3478
  • Orgi
    #3278
    Én Sisterekkel játszom normalon, ez nekem épp elég kihívás:) Nem tűnnek gyengének, Dark eldarok, eldarok és necronok vannak már csak a térképen - ráadásul legkönyebben szerintem az IG-t és az SM-eket vertem le. A Chaos volt kissé izmosabb, meg most a Dark eldar keményebb, ha fullos a bázisa.
  • JTBM
    #3277
    Nekem nagyon tetszik a Soulstorm. Hard-on játszom, mert normal-on túl könnyű. Hard-on már figyelni kell, bár szvsz. az sem túlzottan nehéz.

    A fajok között azért még így is nagy különbségek vannak, SM-nal hard-on is túl könnyű. Nekem az IG jön be, azokkal főleg az elején elég nehéz. Upgradelve őket már komoly erőt képviselnek.

    Tegnapelőtt a Sisters-ek főbázisát támadtam be, ami egy kellemes szórakozást nyújtott, nem volt túlzottan kemény.

    A Sisters-ek sokkal gyengébbek a SM-nél, kb. kiegyenlítettek az IG-re.

    Az IG-nek később lesznek majd problémái olyan fajok ellen, amelyeknek erős közelharcos egységei vannak, mert az IG-nek csak két ilyen egysége van, ami nem lehet mindenhol...

    Nagy változás az előző részhez képest, hogy a Heavy Weapon Team egyedül nagyon gyenge, tényleg csak support-nak jók, ezért én már csak néha-néha alkalmazom őket.
  • destroyer91
    #3276
    Csáó all!Vki légyszives irja le részletesen h a Warhammer DoW-al hogyan kell hamachin keresztül gamelni? Megvan a hálózat,a játékba beirom az ip-t és elutasitja,a tűzfal se blokkolja pedig.Előre is kösz a választ!
  • dronkZero
    #3275
    Viszont változott egy csomó minden. Pl már a káosz sem kap tier 1-ben heavy boltert. (Vagy lehet, hogy csak a +2 HB-t nem lehet kifejleszteni az armoryban? Most nem vágom pontosan)
  • haxoror
    #3274
    nem :/
  • Zóanagyvarázsló
    #3273
    Idehaza még nem kapható kereskedelmi forgalomban, külföldön már igen.
  • Magh
    #3272
    A dobozos verzió kapható már valahol, vagy marad a Steam?
  • kiskorúbézoltán #3271
    OFF
    Vajh a kerítés alacsony vagy a pásztor kevés? :(((
    ON

    A "régi" fajok - a repülő egységeken kívül - kaptak valami új egységet?
  • marduk173
    #3270
    Hé vki akinek megvan a dow soulstorm az irja le hon vette meg vagy honnan töltötte le
  • DeviloftheHell
    #3269
    vkinek tipjje hogy mivel lehet beleirni a soulstorm fáljaiba hogy el is fogadja?
  • haxoror
    #3268
    Már dolgoznak rajta!
  • dronkZero
    #3267
    Hát ez nagyon jó... Tehát egyszerűen nincs olyan lehetőség, hogy egyenlő esélyekkel induljak a gép ellen? Normálon mint kés a vajon, úgy megyek keresztül a kampányon, Hardon meg belefáradok a küszködésbe két pálya után...

    Difficulty Mod-ot a népneeek! :)
  • Szaruman
    #3266
    Ha az SSre gondolsz, hardon hp bónuszt is kap a gép. Most necronnal kezdtem újra a hadjáratot eddig könnyű volt. Az elda főbázis inkább szórakoztató volt, mint nehéz.
  • SaGa Jr
    #3265
    Normálon 2x annyi Hp van az egységeknek, easy fokozaton meg tripla. Hard fokozaton alap mennyiség van, de a gépi ellenfél sebzése megnő. A pontos számot nem tudom mennyivel, de például a nagy egységek és hősök brutálisan nagyot ütnek (például egy living saint 4 ütésből végez ki egy fullos baneblade tankot).
  • Szaruman
    #3264
    DCben asszem 2x hp volt. SS-ben nem próbáltam normálon, az... megalázó :D
  • haxoror
    #3263
    francba.

    mennyivel erősebb a player normálon?
  • SaGa Jr
    #3262
    Sajnos nem. Normal fokozatban még mindig erősebb a játékos mint a gép. Az egységei és épületei is többet kibírnak, mint azt lehetne. A Hard ahol egyenlőek a HP értékek, ott viszont a gépi játékos dúrva sebzés növekedést kap az egységei számára.
  • klikker
    #3261
    egy kicsi stuff a soulstormunkhoz :) [én készitettem]
    -teljesen szinesek lesznek mind a necron, mind az orc és az imperial guard épületek.
    -Orcoknál a flash Gitz is szinezhető
    -Space Marine Chaplain szintén szinezhető
    -Painterbe sokkal több egységet lehet megnézni
    -Necronnál a nightbringer szintén szinezhető
    [telepités: csomagold ki a DXP2 mappába] [ha felteszitek, uaugy lehet multizni, csak ti szinesbe fogjátok látni az épületeket]
    Jó szorakozást hozzá! :)


