9559
  • Alexease
    #9439
    KabelTV szolgaltatotol fugg, naluk kell erdeklodni.
  • Prézli
    #9438
    Megvan a GTR szal jogosan írok ide de engem konkrét az AB Moteurs érdekel:
    Kérdésem az h mihez jár, vagy hogyan lehet megszerezni ezt az adót?
    Voltunk osztálykiránduláson és ott volt AB Moteurs(Dijon Prenois-Porsche futam)
    de a hülye osztálytársim a pólyásoknak való foxkids (vagy mi a sz@r-t)
    nézték és csak vége fele tudtam nézni a Clio kupát :D
  • LeePí17
    #9437
    hm..
    thx az infot!
  • lac coo
    #9436
    Lehet , hogy 407-es, de lehet hoyg 6-os, de az AB Moteuors-on szoktam látni kupát ráadásul dízel! :))))

    De asszem új 406-os....
  • Alexease
    #9435
    Nem tudok rola hogy lenne. Arrol sem hogy versenyeznek valahol vele. Meg Vatanen ment egy 406-sal, de az rally volt;))
  • LeePí17
    #9434
    Hi All!

    keresek Peugeot 406ost.
    létezik a GTRhez egyátalán?
    szétnéztem kb 100 oldalon de nem találtam:(
    ha van aki tudna azt megköszönném :D
  • Lui76
    #9433
    Én is akartam vasárnap menni azon a nyílt versenyen délután akkor jelentkeztem az oldalon de a versenyig jelszót már nem kaptam mailben, pedig csak 9-kor
    kezdték így sajnos még most sem tudtam magam megmérettetni :(
  • Taky76
    #9432
    Sziasztok!

    Általában milyen %-ban állítjátok a kormány, gáz és fék érzékenységet? (itt az aktív játékosoktól kérdezem!!!)
    Egy kezdő GTR játékosnak mit ajánlotok?

    Kösz a válszokat!

  • sammie
    #9431
    ha sokat szívat itt is az lessz a vége
  • zoolee
    #9430
    Ehh....
    Az elég jó.
    Azon már kéne mennie.
    Nekem 1 szer volt ez akkor nem a gép miatt volt mer AMD +3700 mhz és egy sima 6600 -as.
    A megoldás nállam, újra az egéssz winfos -t
    .
  • sammie
    #9429
    Barton 3000, NF7-s, 6600GT
  • Kaszi46
    #9428
    Gondoltam szólók, a faq-ot véletlenül letöröltem, biztonsági másolat nincs belőle.
  • Laceee
    #9427
    intel ? akkor lehet a HT miatt
  • sammie
    #9426
    Hi! Ma megvettem az eredeti gémet, hazaér, install, ujraindul kódbeir, majd proci 100%-on géplefagy, de miért? Előtte soha nem volt tört változat fenn, kétszer uninstall, install, ugyanaz, járt már így vki??
  • Piski
    #9425
    Június végétől indul a bannerek között is megtalálható GTR-Masters liga nyári futamsorozata, toborzó jelleggel, minden héten lesz egy nyílt, tehát teljesen ingyenes futam.A dolgok menetével kapcsolatban az odlal FAQ részében mindent megtalálsz, ha mégsem, írj a fórumba és biztosan választ kapsz a kérdésedre.Szeretettel várunk!
  • supra
    #9424
    köszönöm a választ:) Rendes vagy!! Már megvan a kormány is.....
  • zoolee
    #9423
    Na xal 12 / 5 vagyok .
    Amióta meg van a gém azóta manuális váltóval megyek .
    Eleinte minden segítság be volt kapcsolva de most már semmi sincs.
    Ha álmos vagyok akkor is csak médiumra rakom akipörgés gátlót és nem autómata váltózok.
  • b-type
    #9422
    alegegyszerűbb ha eredeti a játék, és ráböksz a menüben a multira, akkor kilistázza neked hogy milyen online játékok futnak, ..vmelyikbe becsatlakozol..amelyik nem jelszavas.
    Ha nem eredeti, akkor is van asszem ip alapú elérés...talán, de ezt nem tom pontosan.
    Ha komolyan akarsz futni akkor pedig a banner-ban van ligaelérés.
    Mivel ez a játék a szimulátorok közé tartozik, ezért általános elvárás a kormány, annélkül inkább akadály leszel mint versenytárs,...még akkor is ha gyesek azt mondják hogy ők virga módon bánnak a bill-l.
    ..szal ha van kormány, akkor pedig érdemes minnél szimesebbre venni a figurát, és fokozatosan, vagy nagy levegővel az összeset, de kikapcsolni a vezetési 'segítségeket'.
    hajrá :)
  • supra
    #9421
    azt akartam mondani, hogy szeretnék valakivel/valakikkel játszani, gondolom ezt online kell...hogy lehet?
  • supra
    #9420
    25 vagyok és nem a számítógépen nevelkedett monitorfüggő emberek közé tartozom...Azt sem tudtam 13 évesen mi az a PC, most is csak fél éve van igazi, komoly gépem, de nem hiszem, hogy ezért bárkit is le kellene nézni.....
  • z0ty4
    #9419
    hmmm...

    fogalmazd ujra pls
    ebböl semmit nem érteni....

