disciple azért van ott mert ha a karaktered nő nemű akkor beáll a csapatotba...
  • Shep
    #2682
    A végén mikor a lezuhant gépből kiszálltok nektek is marhára belassul? Mondjuk marha érdekes mert 2+1 egy textúra megejelenítése nem hiszem hogy erőművet igényelne.
  • HiPPoNaX
    #2681
    Jah, ld. KOTOR1, de hat itt ez van :( (mellesleg exiled vagy, szall egyszer mar epitettel fenykardot nyilvan a multban, de milyen mar h a jedi nem maga epiti a kardjat...)
  • Dnai13
    #2680
    HI ALL! ATTENTION PLEASE!!!


    Miután leöltem sluskot, meg a sok mercenariest a czerkának, beszéltem larso-val -teloson vok- aztán lementem a dockba dumálni duros-al, aki beengedne a dockba hogy elmenjek egy helyre, de csak a fénykard hozzávalót adja oda, és nem nyitja ki az ajtót, van vmi még ami kell, vagy bug? Mert már a 2. karimmal játsza ezt el.

    Ha bug akkor mondjátok meg pls hogy hogyan lehet orvosolni.

    Előre köszi!
  • Tatyla
    #2679
    hát kiszabaditottam mégse történik semmi hiába beszélek a kormányzocsajjal...
  • franco
    #2678
    egyébként szvsz tök fasság hogy más rakja össze neked. a jedi próbák egyik utolsója a saját lightsaber megépítése
  • HiPPoNaX
    #2677
    Az elso szabadon valasztott bolygon szerezhetsz fenykardot ill. talalhatsz hozza alkatreszeket amibol Bao-Dur ossze tudja rakni.
  • woody
    #2676
    hol lehet szerezni fénykardot
  • Lacee
    #2675
    de a Jedit kiszabadítottad? ha igen, akkor meg a kormáynzócsajjal kell beszélni, és megszervezni a kirendeltség védelmét / segíteni a zsoldosoknak bevenni.
  • Tatyla
    #2674
    ezen már tul vagyok...
    és utánna találkoztam is vele a másik épületben...
  • Lacee
    #2673
    gondolom a másik épület a volt jedi-központ.

    SPOILER

    nos, ott végig kell kutatni az egészet, és az egyik szobában találkozni fogsz egy Disciple nevű hapsival (tényleg, azt nem tudj valaki hogy ő mit keres ott? és hogy kinek üzen a rövid videoban?), és mögötte fogsz találni egy datapadot egy halott katona kezében, ami leírja, hogy az itteni Jedi-mestert elrabolták a kristálybarlangba. szóval ezután futás vissza, onnantól nem mondom el a sztorit :)
  • Tatyla
    #2672
    voltam abban a lerobban épületkomplexumban,a kristálybarlangben,utközben találkoztan sokmindenkivel,majd visszamentem a másik épületbe...
  • Lacee
    #2671
    ennél kicsit részletesebben pls...
  • Tatyla
    #2670
    a Dantooinon elakadtam és már mindenütt voltam és mindenkivel beszéltem...
    [nem tud jol angolul]
  • Lacee
    #2669
    hát nem tudom, nekem 31 óra volt mindössze, és gyakorlatilag minden küldetést megcsináltam. bár lehet hogy angoltudástól/gyorsaságtól függ...
  • Kovász
    #2668
    Adjon vki lécci egy pontos linket, ahol le van irva, hogy mi a 4 különböző befejezés..
    (persze ha ide leirja vki, nekem ugyis jó)
  • Kovász
    #2667
    Hát az objektek vertex pufferelését
    Egyébként látszatra nincs semmi különbség, csak annyi, h a Dantooin nem szaggat be
  • MrDevil
    #2666
    Ez amúgy mit kapcsol ki???
  • Kovász
    #2665
    Nah, végig vittem
    Nekem 48 óráig tartott. Akik ilyen ~20 óra alatt lenyomják, azok sztem minden dumát elnyomkodnak, mert a 48 óra fele kb. olvasással telt
    Jah, és egyébként meg Kreia a végén minden karakterről és bolygóról elmondja, h mi fog történni velük a ténykedésünk hatására, bár azért vmi szép videót tényleg berakhattak volna a végére (bár ugye játék közbe is átlag 3 mp.-es videók voltak csak..).

