8627
.
  • Braveheart
    #3205
    Spoiler

    menj vissza a kristálybarlangba, asszem Vrook ott lesz a zsoldosokkal
  • woody
    #3204
    dantooinon hogy kell bejutni az Enclave-be mert már a sublevelt már végig bejártam, a khoonda-t már elfoglalták a mercenari-k és van és az a küldetés hogy master vrook bent vár az enclave-ban.HELP!!!
  • tigeroo
    #3203
    újra elakadtam
    a taloson szépen lezuhantunk bao durral
    most elértem egy czerka "táborig"
    ahol vanegy landing pad
    nah, már megtisztítottam a military baset is, ami alatta van
    találtam vmi shuttlet is, meg egy tank droidot megöltem
    valami pass code kell, és el is mehetnék vele
    már átfésültem a egészet + megöltem a tank droidot is..
    (az ithorianok küldiéből annyi van meg, hogy azt a droidot irányítottam, azt megcsináltam, meg hogy egy csajjal a kocsmában lespannolok, és meg kell ölnöm a fő exchange-t..és kiszabadul egy ithorian) mennyi van még belőle?
  • Jimmyke
    #3202
    Öööö, értetted, hogy "Kreia" mit mondott neked? Mert abszolúte nem arról volt szó :)
  • Jimmyke
    #3201
    Én visszatöltöttem a biztonsági mentésemet, azt megcsináltam jól. (komoly dolgok előtt mindig nyomok egyet, hátha még jól jöhet, jól is jött :) )
  • HRaVeN1
    #3200
    Jah azt a bolygót én is elcsesztem :)
  • tigeroo
    #3199
    ezt a fixed exe-t tettem fel, azóta nem csinálja!!!
  • tigeroo
    #3198
    Nah, megcsináltam, a droidos "rally" elég nagy flash volt ^^,
    most ott járok, hogy csatlakozott Bao D'ur (jól írom le?!), lezuhantunk a hajóval...most valami military base-ben vagyok, a padlóból mérges gáz jön ki (deaktiváltam) és egy zöld twilek aki a czerkánál pattog...ő követ engem..egyébként ez még a talos?
    utána tényleg nem lesz olyan hogy pl. turboliftezés közben kibasz egy hibaüzenettel..?
  • Jimmyke
    #3197
    SPÓJJLER! :)

    Ejj azon a bolygón 6 órányi játékot csesztem el, mivel azt választottam, hogy a királynő ellen leszek, és a végén szívtam. Szal ha jófiú vagy, akkor támogasd a királynőt, ha gonoszkodsz, akkor ne (hogy miért a végén kiderül, nem akarom lelőni a poént :) ) Lényeg az, hogy előbb utóbb fölkeresnek, mert azt halloták, hogy kit támogatsz, adnak egy küldit, hogy bizonyíts. Majd találkozol az ottani Jedi mesterrel, megtámadnak, ekkor le kell lépni Dxunra, onnan meg kell csinálni egy másik bolygót, majd kapsz egy üzit, hogy menj vissza. Akkor két részre kell osztani a csapatod: Egyik karit akinél nagy a befolyásod választhatod, hogy vezessen egy csoportot, mivel ki kell füstölni a Sithek bázisát Dxunon (Az én csapatom vezetője Visas volt Handmaiden és Mandalore meg segítettek, könnyű volt velük :) ). Míg te meg mész segíteni annak, akit támogatsz. Kb. ennyi :)
  • Kurty
    #3196
    hogy lehet onderonon a köv. küldiket megcsinálni:
    - mester of the palace
    - a matter of leadership
    meg még a telosi - new fuel source?
    előre is köszi!
  • Adrian Graves
    #3195
    A droidot nem tudod magaddal csalogatni, amíg nem beszélsz az egyik lakásban fészkelődő czerka-technikussal, őt kell meggyőzni.

    Fénykardot legkorábban a Telos utáni első bolygón lehet csinálni.

