9559
  • K.András
    #9359
    LOL, ha eredeti serialod van akkor az már nem warez...
  • Duddits
    #9358
    Attól még lehet... Azt nem tudják megtiltani, hogy warezzal ne lépj be, ha egyszer már eredeti serialod van.
  • DarkCruiser
    #9357
    hm, nekem man tokmind1 csak szeretnek vegre online nyomulni, persze ahoz még patchelni is kéne...
  • kaszacska
    #9356
    Ez most komoly?
  • K.András
    #9355
    Szabályok:"Az eredeti GTR legfrissebb verziójának használata kötelező."
  • Mik
    #9354
    Hogy lehetne már?
  • Duddits
    #9353
    HGTRM-ben is lehet warezzal menni, szal nem tom hol a probléma.
  • DarkCruiser
    #9352
    htá ja, de valojaban nemis annyira a bajnokság érdekel hanem hogy ne magamba körözzek, ill AI k ellen, a multiplay t minden játéknemben többre értékelem a single nél, az emberi kiszámithatatlanságot semmien mesterséges intelligencia nem tudja pótolni, mellesleg jóérzés hogy mondok neki vmit és értelmesen válaszol :)

    igen végülis tényleg nemsok 5000, de csak folyton az járna a fejembe hogy bevok fizetve, es nem jaccok, es ez minden más rovására menne, jobb a békesség:)
  • sanzik
    #9351
    Nem beszélve arról,hogy attól,hogy nem eredetivel hanem törtel akarnak bajnokságot csinálni ahoz ugyanúgy kellene egy szerver.
    Bár ha csak 3-4en vannak akkor talán hostolhat akárki is,de annyi emberért meg nem érdemes bajnokságot indítani.
  • K.András
    #9350
    Ha kiszámolod pont 13ft-ra jön ki naponta a szerver, szvsz ha valaki komolyan gondol valamit és szereti annak ez nem pénz, ebböl az összegböl jo esetben 2 orát flipperezel, esetleg 5-10 nyomás egy nyerögépen...
    Persze ha ritkán játszik adott játékkal egy ember akkor nyilván tök felesleges 5000 ezer ft-t szerverpénzre kiadni, szal nem kötekszem vagy valami, megértem.
  • DarkCruiser
    #9349
    na gyorsan visszaolvasva, engem igenis érdekel a dolog...
    jo ötletnek tartom hogy törttel is legyen bajnoksag
    az eredetis bajnoksaggal nem az a gond hogy a jatek 4000, hanem hogy a szerverbérlés 5000, és nemis örök hanem egy évre, annyit meg nemtok jaccani, inkabb csak hétvégenként, ennyire nem fizetek szerverbérlést, lehet csóri vok de akko se... különben is jön a gtr2, majd inkabb azt veszem meg... (bár annál meg konfiggondok lesznek valsz de ez más tészta...)
    az eccer-eccer magyarokkal egy jót versenyezni törttel az igy nekem najjon bejönne :)
  • abyss15
    #9348
    Bocs, hogy ezt nem tisztáztam. Biztos sok fiatal van aki, szeretne mégis játszani, aztán majd bitos megveszi ha teccik neki. Nekem nem célom a vásárlókat elhódítani, csak szerenék a hozzám hasonló helyzetű srácokkal versenyeznmi, mert a vesenyzés JÓ!
  • K.András
    #9347
    Váá, ez már teljesen másként hangzik!Igy abszolute megértelek, csak te ezt nem irtad csak azt, hogy minek megvenni ha már megvan!Ha nincsen rá ugy keret akkor természetesen nincsen más megoldás, sajnos amig nem keresel addig nem oszthatod be a család pénzét(ez minden családban igy van)...
  • abyss15
    #9346
    Azoknak lenne a liga, akik nem !tudják! (aren't able) megvásárolni a játékot valmi ok folytán
  • abyss15
    #9345
    Nem általánosítottam. Ennek a ligának a célja lehetne a játék megszerettetése. Nem szeretnék hogy sok profi legyen, én csak versenyezni akarok. Tizeöt éves vagyok nincs saját keresetem, anyámnak meg nem mondhatom, hogy: "anyuci, kellene egy tök jó autós játék!", mert erre azt mondja hogy, ilyen "hülyeségekre" nem ad ki pénzt. Ti is megérthetnétek engem.
  • Alexease
    #9344
    Azert ez nem teljesen igy van es nem is lehet altalanositani:) Azert itt, vagy legalabbis a szimesek kozott, a legtobben azert vesznek meg egy jatekot, mert tetszik nekik, hasznaljak, megbecsulik a keszitok munkajat stb. Pl. nekem az utolso 4-5 megvasarolt jatekom - persze mind autos:D - mindegyik ment warezben is, es megis meg vettem oket:) Bar lehet, hogy klinikai eset vagyok?! Az atlag Magyar felfogas szerint biztosan
  • K.András
    #9343
    Általában letöltöm a warezt, aztán ha tetszik a játék és azt kapom amit várok meg is veszem, ha nem akkor viszont garantáltan még a gépemröl is letörlöm(egy életre).
    Természetesen tisztában vagyunk azzal, hogy vannak emberek akiknek ez a 10 ezer ft is nagyon nagy pénz, ezért nem is az a baj ha valaki warezt használ, a "cink" az ha valaki megteheti hogy megvegye de mégsem teszi meg mondván minek ha már megvan...
  • abyss15
    #9342
    Amugy nem sok ember van, aki tudja módját a serail nélkülki játéknak, és mégis megveszi a játékot. Mert ha tudják hogy hogyan kell mért adjanak érte ki pénzt. Szerintem ti is sokan vagytok akik nem tudják a módszert, de szerettek játszani ezért befeketettek. Ez teljesen oké
  • K.András
    #9341
    Persze, csak beszélgetünk...
  • abyss15
    #9340
    Nem akarok gabalyodást, meg megutáltatni sem akarom magm, csak volt egy ilyen ötletem amit nem gondoltam át rendesen. Mégegyszer elnézést!
  • abyss15
    #9339
    Hát az már az én dolgom, hohy mért nem veszem meg. OK, hogy nem értitek meg de azért mi is szórakozhatunk
  • K.András
    #9338
    Semmi probléma egy igen kulturált ember vagy ez ma igen ritka!!! ;)
    Igy meg pláne nem értem :D
  • K.András
    #9337
    Nem bántottál meg senkit csak nehezen értjük meg, miért nem lehet valamiért fizetni ami egyébként megéri az árát és örömet szerez neked... És nálunk az nem mentség, hogy hát minek fizetni ha lopni is lehet...
  • abyss15
    #9336
    Igazed van! Csak kiváncsi voltam hogy lenne e valaki, akinek nincs megvéve a GTR, és játszani akar az interneten. Én jót akartam, nem akartam veszekedni, de akkor bocs!
  • abyss15
    #9335
    Amugy érdekeltség lenne, csak nem itthon. Ha valakit ezzel megbántottam, akkor elnézését kérem.
  • K.András
    #9334
    Te kevered a szezont a fazonnal, te itt nem kaptad a sört hanem elvetted, magyarul loptad, hát barátom nálam ez nem ugyanaz!Természetesen ha megkinálnak elfogadom szivesen és megköszönöm, de itt ilyenrol szo nem volt :)
  • abyss15
    #9333
    Miért fizetne az ember ha másképp is élvezheti. Ha te kapnál ingyen 4 bodoz sört 600 Ft helyett ingyen, akkor te az mondanád, hogy nem fogadhatom el hadd fizessem ki! De persze nem udvariaskodsz!
  • K.András
    #9332
    Ez a magyar mentalitás, nembaj ha drága a lényeg hogy minél occsobb legyen...
    Ha valami nekem örömet szerez és használom is akkor az a minimum, hogy fizetek!
    Amikor elmész szorakozni és megiszol 3-4 sört egy két felest mosolyog rád a pultoslány teszi neked a szépet, van utána pofád azt mondni, bocsi de fizetni nem tudok???
    Egy mondatban: aki nem dolgozik ne is egyék.
  • abyss15
    #9331
    kössz. De az aki nem áldoz rá miért ne jácchatna????
  • Mik
    #9330
    Aki 4ezer forcsit nem hajnalndó rááldozni az meg is éredmli, hogy a te ligádban versenyzzen. :)
  • abyss15
    #9329
    amugy azok szerintem csak eredeti játékokkal futnak. nálam megoldható crackel-t játékkal jáccani neten
  • abyss15
    #9328
    az oldal most készül, és ha nincs érdeklődő akkor el sem kezdek gongolkodni a részleteken. Ha van valaki akit érdekel akkor majd pontosítok

