8627
.
  • Enosh Chan
    #3165
    Valaki segítsen!!!
    a teloson vagyok és már megtaláltam az elvett cuccaimat és most értesültem hogy nincs meg az ében héja.
    valaki segítsen!!
    mit csináljak?
  • vassyg
    #3164
    mindig tanul valami újat az ember, ezt reggel ki is próbálom, kösz.
  • Adrian Graves
    #3163
    Asszem, lehet, a kardnál a kristály és a lencse is keen-ehető, ami elvileg négyszerezi a kritikus zónát, plusz ha alapból egy (vagy kettő) 19-20-as fegyvert forgatsz, és master critical strike-od van... most ki nem számolom, ahhoz fáradt vagyok, de elméletileg igen magas esélyt ki lehet hozni. De nem tudom, ez gyakorlatban is működik-e.
  • franco
    #3162
    a másik kotoros topicba írtakhoz:

    én is hardon kezdtem el másodjára, de irreális volt. látszik hogy normalra írták...pl. peragusról nem is juthattam volna ki ha nem veszem le normalra, mivel kicsinek találta a security skillemet...
  • franco
    #3161
    épp most fejeztem be. ugyebár másodjára tolom a lehető legnehezebben. hát ez a master critical strike igencsak nehézzé teszi...egyébként 17-20 critical range alá nem lehet menni? (master critical esetén eleve annyi, azán még a kard is turbózható keen-nel)
  • Adrian Graves
    #3160
    No, ma is rájöttem, hogy vaksötétben még mindig nem tudok félreütés nélkül gyorsan gépelni...
  • Adrian Graves
    #3159
    1. Egy korábbi kérdésre. A Republic Commando sokkal jobban hasonlít a Battlefrontra, lévén, hogy egy squad-based FPS, míg a KOTOR még a rossznyelvek szerint is RPG. Ugyanakkor az Commando nagyon-nagyon-nagyon rövid. Vizsgaidőszak közepén végigjátszottam egyetlen nap alatt. Bár amilyen rövid, annyira profin van összerakva.

    2. KREIA. Kreaia mindenképp meghal. "Rest now" és "Die now". Rest és Die A kettő között van egy lényegi különbség. Nyugodj vagy Halj. Az előbbi esetén... beszélj Kreia-val, és világosan láthatóvá válik, hogy az egész, az egész sztori, az összes apró tetted, Atton kiszabadításától kezdve a végső összecsapásig a kiképzésed része volt. És lévén, hogy felfedezted az elveszedd jediket, a "valódi elveszett jediket", végigcsináltad a képzést, és ezen tapasztalattal, ezen jellemmel és "világos" beállítottsággal indulsz arra az útra, amit Revan is jár (feltéve, hogy az elején jónak választottad), mindenképp a light befejezést érted el. A Malachor V meg elpusztul, ahogy el kellett volna már évekkel ezelőtt. Kreia halott, de lesz más, aki felkészíti a következő kalandorokat. Csak figyelj a szövegre, elvégre azért dolgozott a párbeszéden a stáb, hogy el is olvasd.

    3.GOTO. Goto sehol nincs, lévén, hogy őkelme maga a droid. No persze ez csak egy feltevés, de minden jel erre mutat. Egy. Goto mindig csak és kizárólag, még a cutscene-k alatt is, hologram formájában látszik. Kettő: Minden alkalommal vele beszélsz, ha a droidhoz szólsz. Három: Goto céljai, viselkedése logikus felépítettségú, túlságosan is az, gépi logikára vall, és alig hihető, hogy ilyen karakterkidolgozottság mellett ez teljese véletlen volna. Négy: Az egész hajóján fellelhető összes organizmus kibernetikus, egyetlen élő szervezet sincs rajta. "A gépistent gépek veszik körül" - Nemes István. Öt: A hologramban szwereplő figurát sehol nem látod a hajón. No nem azért, mert elmenekült, hanem mert nem is létezik. No persze mindez csak a z én véleményem, de szerintem éppen elég indok arra, hogy a fent említett feltétezést komolyan vegyem.

    4. kivágott részek. Na végre. Órák óta azzal szenvedek, hogy ráleljek a HK47 által említett droidgyár helyére, de legalább most már nem fogok feleslegesen küszködni.
  • Johnyy
    #3158
    és tudvalaki valamit arol hogy mien dolgok lettek volna elvileg beépítve????
  • SZEG007
    #3157
    nem mndegy a korhatár amit a játékra raknak, és ezért bármit megtesznek a kiadok, mégha az a játék rovására is megy.
  • Jimmyke
    #3156
    Nekem nem volt semmi problémám.
  • Deniboj
    #3155
    köszi!
  • Johnyy
    #3154
    :OOOOOO, de miért kérnek oayat ami árt a yátéknak, ez mért yó nekik?

    :(((((((((((((((8
  • Green Ghost #3153
    az interrogation chamber ékes példája annak, hogy a fejlesztők a kiadók "kérései" miatt mi mindent vágtak ki a játékból :(
    Például lett volna meg a játékban egy bolygó, ahol a HK-50-eseket gyártották, meg a játék vége is izgalmasabb lett volna...
  • Johnyy
    #3152
    egy uyab negatívum hogy nem lehet leszámolni vagy havernak titulálni gotot! :(
  • Lacee
    #3151
    gotot nem fogod megtalálni sehol, csak hologram formájában volt jelen eddig is mindenhol. az interrogation chamber szerintem nem szolgál semmire, nyugodtan mehetsz innen!
  • Deniboj
    #3150
    Persze, a videó ott van, hogy lövik a hajót, de számomra teleslegesnek tűnik pl. az interrogation chamber, biztosan kell lennie valami funkciójának, nem? Meg miért üres a híd? Nem ott kéne lennie Goto-nak?
  • Zsolo007
    #3149
    megnéztem a végigjátszást, az azt írja hogy attól függően hogy megmentem vagy megölöm kreiát, kapom a jó vagy a rossz befejezést.

