9559
  • Laceee
    #9479
    google a barátod
  • Zsolt01
    #9478
    Igen - igen HOL ???
  • gamerboy91
    #9477
    Hol 3000ft a GTR?
  • Laceee
    #9476
    szerinted 3000 ft nemtud magának megengedni egy olyan ember akinek nete van , gyanitom mobilra is elkölt ennyit , ennyire ne legyél naiv , az ilyen embereknek mint ezek a lámák csak addig kell a játék mig ki nem probálják egy onlinebajnokságban utána mennek NFSezni
  • Djemba
    #9475
    %20Fixed%20EXE]GTR CRACK innen leszedtem az EUR változatot 12 mb kitömörítve 24 ez tuti jó lesz hozzá ha beteszem a damonba?
  • Zsolt01
    #9474
    Nem azárt tesz fel valaki egy kérdést, hogy mindennek elmond !!!
    Ha nem tudsz az adott kérdésre megoldást, illetve nem mondod el (mivel úgy veszem ki, hogy tudtál volna segíteni, csak nem akartál), akkor nem kell írni !

    Az a "vedd meg" dolog meg !
    Nem mindenki engedheti meg magának és ha egyszer megoldható másképp is, akkor meg ...
  • k8bal
    #9473
    álljatok már le a warezról! mennyetek innen a GTR másképpenbe!! újrek....
  • gamerboy91
    #9472
    Ez a crack az angol verzióhoz is jó?
  • k8bal
    #9471
  • hitch
    #9470
    GTR CRACK
  • Djemba
    #9469
    Valaki linkeleje be a cracket
  • hitch
    #9468
    Anyádat.Én csak kértem segitséget faszfej.Hülye gyépés.Egyébként már sikerult.Hülye mongonoid.
  • k8bal
    #9467
    hülye fasz vagy... ha nem tudod mit csinálsz miért nyúlsz hozzá!? Béna balfasz, vedd meg...
  • hitch
    #9466
    Csáó.Plz valaki segitsen.Felraktam a játékot crackeltem utánna megnyomtam véletlenul a reset drivers gombot és letiltotta az osszes meghajtomat.valaki nem tudja hogyan lehet vissza utyködni.Az plz irjon.THX
  • zoolee
    #9465
    Ja csak ha 24 órás versenzre megyekakad minn állat.

    Monnyuk az ér ennyira nem de annyira már igen hogy élvezhetetlen lasz a game.
  • k8bal
    #9464
    csak 1 BMW van benne! ;) 9 festéssel! xD

    Tényleg jó MOD!
  • SitatiS
    #9463
    Ráleltünk 1 modra,WTCC 2006 néven,elég kúúl:D
    Báár nem teljes mod,csak 9 BMW autó van benne,de a fizika az vmi csodálatos,GTR2 nyomdokain?:P
    WTCC 2006
  • Taky76
    #9462
    Itt találsz Magyar nyelvű kézikönyvet setuphoz!
    Te hol szoktál GTR-el versenyezni? Online?
    Nekünk van egy kis amatőr serverünk, fórum itt!
  • k8bal
    #9461
    Kéne egy kis segítség! Eddig is játszottam a GTR-rel, rFactorral, LFS-sel de most jöttem rá hogy nem elég csak úgy levezetésképpen menni 5-6kört...
    Ma elkezdtem versenyezgetni GTR-rel és rájöttem hogy iszonyat béna vagyok! (mármint a gép ellen! /lehet röhögni/) Olyan leírás kéne nekem, hogy setupolni hogy kell! Lehetőleg magyarul, de ha angol az se gond! Előre is nagyon köszi!
  • zoolee
    #9460
    És amit adnak mellé filetazt hova kellrakni ???
    Mer ami volt mappa azt be rakam a fő könyvtárba de van egy iles is.
    Azt hova?? Mer nem mükszik a tarck.
  • zoolee
    #9459
    játék közben f6.
  • 2121
    #9458
    üdv. a GTR fullban lehet autómata váltással tolni a gámát? a demoban amit leszedtem-és párszor kifagyott mint a sz*r-nem igazán volt ilyen lehetőség, illetve beállítások után is csak manuálisan lehetett váltani. köcce.
  • Alexease
    #9457
    Bemasolod a Location konyvtarba.
  • zoolee
    #9456
    Heló az lenne a kérdésem hogy lehet a leg egyszerűbben pályát be rakni a game ba ????
    A faq nem jó, azért kérdem.
  • Taky76
    #9455
    Akkor inkább úgy mondom, hogy akinek van kedve és ráér, azt szívesen látjuk a versenyeinken!
    Azt mondjuk tudni kell hozzá, hogy mi csak lelkes amatőrök vagyunk, akik az arcade gamekból a simulátor gamek irányába fordultak!
    További infó és segítség
    ITT!
  • lac coo
    #9454
    40 óránként alszol, belefér! :))))
  • Alexease
    #9453
    Egy nap 24 ora, ha egy kicsivel tobb lesz, akkor igen:)))
  • lac coo
    #9452
    Mész , Alex???
  • Taky76
    #9451
    A java része annyi idős mint Te! Mondjuk ez nem feltétele a komolyságnak, csak Zsoco kissé indulatos!
    Természetessen szívessen látunk!
  • Alexease
    #9450
    A #86-os hozzaszolas, komoly emberre vall, ha a tobbi is ilyen, erdekes versenyek lehetnek;)))))
  • LeePí17
    #9449
    Gyertek Gamézni Hamachin keresztül
  • Laceee
    #9448
    ... elindítani
  • Laceee
    #9447
    én úgy szoktam ekindítani , hogy rákattintok kétszer az ikonjára és láss csodát elindul
  • bdani92
    #9446
    jah
  • SitatiS
    #9445
    ez most komoy?
  • bdani92
    #9444
    Mind 2 +van csak egyiket sem tom elindítani
  • Duddits
    #9443
  • lac coo
    #9442
    Pfffff.....
  • Alexease
    #9441
    Meg sem a GTR2-ot toltotted le?!
  • bdani92
    #9440
    Vki tudna nekem segíteni h hogy kell elindítani a nem eredeti verziót