    LINK: letöltés
  • Szaruman
    #3260
    tamasnak a név, és 123, 1234 abc vagy abcd a pw :D
  • klikker
    #3259
    nyögjétek má ki a hamachi szobát -.-
  • Szaruman
    #3258
    Ja, és persze nyertem :D De ennyit még sosem szenvedtem.
  • Szaruman
    #3257
    A hard az k*rvanehéz. Egész 1xűen kiírtanak. Tau főbázis orkkal (ami sztem még mindig az 1ik legerősebb nép t4ben) úgy nézett ki, h volt olyan, h 3 grecs squadom és 10 db nobom volt. És semmi más.
  • haxoror
    #3256
    DC-ben a Hard számított a "normálnak" vagyis annak amikor a gép és te egyenlőek vagytok, Soulstromban viszont a Normal a "normál" és a Hard tényleg sokkal (vagy inkább értelmetlenül) nehezebb.
  • dronkZero
    #3255
    Heh, ja, nemkicsit lett nehezebb. Normálon próbálkoztam, első webway kapus pálya: 6:30-alatt megvolt, 0:30 alatt a két scout take, aztán 6 perc esemény nélküli hold. Na, mondom, ez nagyon kellett a kampányba... Köv kapus pályán lazáskodok, hogy ez úgyis könnyű. Erre 3:00-nál megtámadja a védtelen bázisom, 1:30-nál behúzza az egyik critical location-t. Nagy nehezen azért meglett, de megizzadtam a végére rendesen, majdnem bebuktam a főépületet.
  • Szaruman
    #3254
    Basszus, hardon frusztrálóan nehéz a játék... Egyszerűen kipurcanok :D DC-ben ehhez képest a hard sétagalopp volt (mondjuk ott tényleg sétagalopp volt a hard...).
  • dronkZero
    #3253
    Ja, vagyunk mi is hárman, szoktunk hamachin multizni időnként...
  • dronkZero
    #3252
    Jópofa ez a kieg. Annyi a bajom vele, hogy mindenhol kb 2x annyit töltöget, csak azt nem értem, miért. Dark Crusade-ben a főbázisok támadásakor a faszi kb 3 sort tudott felolvasni nekem a szövegből mire betöltötte a pályát, most meg végigmondja az egész oldalt, és még pluszban várhatok is.
    Ahhoz képest, hogy a DC engine-jét egy az egyben átvették, elég furcsa. Pl a káosz wargear-nél a Daemonic Ascension promónál még Eliphas the Inheritor-t ír névnek...

    Viszont amitől tartottam, az bejött. Valami irtózatosan gagyik a "repülő" egységek. Kicsik, bénán néznek ki, alacsonyan "repülnek", egy helyben lebegnek, és elég bugos a mozgásuk. Kár volt beleerőltetni, jobb nem lett tőle a játék, ellenben a gagyi faktort erősen emeli...
  • Szaruman
    #3251
    van, ha valaki szeretne játszani, pmezzen rám, és megbeszéljük :)
  • klikker
    #3250
    valami hamachi szoba van? én jáccanék soulstormot ^^
  • Orgi
    #3249
    Nekem határozottan tetszik, Sisterekkel kezdtem és hajnalban hagytam abba egy 3 órás, 50%-on álló csatánál az Imperial Guardokkal - iylet már rég nem csináltam.
  • Alwares
    #3248
    Én most tettem fel a Soulstorm-ot. Jól is fut, de! Vista-ám van és folyamatosan villog a képernyő. A menüben is villogott, de ott csak az egér, játékban viszont folyamatosan villog az egész és villog :( Remélem hamarosan adnak ki patch-et...
  • Tomy Lee
    #3247
    Köszönöm a válaszokat!
    Kipróbálta már valaki milyen a gém(Soulstorm)?
  • Dant0r
    #3246
    Nem kell feltenni!

    Kódokat kér a legelején, ha azokat beütöd játszhatsz a többi fajjal is.
  • jamabusi
    #3245
    Single részben az összes (eredeti fajok) is játszahtok, ellenben multiban csak az új fajok, amelyek a kiegészítőben vannak. Ahhoz, hogy azok is elérhetőek legyenek muliban, ahoz fel kell tenni a korábbi részeket is.
  • haxoror
    #3244
    A single része önálló, nem kell mást felrakni hozzá.
  • Tomy Lee
    #3243
    De jó,sokat segítettél
    Na mind1,pár óra és megtudom;-)
  • MarkBlade
    #3242
    Király!! Én úgy tudom olyan mint a dark crusade.. önálló de még sem..:)
  • Tomy Lee
    #3241
    Így van,kinnt van:)
    Szal,önálló rész??
  • MarkBlade
    #3240
    Te most az új részről beszélsz? Soulstorm? Kijött?
  • Tomy Lee
    #3239
    Önálló rész vagy kell másik ezelötti is az installhoz?Köszi!