    Jah, és 28-as szintű volt a karim a végén (16 jedi sentinel + 12 jedi swordmaster). Vkinek volt több?
  • Tatyla
    #2664
    Köszi...
    Teljes siker!
  • bigapó
    #2663
    Nekem egyszer csinált egy olyasmit, mint a Matrix-ban:) gondolom ez lenne a "blaster-lövedék kikerülés" :)) nagyon tetszett. Az tudtam, hogy kivédeni lehet (a 'la Darth Vader), de azt nem, hogy ezt így is tudjuk csinálni.
  • Lacee
    #2662
    ha megölted, akkor a dolgai között kel lennie.
  • Johnyy
    #2661
    és akor nem lehet mekcsinálllni, mert én aszem kinyirtam vagy valami roszat csináltam a droidkereskedővel :(
  • Lacee
    #2660
    SPOILER

    elmész az egyik apartmentbe, ahol a droid-keresedő van. tőle vagy megveszed vagy fenyegetésse kiszeded a névjegyét, majd vissza a droidhoz, megmutatod neki a készítője névjegyét és már boldogan jön is veled...
  • KH
    #2659
    még nem lehet leszedni, csak azt írták, hogy készül (mondjuk én is csak ezt írtam ;-) )

    lövedék visszaverés: fénykarddal, anélkül
  • dervis_
    #2658
    Eh, de közel van a Mehet! gomb a szmájlik-hoz.

    Szóval végre valaki válaszra méltat.
    A hiba tényleg csak akkor jön elő, ha félbeszakítasz egy versenyt, de onnan már mindegyiket félbeszakítottnak hiszi...
    Balszerencsémre én az már első versenyből kiléptem, mert nem jutott eszembe, hogy a bal egérgombbal kattintsak egyet.
  • dervis_
    #2657
    Végre, legalább valaki váraszra méltat.
  • woody
    #2656
    hogy kell czerkának a droidját elrabolni,mert már egy csávót is felbéreltem,adtam neki 300 creditet,de semmit nem csinál.
  • Kovász
    #2655
    Az swkotor2.ini-be a graphics settings alá írd be, hogy
    Disable Vertex Buffer Objects=1

    Nekem ez bejött.
  • Johnyy
    #2654
    és ezt honnan lehet lecedni????
    Jah! meik az a skill vagy mitoménmi ami a a fenykérdal hivatott lézerlövedékviszaverést növeli???
  • bigapó
    #2653
    próbálnám, ha már ott járnék:)) ez a bug különben csak akkor jön képbe, ha verseny közben kilépek (elsőnél). Mert Én mindig végigmegyek, ha jó az idő, ha rossz, ergo nekem nem lesz ilyen gondom.
  • KH
    #2652
    jah, az Obsidian oldalon megjelentek szerint készül a patch
  • KH
    #2651
    biztos benne van a játékban (kis leírás)
    valószínűleg valami korlátozott elérésű cucc, tuti csak Sötét karakterek kaphatják meg
  • Tatyla
    #2650
    valami tanács?
    Ati 9800Pro a kártyám...
  • dervis_
    #2649
    Eh, senki nem próbálta ki a bug fix-et?
  • Tatyla
    #2648
    ezt nem hiszem el...
    kiszálltam a Dantooinon és ugy szaggat mint az elsö rész...
    eddig meg minden jo volt és bugmentes...
  • Kovász
    #2647
    Dantooinon a volt Jedi akadémiára kell elmenni
  • Johnyy
    #2646

    akor ezt a forszot honan tudom megfindolni? Mert istennek sem találok oyat hogy force cruch