    Fix még nincs, elvileg már dolgoznak rajta, szal valamikor meg kell jelennie. Az új helyszínre való belépés és a játékból való kilpés előtti reflexszerű quicksave orvosolta nálam a problémát, egyébként Telos után már nem csinálja, szal csak azt kell átvészelni.
  • rezsofiz
    #3194
    Hát sajnos nem tudok rola hogy lenne fix ; (
  • tigeroo
    #3193
    újratettem, hogy a savet nem töröltem semmi...kezdhetem előről..?
    mit tehetek ellene? valami fix nincs..?:(
  • rezsofiz
    #3192
    Engine bug sajnos
  • rezsofiz
    #3191
    Akkor az azt jelenti hogy még van 1 bomba amit nem élesitettél. Menj végig mégegyszer a Bomb Siteokon.
  • tigeroo
    #3190
    valaki megmondja nekem hogy ez miért csinálja ezt..? (töltés közben villan egyet a képernyő..)
  • tigeroo
    #3189
    Nah, taloson : be kellene jutnom a czerka mainframe-be vmi droit segítségével..De "nem jön velem"...mit csináljak vele?
    [az az ithorian, miután megcsináltam a küldijét adott vmi fénykard- alkatrészt..abból már lehet csinálni lightsabert..?
  • tigeroo
    #3188
    már megvan, a controll panelt kelett szébaszni, és kinyílt a zsilip
    már a citadellán vagyok, a "félreértés" után visszakaptam a fegyvereimet is..azt a csajt a Czirka árnyékában hol találom..?
    -végigjátszás nem kell, mert előre elolvasnám ^^ -
  • raptorvp
    #3187
    Az mitől van, hogy belépek a játékba New Game, beállitom a karaktert, megnézem az első videot azt kifagy?
    HELP!!!
  • Enosh Chan
    #3186
    amikor dumcsizol azzal a hk droiddal akkor mindent próbálj ki.
    ha vége a beszélgetésnek akkor is menj vissza beszélni.
    és fontos infókat kapsz majd.
    utána menj el az infókkal a attonhoz.dumálj vele.tod mit?nézd meg az rpgvaulton honlapján a végigjátszásban.
  • tigeroo
    #3185

    nah itt a kép...szal ha mégeccer beszéltem vele akkor visszaküld...de mi kell még?
  • tigeroo
    #3184
    Nah fiúk lányok, segítség kell: (Próbálom érthetöen elmondani, de ez sosem ment nekem) Még az elején tartok, ott amikor egy 'prisonert' (most nemtom a nevét) kiszabadítottam, és odament az adminisztrációs panelhez a terem elején..adott egy rádiót, én meg menjek kutassam fel a hirtelen eltünk kis droidot...
    Megtaláltam azt a HK egységet is , szal tettem egy nagy kört..visszaértem a "társhoz" aki ott áll még mindig a panelnél, de mindig vissza kellene mennem valamiért, de kifogytam az 5letekből...
    -természetesen jó oldalon fogom kipörgtetni-
  • Tatyla
    #3183
    oké kész,köszi...
  • Enosh Chan
    #3182
    Megvan minden de amikor az ithorianokat megtámadja a czerka nem tom legyűrni azokat az alakokat
    hogy kell?
    van valami izé amit meg kell csinálni?
  • franco
    #3181
    a térképen jelölve vannak a pontok. nézd meg mindet kb 5 perc...
  • Tatyla
    #3180
    és az pontosan hol is van?
  • franco
    #3179
    akkor még egyet telepíteni kell!!! ami korábban felrobbant azt!
  • Tatyla
    #3178
    itt a journal:
  • Tatyla
    #3177
    de nem enged ki...
  • franco
    #3176
    ne lámáskodj már...ha a journal entry szerint mind élesítve van akkor húzz el a hajóról
  • Tatyla
    #3175
    de mikor jelenik meg és hol?
    csak szaladgálok a hajon ide-oda...
  • rezsofiz
    #3174
    Ha megvan az összes bomba, akkor az a kapitány vagy nem tudom kicsoda megjelenik hologramszerűen és ha jol emléxem utána már csak le kell lépned.
  • Tatyla
    #3173
    oké sikerült,aktiválltam és most hova merre,mert nem történik semmi?
  • Gelli
    #3172
    kb a hajó közepén/fent van a szoba
  • Tatyla
    #3171
    kicsit érthetöbben légyszi...
  • Jimmyke
    #3170
    Ejj, gyerekek Korribanon a barlang nagyon durva :)
  • Johnyy
    #3169
    csinálni kell eggyet! van egy hey ahol van ien izé meg egy számgép! na azt bözyköld mek!
  • Tatyla
    #3168
    SPOILER!

    Miután kinyirtam a sikolyálarcost utánna hová kell rakni az ötödik bombát?
    Csak koválygok a hajon...
  • Enosh Chan
    #3167
    tudna adni valaki egy MAGYAR végigjátszás linket?
  • Enosh Chan
    #3166
    ezután hogy találom meg az ében héját?