3478
  • Szaruman
    #3318
    Kicsit műanyagos a grafika, de gondolom még változni fog. Ha tartják azt a szintet, amit a DC megütött, akkor nem lesz gond (SSot inkább csak közepesnek érzem).
  • Bucser
    #3317
    Azt átom, hogy mindenki Soulstorm lázban ég, de tegnap bejelentették asszem a DoW2-t:)

    HQ AND RELIC ENTERTAINMENT SET TO WAGE WAR OF EPIC SCALE IN WARHAMMER® 40,000™: DAWN OF WAR® II








    ÉS persze DoW II Debut teaser
  • BigReaper
    #3316
    örök hála
  • Zóanagyvarázsló
    #3315
    Az összes faj játszhatóvá tétele: itt és itt.
  • BigReaper
    #3314
    Még egy olyan kérdés,hogy a CD kulcsokat hova kell beírni? (ide tartozik : amit tudom h egyik no warez (én is az vagyok csak mással) gamer utál,hogy a Key-gennel, megoldhatóak ezeke CD kulcsok, csak itt a koliban, LANban szeretnenki jatszani a törttel 6an) Szal ezt megoldható a dolog?? :D
  • Zóanagyvarázsló
    #3313
    Legfeljebb Istencsászár ;) Amúgy nincs mit.
  • BigReaper
    #3312
    Isten vagy, köcce!
  • Zóanagyvarázsló
    #3311
    Nem. Adott fajhoz az a játék - illetve annak a CD-kulcsa - kell, amely azt tartalmazza. Ez nem érinti azt, hogy az ellenfél kikkel lehet, tehát ha IG-vel sosem akarsz lenni, akkor a WA-ra nincs szükséged. Ha minden fajt ki akarsz próbálni multiban is, akkor kell mindegyik.

    DoW: SM, CSM, Ork, Eldar
    WA: IG
    DC: Necron, Tau
    SS: Dark Eldar, SoB
  • BigReaper
    #3310
    tudom, csak nincs nagyon idom,most gép előtt ülni, és gondoltam valaki megszán! Tehát akkor alap warhammer dow és ez a SoulStorm ha fel van téve akkor menni fog minden multiban? remélem jol ertem!
  • Zóanagyvarázsló
    #3309
    Mert külön termék, és azt akarják, hogy ne csak a legutóbbi kiegészítőt vegyék meg. Egyébként ha visszaolvasol egy tucat hozzászólást, választ kapsz a kérdésedre.
  • BigReaper
    #3308
    most hallottam egy olyat, hogy esetleg meg kell szerezni hozzá a kiegészítőtek, és akkor használhatom a fajokat... ez annyiban nekem kicsit nem érthető, hogy ha single-ben tudom használni az összes fajt, akkor hálózatban miert nem???
  • BigReaper
    #3307
    Császtok! Most tettük fel a haverokkal a koliban a Warhammer 40K Dow: Soulsormot! A következő problémánk az, hogy sajnos nem tudunk az összes Faj közül választani LAN opcioban, caks kettőt illetve randomot engedélyez! Tudtok nekem ebben segíteni? előre is köcce
  • DeviloftheHell
    #3306
    commanderek és a scout egységek látják öket és akkor már löhetök
  • Lacc 88
    #3305
    Köszi a kódot, végül én is találtam. Viszont lenne egy kérdésem. Mikor láthatatlan katonák lőnek rám hogyan tudom őket kiiktatni? Vagy megvárom hogy felfedjék magukat vagy dobálom őket gránáttal viszont az lassan tölt. Van vmi ötlet?
    Amúgy naon jó a game már az előző részeket is naon imádtam cak így tovább.

  • aiguo
    #3304
    Dawn of War 2!





  • dronkZero
    #3303
    Akkor rosszul keresed... :P

    SS reloaded.nfo
  • Lacc 88
    #3302
    Scátok. Tudnátok nekem cd kódot mondani a Soulstorm-hoz? Neten sehol sem találok.

  • dronkZero
    #3301
    Aha, akkor ezek szerint lassú vagyok, és tudatlan... :D :P

    De tényleg a registryt kell basztatni...
  • dronkZero
    #3300
    Attól tartok sehogy.
    Amikor szépen, sorban feltettem a DoWokat, akkor a DC is, meg az SS is első indításnál bekérte a CDkulcsokat. Újratettem a gépet, csak az SSt telepítettem. Nem kérdezte meg.
    Szerintem a registry-t figyeli. Amikor kérdezte a CDkulcsokat a DC, generáltattam egyet újat DoW-hoz, azt nem ette meg. Amikor feltúrtam a registry-t, és onnan másoltam be a telepítéshez használt CDkulcsot, azt elfogadta.