    Ezt írja szó szerint:
    "Once beaten you can decide whether to save her or kill her. Be sure to ask
    about the Future either way, to learn what happens to everyone after all
    this is over.

    Based on whether you kill her or not, you get the light or dark ending."

    Namost én ezt úgy értelmezem hogy megmentem vagy megölöm ettől függ hogy jó vagy rossz befejezést kapok. A gond az hogy végén akármit mondok neki végül 2 lehetőség marad: a rest now....., meg a die now.... és mindkettőre meghal, és mindkjettőre a rossz oldal befejezését kapom......
  • Zsolo007
    #3148
    Volna egy nagy kérdésem:

    SPOILER!!!!!!!!!

    Most fejeztem be a gémet (máér vagy 2 hete megtehettem volna de nem volt kedvem legyakni Kreiát :) ) és a végső videó szrint Malachor 5 elpusztul. Namost előtte beindítottuk azokat a Mass SHadow Generátorokat vagy mi a fenéket, ha jól emlékszem akkor bao-dur azt mondta hogy ha azokat beizzítjuk akkor az visszállítja a bolygót vagy mi. Namost ezt hogy lehet megcsinálni, mert amikor a droiddal voltunk úgy lett befejezve a dolog hogy várják a parancsot arra hogy mi legyen. Szóval hogy lehet megoldani, hogy bekapcsoljam a generátort?

    Mert megölöm keriát és utána dumcsi aztán videó és vége.......
  • Johnyy
    #3147
    meny a hayódra és lépy le mert lelövik a hayüóT!
  • Deniboj
    #3146
    Sziasztok!

    Visszaolvastam, de megoldást mégsem találtam a problémámra. Goto's yacht-on vagyok, levágok mindenkit, híd üres! Nem baj, elszökött, gondolom. Megyek vissza a hajómra, hát ott valami droidot adott Goto, közben nem is tudom hogy került oda. Van egy interrogation chamber, ami üres, de ki lehet kapcsolni a pajzsot.

    Mit csinálok rosszul szerintetek?
  • Johnyy
    #3145
    felrakods azt a drivert amit a kárnyához attak, cd, fügetlenül averziodtól.... szal régebbi driver
  • Risu Führer
    #3144
    hé nekem valami baj van a kotorral!el kezdett a kadni a dantooinonaz mondta egyik haver hogy ezt lehet valamivel orvosolni!valaki küldöj valami tippet!
  • csabóca27
    #3143
    Star Wars Knights Of The Old Republic II-t szedjem le vagy a Star Wars Republic Commando-t?Melyik hasonlít inkább a SW Battlefrontra és melyik miről szól,hol játszódik?Légyszives segítsetek!
  • rezsofiz
    #3142
    : ((
  • Braveheart
    #3141
    Nálam sajna nem oldotta meg. Kezdetem előlröl az egészet, rohadt idegesítő.
  • KH
    #3140
    valami már itt is van...
  • rezsofiz
    #3139
    Nekem is volt ilyen, nálam egy egyszerű gép restart megoldotta.
  • Green Ghost #3138
    már le lett irva a forumban, de mégegyszer: Ha vkinek beszaggat dantooinon például, akkor meg kell nyitni jegyzettömbben a swkotor2.ini-t és Graphic options alá kell irni, hogy
    Disable Vertex Buffer Objects=1
  • Green Ghost #3137
    végigjátszás
    ne ijedj meg az xbox feliratoktól, a végigjátszás a pcgame-hez is jo
  • McHaals
    #3136
    de még magyarul sem igazán tud :)
  • Enosh Chan
    #3135
    na valaki?
  • Braveheart
    #3134
    Basszus, 1 órányi játékidőm veszett oda, mert ez a szar nem tudja visszatölteni a savemet! Hihetetlen, kezdhetem előlről az egész Queen Tailia-s részt! Ilyenkor megy el a kedvem mindig a játéktól.
  • Enosh Chan
    #3133
    Tudna adni valaki egy végigjátszás linket?
  • Enosh Chan
    #3132
    most vagyok az ebon hawkon ahol 25 sith katona
    azután mi jön miután kinyírtam a katonákat?(kéne egy kis spoiler)
  • vassyg
    #3131
    Akkor te még jól jártál, nálam Dantooinenál olyan szinten beszaggat a játék, hogy öröm nézni. Amint kilépek a hajóból egyszerűen megmozdulni se tudok és minegy hogy 800*600 low vagy 1600*1200 high a felbontás, nincs különbség.
    Tegyük hozzá hogy pl, a hl2 vígan fut ugyanezen a gépen, szóval én se értem hogy mi van.
  • Tatyla
    #3130
    köcce...
  • bigapó
    #3129
    Egyébként tényleg változik a külső, ha dark-osra vesszük a figurát?
    ja, és az "öreg hölgy" mindig hozzáfűz valami okosat az adott témához? mert már kezdem unni és el szeretném küldeni melegebb éghajlatokra, de ez nem illene egy "fél-Isten" Jedi-hez ugyebár:))
  • HiPPoNaX
    #3128
    olvass mar vissza, 250szer le lett irva a megoldas, ill. vegigjatszashoz link...
  • franco
    #3127
    #3057

    igen, olvass vissza
  • Tatyla
    #3126
    SPOILER!

    a nar shaddan a kis robottal (tudom olvassak vissza) ki kell nyítni valami kodolt ajtot,megoldás?