8627
.
  • Rambo 20
    #3245
    JAjj mber a missile baynél miután kinyírtad a főgonoszt persze ott van egy ilyen kis sárga panel mint sok más helyen csak itt használni is lehet és ott van valami FELNYITNI A MISSILE AKÁRMIKET.
  • woody
    #3244
    de mikor rákattintok a missile bay-re,kiír vmi hülységet
  • Jimmyke
    #3243
    :D
  • Rambo 20
    #3242
    KÉT INFÓ!!!

    A FORCE CRUSH KÉPESSÉGET A JEDI ENCLAVENEL LEHET MEGKAPNI AMIKOR KINYIRTUK A JEDI MASZTEREKET ÉS ODAMEGYÜNK!!(SÖTÉT OLDALON PERSZE)
    Ha a Sith Lord Preztizst [Mégmindignemtomkimondani] választjuk akkor meg a főmenűben is villogtathatjuk önmagunkat.[Automatán odatesz]
    Avagy ott leszünk Darth Sion meg ilyesvalakik helyett.Buli:)
  • Jimmyke
    #3241
    Bemenni a torpedó bay-be és lenyúlni a robbanófejet
  • woody
    #3240
    itt
  • woody
    #3239
    mit kell csinálni
  • Jimmyke
    #3238
    Bao-Dur épített valamiféle Mass Shadow Generator-t (asszem azt), azt bekapcsolta és összezúzta kicsit a bolygót (ezt kell aktiválni Remottal). Én ennyit vettem ki belőle :)
  • Jimmyke
    #3237
    Első rulez! :)
  • Johnyy
    #3236
    utolsó rulez!!
  • Jimmyke
    #3235
    Jah, akkor: Revan jó volt Te is jó vagy, Revan rossz volt Te jó vagy
    Revan Jó volt, Te meg rossz, Revan gonosz volt Te is.
  • Johnyy
    #3234
  • Adrian Graves
    #3233
    A francba! Épp ebben a percben égett ki az asztali lámpám, olyan szintű frász jött rám, mint ha egy sith próbálgatná a choke képességét rajtam
  • Adrian Graves
    #3232
    Elvleg négy, attól Revan múltbéli és az exile jelenlegi jellemének adott kombinációihoz mérten. Bár, még a fejlesztés stádiumában lehetett hallani olyat is, hogy nyolc lesz, stb. Lehet, hogy van még olyan pont a sztoriban, ami jelentősen befolyásolja a jövőbeni eseményeket, nem tudom.
  • Jimmyke
    #3231
    Kis Spoiler!

    Tuti, hogy 4 féle befejezés van? Mert nekem is elég zavaros, mert szerintem elmegyek Revan után az ismert univerzumból :) Legalábbis ilyesmit mond "Kreia".
  • Jimmyke
    #3230
    Én nem szeretek gonoszkodni. Távol áll a jellememtől. :)
  • Jimmyke
    #3229
    Nem neked szólt, valahol 1 oldallal hátrább :)
  • Rage47
    #3228
  • rezsofiz
    #3227
    Hát ha az ember otthon van a szerepjátékok világában akkor néha összekevei a kifejezéseket :)
  • Johnyy
    #3226
    rendi vagy! amúgy sztem egy warezel is magoldhatnád, vagy torentel.. :)
  • franco
    #3225
    mivel jó kedvemben vagyok ha dobsz privit megoszthatom. 1 északa altt lennvan
  • Checkerboy
    #3224
    Nem is kérdezem meg miért ...
    De azért azt a két Gb "Kotor2"-t letöltöm már 22% letöltött ;)
    és nekem KELL ez a játék!!!!!!!
  • tigeroo
    #3223
    én? simán
    első RPG-m a kotor1 volt, de nagyon elfelejtettem , újra meg kell szoknom..!
  • Adrian Graves
    #3222
    "Öööö, értetted, hogy "Kreia" mit mondott neked? Mert abszolúte nem arról volt szó :)" Mármint ha engem kérdezel, akkor igen. Revan light/férfi, új karakter light/férfi, végig a világos oldalt követve. Lehet, hogy valahol eltértünk, de hogy nekem mit mondott, azzal tökéletesen tisztában vagyok, szerénység nélkül vágom az angolt. Lehet, hogy más a befejezésünk (elvégre itt végre már nem csak kettőből táplálkozik), vagy hogy másként értzékeljük ugyanazt a történést. Feltéve persze, hogy az adott kérdés nekem szólt.
  • Adrian Graves
    #3221
    Nagy Bada Bumm, az volt
  • maxius
    #3220
    Én 2 mapnyira vagyok a 2dik befejezésemig...de a Malachor V elég unalmas rész...mész oszt ősz...
    Télleg vki megértette hogy mi volt ott? Nagyrészt értam, hogy sokan meghaltak meg minden...de pontosan mi vólt ott?
  • franco
    #3219
    érdemes eltolni darkon. teloson pl nem is nagyon volt ismerős küldim a shuttleig. teljesen más élmény
  • Jimmyke
    #3218
    A Dark Side végigjátszás meg nem az én műfajom... Na asszem előveszem az 1 discjeit
  • Jimmyke
    #3217
    Ehh, én is végigvittem. Most várhatunk a 3-ra... Ezért megérte várni egy évig, remélem, hogy nem okoz csalódást a következő :)
  • Braveheart
    #3216
    ja igen, erre nem figyeltem :)
    azért mondtam guardiant mert alapban guardian presztízsosztály a weapon master
  • Tatyla
    #3215
    Na én is befejeztem a jó oldalon mint Jedi Guardian és Jedi weapon master...
    és pedig nem is tudok olyan jol angolul...
  • franco
    #3214
    tehát weaponmaster:)

    egyébként elsőre én is így toltam. szvsz ez a legkiegyensúlyozottabb párosítás
  • Braveheart
    #3213
    Kifejezetten jó karakter volt, medium fokozaton egyetlen helyszín sem okozott nagyobb gondot, és elég sokmindenhez értett, a guardian pesztízsosztály miatt jól tudott harcolni meg értett a számítógépekhez és a securityhez is.
  • franco
    #3212
    sentinel és guardian? érdekes gáma lehetett a tied...
  • Braveheart
    #3211
    Na én is végigvittem a jó oldallal :) Lvl12 sentinel lvl15 guardian
    bevallom kissé látványosabb befejezést reméltem
    most jön a sötét oldal :)
  • Gnome
    #3210
    "varázslat"?..."mana"? pfff:P...látszik, hogy nagyon otthonvagy az SW világában
  • Johnyy
    #3209
    dc-ről az életbe le nem fogod szedni :)
  • Checkerboy
    #3208
    Sziasztok
    Van vki aki dc++ töltötte le ezt a játékot? Mert ha igen akkor lééci mondjátok meg hogy ment-e vagy hogyha igen kitöl töltöttétek le stb. Tudom egy ilyen játékot meg kell venni de mégis ;)
  • tigeroo
    #3207
    még valami: tudom hogy robotok ellen flurryt a legjobb használni, de emberek ellen mit használjak?? varázslatra nem számíthatok, hamar lemegy a mana xP
    de nemigaz hogy egy mandalorian veterannal fél óráig küzdök (flurryt zsigerből kivédi, néha bekapja...)
  • tigeroo
    #3206
    ejbazmeg. ugyan ott vagyok...nah a taloson a military baseben , találtam egy másik shuttlet is (bennt a hangárban) már csak kellene egy pass + kinyitni felettünk a hangárajtót valaki mondja el lééci, így is vesztettem 2órát az újrakezdéssel:DDD /kinyirtam bennt mindenkit/