    Ha van valami összegyűjtött-kifilézett .reg fájl, ami beírja a registrybe, amit kell(DoW, WA, DC adatai), az érdekelne engem is...
  • Zóanagyvarázsló
    #3299
    Így.
  • fawcet
    #3298
    Hogy lehet feltelepiteni a Soultstormot, hogy azert gigaket ne kelljen felrakni a korabbi jatekokkal (Dawn of war, Winter of assault)?
  • Zóanagyvarázsló
    #3297
    Nekem eredetiben van meg, de gondolom ezzel nem segítettem.
  • Warpig
    #3296
    Arra gondoltam, hogy a játék realese miatt (gondolom) nem tudom patchelni, mert hibát ír ki és nem megy fel a patch. 1.01 igen, de az 1.10 már nem. És így értelemszerűen a többi sem. Az 1.41 full sem megy fel. Tehát milyen Dawn of War realese van neked?
  • Zóanagyvarázsló
    #3295
    Ha 1.40 vagy annál alacsonyabb a verziószám (a WA alapból 1.40-re patchel), akkor az 1.41 Full kell, majd az 1.50 és az 1.51, újabb patchről nem tudok.
  • Warpig
    #3294
    Thx az infót. Annyi lenne még a kérdésem, hogy milyen verziójú dawn of war ami patchelhető. Ami nekem van most vhogy nem akar működni.
  • Zóanagyvarázsló
    #3293
    A második bekezdés Warpignek ment.
  • Zóanagyvarázsló
    #3292
    Milyen tűzfalat használsz? Nekem például a Comodóban külön bizalmat kellett szavaznom neki manuálisan is, trusted applicationként. Ami viszont érthetetlen volt - pontosabban most is az - a számomra, hogy a tűzfalat hiába lőttem le, úgysem ment anélkül.

    : 1.40 után ugyanazok a patchek kellenek a WA-hoz, mint az alapjátékhoz. Itt megtalálhatod őket. Persze a legkényelmesebb az online lobby-tól végrehajtania műveletet.
  • Warpig
    #3291
    Honnan tudnám letölteni a patcheket a Winter Assaulthoz?
  • DarkVen
    #3290
    Sziasztok

    Kipróbáltam a Soulstormot, sztem jó lett! Majdnem kész nekronnal a Campaigne, de multiban nem megy!
    Hamachin akartunk játszani, de nem látják egymást a gépek, ha lelőjük a tűzfalat akkor sem! Még a direct connectet is visszautasítja! mi lehet a probléma, valaki tudna segíteni?
  • JTBM
    #3289
    Tegnap hard-on megostromoltam a SM bázist Tau-val. Azt vettem észre, hogy a scriptelt bázis ostromokban az ostrom elég izgalmas, de az ellentámadások viszont nem túl erősek. A támadó csapatom sokszor le lett amortizálva, néha teljesen meg is semmisült, de a bázis soha nem forgott veszélyben.

    Mondjuk a bázison hagytam a főerőket, a támadó csapat csak 1 scout + 1 stealth suit team + 1 fire team + 2 hammerhead volt.

    A bázist meg védte az összes maradó gyalogság és a még valamennyire használható Tau jármű egység, a bombázójuk.

    Hammerhead-ből szvsz. veszítettem valami 20-at. ;-)))
  • Warpig
    #3288
    Sziasztok!
    Ha felpatchelem a Dawn of Wart megmarad a régi mentés?
  • dronkZero
    #3287
    Faszán működik, lecsekkoltam pár egységet. 1:1. Csak nem úgy volt az elérési útvonal nálam. A tuning.rgd-ig oké, de onnantól 0xBEAFD102/normal/modifier_01.
  • haxoror
    #3286
    ja igen ezt kifelejtettem
  • dronkZero
    #3285
    Ja, aha.
    Szóval van a mod tool itt:
    www.corsix.org/misc/Beta_041b.zip

    Amivel meg kell nyitni a SS modfájlt, és az elérési út így nyer értelmet, ott már van Data\attrib...

    kthxbye! :)
  • dronkZero
    #3284
    Ez ttök jól hangzik, de ezt hol is találom? Milyen Data/ ?
  • DeviloftheHell
    #3283
    cheathappens oldalán egyik forumban van egy mod tool azzal tökéletesen átirhatod kedved szerint
  • dronkZero
    #3282
    \o/
  • haxoror
    #3281
    "The correct file is: Data/attrib/tables/tuning.rgd, element: player_metamap_difficulty_modifiers->normal->modifier_01.

    I set it to no_modifier like the other 25 entries, and when I started a new campaign in my mod on normal, the FC started with 1875 health."


    Elvileg működik.
  • dronkZero
    #3280
    Na ja, 200% életerővel szerintem semmi nem fog gyengének tűnni...

    Ezen nagyon ki vagyok akadva, hogy nincs 1:1 nehézségi szint. Azóta hogy megtudtam, nem is nagyon játszom vele...

    Modot!

    :P
  • Myrddraal
    #3279
    Nem tudja vki itthon mikortól lehet kapni a Soulstormot?