8627
.
  • bigapó
    #2725
    Szerintem, ha dark vagy akkor dark véget kapsz, nem? Mondjuk, ha Te vagy a Galaxis Ura vagy ilyesmi akkor szerintem dark vége van:)) Még nem játszottam végig, úgyhogy tippeltem.
  • Shep
    #2724
    jó nekem privátba is, csak foggalmam sincs melyiket kaptam meg olyan semmilyennek tűnt az egész.
  • Jimmyke
    #2723
    Nem kéne lelövetni a végét :)
  • Johnyy
    #2722
    Az erő húzást még 8. szitlordként sem kaptam mek :(
    Jah és szith ruhát hol lehet szerezni???, tudom hogy volt 1 tanonc ruci az elén a harbrigeren vagy min, de azt elszalasztottam :(
  • Shep
    #2721
    Honnan tudom, hogy light vagy dark endineg kaptam e? melyikben mi van?
  • Kovász
    #2720
    Don Load: az elvileg csak egy manual-al több, igazi javitás nem történt benne

    Dádé: igen (persze ha light side vagy, akkor nem lehetsz pl. sith lord, stb.)

    Dnai13: ha jobban megnézed, a file neve 1.00, nem 2.00 ahogy a gcw-n irva van..
  • franco
    #2719
    ha gonosz vagy akkor igen
  • Don Load
    #2718
    Még mindig senki az 1.0a hivatalos patch crackjéről.

    A GCW-ős 2.0 az az eredeti exehéz ven, megnéztem :(
  • Dádé
    #2717
    Üdv!Bármelyik "kasztból" át lehet váltani Bármelyik presztizs kasztba?
    (Guardian ----> Sith lord)
  • Dnai13
    #2716
    Lehet h crack problem? 2.00 nocd fixed exe gcw-ről
  • Dnai13
    #2715
    Engem is beenged, csak az ajtó nem nyílik ki. Tehát beszélek vele, odaadja a cumót, aztán klikk az ajtóra és mondja h nyek nyílik.
  • Dnai13
    #2714
    a bűnözők asszem a czerka officeban vannak ahol a főcsaj van. Üzemanyagos az sztem nar shadda. és nincs, de a gambansheen levő is jó :).
  • HiPPoNaX
    #2713
    Engem siman beengedett az urge a dokkba a siklohoz, szall nemtom miert csinalja ezt
  • Dnai13
    #2712
    Hipponax úgy láttam te már ismered eléggé a gamet, nem tudsz te se segíteni? hsz#2680
  • HiPPoNaX
    #2711
    Bezuzhatod a mar nem kello cuccaidat componentekke
  • Braveheart
    #2710
    Hali van 1-2 kérdésem:

    Mitől függ hogy kinek a képe van a főmenüben?
    Van egy olyan küldetés a Telos Stationban hogy szerezzünk új üzemanyagforást. Merre érdemes elindulnom?
    Hol van az a 2 bűnöző akiket ugyanitt kell elkapni (TSF küldetés)
    Van már magyar végigjátszás?

    Köszi a helpet
  • Dnai13
    #2709
    Sírni tudnék olyan mérges vagyok. Ha valakinek van msn-je és tudna segíteni vagy csak szándék megvan benne jelezze, vagy válaszoljon itt légyszíves!
  • Kovász
    #2708
    Egy kicsit visszaolvasni luxus? Csak mert kb. 20 hsz.-al korábban le van irva..
  • Lacee
    #2707
    és ott van rögtön utána a válasz is... visszaolvasni nem lenne egyszerűbb mindenkinek? :)

    #2655
  • Dnai13
    #2706
    Nemnem, ez a külső, nincs vmi kód amivel áttom magam teleportálni? má nagyon unom, ménem enged be ez a pöcs? illetve beenged, aztmondja...
  • Kovász
    #2705
    "Commponenct costot lehet venni ?"

    LOL

    Sztem inkább várd meg a magyaritást, ha ennyire nem tucc angolul..
  • Lacee
    #2704
    ha ez már a belső ajtó a kettőből, akkor tényleg a mellette levő konzolt kell baszkurálni.
  • mucius
    #2703
    mármint a dantooine-os 1fps-es fordulós bugra gondoltam
  • mucius
    #2702
    ugyanez van nálam is.
    nincs már vmi crackelt patch? mert a hivatalos patch nem műxik reinstall után sem
  • Dnai13
    #2701
    igen, és mondja is a duros hogy készen állnak fogadásomra, aztán klikk az ajtóra és nem történik semmi, mondja h egy közeli consoleal lehetne kinyitni... mondom köszi
  • Lacee
    #2700
    hát elvileg, ha segítettél az Ithorianoknak,akkor neked adják az ott levő kis shuttle-t, hogy a Telos felszínére vigyen. ha a czerkásoknak segítettél, gondolom ők is hasonlót adnak...
  • Dnai13
    #2699
    Szerintem már ott is próbáltam, de majd megnézem mégeccer

    edit: gamebansheen az van hogy oda kell menni ha a czerka vonalat követem
  • Dnai13
    #2698
    A 2.ba? Ami előtt az ithorian áll? Ahonnan az elején kihoztam a droidot?
  • Lacee
    #2697
    nem vágom hogy miről beszélsz... a történet szempontjából nem kell bemenned a duros őr mögé, hanem a középső hangárba.
  • Dnai13
    #2696
    MEGŐRÜLÖK HOGY NEM TOK EMIATT TOVÁBB MENNI!!!! ÁÁÁÁÁ
  • woody
    #2695
    a dantooine bolygó melyik részén lesz fénykard?
  • Don Load
    #2694
    GeForce FX 5700-eshez legújabb 71.20-as driverrel nem akar bejönni a menü a logo-k után :(( Miért?
    Reméltem hogy a patch majd javít valamit, azt próbálta már valaki?
  • Dnai13
    #2693
    Lécci valaki!
  • Lacee
    #2692
    SPOILER

    dokit úgy szabadítod ki, hogy nyomozol az ügyében. a kapitányt rá kell venni, hogy beszéljen Vakluról, visából pedig kettőt is szerezhetsz, hullákról...
  • s.0liver
    #2691
    Commponenct costot lehet venni ?
    Mert tiszta gáz ,hogy a cuccokból mindig csak 1 et csinál!
    Cell 3 as upgradeok a lightsaber-hez nél kezdődnek. :(
    Valaki?
  • Pemack
    #2690
    elakadtam onderonon, captain riiko-t hoghyy llehet lekapcsolni, dokit kiszabadítani és visa-kat szerezni? már ezeken kívül mindent elintéztem.... plízzz help
  • Lacee
    #2689
    #2655
  • Haversrác
    #2688
    Sziasztok!
    Az utolsó bolygón, a Dantooine-on vagyok! A leszálló helyen a hajó felé nézve teljesen jól pörög a játék, de ha elfordulok 90°-ot lelassul 1 fps-re!!!! Ugyan ezt csinálja, ha teljesesen lebutítom a grafikát, mitől lehet ez, találkozott valaki hasonlóval?
    Vagy van már valami új patch és hozzá való crack ?

  • Lacee
    #2687
    azt értem, de férfi karakterrel ha kimegyek a teremből, akkor bead a játék egy videot, hogy valami admiralnak üzen az ürge, hogy megtalálta az exile-t... szóval gyanús.
  • Lacee
    #2686
    nos elvileg te magad rakod össze a fénykardot, Bao-Dur csak ellenőrzi hogy megfelelő alkatrészeid vannak-e. vagy rosszul emlékszem?