3478
  • Rahar
    #3438
    Köszönöm az információkat.
  • dronkZero
    #3437
    Ja, amiből a wargeart fejleszted?
    Azok ilyen egyszer megszerzős jellegűek, ahogy haladsz, adja be őket.
    Kapsz a 3x-os kill/death arányért, 1, 3, 5 megnyert védekező pályáért, 1, 5, 15 megnyert támadó pályáért, meg a 3. kiirtott ellenfél után. Asszem ennyi. Ha kapsz egyet egy pálya végén, akkor vidd rá az egeret, és kiírja az egész listát.
  • Rahar
    #3436
    A Soulstorm-mal játszok, lehet kapni parancsnoki pontokat, bár lehet, hogy nem így hívják, például Háromszor többet ölsz, mint ahány egységet vesztesz vagy megöltél több, mint 2000 ellenséges egységet. Azt szeretném tudni, hogy még miért lehet ilyen pontokat szerezni? Vagy hol lehet ennek utánanézni? Keresetem már az interneten, de nem találtam semmit.
  • dronkZero
    #3435
    Ez az első rész topikja, van egy a másodiknak is. Szerintem jobb először jobb zöldre gyúrni, legalább a veterán csapattársakig, és csak aztán lövés. Bár szerintem egyáltalán nem érdemes vinni, parancsnok, rohamosztag, nehézfegyveres, meg a gép jobb kombó.
  • fejnelkuli
    #3434
    Tarkus-nak erdemes a ranged skill-t fejleszteni?
  • zsozso29
    #3433
    Warhammer® 40,000: Dawn of War® Chaos Rising
    Most nézem már Australia és New Zealand megjelent, lehet akkor még ma, de már holnap Amerikában is megjelenik, biztos történni fog valami, már alig várom.
  • lammaer
    #3432
    Őszintén szólva, konkrétan nem emlékszem, de nem LEHETETT rossz :)

    A Grey Knight sorozat volt az első, amit ~3-4 éve először olvastam angolul, mert nagyon birom a WH világát, és hát magyarul ugye nem sokminden jelenik meg. Úgyhogy kölcsönkértem, hogy lássam hogy tetszik egy regény ha angolul olvasom. Bejött, úgyhogy tavaly előtt mivel angliában voltam kinn hosszabb ideig, megvettem először minden Omnibus kiadást (mert az marhára akciós), aztán amikor nem volt több, elkezdtem venni a többit ami még nincs omnibusban (Horus Heresy, Soul drinkers folytatások, meg pár egyéb kisebb könyv).

    Lassan végzek minddel, még két omnibus maradt (a Ravenor, meg a Grey Knight, mert újraolvasom, mivel konkrétan tényleg nem emlékszem a részletekre, de rossz nem volt), de ennyi könyv után azt mondom, nekem egy se volt olyan ami csalódást okozott volna. Komolyan, úgy tűnik eléggé megválogatják kik írhatnak WHs könyveket.
  • ollie
    #3431
    Hmm, nem rossz ár. Milyen a könyv?
  • lammaer
    #3430
    Vicc hogy be kell jelentkezni az expreszhez ahhoz, hogy megnézze az ember :(

    Nekem egy Grey Knight Omnibus példányom van elfekvő (angol, vadi új, olvasatlan), nagy mohóságban 2-t vettem. 2500-ért viheti akinek kell :)
  • Gorgok
    #3429
    Sziasztok!

    Vki nem tudna a Warhammer 40000 dawn of war soulstormhoz cracket ajánlani?
  • Sund
    #3428
    ez a jó link:

    http://www.expressz.hu/searchResults.do?s_=1&so_ns_rid=1&so_so_x=desc_effective_date&cid=1&rid=1&s_qu_contents=dan+abnett&s_eq_categories=1&s_eq_regions=1
  • Sund
    #3427
    Sziasztok!

    van egy-két eladó warhammer 40e könyvem, hátha érdekel valakit. egy a négyből:

    http://www.expressz.hu/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=18326469&cid=356

