8627
.
  • N1ggA
    #3805
    IGEN BAZDMEG MEGVAN AZ A KI*SZOTT HOLOGRAMM ÜZENET, NE MEGYEK EGYEDÜL A JERKJERKTARRBA: :D:D:D:D
  • N1ggA
    #3804
    Goto hol van?
  • Dave77
    #3803
    Türelem, nekem az az első bolygóm és harminc óra játék után még mindíg ott vagyok...
  • tigeroo
    #3802
    elég dúrván változik a skinje a sötét karimnak!!!
  • tigeroo
    #3801
    jah van egy pazaak bar, ahol a 'jelszót' kérik..ott vmien denevérszerü gyík elmondja kis creditért, + pénzért terjeszt rólad valamit :D
  • N1ggA
    #3800
    Most elég bénának fogok tűnni, de mondasz pár mellékküldetést, néhányat megcsináltam a refugee-knál, megöltem squestet v. kit, kiszabadítottam a kiscsajt aidaa-t v. kit, és midnenki kér vmiu hülyeséget, hogy keressek pilótát, meg a hutt kéri, hogy vmi Goto, de ezek hol vannak??
  • Jimmyke
    #3799
    Fogadjunk, hogy HK mester megint, mint az 1 ben :)
  • Jimmyke
    #3798
    HOGGGY?! :) Kinél?
  • Jimmyke
    #3797
    Na nekikezdek egy Consularnak (Light Side Only :) )
  • tigeroo
    #3796
    igen? gyá hogy?:D
  • Johnyy
    #3795
    aNNYI HOGYHA VEN KADVED AZ EBONRÓL BEUGORHATSZEGY SZIMULÁCIÓBA ÉS LEÜTHETED SITHLORDOKAT
  • tigeroo
    #3794
    hát igen, készülnek az első modok a KOTOR2-höz is (Mint az 1-ben a mission jedi mod, stb)
  • franco
    #3793
    wtf

    asszem magyarázatra szorul...(linket is elfogadunk)
  • tigeroo
    #3792
    csináld a mellékküldetéseket, majd atton szól, hogy kaptál egy hologrammot...megnézed, és menny EGYEDÜL a jek-jek tarrba (mérgezett levegő van bennt, biztos megtaláltad már..) a többit hozz a sztori..
  • tigeroo
    #3791
    ő nihilus 'tanítványa' ő alapból sith, de egy egyszerü párbeszédsorral átállíthatod jedivé:)
    ha sith akarsz lenni /vagy és ha a párbeszédeknél megjelennek ezek, akkor használd őket: get away from my way, you prepare to die és hamar a sötét oldal rabszolgája leszel :P
    én lvl 8 vagyok, és félúton vagyok mosma a semleges- sötét oldal között :D
  • N1ggA
    #3790
    Nem hiszem, azokat nem csináltam meg. A koldusok küldetéséről nem is tudok, a Huttal meg beszéltem valamit, de a küldetést nem csináltam még meg.
  • Johnyy
    #3789
    yah méc viszafele a dokban aszem és mayd leszólít vagy a vuki vagy mira!

    csak gondolom hogy a koldusok küldiet már megcsináltad, meg a hutét is meg aki a dokk közepén áll annak is mert ahoz kapcsizik vagy sok a szálíókból meg a koldusoktól is!!!! vagy kik zok
  • N1ggA
    #3788
    Szevasztok!

    Biztos, hogy többen megkérdezték már, de most nincs kedvem 50 oldalt végignézni. Kérlek valaki mondja el a "Naar Shadaa"-t onnantól, hogy visszajöttem a hajóról és megültem sok ellenséget. Mit kell itt csinálni, mert a faszom kivan hogy nem tudok továbbmenni
  • Johnyy
    #3787
    nekem sem! csak egy kicsit megfűszereztem meg tetem rá egy kis kecsöpöt és lett!!!!
  • Johnyy
    #3786
    háya!!!
  • woody
    #3785
    nekem ilyen nem volt
  • woody
    #3784
    megölöm kreiat és itt a vége?
  • Johnyy
    #3783
  • Johnyy
    #3782
    HA még csak a a dantoinon voltál akor feltétlen az oderonra meny! vagy a nar shadarra! nem nehéz amúgy csak ha sit vagy nem kell mindenkinek beszóllni, rendesen kell kegyetlenkedni!meg hát tatoin??? hát.. nem is tudom.....
  • Johnyy
    #3781
    Sitté!!! de yedivé is átál tök könnyen!!!!
  • Johnyy
    #3780
    Ya és nihi meg csak 1 kardot tud használllni kétkézzel!!!!
    de ultratép!!!, ravennel ott volt taliyuk ;)
  • Shotogan
    #3779
    És a csaj aki az Ebon Hawk-on várt rám?Ő nem számít Jedi-nek?Vagy majd vissza áll régi mestere mellé? Segítettem a városnak,de nem adott mellé a Vrook mester.Nemtom Nar Shadda-t úgy tudom elképzelni,mint Tatooine-t és elég bonyolultnak tűnik,mert mindenki itt akad el,úgyhogy lehet,hogy inkább a Korribanra megyek?A Handmaident hogyan képezzem Jedivé??
  • tigeroo
    #3778
    hozsináltad?:o
  • tigeroo
    #3777
    nekem: dantooine>>nar shadda >> korriban >> onderon (Dxun)..
    sztem az onderont mindenképpen hagyd utoljára,legalábbis míg rajtad és kreileán kívül nemlesz 2jedi a csapatban (Handmaichent addigra képezd jedivé, vagy attont..hidd el, fognak kelleni)
  • tigeroo
    #3776
    ha a várost megsegídet vrook master ad egyet mellé ;)
    nekem úgy volt
  • Shotogan
    #3775
    De akkor melyik bolygóra menjek szerinted?
  • Johnyy
    #3774
    Nem nehéz! de sztem koribant a végére hagyd! úgy yön yól ki a történetbn is!
  • Shotogan
    #3773
    Na,végignyomtam a Dantooine-t,nem volt annyira nehéz.Készítettem magamnak fénykardot, de kétágút,mint amilyen Darth Maulnak volt az 1. részben,csak zöld színűt.Egyébként valaki azt írta,hogy ha ügyes vagyok akkor egyet készítek és egyet szerzek.Nem voltam ügyes,de hogyan szerezhettem volna?Most szerintetek hova menjek?A Corriban mennyire nehéz?
  • Johnyy
    #3772
  • Johnyy
    #3771
  • Johnyy
    #3770
  • tigeroo
    #3769
    nah újrakeztem..
    (nő) jedi consular+dark side..peragus mining tunnelsnél vagyok..
    csakhát újra kivágott:D lvl 3-vagyok és villámozok! LoL...
  • tigeroo
    #3768
    mentem csáv:D
  • tigeroo
    #3767
    elég bruteszul néz ki..
    lehet énis nekikezdek sithként
  • franco
    #3766
    aztakurva...