  • Alexease
    #9327
    Nem artana egy weboldal ismertetokkel, szabalyokkal, szerver lehetosegekkel, feltetelekkel stb. Ugy egy kicsit komolyabbnak tunne, mint hogy csak kulgyenek Neked e-mail-t;)
    Amugy mar van 2 regota mukodo, es sajat szervereken futo GTR sorozat (HGTRM, HGTRR) nem tudom mennyire eletkepes otlet ujat inditani?!
  • abyss15
    #9326
    nem csak tudni akarom hogy van e érdeklődő. De nekem az is jó, ha ide beorja hogy érdekel
  • Alexease
    #9325
    E-mail cimeket gyujtesz?!
  • abyss15
    #9324
    Hello mindenki! Egy GTR bajnokságot rendezek. Ha valakit érdekel és szeretne jelenkezni küggyön egy e-mailt az [email protected] címre. Másolt játékkal is lehet jelentkezi. A részletekről majd később
  • kontar
    #9323
    Üdv! Akik szenvednek vele a cdgalaxisba 3990.- Ennyiért nagyon best buy.
  • z0ty4
    #9322
    az enna az egyik leggyorsabb pálya

    a lassitoknál 180km/h-val is át lehet menni ::)))

    sok gyakorlás barátom
  • Lacika 79
    #9321
    sztem csak holnapig :P
  • DarkCruiser
    #9320
    ahh naaagyonjo jatek :) 1:38 nal tartok enna(?) pergusa vmi olasz palyan, ezen megy a legjobban =), néztem gtr-masters lapon 1:27 a rekord, hogy azt hogy érhette el, elképzelni nemtom :) a lényeg hogy csak 3mp el maradtam el a cpu player idejétől!

    változatlanul igancsak örülnék ha vki 1.0 val jönne neten jaccani :)