    köszi

  • tomcsa4
    #3426
    Hmm akkor tisztára, mint CoH. Igényesen megírt mindkettő. (Tudom, egy készítő.)
  • ollie
    #3425
    Ezért találták ki azt, hogy a játékban beírhatod az alapjáték meg a winter assault cd kulcsát, és máris elérhető az összes faj. Szóval nem kell feltelepíteni a többit.
  • tomcsa4
    #3424
    Ez igaz.
  • MarkBlade
    #3423
    Igen de nem fogod tudni muliban használnia a többi fajt csak amit a Dark Crusade enged alapból magyarán Necron - Tau.
  • ollie
    #3422
    igen, fel kell installálnod a dark crusade-et, és nem kell hozzá az alapjáték se
  • lalinov
    #3421
    Szoval a darkcrusade azt ha felrakom az egy külön játék? Mint mondjuk a warhammer és a mario:D nem szószerint de a lényeget értitek.
  • tomcsa4
    #3420
    Dark Crusade önállóan futtatható.
  • lalinov
    #3419
    hali valaki segítene? Nekem a sima Dawn of war 40k van meg na msot játszani szeretnék olyannal h tau meg necronok... ezek ugye asszem a dark crusadeban vannak benne. Ahhoz hogy a dark crusade menjen miknek kell fent lenni a gépen?
  • bust
    #3418
    hali.
    tudna vki segíteni? hamachival akarunk játszani de akárhányszor elkezdjük a játékot fél perc mula kiirja h pingel a másik, aztán meg kiis dob amugy nincs lepeccselve teljesen alap lehet ez a baj forrása?
  • JaSoN HuNTeR #3417
    mappokat lelehet tölteni a játékhoz?
  • GrimReaper78
    #3416
    Soulstormmal játszik még valaki multiban? Akinek van kedve néhány direct connect meccshez 1.20-as patch-csel, írjon egy privit.
  • bust
    #3415
    direkt azér akartam beverni az eldát h miközbe mozgok ö ne támadjon mer azona bolygón csak annyi terület az enyém h betudjam támadni a HQ-kat... basszus. ezek szerint nemfogja elmenteni ugy h ha belépek campaignba aztlássam h minden az enyém
  • haxoror
    #3414
    Ahogy elfoglalod az utolsó HQ-t vége lesz a játéknak, ha a necron maradványokat is ki akarod nyírni akkor azt még az előtt kell megtenned hogy az eldákat végleg kinyírnád.
  • bust
    #3413
    hali. megint én :P
    van egy kis problémám a soulstormban.
    már csak az eldák maradtak meg, meg még pár terület ami nekron vagy elda ezér én ugy voltam betámadom az elda HQ-ját ne buzgálkodjon ott össze vissza had legyen nyugi. csakhogy mikor lerombolom, bejön a video h meghaltak, aztán tölt, bejön h nyertem spoils of warba ilyen szutykot, megint tölt, bejön a video h tau a beszt 4 evör , jön a credit hill (a credits ha nemlenne világos ). eddig ugy rendbe is van gondolnám én, lemegy a credits, sötét lesz a kép. aztán bejön a soulstorm képernyő mintha ujraindult volna csak videók nélkül, aztán bejön a menü, mék campaignba, continue mit látok? ott állok az elda mellett. egyszerűen nem menti el h legyőztem. má 2szer megcsináltam. vki help
  • bust
    #3412
    eredeti exe vel felment a peccs köszi
  • lammaer
    #3411
    Lehet hogy a tört exe fájlt vissza kéne cserélni az eredeti exe-re.
    Törölt az egesz jatekot, telepitsd fel ujra, anelkul hogy feltenned a cracket patcheld fel...
  • bust
    #3410
    hali.

    letöltöttem a winter assault nevezetű kieget. aztirta csak akkor áll szóba velem ha frissítem az alap játékot. de az meg nemakarja az igazságot. nem tom kinek ismerős az az üzenet, idézem:
    'Patching error: the patch file appear to be corrupted. pls try downloading the patch again before proceeding.'

    egyszerűen nemtudom lepeccselni. csomó-csomó helyről töltöttem de mind eredménytelen. csak az 1.01 pecs ment fel :D /taláán/..

    ebben kellene segitség. a játék nem eredeti
  • worship the sun
    #3409
    megpróbáljuk, remélem készségesek lesznek

    köszi
  • ollie
    #3408
    Vagy ha nem vezet eredményre az előző tanács, a magyarországi, hivatalos forgalmaót hívd fel, ők kicserélik neked egy újra (remélhetőleg megvan a blokk, mert azt szokták kérni).
  • Khabbas
    #3407
    hívd fel a helyet ahol vetted
  • worship the sun
    #3406
    üdvözlet

    megvettem online móka céljából a soulstorm játékot, de mindig kivág azzal, hogy valaki már használja a cd-key-emet. ez frusztráló.
    mit lehet tenni ilyenkor?

    előre is köszi a segítségeteket
  • Maak
    #3405
    ubazz, koszi:)))
  • Khabbas
    #3404
    De van Itt
  • Maak
    #3403
    a 2. resznek nincs topikja?
  • hodobaj
    #3402
    Már csak 4 nap van hátra a megjelenésig!!! Aztán akkor abba marad a Beta
  • hodobaj
    #3401
    Hello akit érdekel a Warhammer és itt leginkább a Számitógépes játékokra gondolok annak itt egy jó oldal ahol leírások és hírek vannak a Dawn of War 2-ről Warhammer-Hungary
  • Zóanagyvarázsló
    #3400
    Ne a játékból lépjél tovább a GfWL honlapjára, hanem eleve böngészőből - és véletlenül se a magyar nyelvűre!
  • TG Gida
    #3399
    Az a baj,hogy amikor létrehozom a games for windows live fiókot,akkor automatikusan beírja Magyarországot.Akkor is,ha az emil címnél angliát adok meg.