  • zoolee
    #9418
    Auto. váltó ???
    Ember te hány éves vagy ???
    5-6.
    Én 12 /5 vok és amióta men van azóta manuális .
    Én úgy tanultam meg bene manuzni,hogy eleinte fullon a kipörgés gátló most teljesen offon áll.
    Monnyuk ha álmos vagyok medin van a kipörgés gátló de akkorsem auto váltózok.
  • supra
    #9417
    szeretném megvenni a játékot, de mindenképp online szeretnék játszani, nem a hülye géppel.....Le tudná vki írni, hogy hogyan kell, mert nagyon nem értek hozzá:(((Vagy nincs kedve vkinek játszani még?
  • Alexease
    #9416
    Sajnos nem, mert mar uninstallaltam egy ideje;)
  • supra
    #9415
    köszi, meg tudnád nézni nekem? Kicsit béna vagyok még a manuálhoz:((
  • Alexease
    #9414
    Nem tudom, de szerintem ember nincs, aki automata valtot hasznalna verseny autoban:))) En el tudom kepzelni hogy nincs, bar sose probaltam...
  • supra
    #9413
    sziasztok! Letöltöttem a demót, de hiába állítom be automatára a váltót, csak fölfele vált magától lefele nem...Ez a teljes játékban is így van??
  • AlieN911
    #9412
    nincs mit:) ha tok segitek:) ***#9410 inhlis -> inglish
  • mucius
    #9411
    óóó isten vagy. thx!! olvastam valahol hogy Zolner Gyuszi által van vmi magyarítás. remélem a rádióban nem az ő sipítozó transzvesztita hangját kell hallgatnom. :D
  • AlieN911
    #9410
    üdv! van magyar pitrádijo:) inhlis..
    hun..
  • mucius
    #9409
    hali!
    sikerült német verziót beszereznem a játékból. az lenne a kérdésem, hogy valahogy megoldható-e, hogy a menün kívül a teamradioban is angolul jöjjenek felém az információk (menüangolosítást már találtam, dehát az édeskevés).
  • b-type
    #9408
    Lan-ban sztem nagy pálya lenne.
    Minden más esetben csak szerverre mennék, mégha fizetős is.
    Ott a HgtrM a banner-ban, ne gatyázzatok sztem.
  • zoolee
    #9407
    Szerintetek érdemes a gameben a multi részben ilyen házi bejnokságot rendezni , mert itthon vagyunk 2 -ten meg még 5 hverral versenyeznénk az úgy jó ???

    Csak azért mert nem szeretnék 2 hét miatt 5 rúgót fizetni 1 szerverre.
  • Csiaki
    #9406
    Azoknak akik a szimulátor részén kergetik 1mást!Gondolkozz 1 kicsit.
  • Tes Parker
    #9405
    Köszi a Választ Alexease.Akkor inkább a hálóban játszóknak?
  • Alexease
    #9404
    A kiegeszito palyakat, autokat, modokat nem az arkados kozonsegnek szanjak.
  • Tes Parker
    #9403
    Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy a berakott Pályákon miért nincs kanyarjelző a kanyarok előtt,hogy milyen erősségű és,hogy hanyadikban kell bevenni?Ja és még annyi,hogy miért nincs az új berakott autókhoz a pályához illő beállítás?Előre is köszi a választ.
  • gabf1
    #9402
    Nekem meg a régi Nürburgringen volt, hogy éjszaka semmi lámpa nem volt (meg az ég világos volt), de azt le is töröltem, mert nem jött be a pálya. LE MANS rulez
  • gabf1
    #9401
    HI. Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy nem tudtok-e olyan oldalt ajánlani, ahol festések tölthetőek le? Mert a hungarian simworld oldalán van sok festés, de vmiért nem tom leszedni őket, csak néha egyet-egyet
  • AlieN911
    #9400
    Hali! Az miért van h. SPA NIGHT fenyomom a lámpát és nincs... grafon kellene állitani? ( 1024 high )