9559
  • z0ty4
    #9399
    Azt sajna de nemlehet.Más?
  • Tes Parker
    #9398
    Sziasztok!Végre megvettem a gamet nagyon zsír.De lenne egy kérdésem.Ha lehet akkor hogyan kell bekepcsolni az abalaktörlőt feltéve,ha belehet kapcsolni?Előre is Köszi a Választ.
  • valaminick
    #9397
    hello szerintem fennt a FAQ -ra kattints és ott le van írva minden
  • idt103
    #9396
    Hello mindenki!
    Lécci valaki segítsen! Letöltöttem a játékot de nem tudom elindítani! CD kulcsot kér meg CD-t is! Szedtem mrá le valami StarForce progit is! Egyszerűen nem értem hoyg mi micsoda és hogy miért kell! Valaki segítsen hogy hogyan indítsam el a játékot, mert lassan megőrülök!
    Előre is thanks!
  • z0ty4
    #9395
    örölünk

  • AlieN911
    #9394
    megvan.. reggeltem ujjat..
  • AlieN911
    #9393
    ezt nem hiszem le.. elfelejtettem a kib. kodomat és nemtudom belépni!! és nem is találok olyat h. "elfelejtette a jelszavát.." HELP PLS!!!
  • Csiaki
    #9392
    Így van!Ameddig bírja a vinyód hellyel annyit.
  • Tes Parker
    #9391
    Köszi Csiaki a választ már alig várom,hogy játszak vele.Ja és még annyi lenne a kérdésem,hogy bármennyi módot,autót,pályát lehet berakni?
  • Csiaki
    #9390
    Nem cseréli le hanem új autók, modok, bajnokságok, pályák lesznek!Legtöbbje a Szimuláció rész alatt lesz elérhető!
  • Tes Parker
    #9389
    Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy nelem még nincs meg a game majd csak a jövőhéten veszem meg,de már töltöm hozzá a módokat,szkineket,új autókat szóval az lenne a kérdés,hogy ha felralom ezeket a játékra akkor lecserélnek ezeke valamit vagy egy teljesen új kategória jelenik meg a játékban mármint úgy értem,hogy pl. az NGT-t nem cseréli le a Ford Capri mód hanem új bajnokság jön létre?Előre is Köszi a Válaszokat.
  • AlieN911
    #9388
    Oksa akkor semmi gond nem lesz:) Hajráááá!!!
  • Tes Parker
    #9387
    Köszi a választ AlieN911.Nincs rajta mert letöröltem+ visszaállítottam a rendszert úgyhogy még csak maradványa sincs rajta.
  • AlieN911
    #9386
    Üdv!!
    Semmit nem kell vele baxakodni:) csak sztem a tört ne legyen a gépen sehogyse!! Énis igy voltam.. csak nekem elindult régen:) Megvettem (én még 8k ) csak én full szüz WINre raktam, mert pont akkor raktam ujra:)
  • Tes Parker
    #9385
    Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy én még csak a demóval játszottam mert nekem a nem eredeti német verzió van meg és sehogy nem akar elindulni pedig a Regeditben mindent úgy csinálok ahogy kell mindent a leírás szerint,de mégis kéri a CD-t a cd kód beírása után.Úgy döntöttem,hogy megveszem eredetibe mert Egerben 3990-Ft az ára és csak annyit akarok kérdezni,hogy ugye az már eredeti ott is kell-e a regeditben piszkálódni vagy csak felinstallálom és indulnia kéne?Előre is köszi a Válaszokat.
  • Me Ga
    #9384
    Sziasztok!
    Tud valaki nekem ÉLŐ linket mondani a GTRManager progihoz? A GYIK-ban lévő nem megy...
    Köszi.
  • Alexease
    #9383
    Banner alatt a link! http://gtrgyikhu.uw.hu/index.html
  • Sunyi RóKA
    #9382
    Hello mindenkinek
    Valaki el tuggya nekem mondani hogy tudom elinditani a gamét?




    [email protected] Ha valaki segitene Elöreis köszönöm
  • Duddits
    #9381
    Valamelyik nap volt a Fókuszban is.
  • Alexease
    #9380
    Silver Sting;) A Bovi motorsport fejlesztette ki, eleg bika:) Nekem tetszik. Ket 24 oras versenyen is indulnak majd vele.

    http://hvg.hu/cegauto/20060428silversting.aspx

    http://www.nice.hu/index.php?action=fullnews&id=184815&category=176&category_name=auto

    http://www.uno.hu/news/story/205454
  • K.András
    #9379
    Jo munkához idö kell :D, képet tudsz mutatni esetleg, mert én még a történetröl sem hallottam!
  • K.András
    #9378
    Szoltam nekik, hogy olyan bannert csináljanak ami különállo, hogy ilyen formán ki lehessen linkelni :)
    /persze vicc/
  • Duddits
    #9377
    Magyarok is csináltak egy sportkocsit. Bovi a neve, és csaknem 9 ávig csinálták. Ezalatt az évek alatt mindössze egy kocsit sikerült csinálniuk, bár gondolom, az fullos... :-)
  • z0ty4
    #9376
    nem pénz érte

  • K.András
    #9375
    Off:


    Ascari KZ1, 500 lovas csodamasina alig 90 millio forintért :D
    On...
  • z0ty4
    #9374
    Magyar szerverek csak jelszósak vannak, pl. gtr-masters

    Magyar akkor van ha csinál vki 1 szervert.
    Véleményem szerint ha te csinlsz 1 szervert 5-6 ember lagg nélkül lehet rajta.

  • Duddits
    #9373
    Magyar nem nagyon. Külföldiek jók.
  • kaszacska
    #9372
    Es magyar szerverek is vannak? A kulfoldieken milyen a ping?
  • Duddits
    #9371
    Új banner! Ye!
  • kingx
    #9370
    Hello!

    Valakinek sikerult elinditania a gtr-et xp64-en?
    Ha igen akkor arulja el hogyan.
  • z0ty4
    #9369
    van vagy 30 amire bemetesz

  • mrsix
    #9368
    Yehhhh,megy a Game nagyon komoly.:)
  • kaszacska
    #9367
    Udv!
    Azoktol kerdem akik erdetiben nyomulnak hogy van-e nyilt szerver amit lehet hasznalni? Magyar/kulfoldi?
  • K.András
    #9366
    Figyu, nem kell se törölni se ujrarakni ha megvettétek az eredetit, egyszerüen csak rányomsz a multiplayer gombra és beirod a serialt, onnantol kezdve megy mint eredeti!

    MRsix: regeditben megnyomod a ctrl+F kombináciot és ott beirod, hogy GTR törlöd a dolgokat utána beirod hogy simbin és ha talál törlöd azokat is...
  • mrsix
    #9365
    Azt szeretném kérdezni,hogy ha volt már fent a GTR,akkor a regeditben hol tudom kitörölni a Serialt,amit megjegyez?
  • z0ty4
    #9364
    hi....

    4000ft a Cora-ban a Gtr....

  • Duddits
    #9363
    Elöszőr ha elmondod mi a hiba...
  • mrsix
    #9362
    Váhhh nem hiszem el,megvan eredetiben és most ez sem akkar elindulni.Pedig a ware-est felse raktam.Szoval nem tom mi a Hiba.Várom a tanácsokat.Köszike
  • DarkCruiser
    #9361
    :D
  • Duddits
    #9360
    Hát jó...